Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6463 3627

    Wysłany: 29 marca 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarola wrote:
    Moja kuzynka sobie zrobila papp a w medicover iiiii musiała powtórzyć jeszcze raz prywatnie. Ponoc wynik z medicover jest nie do odczytania dla innych lekarzy. Podobno czarna magia 🙃

    Super... Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto, a to bardzo droga impreza.

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1951 1035

    Wysłany: 29 marca 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2020, 23:49

    nick nieaktualny, Zanes lubią tę wiadomość

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1951 1035

    Wysłany: 29 marca 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2020, 23:49

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1951 1035

    Wysłany: 29 marca 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2020, 23:49

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1951 1035

    Wysłany: 29 marca 2020, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2020, 23:49

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1951 1035

    Wysłany: 29 marca 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2020, 23:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2020, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowastaraczka wrote:
    Hercia, myślę nad usg pierwszego trymestru tam z polecenia mojej gin - jestes zadowolona?
    Nie wiem tez jak to ogarnizacyjnie, bo pappa moge zrobic na pakiet medicover a w volumedzie bym chciala usg bo ponoc analizują wiecej parametrów niż w medi.
    Zależy na jakiego lekarza trafisz. Usg I trym robiła mi dr Totko i ona była ok bo wszystko dokładnie tłumaczyła i w ogóle to taka fajna babka. Podczas usg II trym trafiłam na jakaś beznadziejna kobietę... Nawet tego podkładu na lezance nie wymienila po poprzedniej pacjentce... zresztą sama wyglądała jakby lustra w domu nie miała 🙈 Podczas badania malo co mowila, nie pamiętam nawet jak się nazywała ta lekarka. Co do testu pappa nie podpowiem bo ja akurat mialam za darmo.

    Nowastaraczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Hercia szkoda, że trafiasz do szpitala w takim kiepskim czasie. Ale ja wierzę, ze będzie wszystko dobrze :)
    Komunie są przesunięte, czy jeszcze nie wiadomo?
    Na razie czekamy na rozwój wydarzeń jeśli chodzi o komunię, ale raczej nie będzie, a przynajmniej nie w takiej formie jak to zawsze jest organizowane. Epidemia nie zniknie do maja, więc kiepsko to wszystko widzę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2020, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie żeby robić jeszcze bhcg ? Mam ostatnie z 8 dpt 3 dniowca i jest to 1.2

    ?

    Brzuch boli jak na okres a to mój 28 DC

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 07:47

  • Kaarola Autorytet
    Postów: 952 686

    Wysłany: 30 marca 2020, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka90 wrote:
    Myślicie żeby robić jeszcze bhcg ? Mam ostatnie z 8 dpt 3 dniowca i jest to 1.2

    ?

    Brzuch boli jak na okres a to mój 28 DC
    Milka jak zadzwoniłam do Artvimedu z beta 0 w 7dpt to ta młoda mnie zbesztala i kazała zrobić betę zgodnie z zaleceniami. A miałam 5dniowca.

    17u9k6nlx64z75n1.png

    PCOS, IO, hiperinsulinemia, NT, RIF
    MTHFR_677C>T hetero, PAI-1 4G homo, ANA1 ujemne, KIR AA, NK 20.6%; allo mlr 27.7%
    AsthenoTeratozoospermia, fDNA=31%

    1 IVF ICSI 11.2019 ❄❄❄❄
    FET 4.02.2020 ❄5.2.2 :( + encorton
    FET 7.03.2020 ❄5.3.3 :( + atosiban, encorton, embrioglue, AH
    04.2020 histeroskopia OK
    FET 11.07.2020❄❄4.3.3 :( + accofil, intralipid, encorton, AH

    2 IVF ICSI + fertil chip 08.2020 11x❄
    FET 29.01.2021❄5.1.1 + accofil, intralipid, encorton🍀 beta 6dpt 38.66; 8dpt 121.5; 10dpt 251.4; 15dpt 1423🍀
    Sanco - czekamy na chłopca 💙
  • Okebu Autorytet
    Postów: 624 350

    Wysłany: 30 marca 2020, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Kariptypy rzadko kiedy wychodzą źle. Jak ktoś ma możliwość załatwienia skierowania na to badanie na NFZ, to warto zrobić, bo można zaoszczędzić przynajmniej na tym.
    Właśnie też nie ogarniam kariotypów. U mojego męża wyszła translokacja ale z komentarzem że nie ma na nic wpływu i traktuje się jako prawidłowy kariotyp. Ale genetyk tłumaczył nam na czym to polega - w jednym miejscu zmienia się kierunek skrętu łańcucha DNA. I teraz nie wiadomo czy u dziecka odkręci się w dobrą stronę, przekręci jeszcze inaczej czy w ogóle dziecko "weźmie" sobie prawidłowy kariotyp ode mnie. Ale że liczba chromosomów jest prawidłowa, translokacja w żaden sposób nie wpływa na życie, przyjmuje się że jest wszystko ok.
    Na początku mojej drogi byłam przeciwna badaniu kariotypów, bo tego i tak się nie zmieni. Teraz, uważam że warto zbadać ale nie na początku, dopiero jako kolejny etap dochodzenia co jest nie tak.

    24.07.2019 punkcja
    29.07.2019 ❄
    29.07.2019 transfer 5.1.1
    22.08.2019 ❤
    31.03.2020 👶
    16.02.2022 transfer 3.2.2
    11.03.2022 ❤️
    25.10.2022 👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2020, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarola wrote:
    Milka jak zadzwoniłam do Artvimedu z beta 0 w 7dpt to ta młoda mnie zbesztala i kazała zrobić betę zgodnie z zaleceniami. A miałam 5dniowca.

    To chyba tylko takie przedłużanie faktu...
    Dr wie jak wyszło w tym 8 dniu i napisał "przykro mi" to i tak uznałam,że pozamiatane ,aczkolwiek blastka która jeszcze mamy została zamrożona późno ,bo długo się wiązała

  • Okebu Autorytet
    Postów: 624 350

    Wysłany: 30 marca 2020, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Okebu widzę, że zaglądasz, a u Ciebie to już sama końcówka ciąży :) Będziesz miała cc w 38tc, czy będziesz czekać w szpitalu aż do 39tc?
    Wybieram się do szpitala w 38+0 z nadzieją na CC tego samego dnia. Ale przez obecną sytuację może być różnie. Muszę najpierw skontaktować się z moim lekarzem czy nie zmienili mu grafiku, czy oddziału nie zamknęli, no i z nadzieją że ordynator nie będzie wymyślał.
    Ale mam tak wysokie ciśnienie że nie powinno być problemów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 09:59

    nick nieaktualny, Monia/89, Rudzik1 lubią tę wiadomość

    24.07.2019 punkcja
    29.07.2019 ❄
    29.07.2019 transfer 5.1.1
    22.08.2019 ❤
    31.03.2020 👶
    16.02.2022 transfer 3.2.2
    11.03.2022 ❤️
    25.10.2022 👶
  • Monia/89 Autorytet
    Postów: 1304 1058

    Wysłany: 30 marca 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okebu wrote:
    Wybieram się do szpitala w 38+0 z nadzieją na CC tego samego dnia. Ale przez obecną sytuację może być różnie. Muszę najpierw skontaktować się z moim lekarzem czy nie zmienili mu grafiku, czy oddziału nie zamknęli, no i z nadzieją że ordynator nie będzie wymyślał.
    Ale mam tak wysokie ciśnienie że powinno być problemów.

    To czekamy na wiadomości! Oby wszystko poszło sprawnie i żebyście zdrowi szybciutko wrócili do domku 😍

    Okebu lubi tę wiadomość

    03.2019 punkcja
    05.2019 1 transfer 4AA cb
    09.2019 histeroskopowa biopsja endometrium (wysokie NK) + scratching
    10.2019 2 transfer 4AA intralipid+encorton
    8 dpt 90,58
    10 dpt 234,50
    12 dpt 582,70
    25 dpt crl 2,7 mm mamy ❤️
    Czekamy na córeczkę 🙆
    06.2020 mamy 51 cm cudu❤️
    10.2022 transfer 4.1.1
    8 dpt 71,46
    10 dpt 228,20
    14 dpt 1051
    24 dpt mamy ❤️
    06.2023 mamy 54 cm drugiego cudu❤️
  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6463 3627

    Wysłany: 30 marca 2020, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka90 wrote:
    Myślicie żeby robić jeszcze bhcg ? Mam ostatnie z 8 dpt 3 dniowca i jest to 1.2

    ?

    Brzuch boli jak na okres a to mój 28 DC

    warto zrobić

    Wombat lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    warto zrobić
    No to zrobili ,ale Endo ma ok 7 mm cieniutkie,jak na ciążę ,więc raczej koniec złudzeń

  • Kaarola Autorytet
    Postów: 952 686

    Wysłany: 30 marca 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orientujecie się może czy zamrożone nasienie w artvi można przenieść do innej kliniki?

    17u9k6nlx64z75n1.png

    PCOS, IO, hiperinsulinemia, NT, RIF
    MTHFR_677C>T hetero, PAI-1 4G homo, ANA1 ujemne, KIR AA, NK 20.6%; allo mlr 27.7%
    AsthenoTeratozoospermia, fDNA=31%

    1 IVF ICSI 11.2019 ❄❄❄❄
    FET 4.02.2020 ❄5.2.2 :( + encorton
    FET 7.03.2020 ❄5.3.3 :( + atosiban, encorton, embrioglue, AH
    04.2020 histeroskopia OK
    FET 11.07.2020❄❄4.3.3 :( + accofil, intralipid, encorton, AH

    2 IVF ICSI + fertil chip 08.2020 11x❄
    FET 29.01.2021❄5.1.1 + accofil, intralipid, encorton🍀 beta 6dpt 38.66; 8dpt 121.5; 10dpt 251.4; 15dpt 1423🍀
    Sanco - czekamy na chłopca 💙
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1951 1035

    Wysłany: 30 marca 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2020, 23:50

    Kaarola lubi tę wiadomość

  • Julowa Autorytet
    Postów: 1022 1141

    Wysłany: 30 marca 2020, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Żeromski zamknął oddział ginekologiczno-położniczy 😔

    09.2018 - Artvimed start
    10.2018 - I IVF krótki protokół - 0 zarodkow
    12.2018 - II IVF długi protokół - 1 zarodek 6 dni 333 ❄️
    04.07.2019 transfer ❄️ 8dpt beta <1.2 😞
    08.2019 start III ivf długi protokół- 2 zarodki 322
    28.10 - transfer 2❄️
    10dpt - 1.5 😥
    10-12.2020 3x AID 😢
    11.2021 IV IVF długi protokół - 1 zarodek 333
    14.11.2022 transfer ❄️ accofil, encorton
    8dpt - beta 0
    12.12.2022 transfer AZ❄️
    7dpt beta 45.1 / 9dpt beta 150.7 / 11dpt beta 369 / 15dpt beta 2058 / 22dpt beta 12969 - zatrzymana 13t+2d 💔
    12.2023 - transfer 2❄️ AZ - beta 0
    10.2024 V IVF - 1 blastka 2kl. 8dpt beta -0
    04.2025 VI IVF mamy ❄️❄️❄️❄️
    04.2025 transfer 323 accofil, prograf,acard, chydroxychlorochina, intralipid - beta 0
    05.2025 transfer 523 obstawą jw. - beta 0
    06.2025 transfer 523 + 422 obstawa j.w - beta 0
    28.01.2026 transfer AZ 511 - 8t 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2020, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julowa wrote:
    No to Żeromski zamknął oddział ginekologiczno-położniczy 😔
    Mam nadzieję ze na Kopernika nie zamkną 🙈

‹‹ 1151 1152 1153 1154 1155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ