Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • eve87 Autorytet
    Postów: 659 601

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia08 a Ty tak wczesniej w 19tc masz robić to obciążenie glukoza?

    Ja tez sie naczytałam o omdleniach po glukozie i tego sie bałam,ale nie było tak złe. Sama glukozę wypiłam jednym łykiem,zeby sie nie "wczuwać" w smak a pózniej tylko odliczałam do kolejnych pobrań. I chyba to siedzenie tam było dla mnie najbardziej uciążliwe w całym badaniu ;)

    08/07 transfer, 1sze podejście do IVF
    19/07 11dpt, beta 421
    201703131772.png
  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia08 wrote:
    To chyba zrobie je za tydzien juz i pojde do mamy. Chyba nie bedzie przeszkadzac jak wynik
    bedzie sprzed 1,5 tygodnia, co?
    Fionka, tez wlasnie naczytalam sie i mam pietra. Pierwszy raz przed badaniami krwi. :D
    Ja miałam robione ok 24 tyg ciąży

  • polopiryna Autorytet
    Postów: 554 598

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W karcie ciąży z tyłu są informacje jakie badania kiedy trzeba robić. Krzywa cukrowa jest chyba między 24 a 26 tc...chyba że lekarz każe inaczej.

    A jeśli chodzi o ruchy to ja czuję już od tygodnia. Wiem na pewno, że to nie gazy i nie omamy. Dr Z się nie zdziwił jak mu powiedziałam. Stwierdził, że to normalne i nie ma reguły, że w pierwszej ciąży dopiero po 20 :)

    Makumba lubi tę wiadomość

    19.03.2016 - I iui :(, 14.07.2016 - II iui :(, 05.08.2016 - III iui :(
    06 - 11.10.2016 - I IVF :)
    dqpr6iye74d9v83c.png
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie dr P kazal mi na kolejna wizyte zrobic. Sama juz nie wiem...

    Unie w karcie jest miedzy 21-26 tc. No nic, zrobie za dwa tygodnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2017, 19:02

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myslicie ruszy sie i urosnie pecherzyk nie musza2 moze1 tylko, ale zeby urosł.

    Karcia lubi tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona84 trzymamy kciuki. Spróbuj się zrelaksować choć to nie proste. Będzie dobrze;)

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona, urosnie. Gdzie jest nasza Karci Ona umie zna takie magiczne sztuczki. ;)

    Makumba, asia-m-b, Karcia lubią tę wiadomość

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Jak myslicie ruszy sie i urosnie pecherzyk nie musza2 moze1 tylko, ale zeby urosł.
    Urośnie! Byłaś przeziębiona, do tego stres i może dlatego wolniej przyrastać będzie. Fajnie, że są 2- zawsze to większa szansa.
    Odnalazłam swoje notatki, gdzie bez problemu reagowałam na CLO, @ zawsze w terminie i też różnie mi rosły, przez co inseminację miałam w: 14, 17 i 22dniu.
    Głowa do góry ;)

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia Karcia wołam Cie,zgłos sie jestes mi potrzebna:)

    Karcia lubi tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka wrote:
    Urośnie! Byłaś przeziębiona, do tego stres i może dlatego wolniej przyrastać będzie. Fajnie, że są 2- zawsze to większa szansa.
    Odnalazłam swoje notatki, gdzie bez problemu reagowałam na CLO, @ zawsze w terminie i też różnie mi rosły, przez co inseminację miałam w: 14, 17 i 22dniu.
    Głowa do góry ;)
    No to fajnie spowodowałas:)na mej twarzy.

    Fionka lubi tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • eve87 Autorytet
    Postów: 659 601

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia08 wrote:
    No wlasnie dr P kazal mi na kolejna wizyte zrobic. Sama juz nie wiem...

    Unie w karcie jest miedzy 21-26 tc. No nic, zrobie za dwa tygodnie.
    A wyniki glukozy na czczo do tej pory miałaś w normie czy powyżej? Mi dr W kazał robić dopiero jak skończę 26 albo 28tc, jakoś tak. Moze co lekarz to inna praktyka, jak z odstawianiem luteiny :)

    08/07 transfer, 1sze podejście do IVF
    19/07 11dpt, beta 421
    201703131772.png
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eve87 wrote:
    A wyniki glukozy na czczo do tej pory miałaś w normie czy powyżej? Mi dr W kazał robić dopiero jak skończę 26 albo 28tc, jakoś tak. Moze co lekarz to inna praktyka, jak z odstawianiem luteiny :)

    Tak, byly w normie. Pewnie jest tak jak piszesz, co lekarz to inaczej. :)

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia 08 nie martw się tą glukozą - może gładko pójdzie.

    A u mnie taki news - zamiast recepty na clo dostałam jakiś lek antykoncepcyjny, bo po ostatnim cyklu torbiel została. Nie ma to jak iść po poradę jak dziecko stworzyć, a wyjść z przekazaniem - bierz piguły anty :-P

    ana1122, e_mil_ka, Makumba, Asia08, malgos741 lubią tę wiadomość

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia to pewnie cały dzień pilnuje I krzyczy na majstrow żeby ładnie jej mieszkanie zrobili

    Makumba, Karcia, Asia08 lubią tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • alexiss Koleżanka
    Postów: 44 16

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Wizyta odbyla sie dopiero dzisiaj. Pęcherzyk widoczny w prawidłowym miejscu :) ohhh ciesze sie ale z drugiej bardzo boje, za tydzień kolejna stresująca wizyta i oby było serduszko <3

    Asia08, asiastokrota, nadziejka88, Makumba, malgos741, Karcia lubią tę wiadomość

    Xissi
  • eve87 Autorytet
    Postów: 659 601

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena to tak jak ja się zdziwiłam jak na poczatku drogi z IVF usłyszałam,ze mam przez miesiac antyki brać :) oby się szybko wchłonęła ta torbiel !

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    08/07 transfer, 1sze podejście do IVF
    19/07 11dpt, beta 421
    201703131772.png
  • eve87 Autorytet
    Postów: 659 601

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexiss wrote:
    Cześć dziewczyny! Wizyta odbyla sie dopiero dzisiaj. Pęcherzyk widoczny w prawidłowym miejscu :) ohhh ciesze sie ale z drugiej bardzo boje, za tydzień kolejna stresująca wizyta i oby było serduszko <3
    Wbrew pozorom w trakcie ciąży stres nie znika, każda wizyta jest potem dalej stresująca czy jest wszystko ok :) a za tydzien który bedziesz miała tydzien ciąży? Serduszko na pewno się w końcu pojawi :)

    alexiss, Asia08, Makumba, malgos741, leo lubią tę wiadomość

    08/07 transfer, 1sze podejście do IVF
    19/07 11dpt, beta 421
    201703131772.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    O to niedługo będziesz ważyła mniej niż przed ciążą. A nie masz problemów z kp? A jakie są teraz zalecenia co do dawkowania Wit d i K u dziecka.
    Z kp wszystko ok, przybiera ładnie, dziś była położna :) jeśli chodzi o wit D to my dajemy 400j raz dziennie, poza tym ja biorę 6000j codziennie, więc jeszcze z mlekiem dostaje..
    Noworodkowej sesji nie zdążymy, bo mąż wyjeżdża na kontrakt w sobotę, ale zrobimy niemowlęcą :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • alexiss Koleżanka
    Postów: 44 16

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eve87 wrote:
    Wbrew pozorom w trakcie ciąży stres nie znika, każda wizyta jest potem dalej stresująca czy jest wszystko ok :) a za tydzien który bedziesz miała tydzien ciąży? Serduszko na pewno się w końcu pojawi :)

    Tak wiem stres dopiero sie zaczyna. Juz jedna ciąże straciłam dlatego wiem co oznacza ten ból i strach dlatego teraz jest jeszcze większy. Na wizycie tej za tydzień bedzie pierwszy dzień 6tygodnia.

    Xissi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexiss wrote:
    Cześć dziewczyny! Wizyta odbyla sie dopiero dzisiaj. Pęcherzyk widoczny w prawidłowym miejscu :) ohhh ciesze sie ale z drugiej bardzo boje, za tydzień kolejna stresująca wizyta i oby było serduszko <3
    Jest pęcherzyk - super!!!!

    e_mil_ka, alexiss lubią tę wiadomość

‹‹ 672 673 674 675 676 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ