X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiastokrota wrote:
    Cześć Dziewczyny :-)

    Eni ogromne GRATULACJE, czekam na kolejne dobre wieści.
    Brzuchatki suwaki Wam pędzą chwila moment i przybędzie nam forumowych bobasów.
    Staraczki za wszystkie trzymam kciuki. Czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie procedur. Kibicuję mocno mocno.

    Ja z pytaniem wakacyjnym. Chcemy gdzieś się wybrać z Adasiem na urlop. To znaczy na razie to ja chcem bo tatuś uważa że z małym dzieckiem się nigdzie nie jeździ ;-) Znacie może jakieś fajne miejsce, ciekawe dla małego, gdzie moglibyśmy odpocząć i dobrze się z nim bawić? Będę wdzięczna za podpowiedzi. Pozdrawiam gorąco:-)
    Pewnie, że się jedzie :). Tym bardziej, bo do 2 /3 lat dziecko ma praktycznie wszędzie i wszystko za darmo ;)
    My ciągle gdzieś wybywamy na krótkie i dalekie podróże. Mała ma teraz 1,5 roku. Kilka lotów samolotem już za nią. Lepiej to znosi niż jazdę samochodem.
    Moja ostatnio miała mega frajdę np w zoo.
    Na nocleg często wybieramy samodzielne mieszkania. Ale i w hotelu jest spoko.
    Tylko trzeba się nastawić, że to będą zupełnie inne wakacje niż kiedykolwiek wcześniej, co nie znaczy że gorsze.
    Myślę że polskie morze będzie świetne. Przecież to największa piaskownica jaka widział ;)

    asiastokrota lubi tę wiadomość

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia a może najpierw krótki wypad na 1 dzień np w weekend. Mąż się przekona, że nie jest tak źle, a zachwyt w oczach dziecka wynagradza wszystko
    Np kadzidlowo do parku zwierząt, albo do wioski garnckarskiej w Nidzicy. W Olsztynie papugarnia.

    asiastokrota lubi tę wiadomość

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agonia masz wiadomość

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia Samosia3 wrote:
    dziewczyny tak analizuje moje wyniki, zrobiłam tsh i ft4 dwa dni po tym jak wiedziałam że już nic z tego.... czy w 1 trymestrze tsh 1,89 a ft4 norma do 22 ale dla kobiet w ciązy w 1 trymestrze 20.8 ja mam 21,5 czy powinna konsultować z endokrynologiem.
    Mój gin powiedział że ok ale nie jestem przekonana.

    TSH ok, norma dla kobiet w ciąży chyba do 2.5, ja miałam na początku podwyższone, coś ponad 3 i od razu dostałam euthyrox, zresztą całą ciążę biorę tylko w bardzo małej dawce, mój lekarz akurat bardzo tego pilnuje, TSH badam co miesiąc. Ogólnie TSH jest bardzo ważne w ciąży, ale u Ciebie wygląda na to, że było w porządku. Co do ft4, się nie wypowiem bo się nie znam, tego też dr mi nie zlecał, raz sama robiłam, jak TSH mi spadło znacznie, ale już nie pamiętam, musiałabym odnaleźć wynik.

    Zosia Samosia3 lubi tę wiadomość

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy któraś z Was miała spóźniony @ po stymenie /:dhea? Nie wiem, czego się spodziewać.

    Marzenia się spełnia :)
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusie jakich pieluszek używałyście dla Waszych Maluszków? Kupiłam póki co jedną dużą paczkę pampers premium care, ale nie do końca mnie one przekonują, a wiadomo nie są tanie. Może jakieś inne też polecicie? Pewnie dokupie na początek jeszcze te same, ale tak myślę żeby od 2 spróbować innych. Wiem, że z pieluchami jest tak, że dla jednego dziecka mogą być dobre, dla drugiego nie, ale jestem ciekawa jak było u Was ?

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goldenka28 moja kuzynka dla córci dwumiesiecznej używa biedronkowych dada. Miała też pampersy 1 paczkę. Twierdzi że woli dada.
    My dla Adama też kupujemy dada ja wolę te w zielonym opakowaniu nie wiem czy jest jakaś różnica do fiolerowych ale wolę zielone ;-)

    goldenka28 lubi tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Goldenka ja miałam dade rozmiar 1 w szpitalu i raz w domu. U nas się sprawdzila. Kupiłam też pampersy Premium Care i ich używam do tej pory. U małej nie ma odparzen, a pampers mega ładnie chłonie, wydaje mi się że nawet ciut lepiej niż dada ale to moja subiektywna opinia :)

    goldenka28 lubi tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Zosia Samosia może warto to skonsultować z endokrynologiem. Ja się na tych wynikach tarczycowych badań nie znam.

    Jagoda nie wiem czy po tym specyfiku może się coś pochrzanić w cyklu.

    Goldenka ja używam pampersów Pampers. Używałam Dady, jakiś z Lidla, ale ostatecznie padło na Pampers.

    goldenka28, eni33 lubią tę wiadomość

  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    Mamusie jakich pieluszek używałyście dla Waszych Maluszków? Kupiłam póki co jedną dużą paczkę pampers premium care, ale nie do końca mnie one przekonują, a wiadomo nie są tanie. Może jakieś inne też polecicie? Pewnie dokupie na początek jeszcze te same, ale tak myślę żeby od 2 spróbować innych. Wiem, że z pieluchami jest tak, że dla jednego dziecka mogą być dobre, dla drugiego nie, ale jestem ciekawa jak było u Was ?
    Rozmiar 1 i 2 (na 0 też się złapała) uzywalismy pampers premium care, bo na dade miała uczulenie (dosłownie po kilku sztukach aż rany na pupie) od rozmiaru 3 odwrotnie pampers zaczął uczulac, a dady rewelacja.
    Bardzo dobre moim zdaniem są też pampersy z Lidla. Może nawet najlepsze.
    Na sam początek możesz spróbować z rosmana bambusowe bambiboo.

    goldenka28 lubi tę wiadomość

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć

    Jagoda przybyła do ciebie @@@?

    Emilka zębowy problem opanowany?

    Planujecie jakieś podróże małe i duże na czas wakacji?

    Izaura kiedy zawitasz w Polsce?

    Zosia Samosia zapisałaś się do endokrynologa? Jaki masz dalszy plan?

    Izaura lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni sprawdzałaś poziom bety czy idziesz już niebawem na wizytę?

    Smerfetka ty już na finiszu... O rety :-)

    Smerfetka 84 lubi tę wiadomość

  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Eni sprawdzałaś poziom bety czy idziesz już niebawem na wizytę?

    Smerfetka ty już na finiszu... O rety :-)


    Nic nie mów, co raz większe przerażenie mnie ogarnia jak pomyśle o porodzie. W czwartek mam wizyte to zobaczymy co u tej mojej Kręcioły słychać.

    Ena lubi tę wiadomość

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona, miałaś już wizytę? Coś mi się kojarzy, że miałaś mieć w poniedziałek... Co u Małej? 🙂

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • Agonia777 Autorytet
    Postów: 928 1220

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj miałam straszny dzień, bo na przejażdżce rowerowej mój mąż miał wypadek. Trafiłam na SOR by sprawdzić czy z głową wszystko w porządku. Wróciłam późno w nocy. Na szczęście oprócz ogólnych potłuczeń nic więcej się nie stało. Jednak ze względu na to, że moja @ się spóźniała zrobiłam dzisiaj test ciążowy i zobaczyłam pierwszy raz w życiu dwie krechy!!!!!! Jestem w szoku i nie dowierzam. Jutro robię betę by potwierdzić.

    mag87, Wiki03, Halszka112, xyz159, Izaura, Ena, asiastokrota, e_mil_ka lubią tę wiadomość

    Wiek 40
    Drożność ok, nasienie ok, niskie AMH, niepłodność idiopatyczna
    3 lata starań
    1 IUI :(
    2 IUI - 22.09.17. :(
    3 IUI - 17.10.2017r. :(
    ICSI - transfer 8.12.17r. :(
    IVF - transfer 13.03.2018. :(
    IVF - punkcja 26.04 - brak zarodków
    IVF - 10.09.2018r. :(
    Trombofilia wrodzona, KIR Bx
    Transfer ostatniego kropka ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agonia777 wrote:
    Dziewczyny wczoraj miałam straszny dzień, bo na przejażdżce rowerowej mój mąż miał wypadek. Trafiłam na SOR by sprawdzić czy z głową wszystko w porządku. Wróciłam późno w nocy. Na szczęście oprócz ogólnych potłuczeń nic więcej się nie stało. Jednak ze względu na to, że moja @ się spóźniała zrobiłam dzisiaj test ciążowy i zobaczyłam pierwszy raz w życiu dwie krechy!!!!!! Jestem w szoku i nie dowierzam. Jutro robię betę by potwierdzić.



    Agonia... matko... leć na betę... Trzymam mocno kciuki <3 oby to był Wasz czas na cud...

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany Agonia!!! Ale mnie dreszcze przechodzą!!! Leć kochana na bete i nie zwlekaj. Jejku jaką cudna wiadomość z rana, aż mi się płakać chce:*

    Powodzenia, kciukasy!!! Jeszcze głośno nie gratuluję by nie zapeszyc ale kochana mój dzień już jest dużo lepszy:*:*:*

    Wiki zdobyłas Encorton?

    klz96iye30cupjne.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mężowi nic się nie stało? Zrobili mu jakieś dodatkowe badania? Przepraszam że tak pominęłam to w pierwszej kolejności ale Twoja wiadomość przebija wszystko:)

    klz96iye30cupjne.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    O rany Agonia!!! Ale mnie dreszcze przechodzą!!! Leć kochana na bete i nie zwlekaj. Jejku jaką cudna wiadomość z rana, aż mi się płakać chce:*

    Powodzenia, kciukasy!!! Jeszcze głośno nie gratuluję by nie zapeszyc ale kochana mój dzień już jest dużo lepszy:*:*:*

    Wiki zdobyłas Encorton?

    Tak, Paśnik mi szybko przesłał recepty :-)

    mag87 lubi tę wiadomość

  • Agonia777 Autorytet
    Postów: 928 1220

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag z mężem ok jest tylko mocno potłuczony. Za to dzisiaj dostał wspaniały prezent w nagrodę.

    mag87, goldenka28, Halszka112, Karcia, Ena, asiastokrota, e_mil_ka lubią tę wiadomość

    Wiek 40
    Drożność ok, nasienie ok, niskie AMH, niepłodność idiopatyczna
    3 lata starań
    1 IUI :(
    2 IUI - 22.09.17. :(
    3 IUI - 17.10.2017r. :(
    ICSI - transfer 8.12.17r. :(
    IVF - transfer 13.03.2018. :(
    IVF - punkcja 26.04 - brak zarodków
    IVF - 10.09.2018r. :(
    Trombofilia wrodzona, KIR Bx
    Transfer ostatniego kropka ?
‹‹ 1973 1974 1975 1976 1977 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ