X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 9 lutego 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura82 wrote:
    Asiu po zabiegu (w kwietniu- długo trzeba czekac na termin)mam miec zrobione jak najszybciej HSG i prawdopodobnie bedziemy sie szykować do inseminacji.
    Chyba że nam sie uda wcześniej coś zmajstrować :)
    Teraz jestem stymulowana CLO 2 cykle, bo dr Przybyłowicz i wszyscy lekarze z Artemidy twierdzą ,że polipy mogą ale nie muszą przeszkadzać w zajściu w ciąże.
    W takim razie z całego serca Wam życzę żebyście zmajstrowali "cos" w tak zwanym między czasie :D
    Tak to już jest, że podana nam się czy nie musimy zaufać lekarzom..

    malgos741 lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • maryska90 Przyjaciółka
    Postów: 109 108

    Wysłany: 9 lutego 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy też macie czasem takie myśli że nigdy się nie uda? Ja czasem tak myślę... W ogóle ostatnio mam gorsze dni... Mąż wyjechał na pól roku i widzimy się tylko w weekendy i to nie wszystkie.. Informacja o naszych zarodkach dodatkowo nas dobiła. Zaczęłam myśleć o planie B... Może adopcja zarodka jeżeli naszym się nie uda? Co o tym myślicie?

    Marcelka43 lubi tę wiadomość

    czerwiec 2015 - ICSI 2BB nieudane :(
    wrzesień 2015 - crio Kropka 1BC
    1 luty 2016 punkcja - 2 blastusie 1BB i 2BB tym razem musi się udać!
    Maj 2016 - zaczynamy 3 cykl rządówki, oby szczęśliwy.
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 9 lutego 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia uwierz mi, że każda z nas ma chwilę zwątpienia.. dobrze, że myślisz o planie B Ale daj szansę swoim zarodeczkom, proszę uwierz w to mocno, wiem,że boisz się rozczarowania Ale spróbuj.
    Bardzo dobrze Cię rozumiem jeśli chodzi o kwestie samotności.. mój mąż pracuje w systemie 4 tygodnie na kontrakcie A dwa tygodnie w domu.. dziś np mam tak placzliwy dzień i bardzo chciałabym żeby przy mnie był.. Ale zagryzam wargi i żyje dalej.. Niestety coś za coś..
    Jeśli Ci smutno to Cię wspieram Ale doctransferu podchodz pełna nadziei :)

    Judytka, malgos741 lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • maryska90 Przyjaciółka
    Postów: 109 108

    Wysłany: 9 lutego 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się wierzyć i nie poddawać! Dzięki Wam jest lepiej bo wiem, że nie jestem sama i mam wsparcie. Dziękuję Wam wszystkim bardzo :) Finały takie jak u Leo dają nadzieję :) Oby tak dalej dziewczyny :) na każdą w końcu przyjdzie kolej :)

    malgos741 lubi tę wiadomość

    czerwiec 2015 - ICSI 2BB nieudane :(
    wrzesień 2015 - crio Kropka 1BC
    1 luty 2016 punkcja - 2 blastusie 1BB i 2BB tym razem musi się udać!
    Maj 2016 - zaczynamy 3 cykl rządówki, oby szczęśliwy.
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 9 lutego 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maryska ja tez czasami juz mam dosc wszystkiego,ale jakas nadzieje malutka mam:)

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 9 lutego 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Maryska ja tez czasami juz mam dosc wszystkiego,ale jakas nadzieje malutka mam:)
    Ja też mam dni takiego załamania, zwłaszcza kiedy pojawia się @. Ale choć mówię że mam dość walki i nie mam już sił i nadzieji, za kilka dni po tym mam ochotę walczyć do końca bo to w końcu moje marzenie-zostać mamą. I pojawia się znowu ta iskierka nadzieji.

    malgos741 lubi tę wiadomość

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • lawendowapani Ekspertka
    Postów: 206 338

    Wysłany: 9 lutego 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Maryśka :)trzeba sie nie zalamywac, kazda z nas dosięgają czasem dolujace dni. W głębi serca wiemy,ze dla dziecka jestesmy zrobic wiele,jesli nawet nie wszystko. Kazda @,zastrzyk,niepowodzenie wynagrodzi nam kiedy mala istotka,ktora będziemy kochać bezgraniczna miłością,bo to o nią walczylysmy tak dlugo i ze wszystkich sil.
    A odbiegajac od tematu strasznie senna jestem w dzien a w nocy spać nie mogę. Żołądek skręca mnie z bolu a to wszystko przez stres w pracy :/ a mówią,żeby nie przynosić stresów z pracy do domu a tu się same w torebce chowają...

    Judytka lubi tę wiadomość

    Artemida Białystok
    Niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, LUF.
    09.03.2016 - pick up
    14.03.2016 - transfer jednej blastki 4AA ;)
    8 dpt - 147,4 (g. 15:15) 9dpt - 232 (g. 7:50) 11dpt - 517,3 18dpt - 6344 26dpt - jest serduszko <3
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 9 lutego 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia wszystkie przez to przechodza... jeszcze Ty to młoda a u mnie zegar cyka...

    Judytka lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 10 lutego 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia czy zamierzasz prowadzić swoje szczęście w artemidzie czy u innego lekarza?

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leo prowadzę o dr Przybylowicza w Artemidzie, właśnie w sobotę mam wizytę ;) a Ty nad kim się zastanawiasz?

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się zastanawiam, pierwszą wizyte mieliśmy u Zbrocha, potem u Domitrza a dokumenty do Białego dostaliśmy od Waśniewskiego, więc na pierwszą wizytę za 2 tyg nie wiem do kogo iść, no i mam dylemat czy ciąży nie prowadzić u kogoś na nfz...

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 10 lutego 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zastanawiałam się nad NFZ Ale po ostatniej "przygodzie" miałam jasny obraz.. dr Przybylowicz pomógł mi BARDZO był przejęty i zatroskany A lekarz z miejskiego miał mnie głęboko.. powiedział mi: jak ma się utrzymać to się utrzyma co Pani panikuj, wodę trzeba pić
    A gorączkę miałam ponad 39 stopni..
    Boję się takiego podejścia lekarzy na NFZ oczywiście nie można wrzucać wszystkich do jednego worka.. No ale niestety u nas w Polsce tak jest.. jak zapłacisz to Cię lepiej traktują..

    malgos741 lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 10 lutego 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, zależy od sytuacji i nastawienia lekarza do ciebie. Wstępnie umówię się do artemidy a potem zobaczę

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 10 lutego 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest z godzinami wizyt u lekarzy w Artemidzie w Olsztynie, bardzo zależy mi na takich do południa bo pracuję popołudniami, jak było u was ?

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 10 lutego 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Orchid,
    Ciężko powiedzieć, ja chodziłam i rano i po południu najlepiej zadzwonić i zapytać się o godziny ;)

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 10 lutego 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu czyli w sobotę bedziesz miała w sumie pierwszą wizytę- nie licząc "przyody" tak? dobrze myślę, który to będzie dpt? Albo który tydzien:) ? Nie wiem jak ten czas określić:)

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko się zgadza Leo :) w sobotę pierwsza wizyta nie licząc tej w wojewódzkim..
    Wpisz sobie w kalkulator ciąży datę punkcji i wyliczy Ci który masz tydzień
    U mnie dziś 6 tydzień i 2 dni
    W sobotę będzie 6 tydzień i 5 dni :D
    Nie wiem czy to nie za wcześnie na serduszko Ale bardzo bym chciała je już zobaczyć; )

    malgos741, lawendowapani, Judytka lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, przynajmniej wiem że od punkcji- to sobie sprawdze później :) też mam nadzieje na Twoje serduszko w sobotę <3

    malgos741, lawendowapani, asia-m-b lubią tę wiadomość

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Jak fajnie czyta się takie dobre wieści. Bardzo Wam gratuluję i trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. :-)
    Do mnie właśnie dzwonił dr Domitrza w/s wyników i jest dobrze. Rezerwa ok (nie wiem jaką wartość, dowiem się na wizycie), hormony tarczycowe też tylko bardzo niski poziom wit.D. Uff, trochę ze mnie zeszło. :-) Jutro zakupię witaminę i będę się maszerować. Aha, i muszę się zaszczepić na WZW.

    malgos741 lubi tę wiadomość

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia wiem że doktor Przybylowicz opiekuje się swoimi pacjentami nawet jak są w szpitalu i troszczy się. .dobry wybór. .ps daj znać jak będziesz po wizycie..

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ