X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Laski po transferze dostalyscie gonapeptyl??? Czytam i czytam i jest napisane, ze przed zastosowaniem leku lekarz powinien się upewnić, że pacjentka nie jest w ciąży. I zonk :|
    Miałam 1 ampułkę w 2 i 6 dobie po transferze, też się dziwiłam po przeczytaniu ulotki trochę, ale wzięłam grzecznie jak Pan doktor kazał... stwierdziłam że może ma pomóc w początkowym rozwoju i zagnieżdżeniu
    A jak już Nasza skarbica wiedzy - Cometa - napisała wcześniej, wiele się nie pomyliłam ;)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;-)
    To tylko wujek Google.

    Julita76, Anatolka lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Julita po cichu gratuluję :)

    Dziewczyny czy clexane zawsze jest przepisywane po transferze w artvimedzie?

    Dzięki Aniu :)

    Póki co wychodzi nam tu że clexane wszystkie dostajemy...tylko progesteron pod różną postacią mamy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 22:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zmykam spać, bo o 6 jutro pobudka...a przy tej pogodzie ostatnimi czasy mam problem z wyjściem spod kołderki rano...

    Kolorowych snów :)

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dziewczyny zmykam spać, bo o 6 jutro pobudka...a przy tej pogodzie ostatnimi czasy mam problem z wyjściem spod kołderki rano...

    Kolorowych snów :)
    Wielkie gratulacje, nie przemeczaj sie i zmykaj na zwolnienie z pracy. Ja pierwsza zalozylam watek a Ty pierwsza z nas jestes w ciazy. Cudowny zwiastun .... :* :* :* ekipa Artvimed :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2015, 00:25

    Julita76, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Ponad 4x2 cm chyba z tego co pisze na zdjęciu usg. Wiec niezbyt mała. .. Dr Ch zasugerował nie pęknięty pęcherzyk Graffa. Jak żyję lat 36,5 to nie miałam do czynienia z żadnym rodzajem. .
    Lola te szybko się same wchłaniaja, tylko warto je monitorować czy nie rosnie :)
    Wielkosc nie ma tragedii ja miałam po clo 4,7x6,3 cm dostałam odrazu duphaston i po kolejnej @ nic nie było nawet nie wiedziałam do usg że ja mam :/

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Torunianka, Lola
    Kwestia wielkości torbieli może?
    Mała ok, duża nie ok?
    )
    Wg mnie różnica polega na tym że u Torunianki znaleziono torbiel dopiero w trakcie brania leków czyli po tym jak zaczęła stymulacje- torbiel nie była duża i pod kontrola ( usg co 2,3 dni) więc lekarz zdecydował że działają dalej, nie wiem czy miała Torunianka usg tuż przed @ poprzedzającą stymulacje bo być może powstała ona od zastrzyków???
    U loli torbiel jest lekarz o niej wie i nie chcę ryzykować podając hormony do czasu aż ona się nie wchłonie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2015, 07:17

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita gratuluję :):):)
    Czekamy na wyniki bety czy to będą bliźniaki??? :)

    Nie zapomnij o wiruskach ciążowych dla komety :o

    Julita76, Vanili lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Julita gratuluję :):):)
    Czekamy na wyniki bety czy to będą bliźniaki??? :)

    Nie zapomnij o wiruskach ciążowych dla komety :o

    No tak, ona je uwielbia i czeka z na nie z niecierpliwością nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0180.gif

    Jak tylko dostane wyniki bety, nie omieszkam jej uszczęśliwić nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0001.gif

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Wielkie gratulacje, nie przemeczaj sie i zmykaj na zwolnienie z pracy. Ja pierwsza zalozylam watek a Ty pierwsza z nas jestes w ciazy. Cudowny zwiastun .... :* :* :* ekipa Artvimed :)
    Dzięki Loniu :)
    Chętnie bym uciekła na zwolnienie, ale najpierw ktoś by mi musiał L4 wypisać...a wizyta dopiero dwa tygodnie od pozytywnej bety ma być...więc do tego czasu jakoś muszę jeszcze pociągnąć ;)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Nie zapomnij o wiruskach ciążowych dla komety :o
    angry-smiley.gif
    Gaszzzz...

    Hyhyhy

    ewa84, ivf-ivf lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    No tak, ona je uwielbia i czeka z na nie z niecierpliwością nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0180.gif

    Jak tylko dostane wyniki bety, nie omieszkam jej uszczęśliwić nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0001.gif
    Hein33.gif

    ivf-ivf lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu masz ochotę iść na zwolnienie po becie? Tak od razu? Takie założenie, że w ciąży nie pracujemy? Czy co, bo nie nadążam.

    ivf-ivf lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    A czemu masz ochotę iść na zwolnienie po becie? Tak od razu? Takie założenie, że w ciąży nie pracujemy? Czy co, bo nie nadążam.
    Bo mam trochę pokopane układy i jak nie będę dyspozycyjna tak jak jestem teraz ( 12h na dobę 5 dni w tygodniu ) to dostanę gołą pensje, czyli połowę swoich dochodów, a nie chcę tracić podstawy do macierzyńskiego z jednej strony a z drugiej zaszkodzić maluchom...więc coś musze wymyślić :(

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dziewczyny, z góry sorry że się wcinam z takimi informacjami, ale oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam przed chwilą sikańca, chyba się udało...mam bladą kreseczkę na teście...
    Gratulacje :)

    Julita76 lubi tę wiadomość

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    Gratulacje :)
    Bardzo dziękuję :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita powtórzyłaś rano sikańca czy czekasz na bete? :) :) kurcze jak to miło widzieć że, jednak są efekty hyhy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2015, 12:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Julita powtórzyłaś rano sikańca czy czekasz na bete? :) :) kurcze jak to miło widzieć że, jednak są efekty hyhy
    Zrobiłam rano betę, mam już wynik 149,8 mIU/ml :)

    Lola79, ComeToMeBaby, Anatolka, Torunianka, Vanili, ewa84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Zrobiłam rano betę, mam już wynik 149,8 mIU/ml :)

    No prezent pod choinkę jednak bardzo udany :) bardzo się cieszę.
    Kiedy dzwonisz do kliniki?

    Julita76 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    No prezent pod choinkę jednak bardzo udany :) bardzo się cieszę.
    Kiedy dzwonisz do kliniki?
    Na razie muszę pilnie zaliczyć endokrynologa, bo mi TSH skoczyło bardzo :(

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ