X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    My następną mamy 27 czerwca. Ale o ktg nikt nic nie mówi. Teraz mamy mieć pobrane wymazy

    My też wymaz właśnie na następnej wizycie. Za dwa tygodnie KTG, ale pierwszy raz dopiero.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    Jagoda, jak się czujesz? Przeszło trochę?
    Dziękuję, raczej bez zmian, ale byłam dziś w artemidzie i troche mnie dr uspokoił. Jutro zrobię wyniki, ale prawdopodobnie to minie. To wg niego efekt kumulacji kilku wydarzeń, silnej owulacji, leków, torbieli itd.

    I kazał już nie jeździć lokalnie na sor.

    goldenka28, e_mil_ka, Halszka112 lubią tę wiadomość

    Marzenia się spełnia :)
  • Karolcia34 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mam pytanko byłam dzisiaj w Artemidzie i dr. Zd. powiedział że musimy zacząć cykle stymulowanie mam zrobić badania i potem lekarz zadecyduje co i jak. Mam pytanie techniczne bo zapomniałam się zapytać. Jak to później wygląda.. Mam zgłosić się w 3 dniu cyklu i potem mam być monitoring. Jak to wygląda cenowo jeżeli chodzi o ten monitoring? Płatne jak za normalna wizytę? I ten leki ewentualnie które zostaną mi przepisane są drogie? Dzięki za Odpowiedź

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia34 wrote:
    Hej dziewczyny. Mam pytanko byłam dzisiaj w Artemidzie i dr. Zd. powiedział że musimy zacząć cykle stymulowanie mam zrobić badania i potem lekarz zadecyduje co i jak. Mam pytanie techniczne bo zapomniałam się zapytać. Jak to później wygląda.. Mam zgłosić się w 3 dniu cyklu i potem mam być monitoring. Jak to wygląda cenowo jeżeli chodzi o ten monitoring? Płatne jak za normalna wizytę? I ten leki ewentualnie które zostaną mi przepisane są drogie? Dzięki za Odpowiedź

    Ja za monitoring w 2016-2018 placilam 400 zl za pakiet wizyt Niezaleznie od tego ile wizyt bylo. Co do cen lekow nie pomoge.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co słychać u Gosi i Oliwki?

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia34 wrote:
    Hej dziewczyny. Mam pytanko byłam dzisiaj w Artemidzie i dr. Zd. powiedział że musimy zacząć cykle stymulowanie mam zrobić badania i potem lekarz zadecyduje co i jak. Mam pytanie techniczne bo zapomniałam się zapytać. Jak to później wygląda.. Mam zgłosić się w 3 dniu cyklu i potem mam być monitoring. Jak to wygląda cenowo jeżeli chodzi o ten monitoring? Płatne jak za normalna wizytę? I ten leki ewentualnie które zostaną mi przepisane są drogie? Dzięki za Odpowiedź
    Cześć

    Ja miałam symulacje owulacji w 2017 i wcześniej. Jak będziesz w 3 dc to wtedy dr określi czy możesz podejść do stymulacji np. czy nie ma jakiejś torbieli. Jeśli jest ok, to przepisuje leki. Te leki na początek to zazwyczaj Clostilbegyt albo Letrozol. Za Clo płaciłam kiedyś koło 25 zł. Bierzesz do momentu uzyskania pęcherzyka dominującego. Przy stymulacji lekami często jest więcej tych pęcherzyków i przy dużej "produkcji" stymulacja jest przerywana ze względu na ryzyko ciąży mnogiej. Jak jest odpowiedniej wielkości pęcherzyk, fajne endometrium, dobry poziom estradiolu, to dostajesz zastrzyk na pęknięcie Ovutrelle (koło 100 zł). Pakiet wizyt wtedy kosztował 400 zl. Jeśli będziesz stymulowana np. Menopurem - to już silniejszy lek, to niestety kosz już jest dużo wyższy.


    Sonia po fotach na fb wnioskuję, że wszystko ok u Gosi. Księżniczka rośnie jak na drożdżach :-)

    Polopiryna czy ty byłaś może w Pepco w środę na Jarotach?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2019, 10:28

    sonia86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura a jak ty się czujesz?

    Jagoda boli cię Jeszce?

    J_agoda lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena dzięki 😘 u mnie średnio, psychika siada, strach mnie obleciał. Myślałam,że jestem gotowa na krio, ale niestety moja głowa nie chce współgrać. Jestem zapisana na wizytę startową,ale nie wiem jak to będzie.... może jak będę już w Polsce to będzie lepiej.

    J_agoda lubi tę wiadomość

  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena dziękuję - jest trochę lepiej, byłam u lek.rodzinnego i nie wie, co mi jest. Brzuch ja 5 miesiąc ciąży. W środę była kumulacja, dziś trochę lepiej. Oby dotrwać do @@.

    Każdy lek mówi, że jak objawy się nasilą, to najlepiej iść do szpitala, a ja sobie wcale nie umiem tego wyobrazić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2019, 09:42

    Marzenia się spełnia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Ena dzięki 😘 u mnie średnio, psychika siada, strach mnie obleciał. Myślałam,że jestem gotowa na krio, ale niestety moja głowa nie chce współgrać. Jestem zapisana na wizytę startową,ale nie wiem jak to będzie.... może jak będę już w Polsce to będzie lepiej.
    Cześć

    Rozumiem cię... Wyobrażamy sobie różne scenariusze i niestety te w czarnych kolorach też się pojawiają...Może właśnie pobyt w Polsce rozgoni czarne chmury i nastawiasz się pozytywnie.

    Izaura lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    Ena dziękuję - jest trochę lepiej, byłam u lek.rodzinnego i nie wie, co mi jest. Brzuch ja 5 miesiąc ciąży. W środę była kumulacja, dziś trochę lepiej. Oby dotrwać do @@.

    Każdy lek mówi, że jak objawy się nasilą, to najlepiej iść do szpitala, a ja sobie wcale nie umiem tego wyobrazić.
    To chyba najlepiej słuchać tego jednego dr... Dr W...

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Izaura, myślałam wczoraj o Tobie, strach jest czymś normalnym, każda z nas się bała i nie ma w gm nic złego. Mam nadzieję że jak już będziesz po wizycie startowej to Twoje nastawienie się trochę zmieni i będzie bardziej optymistyczne. Pozytywna afirmacja kochana i się uda! ;)

    Wiki jak u Ciebie?

    Halszka, jak to mówią, co się odwlecze...będziesz najwyżej para z Emilka we wrześniu, będzie wam trochę razniej przechodzić przez ten stres.

    Jagoda współczuję bolu i tego że zbierasz tak odmienne opinie od lekarzy. Człowiek może być skolowany:(

    Halszka112, Izaura lubią tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny głowy do góry co na nie zabije to nas to nas wzmocni.

    Izaura no tak to jest juz ja tez odkladam transfer coraz dalej ale to nic nie da. Nie zmienisz tego co ma sie wydarzyc. Grunt pozytywne nastawienie ono naprawde działa cuda czasami.

    Halszka no to moze faktycznie razem bedziemy podchodzic . Lepiej plemniki troszke podleczyc bo widzisz jakie skutki w Artemidzie kiedy z nasieniem nic kompletnie nie jest robione.

    Jagoda trzymam kciuki oby wszystko wrocilo do normy.

    A ja dziewczyny znowy ciag dalszy pecha. Zaczelam spelniac moje marzenie. Aparat ortodontyczny. I w czwartek pojechałam usunac zęba i co? Zeszlam z fotela po 2,5 godzinie a teraz wygladam jak bym w gębę dostala od kogos. Jak to mowią sprawdzilo sie przyslowie chcesz byc piekna to cierp. Najgorsze jest to ze jeszcze jeden do usuniecia za miesiac.
    Ale ciagle mysle co nas nie zabije to nas wzmocni ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2019, 15:56

    Halszka112 lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Dziewczyny głowy do góry co na nie zabije to nas to nas wzmocni.

    Izaura no tak to jest juz ja tez odkladam transfer coraz dalej ale to nic nie da. Nie zmienisz tego co ma sie wydarzyc. Grunt pozytywne nastawienie ono naprawde działa cuda czasami.

    Halszka no to moze faktycznie razem bedziemy podchodzic . Lepiej plemniki troszke podleczyc bo widzisz jakie skutki w Artemidzie kiedy z nasieniem nic kompletnie nie jest robione.

    Jagoda trzymam kciuki oby wszystko wrocilo do normy.

    A ja dziewczyny znowy ciag dalszy pecha. Zaczelam spelniac moje marzenie. Aparat ortodontyczny. I w czwartek pojechałam usunac zęba i co? Zeszlam z fotela po 2,5 godzinie a teraz wygladam jak bym w gębę dostala od kogos. Jak to mowią sprawdzilo sie przyslowie chcesz byc piekna to cierp. Najgorsze jest to ze jeszcze jeden do usuniecia za miesiac.
    Ale ciagle mysle co nas nie zabije to nas wzmocni ;)
    Emilka to prawda pozytywne myślę działa cuda. Ja byłam nastawiona n80%że się uda no a 20%kolejny plan jak by się nie powiodło. Ale te nastawienie ma być nie od stymulacji tyko wcześniej.

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heyka dziewczyny. Dawno nie pisałam ale cały czas was czytam.
    A co u nas???
    A więc dzisiaj 7 dpt i rano test sikany i blada kresk. No i beta 41. Kolejna w poniedziałek. Bardzo się cieszę ale podchodze do tego na luzie bo wiadomo jak było ostatnio. Więc jak zobaczę serduszko to będę spokojna.

    xyz159, Smerfetka 84, Karcia, Halszka112, e_mil_ka, mag87, Izaura, asiastokrota, goldenka28 lubią tę wiadomość

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eni33 wrote:
    Heyka dziewczyny. Dawno nie pisałam ale cały czas was czytam.
    A co u nas???
    A więc dzisiaj 7 dpt i rano test sikany i blada kresk. No i beta 41. Kolejna w poniedziałek. Bardzo się cieszę ale podchodze do tego na luzie bo wiadomo jak było ostatnio. Więc jak zobaczę serduszko to będę spokojna.

    Eni super. 7 dpt i juz piekna beta. Bedzie dobrze.

    eni33 lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni idzie to w bardzo dobrym kierunku, trzymam kciuki za dalszy ładny przyrost :)

    Którąś wie co u Any? Na kiedy miała termin?

    eni33 lubi tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni super jz też 7dpt miałam podobnie.
    Wlasie Anna przestala się odzywać myślę nawet ze juz mogła urodzić lub na dniach powinna

    eni33 lubi tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Zosia Samosia3 Koleżanka
    Postów: 36 15

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    gratulację Eni super bety, trzymam kciuki.....

    U mnie niestety się nie udało, nie miałam sił pisać na bieżąco co sie dzieje, bo miałam dużo perypetii......


    Zaczeło sie od dziwnie przyrastającej bety o której wam pisałam na początku czerwca,
    1 )629
    2po 48h)618
    3 po kolejnych 48h) 819
    4 po 4 dniach) 2000

    skłoniła mnie do wizyty u gina. Był pęcherzyk ciałko żółte ... wizyta za dwa tygodnie.... nie doczekałam bo zaczęłam krwawić ciemno czerwona krwią i plamić brązowo wizyta po 8 dniach jest zarodek jest serduszko nie widać na usg nieprawidłowość.
    Następnego dnia od rana ponowne krwawienie i do wieczora było juz plamieniem, byłam spokojna bo skoro jest tak samo ustępuje, słabnie a serduszko było jak dzwon to tylko leżeć i czekać.

    Wieczorem poszłam siusiu, juz było czysto plamień praktycznie nic. I tu nagle przy zakończeniu sisiania wyskoczyło coś ze mnie, okazało się że to jajo płodowe łącznie z zarodkiem....
    Szok....... tel do lekarza lekarz nie potrafił zrozumieć jak to bez skurczy nic a nic, nie dowierzał...
    Dzisiejsza wizyta była dla mnie formalnością......... "straciła Pani dziecko"


    Czy któraś miała tak jak ja że tak łatwo usuwało się jajo płodowe z organizmu tak po prostu rach ciach i po sprawie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia Samosia bardzo mi przykro, po cichu liczyłam,że będzie dobrze u Ciebie....
    U mnie jak było puste jajo to przeciwnie nie chciało się porobić, 2 razy brałam leki na wywołanie, ale i tak było potrzebne łyżeczkowanie.

‹‹ 1970 1971 1972 1973 1974 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ