Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1368 751

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez popieram odczucia asistokroty i wiem doskonale co miala na mysli. Pytalyscie jak się czuje wiec już jest znacznie lepiej ból do wytzymania. Nawet już zaczynam chodzić co prawda z twarzą przy ziemi bo mnie wszystko ciągnie ale to już coś :)

    asiastokrota lubi tę wiadomość

    Karcia
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia fajnie że jest lepiej. Trzymaj się ciepło

    Karcia lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wracaj szybko do zdrowia
    Emilka my na ten wynik mthfr czekalismy prawie 3 miesiace. Mial byc w grudniu a dostalismy jak juz bylam w trakcie stymulacji. Z tym ze my zawsze mamy wszystko z opóźnieniem :) taki urok naszego małżeństwa haha. Wazne , ze macie plan.
    A to , ze na naszym forum ostatnio przewazaja ciężarne ( w poczekalni w Artemidzie tez większość z brzuszkami) to tylko dobry znak , ze nasza klinika ma duze powodzenie w leczeniu. Wiec i my mamy wieksze szanse. Choc ostatnio czuje sie, ze większość juz ma walkę za soba, a ja stoje w miejscu.
    Kochane moje wszystkie sie doczekamy.

    Karcia, e_mil_ka, sonia86, Monisiek, malgos741, asiastokrota lubią tę wiadomość

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka właśnie dr powiedział że jak wyniki będą dodatnie to czekają mnie zastrzyki. Ale dla mnie to Pikus mogę sie kłuć nawet dwie ciąże oby tylko pomogło ;)

    sonia86, malgos741, asiastokrota lubią tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1368 751

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i zapomniałam napisac ze po 6 zarodków to super wynik cieszczcie się dziewczyny. Emilka cieszę się że wizyta przebiega pozytywnie to kolejny krok do przodu. Ale mi maluszki za ścianą plączą bo mam poloznictwo i porodowke obok. Och co te dziewczyny wyprawiaja nie które to usmiac się można. A i powiem wam że w szpitalu się dowiedzialam że jestem na kilka leków uczulona swędzenie nie do wytrzymania.

    e_mil_ka, eni33 lubią tę wiadomość

    Karcia
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura a na tą mutacje gdzie robiłaś badania?

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wracaj do zdrowia :) dzwonilas w sprawie tego nieodpłatnego in vitro?

    Karcia lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia współczuje przeżyć, życzę szybkiego powrotu do formy. Podpytaj lekarzy czy po cięciu, które miałaś będziesz musiała poczekać z zajściem w ciąże tak jak przy CC.
    A odnośnie szpitala, w którym leżysz, warto nagłośnić sprawę. Znajoma przez ich działania ma dziecko, które nie jest zdolne do samodzielnego życia, sądzi się z ubezpieczycielem szpitala o odszkodowanie, ale niestety przegrywają sprawy.

    Karcia lubi tę wiadomość

  • iza776 Autorytet
    Postów: 1626 1450

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka ja na mthfr czekałam 5dni, reszta max 2tyg. Tak jak ci pisałam wszystko w uck robione

    3i498u69hx44zg3k.png

    aniołek 7tc 19.10.2015r.
    Mutacja MTHFR, Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy, insulinoopornosc, pcos, Nk wysokie, dodatnie ana 1 i 2
    Ciąża po stymulacji owulacji
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka fajna wizyta u lekarza. Może coś z tego wyjdzie cholera.
    U mnie też zatory w rodzinie, ale idąc za radami dziewczyn na forum którym się udało, w ciemno brałam akard.

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1368 751

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka siostra się dowiadywala ile adwokat na samo dzien dobry żeby się podjąć takiej sprawy to zarzyczyl sobie 5 tys. Ale na i tak już o tym zdarzeniu jest głośno a siostra pisze i chodzi na skargi gdzie się da. Mam nadzieję że nie trzeba będzie odczekać tak jak po cc bo to szmat czasu choc obecnie to i tak nie mam z kim miec tego dziecka z mężem nadal nie możemy się dogadać.Emilka a o te ivf nie dzwonilam po tem cyrku z mężem.

    Karcia
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 13 marca 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Nadziejka właśnie dr powiedział że jak wyniki będą dodatnie to czekają mnie zastrzyki. Ale dla mnie to Pikus mogę sie kłuć nawet dwie ciąże oby tylko pomogło ;)
    Któraś z dziewczyn się tak kłuła codziennie, tylko nie pamietam. To nie była Eve??

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 13 marca 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba kur..a no to żadna mi nie podpowiedziała ;) też bym brała ale się bałam

    Iza pamiętam ale jak w Art bede czekać miesiąc to do mnie spoko bo nie bede musiała jechać tyle drogi. No i nie wiem czy z tym skierowanie z Art na którym jest napisane ze skierowanie do laboratorium Artemida mogę zrobić te badanie w innym miejscu?

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 13 marca 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te badania robilam w Wojewódzkim , wysylaja je do Berlina i dlatego tak dlugo.

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 13 marca 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie zapytałam ile czeka sie w Artemidzie.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 13 marca 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Makumba kur..a no to żadna mi nie podpowiedziała ;) też bym brała ale się bałam

    Iza pamiętam ale jak w Art bede czekać miesiąc to do mnie spoko bo nie bede musiała jechać tyle drogi. No i nie wiem czy z tym skierowanie z Art na którym jest napisane ze skierowanie do laboratorium Artemida mogę zrobić te badanie w innym miejscu?

    Wiesz co, ja to się na ten temat przestałam odzywać, bo dziewczyny zaczęły pytać lekarzy. O akard i relanium. Lekarze odradzali. Emilka sto razy o tym było. Ja też ostro dopytywałam Asię m-b, bo rzeczywiście te dwa leki brałam. Ty wtedy z hiperką wylądowałaś, a potem widocznie zapomniałaś że jest taka możliwość i nie pytałaś.

    Edycja ;-) Napisałaś, że się bałaś. No ja się nie bałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 19:34

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 13 marca 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ciągle byłam przekonana tez ze acard jest na receptę:) dobra tam widocznie tak miało byc. Zobaczymy czy pomoże. Zastanawiam sie czy 3 dni przed transferem to nie za późno na ten acard.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 13 marca 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Ja ciągle byłam przekonana tez ze acard jest na receptę:) dobra tam widocznie tak miało byc. Zobaczymy czy pomoże. Zastanawiam sie czy 3 dni przed transferem to nie za późno na ten acard.
    Znalazłam notatki. Brałam go od punkcji. Czyli 3 dni? A potem do testu. I relanium na rozluźnienie mięśni. Chcesz to mam haha

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • iza776 Autorytet
    Postów: 1626 1450

    Wysłany: 13 marca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Makumba kur..a no to żadna mi nie podpowiedziała ;) też bym brała ale się bałam

    Iza pamiętam ale jak w Art bede czekać miesiąc to do mnie spoko bo nie bede musiała jechać tyle drogi. No i nie wiem czy z tym skierowanie z Art na którym jest napisane ze skierowanie do laboratorium Artemida mogę zrobić te badanie w innym miejscu?

    Przecież i tak za nie płacisz to możesz zrobić gdzie Ci pasuje :-) żebyś za dużo nie przeplacila w Artemidzie :-)

    3i498u69hx44zg3k.png

    aniołek 7tc 19.10.2015r.
    Mutacja MTHFR, Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy, insulinoopornosc, pcos, Nk wysokie, dodatnie ana 1 i 2
    Ciąża po stymulacji owulacji
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 13 marca 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ale paliwo tez kosztuje co nie? Na jedno wyjdzie chyba. Musze tylko zerknąć jeszcze raz ile kosztują tam gdzie ty robiłaś.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
‹‹ 851 852 853 854 855 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ