Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • TERA83 Autorytet
    Postów: 762 400

    Wysłany: 18 listopada 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka, dziękuję za informację

    iv09mg7ytr87391w.png

    4.02.2017 II KRESECZKI przed rozpoczęciem stymulacji CUD
    9.02.2017 beta 13600
    13.02.2017 beta 25770
    14.02.2017 SERDUSZKO BIJE
  • TERA83 Autorytet
    Postów: 762 400

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orientujecie się mniej więcej w jakim przedziale waha się koszt in vitro, łącznie wizytami, wiem, że zależy od przypadku ale tak mniej więcej

    iv09mg7ytr87391w.png

    4.02.2017 II KRESECZKI przed rozpoczęciem stymulacji CUD
    9.02.2017 beta 13600
    13.02.2017 beta 25770
    14.02.2017 SERDUSZKO BIJE
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TERA83 wrote:
    Orientujecie się mniej więcej w jakim przedziale waha się koszt in vitro, łącznie wizytami, wiem, że zależy od przypadku ale tak mniej więcej
    Tak mniej więcej to ok 8 tys. Ja prawie na 2 wyjazdy do Białystoku wydałam 1 tys. A jeśli chodzi O szczegóły to 1 tys wizyty plus badania do tego 4 tys za punkcje i transfer. Oczywiście leki tak ok 2 tys jak masz refundacje są przypadki że może wyjść I mniej. No I ja jeszcze doliczylam wyjazd do bialystoku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 22:25

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tera to nic strasznego. Bez obaw.

    Asia co z Twoim mężem, wiadomo już cos?

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jaki jest adres tego szpitala w Białymstoku?

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TERA83 tak jak wspomialas zalezy od przypadku. Ja miałam leki z refundacją i dobrze reagowalam na leki. Na leki do stymulacji wydałam 400 zł. Ale tak jak ana wspomiala leki mogą kosztować nawet do 2 tys.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 22:29

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tera, z którym lekarzem rozmawiałaś?

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • TERA83 Autorytet
    Postów: 762 400

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domitrz, a czemu pytasz ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 22:36

    iv09mg7ytr87391w.png

    4.02.2017 II KRESECZKI przed rozpoczęciem stymulacji CUD
    9.02.2017 beta 13600
    13.02.2017 beta 25770
    14.02.2017 SERDUSZKO BIJE
  • TERA83 Autorytet
    Postów: 762 400

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 refundacji chyba już nie ma ?

    iv09mg7ytr87391w.png

    4.02.2017 II KRESECZKI przed rozpoczęciem stymulacji CUD
    9.02.2017 beta 13600
    13.02.2017 beta 25770
    14.02.2017 SERDUSZKO BIJE
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura ul. Sklodowskiej 24a. Uniwersytecki szpital kliniczny.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TERA83 nie ma refundacji zabiegu in vitro ale leki do stymulacji do in vitro są refundowane.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • TERA83 Autorytet
    Postów: 762 400

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    TERA83 nie ma refundacji zabiegu in vitro ale leki do stymulacji do in vitro są refundowane.
    a od czego zależy czy ma się refundację bo jeśli chodzi np. o próby inseminacji to nie było żadnej lekarz twierdzi, że szkoda naszego czasu w moim przypadku :( i pieniędzy a skoro lekarz tak twierdzi to bez sensu przechodzić na
    siłe inseminację, żeby dostać refundację bo na jedno wyjdzie jeśli się nie uda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 22:41

    iv09mg7ytr87391w.png

    4.02.2017 II KRESECZKI przed rozpoczęciem stymulacji CUD
    9.02.2017 beta 13600
    13.02.2017 beta 25770
    14.02.2017 SERDUSZKO BIJE
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TERA83 zależy od tego ile masz lat i od poziomu AMH. Ale nie podpowiem do jakiego wieku refundacja i do jakiego poziomu amh bo nie pamiętam. Ale na pewno ktos na forum udzieli Ci takiej informacji :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 22:41

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • TERA83 Autorytet
    Postów: 762 400

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    TERA83 zależy od tego ile masz lat i od poziomu AMH. Ale nie podpowiem do jakiego wieku refundacja i do jakiego poziomu amh bo nie pamiętam. Ale na pewno ktos na forum udzieli Ci takiej informacji :)
    lat 33, amh beznadziejne 0,37 ale wydaje mi się że w tym roku już nie ma refundacji gdzieś od czerwca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 22:44

    iv09mg7ytr87391w.png

    4.02.2017 II KRESECZKI przed rozpoczęciem stymulacji CUD
    9.02.2017 beta 13600
    13.02.2017 beta 25770
    14.02.2017 SERDUSZKO BIJE
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to było z tą refundacją bo nie pamiętam :(

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TERA83 Ja kupowałam leki we wrześniu tego roku. Miałam refundację wiec jest na pewno. Od czerwca skończył sie rządowy program in vitro ale leki do stymulacji zostały na liście leków refundowanych

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • TERA83 Autorytet
    Postów: 762 400

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    TERA83 Ja kupowałam leki we wrześniu tego roku. Miałam refundację wiec jest na pewno. Od czerwca skończył sie rządowy program in vitro ale leki do stymulacji zostały na liście leków refundowanych
    acha teraz rozumiem :) Emilka rozumiem, że też korzystałaś z oddziału w Olsztynie a punkcja Białystok ?? Jak to wygląda czasowo, czy można w ten sam dzień wracać do domu ok 400 km

    iv09mg7ytr87391w.png

    4.02.2017 II KRESECZKI przed rozpoczęciem stymulacji CUD
    9.02.2017 beta 13600
    13.02.2017 beta 25770
    14.02.2017 SERDUSZKO BIJE
  • TERA83 Autorytet
    Postów: 762 400

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    TERA83 Ja kupowałam leki we wrześniu tego roku. Miałam refundację wiec jest na pewno. Od czerwca skończył sie rządowy program in vitro ale leki do stymulacji zostały na liście leków refundowanych
    czytam sobie i moje AMH raczej zdyskwalifikuje refundację, no cóż zobaczymy niebawem wizyta

    iv09mg7ytr87391w.png

    4.02.2017 II KRESECZKI przed rozpoczęciem stymulacji CUD
    9.02.2017 beta 13600
    13.02.2017 beta 25770
    14.02.2017 SERDUSZKO BIJE
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 18 listopada 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TERA83 znalazłam taką informacje że ten lek co ja przyjmowałam gonal F refundowany jest do 40 roku życia u kobiet z Amh powyżej 0,7 i do 3 cykli. Pewnie większość leków tak będzie. Tak punkcja w Białymstoku. Po punkcji chyba lepiej zostac jest na noc w Białymstoku. Ja niestety nie mogłam wrócić bo musiałam zostać po punkcji w szpitalu. Ale inne dziewczyny albo wracają w ten sam dzień albo na drugi dzień. Zabieg trwa ok. 15 min. Usypiają Cie i budzisz sie zanim dotrzesz na sale po zabiegi. Dwie godziny musisz leżeć i dojść do siebie nie no i potem możesz wracać do domu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 22:59

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 18 listopada 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Punkcja jest rano wiec czasowo powrót w ten sam dzien jest wykonalny ale męczący.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
‹‹ 435 436 437 438 439 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ