X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to chyba zapomnialam tak bardzo skupilam sie na tym braku kosmetykow:p

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Hej kochane! Milej niedzieli :)
    Vanili super wiadomość, 6 maluszków ;)
    Marzenie kazdej z nas;)

    Dziewczyny czy ktoras z Was ma amh przyblizone do mojego,bo podobno na tej podstawie dobieraja stymulacje

    Moje amh 1.73
    Fsh 4,8
    Ja miałam AMH 3,16 a FSH 6,4

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w pochmurny wietrzny dzień kobiety.

    Ja mam AMH 1,3 FSH 6 no ale jeszcze nie wiem jakie leki mi doktorek przepisze.
    Ogólnie mam zalamke z tymi moimi zawirowaniami organizmu. Wczoraj juz wszystko pięknie ładnie zero krwawien plamien itp. Dziś e południe znowu ryp. Krew mnie zalała :/
    Jutro wizyta. Jak w takim wypadku USG mi zrobią? Choć tylko to tak naprawdę będzie mogło potwierdzić czy jestem w środku cyklu czy to faktycznie kolejna przedwczesna @...

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Dzień dobry w pochmurny wietrzny dzień kobiety.

    Ja mam AMH 1,3 FSH 6 no ale jeszcze nie wiem jakie leki mi doktorek przepisze.
    Ogólnie mam zalamke z tymi moimi zawirowaniami organizmu. Wczoraj juz wszystko pięknie ładnie zero krwawien plamien itp. Dziś e południe znowu ryp. Krew mnie zalała :/
    Jutro wizyta. Jak w takim wypadku USG mi zrobią? Choć tylko to tak naprawdę będzie mogło potwierdzić czy jestem w środku cyklu czy to faktycznie kolejna przedwczesna @...

    Lola nie przejmuj się, że krwawisz. Ja sie kiedyś tez krepowalam u mojego gina bo dostalam krwawienie i mu o tym mówię /pełna obaw przed badaniem/ a on to fajnie skomentowal ze dobrze, że go uprzedzilam bo mdleje na widok krwi hyhyhy rozbawil mnie tym mega i wyjasnil ze to normalne. Potem sama to stwierdzilam że musza robic usg i nic nie szkodzi jak masz krwawienie wiec no stres;).

    Lola79 lubi tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Lola nie przejmuj się, że krwawisz. Ja sie kiedyś tez krepowalam u mojego gina bo dostalam krwawienie i mu o tym mówię /pełna obaw przed badaniem/ a on to fajnie skomentowal ze dobrze, że go uprzedzilam bo mdleje na widok krwi hyhyhy rozbawil mnie tym mega i wyjasnil ze to normalne. Potem sama to stwierdzilam że musza robic usg i nic nie szkodzi jak masz krwawienie wiec no stres;).
    Hehe dobre :) no też mi to koleżanka mówiła że miała w 3 dc usg ale dla mnie jednak nadal to będzie dość dziwna sytuacja. Choc leżałam lata temu po poronieniu w szpitalu i tez krwawilam. ..
    No cóż będę to musiała jakoś przeżyć. Myślę że dla ginow takie widoki nie są niczym dziwnym.

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na jednym 8 pęcherzyków, na drugim 6. Największe po 14mm.dr bardzo zadowolony. W środę drugie usg, w sobotę prawdopodobnie punkcja. Jak dobrze liczę to we Wigilię transfer :-D

    Obczaiłam gabinet Chrusta, "firanki " hahaha no i pokój do pobierania krwi. I pokazałam mężowi pokój uciech ;-)

    Lola79, ewa84, ewlinaaa85, Vanili, Lonia, Julita76, Bydgoszczanka lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Na jednym 8 pęcherzyków, na drugim 6. Największe po 14mm.dr bardzo zadowolony. W środę drugie usg, w sobotę prawdopodobnie punkcja. Jak dobrze liczę to we Wigilię transfer :-D

    Obczaiłam gabinet Chrusta, "firanki " hahaha no i pokój do pobierania krwi. I pokazałam mężowi pokój uciech ;-)
    Super :) wiec stymulacja idzie w b . dobrym kierunku. Wigilia wooow niezły termin.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Na jednym 8 pęcherzyków, na drugim 6. Największe po 14mm.dr bardzo zadowolony. W środę drugie usg, w sobotę prawdopodobnie punkcja. Jak dobrze liczę to we Wigilię transfer :-D

    Obczaiłam gabinet Chrusta, "firanki " hahaha no i pokój do pobierania krwi. I pokazałam mężowi pokój uciech ;-)
    No to pięknie Ci rosną :) właczył Ci od dziś cetroide?
    Ps. Pobierali Ci dziś krew? Na co?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2015, 14:27

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    No to pięknie Ci rosną :) właczył Ci od dziś cetroide?
    Ps. Pobierali Ci dziś krew? Na co?
    Tak, cetrotide od dzisiaj.
    Pobierali na estradiol i progesteron.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Tak, cetrotide od dzisiaj.
    Pobierali na estradiol i progesteron.
    Ochhhh już nie mogę się jutra doczekać :) tak badzo bym chciała już wiedzieć co ze mną :) cierpliwość zdecydowanie nie jest moją mocną stroną :D nie zasnę dziś

    ewa84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Dziewczyny czy ktoras z Was ma amh przyblizone do mojego,bo podobno na tej podstawie dobieraja stymulacje

    Moje amh 1.73
    Fsh 4,8[/QUOTE]

    Mam prawie identyczne wyniki; do stymulacji dostałam Puregon 200IU (od 2 do 11dc), potem standardowo Cetrotide (od 6 do 11dc); 11dc Ovitrelle a 13dc była już punkcja; transfer planowany na 18dc z tym że odwołany z powodu wysokiego progesteronu 1,6 a dopuszczalne jest do max 1,5;

    Ania1986 lubi tę wiadomość

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Na jednym 8 pęcherzyków, na drugim 6. Największe po 14mm.dr bardzo zadowolony. W środę drugie usg, w sobotę prawdopodobnie punkcja. Jak dobrze liczę to we Wigilię transfer :-D

    Obczaiłam gabinet Chrusta, "firanki " hahaha no i pokój do pobierania krwi. I pokazałam mężowi pokój uciech ;-)
    A na pieterku tez byłaś? Hyhyhy :)

    Gratuluję Kometa super wyniku!
    My już wracamy, szkoda, że się nie spotkaliśmy ale było nam trochę spieszno bo jeszcze musiałam do apteki po leki. W sumie to dzis byliśmy prawie 2h w klinice.

    Fajnie przeżycie; )

    A moje AMH 1,55 fsh bylo w normie ale nie wiem ile teraz. Chruscik powiedział, że przy mojej endo amh jest kiepski.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    Dziewczyny czy ktoras z Was ma amh przyblizone do mojego,bo podobno na tej podstawie dobieraja stymulacje

    Moje amh 1.73
    Fsh 4,8

    Mam prawie identyczne wyniki; do stymulacji dostałam Puregon 200IU (od 2 do 11dc), potem standardowo Cetrotide (od 6 do 11dc); 11dc Ovitrelle a 13dc była już punkcja; transfer planowany na 18dc z tym że odwołany z powodu wysokiego progesteronu 1,6 a dopuszczalne jest do max 1,5;[/QUOTE]
    kochana a ile Cie wyniosla stymulacja? ile pecherzykow mialas, ile sie zaplodnilo? przepraszam ze pytamale dolaczylam chwile temu i jeszcze nie znam Waszych historii

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wielkie gratukacje dziewczyny :) ja dzis jeszcze bez @wiec jest szansa, ze omine swieta z tym monitoringiem :)

    ComeToMeBaby, Julita76, ewa84 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    A na pieterku tez byłaś? Hyhyhy :)

    Gratuluję Kometa super wyniku!
    My już wracamy, szkoda, że się nie spotkaliśmy ale było nam trochę spieszno bo jeszcze musiałam do apteki po leki. W sumie to dzis byliśmy prawie 2h w klinice.

    Fajnie przeżycie; )

    A moje AMH 1,55 fsh bylo w normie ale nie wiem ile teraz. Chruscik powiedział, że przy mojej endo amh jest kiepski.


    Wy podchodziliscie z czynnika męskiego? W sumie mam amh niewiele niższe od Ciebie. Na szczęście jak na mój wiek w granicach normy. Ciekawe jaki jutro będzie plan działania no i czy okaże się że jestem na początku cyklu czy raczej na końcu. . Juz po nocach mi się to wszystko śni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili gratuluje udanego transferu, od razu Wam resztę zarodków mrożą?? czy jeszcze będą obserwować?? No i gratuluje silnych juniorów <3

    Cometa idziesz jak burza z tą stymulacją, piękny wynik :)
    Termin na transfer też niczego sobie, tegoroczne święta na pewno będziesz miała wyjątkowe....ja miałam w Mikołaja, Ty będziesz miała w Wigilię...całkiem fajny ten grudzień na przejście przez procedurę :)

    Vanili, ewlinaaa85, Lola79, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Wy podchodziliscie z czynnika męskiego?

    Między innymi męski, chociaż chłopaki z badania na badanie nas zaskakują bo jest coraz lepiej, no ale ja mam endo III stopnia. Jestem po laparo 3 lata temu, dziabneli mi kawalek jajnika stad niskie AMH. Ale co ciekawe, to właśnie z tego oslabionego pobrali więcej pęcherzyków :)

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76, pozostałe były tak rozwinięte, że mieli im dać czas do wieczora i wieczorem do lodowki hyhyhy ale nie pytalam o której będą coś wiedzieć. Zakładam, że i tak jutro się dowiem.

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Między innymi męski, chociaż chłopaki z badania na badanie nas zaskakują bo jest coraz lepiej, no ale ja mam endo III stopnia. Jestem po laparo 3 lata temu, dziabneli mi kawalek jajnika stad niskie AMH. Ale co ciekawe, to właśnie z tego oslabionego pobrali więcej pęcherzyków :)
    No to trochę inna sytuacja faktycznie. U mnie AMH juz niestety powodu wieku jest takie a nie inne. Nie ma się co cudów spodziewać :) no widzisz nawet mimo braku części jajnika pięknie dały oba radę. I to najważniejsze :)

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin na transfer też niczego sobie, tegoroczne święta na pewno będziesz miała wyjątkowe....ja miałam w Mikołaja, Ty będziesz miała w Wigilię...całkiem fajny ten grudzień na przejście przez procedurę :)[/QUOTE]
    Julita jak u Ciebie? nie kusi Cię test z moczu?kiedy testuje w 10dpt czy w 12 jak doktorek kazał?

    3jvz73sbpxjphhug.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ