X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Iwona* Koleżanka
    Postów: 66 11

    Wysłany: 20 kwietnia 2022, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata_ wrote:
    Iwona jak się czujesz po transferze? Mam nadzieję że wszystko ok

    Cześć Beatko
    Dziękuję za zainteresowanie. Ale trudno mi odpowiedzieć jak się czuje. Jestem dziś 4dpt. Od wczoraj bardziej pobolewa mnie podbrzusze i krzyż, ale siedzący tryb czasu pracy też temu służy. Piersi obrzmiałe,ale biorę leki duphaston i lutinus więc to zapewne skutek uboczny dużej dawki leków.
    Co do przeczyć chciałam mieć nadzieję że się udało ale chyba pesymistycznie jestem nastawiona, wolę nie mieć za dużych nadziei żeby później się nie rozczarować. To były moje ostatnie 2 zarodki. Pierwszy test z krwi .AM zamiar zrobić w piątek 6dpt, wiem że to wcześnie ale gdyby choć coś się zadziało to beta powinna drgnąć

  • Iwona* Koleżanka
    Postów: 66 11

    Wysłany: 20 kwietnia 2022, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała133 wrote:
    Zmiana kliniki Artemida naciąga na kasę i nie maja doświadczenia w niczym …trzymajcie się jak najdalej od tej kliniki .

    Widzę że pesymistycznie jesteś nastawiona do kliniki w Olsztynie, ale mam wrażenie że powód to tylko nieudane transfery. Ja pierwsza invitro miałam w Gdańsku i gdybym miała odpowiedzieć gdzie bardziej na kasę naciągają to właśnie tam. Poza tym wszystko inne było takie samo jak w Gdańsku. Tylko że do Olsztyna mam bliżej i jest taniej. Przykro mi że nie wszystkim się udaje, między innymi ja też zaliczam się do tej grupy. U mnie wszystkie badania w Gdańsku wyszły dobrze co można by uznać że transfery przyniosą pozytywny skutek ale niestety tak się nie stało. Jeżeli uważasz że inna klinika będzie lepsza to warto spróbować, zmiana miejsca daje nam nowe nadzieje że tym razem będzie lepiej.

  • Beata_ Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 20 kwietnia 2022, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonko trzymam kciuki, oby się udało tym razem. Każda z nas tego pragnie. Ja, podobnie jak Ty, też mam za sobą ciążę naturalna. Bez żadnych problemów zaszłam w ciążę, a drugiego Cudu nie możemy się doczekać od 5 lat starań więc zdecydowaliśmy się na in vitro. Oboje z mężem wyniki mamy super, wszystko w normie a ciąży brak:( Pierwszy transfer miałam w marcu, niestety bez efektu a teraz przygotowujemy się do criotransferu. Miałam baaardzo duże nadzieje po transferze, bo zarodek piekny i bolesne było rozczarowanie, tym bardziej że mimo brania leków dostałam miesiaczke 6 dpt. Trzymam za Ciebie kciuki i pisz jak się czujesz

  • Agatkaaaaa Przyjaciółka
    Postów: 115 34

    Wysłany: 23 kwietnia 2022, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona* wrote:
    Cześć Beatko
    Dziękuję za zainteresowanie. Ale trudno mi odpowiedzieć jak się czuje. Jestem dziś 4dpt. Od wczoraj bardziej pobolewa mnie podbrzusze i krzyż, ale siedzący tryb czasu pracy też temu służy. Piersi obrzmiałe,ale biorę leki duphaston i lutinus więc to zapewne skutek uboczny dużej dawki leków.
    Co do przeczyć chciałam mieć nadzieję że się udało ale chyba pesymistycznie jestem nastawiona, wolę nie mieć za dużych nadziei żeby później się nie rozczarować. To były moje ostatnie 2 zarodki. Pierwszy test z krwi .AM zamiar zrobić w piątek 6dpt, wiem że to wcześnie ale gdyby choć coś się zadziało to beta powinna drgnąć
    Iwonko mam nadzieję, że dzisiaj cos wyszło. Jeżeli beta niska to się nie zrażaj, ja 7 dnia mialam chyba beta 8. Wiec się wystraszyłam, że to tylko Ciąża biochemiczna. A potem rosła książkowo.
    Trzymam kciuki.
    Ps. Mnie brzuch bola od następnego dnia po tranferze. Bralam 3 x nospa i 3 x magme b6

  • Beata_ Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 23 kwietnia 2022, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a bralyscie magnez? Dużo też się naczytalam odnośnie ananasa, że 2-3 przed transferem i 2-3 dni po transferze trzeba jeść dojrzałego ananasa, że może pomóc w implantacji zarodka.

    Iwonko daj znać jak beta

  • Arcia Autorytet
    Postów: 301 102

    Wysłany: 24 kwietnia 2022, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata_ wrote:
    Dziewczyny a bralyscie magnez? Dużo też się naczytalam odnośnie ananasa, że 2-3 przed transferem i 2-3 dni po transferze trzeba jeść dojrzałego ananasa, że może pomóc w implantacji zarodka.

    Iwonko daj znać jak beta
    Wiem, że może źle to zabrzmi ale ja po ostatnim udanym transferze w ogóle nie robiłam nic dodatkowo i się udało. W sensie odpuściłam na maksa nie myślałam betę zrobiłam dopiero 15 dni po i się udało więc może to jest sposób.
    Teraz córcia już rośnie sobie w brzuszku 19 tydzień ☺.

    Wiek 33 l | Olsztyn/ Artemida /
    AMH 3,52 , drożność OK, cykle 28 d, podwyższone TSH ( euthyrox 25)
    M: mała objętość plemniki mała ruchliwość, żylaki
    1 IUI 28.02.2018 - :(
    2 IUI 23.04.2018 :(
    I IVF 13.02.2021 :(
    2 mrozaczki
  • Iwona* Koleżanka
    Postów: 66 11

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie mam dobrych wieści 9 dpt beta poniżej 0,2. Ręce opadają na to wszystko. Nie mam już mrozaków i nie wiem czy chce 3 raz przechodzić całą procedurę. Narazie nie wiem co dalej

  • Beata_ Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonko, bardzo mi przykro:((( Przytulam Cię mocno

    Iwona* lubi tę wiadomość

  • calistas1 Koleżanka
    Postów: 264 5

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny,
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

  • Beata_ Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonko, wiem głupie pytanie, ale jak Twoje samopoczucie?

    Iwona* lubi tę wiadomość

  • Iwona* Koleżanka
    Postów: 66 11

    Wysłany: 29 kwietnia 2022, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata_ wrote:
    Iwonko, wiem głupie pytanie, ale jak Twoje samopoczucie?
    Wiesz pewnie jak to jest z tym samopoczuciem. Czasem mam gorsze chwile, trochę sobie popłaczę i mi przechodzi. Ogólnie to teraz już chyba będziemy starać się naturalnie, wrócę do mierzenia temperatury, pasków owulacyjnych, witaminki biorę, mąż też wiec może kiedyś jeszcze zaskoczę naturalnie. Tyle lat się staramy o te drugie dziecko że już przeszłam z tym do porządku dziennego tylko od czasu do czasu mam kryzys. Powoli dochodzę do siebie.

  • Beata_ Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 30 kwietnia 2022, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doskonale Cię rozumiem Iwonko. Jestem w podobnej sytuacji, tez długo staramy się o drugie dziecko. Czasem zdarzają się gorsze chwile, czasem się pocieszam że dobrze chociaż że mamy już w domu Skarba. Trzymam kciuki za powodzenie w staraniach i pisz czasem co u Ciebie, bo ja tu czasem zaglądam Pozdrawiam

    Iwona* lubi tę wiadomość

  • Nowa-ja Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 maja 2022, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, potrzebuje ktoś z Olsztyna lutki100?

  • Beata_ Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ale tu cisza ostatnio. Mam pytanie, czy dzien przed transferem lub w dniu transferu badalyście poziom progesteronu? W Artemidzie lekarze tego nie zalecają, a naczytalam się ostatnio że powinni badac, bo jeśli jest zbyt niski to marne są szanse na zagniezdzenie zarodka

  • Nelaa Przyjaciółka
    Postów: 115 26

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny 🙂 właśnie zaczynam przygotowania do procedury in vitro w Artemidzie Olsztyn, czy wiecie na jaki koszt około się przygotować? Czy na czymś można zaoszczędzić? U nas problem z immunologią ale jesteśmy pod opieką doc. P. Pozdrawiam Was 🙂

  • Beata_ Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, u nas wyniosło gdzieś 11 tys już z lekami

    Nelaa lubi tę wiadomość

  • I am Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Beata, czy miałaś refundację na leki? Zaczynam procedurę w sierpniu, nie mam refundacji i zastanawiam się ile kosztują leki bez refu

  • KateM Autorytet
    Postów: 4270 7063

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I am wrote:
    Hej Beata, czy miałaś refundację na leki? Zaczynam procedurę w sierpniu, nie mam refundacji i zastanawiam się ile kosztują leki bez refu

    hej,
    tutaj masz w miare opisane ceny leków bez refundacji:
    https://klinikabocian.pl/wiedza/artykul/Stymulacja-hormonalna-do-in-vitro-leki-i-ich-refundacja

    37w0 Gustaw 🐻
    15.12.2023 3040g, 51cm

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja 13/20, 11 zapłodnionych 🍀🍀🍀
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig

    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    37w0 3040g
  • Beata_ Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mieliamy leki bwz refundacji

    I am lubi tę wiadomość

  • Nelaa Przyjaciółka
    Postów: 115 26

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata_ wrote:
    Witaj, u nas wyniosło gdzieś 11 tys już z lekami

    Dziękuję za odpowiedź 🙂

    Dziewczyny czy badalyscie kariotypy przed procedura? Waham się jeszcze czy szybko nie zrobić.

‹‹ 2156 2157 2158 2159 2160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ