Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba powodzenia. Na pewno wszystko będzie ok.

    Makumba lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Emilka, mam nadzieję że ja w tym cyklu dostanę zielone światło na wyjazd do Białegostoku na criotransfer. W czwartek wizyta i wszystko będzie jasne. Od września czekam na ten dzień, zawsze coś stawało na przeszkodzie, najpierw hiperka, potem dwa cykle bezowulacyjne, ostatnio była owulacja ale transfer wypadlby w pierwszy dzień świąt, więc znowu miesiąc w plecy.

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba, powodzenia. Czekamy na info.

    Ja chyba w zla godzine o tym przeziebieniu napisalam. :( Gardlo cos mnie podrapuje. Jutro meza do apteki wysle, za kare. ;)

    Makumba lubi tę wiadomość

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia321 wrote:
    Makumba powodzenia na badaniach :) i pieknych widokow
    Asia pogadaj z Jaskiem zeby sie nie zapieral i szybko pojawil na swiecie :*
    Asiastokrota na zwolnienie z angina nie ma zartow
    A co do wit c lewoskretnej bo tez chcialam kupic ostatnio rozmawialam ze znajoma lekarka i ta cala jej lewoskretnosc to chwyt marketingowy zeby dobrze zarobic kase bo opakowania do najtanszych nie naleza. A wit c w swojej chemicznej budowie jest prawoskretna. Lekarka poradzila mi zebym kupila sobie zwykle tabletki jesli chcem to 1000 mg. A najlepiej jesc warzywa i owoce ktore ja zawieraja oraz pic soki wyciskane. Wit c w tej formie z warzyw i owocow wchlania sie najlepiej :)
    Z tą lewoskretnoscią to prawda, chwyt marketingowy.
    Na pewno z pożywienia wchłania się lepiej, ale przy infekcjach taka w proszku czy kapsułach pomaga, też ile można źreć ;-) warzywa lub owoce.
    I co tam, że napisane lewoskrętna. Wazne że wit C.

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    USG prenatalne - bardzo dobrze :-)
    Hurra hurra!!
    Łzy mi leciały bokiem jak durnej. Dziecko leżało spokojnie i dało się zbadać pani doktor (jednak nie był to dr Hoppe).
    Jakie śliczne i proporcjonalne to dziecko. Widziałam kość udową, noga jak u owada... Bardzo wzruszające. Obawiam się, że na każdym usg będę płakać! Obciach!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 19:04

    ana1122, polopiryna, Asia08, asia-m-b, asiastokrota, Gosia321, malgos741 lubią tę wiadomość

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa Pani powiedziała, że na Jej oko dziewczynka. Ale jeszcze za wcześnie. Bylibyśmy wniebowzięci :-)

    Karcia, ana1122, polopiryna, Asia08, asiastokrota, asia-m-b, malgos741 lubią tę wiadomość

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia08 wrote:
    Makumba, powodzenia. Czekamy na info.

    Ja chyba w zla godzine o tym przeziebieniu napisalam. :( Gardlo cos mnie podrapuje. Jutro meza do apteki wysle, za kare. ;)
    Może za mocno na niego krzyczałaś :P

    Asia08 lubi tę wiadomość

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba super <3 cieszę się że wszystko dobrze

    Makumba lubi tę wiadomość

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1368 751

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba super że z maleństwem wszystko dobrze :) ja pewnie bym nie była inna ryczała bym na każdym usg jak pewnie większość dziewczyn więc to żaden obciach :). Dziewczyny a czy do crio jak się podchodzi to też trzeba się szprykować tymi zastrzykami czy to już na naturalnej owulce?

    Makumba lubi tę wiadomość

    Karcia
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1368 751

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze i jeszzce być może dziewczynka moje marzenie :)

    Makumba lubi tę wiadomość

    Karcia
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Ena trzymam kciuki za owocny cykl. Zdrówka dziewczynom chorowitkom :) ja odpukać tryskam zdrowiem. To mój czas bo uwielbiam mróz. Asiu uparty ten Wasz synuś ale niebawem się poznacie pewnie :)
    A czy ktoś niebawem będzie miał transfer lub crio? Pogubiłam się troche :/
    Monisiek i jaka decyzja? Podchodzicie jeszcze raz do ivf?
    Emilka co nauczyciele u Ciebie w pracy mówią o reformie?

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia ja do crio podchodziłam na cyklu naturalnym

    Karcia lubi tę wiadomość

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba super że wszystko ok I gratulacje. Robiłaś W końcu test Z krwi? Jaki?

    Makumba lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba, super!

    Hmm, a moze to przez krzyczenie faktycznie. ;)

    Makumba lubi tę wiadomość

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam dziś koszmar W nocy I jeszcze Takie szału I płaczu W tym śnie U siebie nie widziałam:-( Mam nadzieje że sny pokazują W życiu na odwrót... Az boję się kolejnego usg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 19:54

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Makumba super że wszystko ok I gratulacje. Robiłaś W końcu test Z krwi? Jaki?
    Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia, bardzo to miłe i budujące.

    Ana Robiłam, wysłali mnie z marszu. Ja po 35 rż. Pappa - dostałam skierowanie od pani dr po usg prenatalnym i grzecznie poszłam na pobranie krwi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 19:57

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    A ja miałam dziś koszmar W nocy I jeszcze Takie szału I płaczu W tym śnie U siebie nie widziałam:-( Mam nadzieje że sny pokazują W życiu na odwrót... Az boję się kolejnego usg

    Ana jaki ja miałam wczoraj sen! Generalnie smierć w moich snach :/ Nie ma co się przejmować!

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba wrote:
    Ana jaki ja miałam wczoraj sen! Generalnie smierć w moich snach :/ Nie ma co się przejmować!
    A co ci się śniło?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba wrote:
    Aaaa Pani powiedziała, że na Jej oko dziewczynka. Ale jeszcze za wcześnie. Bylibyśmy wniebowzięci :-)
    Super wieści :-)

    Makumba lubi tę wiadomość

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba super! Cieszą mnie takie informacje! Córcia będzie jak malowana i proszę państwa cóż za kość udowa :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 20:18

    Makumba lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

‹‹ 617 618 619 620 621 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ