X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Ja za to torbiele mam gdzieś co drugi mies czasami nawet mies w mies. Zawsze to nie pęknięte pęcherzyki i z @ usuwają się same z krwią. Nawet w czasie punkcji miałam i w niczym nie przeszkodziła.
    Poważnie? No widzisz a ja się dowiedziałam że dopóki nie zniknie to nie mogę nic działać... Mam czekać na kolejną @ i usg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, z góry sorry że się wcinam z takimi informacjami, ale oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam przed chwilą sikańca, chyba się udało...mam bladą kreseczkę na teście...

    ComeToMeBaby, Vanili, Lola79, Torunianka, Lonia, ewa84, Anatolka, mysza89 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dziewczyny, z góry sorry że się wcinam z takimi informacjami, ale oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam przed chwilą sikańca, chyba się udało...mam bladą kreseczkę na teście...
    Wow! :-D
    A miałam zamiar pytać cię, czy grzecznie doczekasz do bety :-)

    Jeśli teraz wieczorem Ci wyszedł bladzioch to rano powinien być wyraźniejszy.

    Julita76 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zamierzam sprawdzić bo mam jeszcze jeden i jak wyjdzie kreseczka to chyba pójdę zrobić betę i progesteron, bo mnie brzuch ciągnie na dole, a że mój progesteron nie jest zbyt dobry bez leków to się stresuje tym ciągnięciem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dziewczyny, z góry sorry że się wcinam z takimi informacjami, ale oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam przed chwilą sikańca, chyba się udało...mam bladą kreseczkę na teście...
    Julita toż to wspaniała wiadomość!!! To jutro na pewno będzie mocniejsza krecha :D
    Cudownie!!!

    Julita76 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny... :)
    Jeśli wszystkie wyniki będą dobre no i pierwsze USG...to jak nic robię miejsce dla Loli <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 21:34

    Lola79, ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dziewczyny, z góry sorry że się wcinam z takimi informacjami, ale oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam przed chwilą sikańca, chyba się udało...mam bladą kreseczkę na teście...

    Wooow! A kiedy beta w planie? Cudna wiadomość :)

    Julita76 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Wooow! A kiedy beta w planie? Cudna wiadomość :)
    Zastanawiam się nad pójściem jutro...teoretycznie miałam iść w środę i potem powtórzyć w piątek ;)

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dzięki dziewczyny... :)
    Jeśli wszystkie wyniki będą dobre no i pierwsze USG...to jak nic robię miejsce dla Loli <3
    Rób rób miejsce :) Fantastycznie. Takie wieści dodają wiary :)

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Zastanawiam się nad pójściem jutro...teoretycznie miałam iść w środę i potem powtórzyć w piątek ;)
    Ech i jak tu przestać zaglądać na forum... :) to czekamy!

    Vanili lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To forum to nasza jedyna używka aktualnie :)

    Vanili, Lola79 lubią tę wiadomość

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski po transferze dostalyscie gonapeptyl??? Czytam i czytam i jest napisane, ze przed zastosowaniem leku lekarz powinien się upewnić, że pacjentka nie jest w ciąży. I zonk :|

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Poważnie? No widzisz a ja się dowiedziałam że dopóki nie zniknie to nie mogę nic działać... Mam czekać na kolejną @ i usg.
    Poważne. Ale teraz Julita zrobiła Ci miejsce i będzie czekało za Tobą ! :)
    Julita super wiadomość :)

    Julita76 lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Laski po transferze dostalyscie gonapeptyl??? Czytam i czytam i jest napisane, ze przed zastosowaniem leku lekarz powinien się upewnić, że pacjentka nie jest w ciąży. I zonk :|

    Proszzzz: W jakim celu zalecono mi Gonapeptyl daily po transferze dwóch świeżych zarodków (w dniu 1, 4 i 7 po transferze)? W badaniu USG przed podaniem zarodków nie stwierdzono cech zespołu hiperstymulacji.

    Istnieją badania, w których sugeruje się, że przyjmowanie analogów hormonu podwzgórzowego GnRHa (Gonapapetylu) po transferze ma na celu wspomaganie funkcji ciałka żółtego, działa bezpośrednio korzystnie na endometrium poprzez lokalne receptory oraz wywiera bezpośrednie działanie na zarodek; być może korzystne działanie GnRHa jest kombinacją wszystkich tych działań: http://www.rbej.com/content/8/1/107

    Embriolog nOvum

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka, Lola
    Kwestia wielkości torbieli może?
    Mała ok, duża nie ok?

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Torunianka, Lola
    Kwestia wielkości torbieli może?
    Mała ok, duża nie ok?
    Lekarz mi powiedział, że "Jest to nie pęknięty pęcherzyk a taki nie przeszkodzi w niczym".. A do tego prawdopodobnie nie wielki. Ale wymiarów nie podał.

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Torunianka, Lola
    Kwestia wielkości torbieli może?
    Mała ok, duża nie ok?
    Mój dość spory kurka... jak w miesiąc nie zniknie po kolejnej @ to będzie koniec mej przygody w Artvimedzie raczej. I szukanie prywatnej dobrej kliniki. Myślę czy nie zrobić u mojego gina prędzej usg w styczniu zanim pojadę do Kraka. Bo jeśli nie zniknie to wizyta mija się z celem. I skończy się jedynie uszczupleniem mojego portfela ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita po cichu gratuluję :)

    Dziewczyny czy clexane zawsze jest przepisywane po transferze w artvimedzie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem ciekawa co ogólnie przepisują po punkcji i po transferze :)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Mój dość spory kurka... jak w miesiąc nie zniknie po kolejnej @ to będzie koniec mej przygody w Artvimedzie raczej. I szukanie prywatnej dobrej kliniki. Myślę czy nie zrobić u mojego gina prędzej usg w styczniu zanim pojadę do Kraka. Bo jeśli nie zniknie to wizyta mija się z celem. I skończy się jedynie uszczupleniem mojego portfela ;)
    Ponieważ my mamy tam prawie 500km to dr mówił, żebym u siebie u gina jakiegoś sprawdziła, czy nie ma torbieli.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ