X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • I am Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateM wrote:
    hej,
    tutaj masz w miare opisane ceny leków bez refundacji:
    https://klinikabocian.pl/wiedza/artykul/Stymulacja-hormonalna-do-in-vitro-leki-i-ich-refundacja
    Dziękuję :)

    KateM lubi tę wiadomość

  • I am Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelaa wrote:
    Dziękuję za odpowiedź 🙂

    Dziewczyny czy badalyscie kariotypy przed procedura? Waham się jeszcze czy szybko nie zrobić.
    Nie badałam przed pierwszą procedurą, nie udało się. Po kilku latach starań, zrobiliśmy kariotypy okazało się że mój jest nieprawidłowy :( będziemy podchodzić drugi raz, ale moje szansę słabną, przez ten kariotyp...

  • Nelaa Przyjaciółka
    Postów: 115 26

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I am wrote:
    Nie badałam przed pierwszą procedurą, nie udało się. Po kilku latach starań, zrobiliśmy kariotypy okazało się że mój jest nieprawidłowy :( będziemy podchodzić drugi raz, ale moje szansę słabną, przez ten kariotyp...

    Czy na ten Zły wynik można jakoś wpłynąć?

  • I am Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelaa wrote:
    Czy na ten Zły wynik można jakoś wpłynąć?
    Niestety nie

  • KateM Autorytet
    Postów: 4217 7010

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelaa wrote:
    Dziękuję za odpowiedź 🙂

    Dziewczyny czy badalyscie kariotypy przed procedura? Waham się jeszcze czy szybko nie zrobić.

    My po pierwszej procedurze badamy kariotypy.

    37w0 Gustaw 🐻
    15.12.2023 3040g, 51cm

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja 13/20, 11 zapłodnionych 🍀🍀🍀
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig

    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    37w0 3040g
  • Zmeczonazameczona Autorytet
    Postów: 338 620

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona* wrote:
    Widzę że pesymistycznie jesteś nastawiona do kliniki w Olsztynie, ale mam wrażenie że powód to tylko nieudane transfery. Ja pierwsza invitro miałam w Gdańsku i gdybym miała odpowiedzieć gdzie bardziej na kasę naciągają to właśnie tam. Poza tym wszystko inne było takie samo jak w Gdańsku. Tylko że do Olsztyna mam bliżej i jest taniej. Przykro mi że nie wszystkim się udaje, między innymi ja też zaliczam się do tej grupy. U mnie wszystkie badania w Gdańsku wyszły dobrze co można by uznać że transfery przyniosą pozytywny skutek ale niestety tak się nie stało. Jeżeli uważasz że inna klinika będzie lepsza to warto spróbować, zmiana miejsca daje nam nowe nadzieje że tym razem będzie lepiej.

    A ja się zgodzę z Małą w Olsztynie straciłam tylko czas. O kasie nie wspomnę. Dr P odesłał mnie z kwitkiem, że samo się uda. Powiedziałam mu na pierwszej wizycie, że miałam laparoskopie, bo na jajowodzie miałam cystę. Wyśmiał mnie ,że coś pomyliłam, bo to się zdarza bardzo rzadko. Powiedziałam mu, że wiem ale tak było to się kłócił ze mną i roił że mnie wariatkę. Łaskawie zrobił USG i uznał że to że nie zachodzę w ciszę jest w mojej głowie. Pojechałam do Warszawy i to samo powiedziałam. Lekarz nie komentował. Zrobił mi USG 3d i zobaczył dwa zrosty na jajowodzie dokładnie po prawej stronie, gdzie była cysta. Można? Jak widać można tylko że nie w Olsztynie.

    Karcia lubi tę wiadomość

    💃 32 lat
    🕺 29 lat
    Starania od 2 lat, niepłodność nieokreślona
    Oviklinika
    02.2022 - protokół krótki- 4🥚, 3 padły w 3 dobie, transfer w 5 dobie zarodka kompaktującego Beta 0 ❌
    05.2022 - protokół długi - 5 🥚 - 2 padły w 2 dobie, 2 padły w 5 dobie
    10.05 transfer zarodka 3dniowego 8A
    20.05 beta 100.48
    21.05 beta 159.12 prog 23,20
    23.05 beta 446.80 prog 54,70
    25.05 beta 901.48
    27.05 beta 2099.99
    13.06 CRL 1.04 ❤️
    16.09 chłopiec!
    36t Jest z nami synek♡
    Nie mamy żadnych ❄️
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Czy ktoś obecnie leczy się w Artemidzie? Ja cały czas jestem pacjentka Artemidy, miałam dwie procedury, obecnie jestem po 3 procedurze, ale w innej klinice. Jestem w 10tc i wróciłam prowadzić ciąże do art. Życzę powodzenia w staraniach i happy endów :)

    Czy któraś może mnie poratować nr tel do dr zd.? Zapomniałam o to zapytać na ostatniej wizycie.

    Karcia lubi tę wiadomość

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejka88 wrote:
    Hej! Czy ktoś obecnie leczy się w Artemidzie? Ja cały czas jestem pacjentka Artemidy, miałam dwie procedury, obecnie jestem po 3 procedurze, ale w innej klinice. Jestem w 10tc i wróciłam prowadzić ciąże do art. Życzę powodzenia w staraniach i happy endów :)

    Czy któraś może mnie poratować nr tel do dr zd.? Zapomniałam o to zapytać na ostatniej wizycie.
    Gratulacje ❤️ bardzo się cieszę że się udało ❤️ niestety nie pomogę z nr bo zapomniałam o Artemidzie dawno🙂

    Karcia
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Gratulacje ❤️ bardzo się cieszę że się udało ❤️ niestety nie pomogę z nr bo zapomniałam o Artemidzie dawno🙂

    Karcia sto lat, jak ja Cie miło wspominam sprzed 5 lat jak tylko trafiłam na forum.

    Co u Ciebie słychać? Jak się układa z mężem i jak starania?

    Karcia lubi tę wiadomość

  • youdith Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejka88 wrote:
    Hej! Czy ktoś obecnie leczy się w Artemidzie? Ja cały czas jestem pacjentka Artemidy, miałam dwie procedury, obecnie jestem po 3 procedurze, ale w innej klinice. Jestem w 10tc i wróciłam prowadzić ciąże do art. Życzę powodzenia w staraniach i happy endów :)

    Czy któraś może mnie poratować nr tel do dr zd.? Zapomniałam o to zapytać na ostatniej wizycie.

    Super. Gratulacje !
    W jakiej klinice się udało ?

  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    youdith wrote:
    Super. Gratulacje !
    W jakiej klinice się udało ?

    U mnie udało się w pierwszej procedurze i pierwszym transferze w Artemidzie, później miałam 2 criotransfery i nic, później 2 procedura w Artemidzie i jeden transfer - klapa. Teraz na 3 procedurę pojechałam do kriobanku i w pierwszym podejściu w pierwszym transferze się udało :)

    KateM lubi tę wiadomość

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 27 czerwca 2022, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejka88 wrote:
    Karcia sto lat, jak ja Cie miło wspominam sprzed 5 lat jak tylko trafiłam na forum.

    Co u Ciebie słychać? Jak się układa z mężem i jak starania?
    A dziękuję że pytasz 🙂 ja się wogole nie udzielam ale nadal jestem tu stałym bywalcem 😂czytam co u dziewczyn i trzymam kciuki za wszystkie staraczki . Widzę że z naszej starej ekipy praktycznie wszystkim prędzej czy później się udaję ❤️.Szkoda że wątek podupadł bo z chęcią dowiedziałabym się co u dziewczyn i ich dzieciaczków. Wiem że kilka dziewczyn z naszej starej ekipy zostało mamami poprzez adopcje i szkoda że się nie odzywają.U mnie dużo zmian z mężem można powiedzieć że dobrze wiadomo gorsze dni również bywają i nadal mam czasem chęć go udusić 🙂 .Ale co najważniejsze dwa miesiące temu zostałam mamą co prawda jeszcze długa droga sądowa przed nami ale jestem najszczęśliwszą osobą na świecie.Mala ma nie całe 3latka i zmieniła nasze życie.Pamietam nasze wątpliwości przed adopcją czy można pokochać obce dziecko, czy będzie w stanie zastąpić swoje biologiczne. I z ręką na sercu wszystkim którzy się wąchają mówię śmiało. Pokochacie to dziecko tak jak ja kocham Klarę- nad życie i nie zamieniła bym jej na 5 swoich ❤️

    I am, Martitka3006, Asia08, nadziejka88, Agatkaaaaa lubią tę wiadomość

    Karcia
  • Nelaa Przyjaciółka
    Postów: 115 26

    Wysłany: 3 lipca 2022, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny mam pytanko dostałam zalecenie wlewu z accofilu przed transferem czy miałyście w Artemidzie taki wlew czy nie robią?

  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 4 lipca 2022, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    A dziękuję że pytasz 🙂 ja się wogole nie udzielam ale nadal jestem tu stałym bywalcem 😂czytam co u dziewczyn i trzymam kciuki za wszystkie staraczki . Widzę że z naszej starej ekipy praktycznie wszystkim prędzej czy później się udaję ❤️.Szkoda że wątek podupadł bo z chęcią dowiedziałabym się co u dziewczyn i ich dzieciaczków. Wiem że kilka dziewczyn z naszej starej ekipy zostało mamami poprzez adopcje i szkoda że się nie odzywają.U mnie dużo zmian z mężem można powiedzieć że dobrze wiadomo gorsze dni również bywają i nadal mam czasem chęć go udusić 🙂 .Ale co najważniejsze dwa miesiące temu zostałam mamą co prawda jeszcze długa droga sądowa przed nami ale jestem najszczęśliwszą osobą na świecie.Mala ma nie całe 3latka i zmieniła nasze życie.Pamietam nasze wątpliwości przed adopcją czy można pokochać obce dziecko, czy będzie w stanie zastąpić swoje biologiczne. I z ręką na sercu wszystkim którzy się wąchają mówię śmiało. Pokochacie to dziecko tak jak ja kocham Klarę- nad życie i nie zamieniła bym jej na 5 swoich ❤️

    Karcia przepraszam Cię, że dopiero teraz odczytałam Twój wpis.

    Baaaardzo się cieszę, że się udało z adopcja. Nie jest to prosta i łatwa droga. Pięknie! Twoje życie będzie piękniejsze i pełniejsze, a małej życie zmienilo się na lepsze. Znalazła mamusie i tatusia, którzy bardzo ją kochają. Bardzo Wam gratuluję i podziwiam :) przed Wami piękny czas. Jak mała z adaptacja u Was. Już w pełni się oswoiła z nową sytuacja?

    Karcia lubi tę wiadomość

  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 4 lipca 2022, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelaa wrote:
    Hej Dziewczyny mam pytanko dostałam zalecenie wlewu z accofilu przed transferem czy miałyście w Artemidzie taki wlew czy nie robią?

    Ja miałam wlew teraz przed udanym transferem, ale w Kriobanku. Wlew zmienia morfologię, ale działa immunologicznie trochę jak histeroskopia. Czy w Artemidzie robią? Nie wiem, zadzwoń na recepcję i Ci odpowiedzą. Artemida z reguły była trochę na anty do immunologii i niekoniecznie lekarze w to wierzą, ale może się coś zmieniło.

    Kriobank i dr Agnieszka wręcz przeciwnie, pyta o wyniki. Ja jak nie miałam nic robionego. Miałam swoje wątpliwości, to dała mi wlew profilaktycznie, plus heparyne, encorton i accard. Wiem, że nie zawsze dawanie tak silnych leków profilaktycznie jest dobre, ale przynajmniej nie odmawia i ustala wspólne działanie z pacjentem. W Artemidzie jest hierarchia. Doktor ma zawsze rację, potem pacjent i jego wątpliwości.

    Kompletnie nie oczerniam tutaj Artemidy, ale porównuję system leczenia, a mam porównanie :)

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 5 lipca 2022, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejka88 wrote:
    Karcia przepraszam Cię, że dopiero teraz odczytałam Twój wpis.

    Baaaardzo się cieszę, że się udało z adopcja. Nie jest to prosta i łatwa droga. Pięknie! Twoje życie będzie piękniejsze i pełniejsze, a małej życie zmienilo się na lepsze. Znalazła mamusie i tatusia, którzy bardzo ją kochają. Bardzo Wam gratuluję i podziwiam :) przed Wami piękny czas. Jak mała z adaptacja u Was. Już w pełni się oswoiła z nową sytuacja?
    Mała chyba już zapomniała o swoim dawnym życiu choć dwa pierwsze tygodnie a właściwie noce były bardzo ciężkie.Ale teraz już wszystko oki ,jest szczęśliwa a my razem z nią. Nie wyobraża sobie już życia bez niej.

    nadziejka88 lubi tę wiadomość

    Karcia
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 5 lipca 2022, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Mała chyba już zapomniała o swoim dawnym życiu choć dwa pierwsze tygodnie a właściwie noce były bardzo ciężkie.Ale teraz już wszystko oki ,jest szczęśliwa a my razem z nią. Nie wyobraża sobie już życia bez niej.


    KARCIA! NIECH SIĘ WAM SZCZĘŚCI!!! ❤️

    Karcia lubi tę wiadomość

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 5 lipca 2022, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejka88 wrote:
    KARCIA! NIECH SIĘ WAM SZCZĘŚCI!!! ❤️
    Dziękujemy bardzo ❤️

    Karcia
  • Martitka3006 Autorytet
    Postów: 263 491

    Wysłany: 25 lipca 2022, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z dziewczyn jest akurat w trakcie przygotowania do ivf?
    Trzeba trochę rozruszać ten wątek ...

    KateM lubi tę wiadomość

    od 09.2020 r. - starania "na poważnie"
    od 10.2021 r. - klinika
    11.2021 r. - badanie drożności jajowodów 👍
    18.03.22r. - 1 IUI 👎
    14.04.22r. 2 IUI 👎
    06.22r decyzja o IVF
    20.07.22 r. początek stymulacji
    16.08.22r punkcja; 9 komórek Mamy ❄️❄️❄️ (5.1.1. 3.2.1 3.2.3)
    19.08.22 r 1IVF w 3 dobie - klasa zarodka 8.1 ( 10 dpt - beta 62,13; 12dpt - beta 188,9 prog. 35,26; 14 dpt 471,1; 18dpt beta 2656, prog 43,56)
    13.09.22 r 25dpt mamy ♥️


    👱‍♀️35 lata
    Hashimoto, TSH 1,43 ulU/ml

    🧑‍🦲
    Ogólne badanie plemników ok: fragmentacja ok, HBA na poziomie 30%
    Hashimoto, TSH w normie
  • Nelaa Przyjaciółka
    Postów: 115 26

    Wysłany: 31 lipca 2022, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martitka3006 wrote:
    Czy któraś z dziewczyn jest akurat w trakcie przygotowania do ivf?
    Trzeba trochę rozruszać ten wątek ...
    Hej , ja jestem właśnie po punkcji 🙂

    Martitka3006 lubi tę wiadomość

‹‹ 2157 2158 2159 2160 2161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ