X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziwne to wszystko. Trochę mi się to kojarzy z takim testowaniem na zasadzie zobaczmy czy się uda... a co będzie gdy zrobimy tak... :/

    Trzymajcie się dziewczyny.

    Ja np wczoraj dostałam receptę, nie zwróciłam uwagi ale nawet gdyby to pewnie i tak w tych emocjach bym nie wnikala ale w aptece miły pan poinformował meza ze szkoda, że lekarz skoro podchodzimy do ivf nie zapisał nam leków i teraz nie wiem refundowanych ?? Tylko wpisal 100% odpłatne bo tak to za jeden lek zaplacilabym 5 zl a ja za całość dalam 200 ... ostatnio blo podobnie cos 100%, cos ryczalt a cos 50%.

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Nie mogę znaleźć
    http://www.artvimed.pl/content/view/20/34/

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili- może nie spełniasz jakiegoś kryterium do refundacji?
    tam chodzi o wiek, o amh, fsh i to, czy już nie wykorzystałaś trzech procedur.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    http://www.artvimed.pl/content/view/20/34/
    To widziałam.. Ale które z tych są już w programie a które są dodatkowo płatne?

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    To widziałam.. Ale które z tych są już w programie a które są dodatkowo płatne?
    to gdzie jest "dopłata za" zapewne.
    w każdym razie jest tak, ze każda procedura, którą lekarz uzna za wskazaną w programie ministerialnym powinnyśmy dostać bez dopłaty. I ministerstwo powinno przysłać klinice na to pieniądze, tak mi się zdaje, choć pewności nie mam. Bo przecież klinika to nie instytucja charytatywna i nie będzie we własnym zakresie robić zabiegów, które kosztują po parę stówek. A kalkulacja na invitro wykonana przez ministerstwo tych extra gadżetów nie obejmuje, chociaż jest to kwota uśredniona- jedni mają wyższe koszta, inni mniejsze. Jednak widziałam gdzieś zapis (w regulaminie?) że wszelkie zabiegi są na koszt programu.

    Torunianka, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja właśnie wróciłam do domu. Całą drogę powrotną za kierownicą powstrzymywalam się od płaczu :( okazało się że to krwawienie to była jednak @ i na usg wyszło ze mam jakąś torbiel :( do czasu aż nie zniknie nie można robić kompletnie nic :( wydałam kolejne 140 zł a zaczynam juz powoli godzić się x myślą że te już kilka tys. Na badania i lekarzy będą wywalone w błoto.
    Teraz muszę czekać na kolejną @ i 2 tyg. Po umówić się na kolejne usg żeby sprawdzić czy torbiel znikła. Więc. Jakos pod koniec stycznia :( Jesteśmy na liście oczekujących i może v się okazać że w oogóle nie zalapiemy się na rządowy program bo na chwilę obecną mają full :(
    Czekałam ponad h na wizytę. Jestem załamana tym wszystkim :( 3 wizyta i 4 zakończona porażką :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 18:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Dziewczyny ja właśnie wróciłam do domu. Całą drogę powrotną za kierownicą powstrzymywalam się od płaczu :( okazało się że to krwawienie to była jednak @ i na usg wyszło ze mam jakąś torbiel :( do czasu aż nie zniknie nie można robić kompletnie nic :( wydałam kolejne 140 zł a zaczynam juz powoli godzić się x myślą że te już kilka tys. Na badania i lekarzy będą wywalone w błoto.
    Teraz muszę czekać na kolejną @ i 2 tyg. Po umówić się na kolejne usg żeby sprawdzić czy torbiel znikła. Więc. Jakos pod koniec stycznia :( Jesteśmy na liście oczekujących i może v się okazać że w oogóle nie zalapiemy się na rządowy program bo na chwilę obecną mają full :(
    Lola strasznie mi przykro nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0314.gif

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Vanili- może nie spełniasz jakiegoś kryterium do refundacji?
    tam chodzi o wiek, o amh, fsh i to, czy już nie wykorzystałaś trzech procedur.
    Do tej pory wszystko co było na liście refundowanych dawał z refundacją, ja tylko za duphaston płaciłam 100% ale on zawsze jest pełnopłatny...hmm

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola:przykro mi bardzo :(

    Szkoda że nie możesz pójść w 2 dniu cyklu na usg i ew odrazu zacząć procedury:(
    Ty byłaś na usg ostatnio pi poprzedniej@ prawda? Czyli ta torbiel zrobiła się jakos teraz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 18:08

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurczę Lola... miałam nadzieję na lepsze wieści. przykro mi.
    pozostaje tylko czekać, może jednak ta torbiel się sama pięknie wchłonie, a do tego czasu będą też w klinice wiedzieli co dalej z procedurami. my się z dziewczynami postaramy zajść za pierwszym razem to będziemy ci robić miejsce, ok? consoling2.gif

    Lola79, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Lola:przykro mi bardzo :(

    Szkoda że nie możesz pójść w 2 dniu cyklu na usg i ew odrazu zacząć procedury:(
    Ty byłaś na usg ostatnio pi poprzedniej@ prawda? Czyli ta torbiel zrobiła się jakos teraz?
    Usg robiłam 19.11 u mojego gina. Nigdy cw życiu wcześniej nie miałam żadnych torbieli. Prawdopodobnie powstał przez Duphaston, przez nie pękniety pęcherzyk :( jestem wściekła na tą lekarke która mi przepisala ten lek. Efektem tego były dwa cykle 17 i 12 dni i torbiel. Gdyby nie ten lek teraz może bym była w trakcie stymulacji w 11 dc. Bez sensu to wszystko :(

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Usg robiłam 19.11 u mojego gina. Nigdy cw życiu wcześniej nie miałam żadnych torbieli. Prawdopodobnie powstał przez Duphaston, przez nie pękniety pęcherzyk :( jestem wściekła na tą lekarke która mi przepisala ten lek. Efektem tego były dwa cykle 17 i 12 dni i torbiel. Gdyby nie ten lek teraz może bym była w trakcie stymulacji w 11 dc. Bez sensu to wszystko :(
    Lola, tego nie wiesz. Ciężko tak gdybać. Ewidentnie jednak jesteś rozregulowana. Czasu nie cofniemy niestety, możemy tylko wypatrywać w przyszłości. Oby ci ten czas minął owocnie <3 No trzymam kciuki w takim razie.

    Rozładuj emocje, zrelaksuj się, teraz w dobrym nastroju nie pomaga ci też PMS, więc weź na to poprawkę. Śledź klinikę na bieżąco i dopytuj co jakiś czas co z tą lista rezerwową się dzieje.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Lola, tego nie wiesz. Ciężko tak gdybać. Ewidentnie jednak jesteś rozregulowana. Czasu nie cofniemy niestety, możemy tylko wypatrywać w przyszłości. Oby ci ten czas minął owocnie <3 No trzymam kciuki w takim razie.

    Rozładuj emocje, zrelaksuj się, teraz w dobrym nastroju nie pomaga ci też PMS, więc weź na to poprawkę. Śledź klinikę na bieżąco i dopytuj co jakiś czas co z tą lista rezerwową się dzieje.
    Ciężko sie relaksowac przy ciagle pojawiajacych sie klodach. Od marca stale mamy pod górkę. A to moje wyniki źle a to wyniki mojego Z tragiczne. Mam ochotę całkiem odpuścić temat :( po raz kolejny muszę zbierać zdeptana psyche z podłogi. .
    wojowniczka powinnam mieć wytatuowane na czole...Jutro kosmetyczka w środę fryzjer. Może ciut lepiej będzie. No i co najważniejsze mam w domu 5 letniego promyczka z 1 małżeństwa. I po tych przejściach doceniam bardziej swoje szczęście mimo tego co teraz przechodzę. I szczerze podziwiam wszystkie kobiety które walczą od lat o dzieci i mimo tego się nie poddają.
    Zniknę z forum na jakiś czas. Będę za Was mocno trzymała kciuki. Pod koniec stycznia tu zajrzę i chce widzieć same wysokie wyniki bety :)

    ComeToMeBaby, Julita76, ewlinaaa85, Vanili lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Ciężko sie relaksowac przy ciagle pojawiajacych sie klodach. Od marca stale mamy pod górkę. A to moje wyniki źle a to wyniki mojego Z tragiczne. Mam ochotę całkiem odpuścić temat :( po raz kolejny muszę zbierać zdeptana psyche z podłogi. .
    wojowniczka powinnam mieć wytatuowane na czole...Jutro kosmetyczka w środę fryzjer. Może ciut lepiej będzie. No i co najważniejsze mam w domu 5 letniego promyczka z 1 małżeństwa. I po tych przejściach doceniam bardziej swoje szczęście mimo tego co teraz przechodzę. I szczerze podziwiam wszystkie kobiety które walczą od lat o dzieci i mimo tego się nie poddają.
    Zniknę z forum na jakiś czas. Będę za Was mocno trzymała kciuki. Pod koniec stycznia tu zajrzę i chce widzieć same wysokie wyniki bety :)
    Rozumiem Cię. Daj sobie czas, oczyść umysł i wracaj :) Powodzenia!

    Lola79 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Ciężko sie relaksowac przy ciagle pojawiajacych sie klodach. Od marca stale mamy pod górkę. A to moje wyniki źle a to wyniki mojego Z tragiczne. Mam ochotę całkiem odpuścić temat :( po raz kolejny muszę zbierać zdeptana psyche z podłogi. .
    wojowniczka powinnam mieć wytatuowane na czole...Jutro kosmetyczka w środę fryzjer. Może ciut lepiej będzie. No i co najważniejsze mam w domu 5 letniego promyczka z 1 małżeństwa. I po tych przejściach doceniam bardziej swoje szczęście mimo tego co teraz przechodzę. I szczerze podziwiam wszystkie kobiety które walczą od lat o dzieci i mimo tego się nie poddają.
    Zniknę z forum na jakiś czas. Będę za Was mocno trzymała kciuki. Pod koniec stycznia tu zajrzę i chce widzieć same wysokie wyniki bety :)
    Będziemy na Ciebie czekały :) Powodzenia <3

    Lola79 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola bardzo mi przykro na prawdę 10icon_cry2.gif
    mam nadzieję że, przyjdzie w końcu ten czas że, wszystkim nam się to jakoś wszystko ułoży 16icon_kiss.gif

    Lola79 lubi tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Lola bardzo mi przykro na prawdę 10icon_cry2.gif
    mam nadzieję że, przyjdzie w końcu ten czas że, wszystkim nam się to jakoś wszystko ułoży 16icon_kiss.gif
    No ja mam nadzieje że do stycznia zrobicie mi miejsce :) Choć raczej nastawiam się powoli na komercje. Bo to ze jestem na liście oczekujących nie gwarantuje mi podejścia. .. a torbiel czasem wchłania się kilka miesięcy z tego co czytam. O ile nie trzeba operować. ..

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola, to zależy jakiego ona jest rodzaju (pochodzenia) i wielkości.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Lola, to zależy jakiego ona jest rodzaju (pochodzenia) i wielkości.
    Ponad 4x2 cm chyba z tego co pisze na zdjęciu usg. Wiec niezbyt mała. .. Dr Ch zasugerował nie pęknięty pęcherzyk Graffa. Jak żyję lat 36,5 to nie miałam do czynienia z żadnym rodzajem. .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 20:55

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Ponad 4x2 cm chyba z tego co pisze na zdjęciu usg. Wiec niezbyt mała. .. Dr Ch zasugerował nie pęknięty pęcherzyk Graffa. Jak żyję lat 36,5 to nie miałam do czynienia z żadnym rodzajem. .
    Ja za to torbiele mam gdzieś co drugi mies czasami nawet mies w mies. Zawsze to nie pęknięte pęcherzyki i z @ usuwają się same z krwią. Nawet w czasie punkcji miałam i w niczym nie przeszkodziła.

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ