X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre, dobre. I jak? Poczułaś się jak w ciąży czy jak grubasek? ;-) hyhy

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina!!!
    Żyjesz? Melduj się :-P

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no to był mój początek przygody z luteina i ważyłam jakieś 55kg więc nie czułam się gruba :p

    Jak grubasek czuję się teraz mając prawie 10 kg więcej do tego brzuch jak piłkę :p którego nawet wciągnąć nie mogę :p

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ciekawe jak tam Ewelina hmm

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyję dziewczyny :) na razie jest ok ale, gdyby duszności mi wróciły to pojadę na izbę. Może to było jednorazowe :)
    Póki co mąż zwolnił mnie z szykowania obiadu :) więc leżę i nic nie robię hyhy a on walczy z obiadkiem :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2015, 12:43

    Lola79 lubi tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Hehe no to był mój początek przygody z luteina i ważyłam jakieś 55kg więc nie czułam się gruba :p

    Jak grubasek czuję się teraz mając prawie 10 kg więcej do tego brzuch jak piłkę :p którego nawet wciągnąć nie mogę :p
    10 kg przez lutke masz więcej? Jeśli tak to strach się bać jak ja będę wyglądała po całej kuracji ;)

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola: nie tylko lutka, choć brałam ją 2 lata
    Najpierw 1 gin regulowal mi cykle przez kolejne 8 miesięcy lutka nie robiąc monitoringow nawet, byłam bardzo senna, mogłam non stop spać, spadła aktywność fizyczna strasznie
    Później brałam clo i lutke jakieś 8 cykli
    mam też lekkie pco

    Wcześniej np brałam antykoncepcje prawie 3 lata i nie przytylam ani kilograma

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Lola: nie tylko lutka, choć brałam ją 2 lata
    Najpierw 1 gin regulowal mi cykle przez kolejne 8 miesięcy lutka nie robiąc monitoringow nawet, byłam bardzo senna, mogłam non stop spać, spadła aktywność fizyczna strasznie
    Później brałam clo i lutke jakieś 8 cykli
    mam też lekkie pco

    Wcześniej np brałam antykoncepcje prawie 3 lata i nie przytylam ani kilograma
    No to zrozumiałe. Moja waga pod wpływem zmian hormonalnych tez się zmienia. Nie mówiąc o problemach z cyklami. U mnie też niestety bardzo woda lubi się gromadzić w organizmie. Ale wezmę to na klatę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane miłego dnia!:)

    ja juz zacieram raczki na wizyte :D

    ewa84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, mam pytanie odnośnie dnia mrożenia zarodków. Ja sierota nie zapytałam się w którym dniu zostały zamrożone a w sumie dzwonili do mnie 6 dnia po punkcji. Czy dzień kiedy dzwoni embriolog jest jednoznaczny z dniem mrożenia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    Hej Dziewczyny, mam pytanie odnośnie dnia mrożenia zarodków. Ja sierota nie zapytałam się w którym dniu zostały zamrożone a w sumie dzwonili do mnie 6 dnia po punkcji. Czy dzień kiedy dzwoni embriolog jest jednoznaczny z dniem mrożenia?
    A to co Ci powiedział embriolog? Mi dzwonili raz zeby poiformować ile komóreczek się zapłodniło, potem drugi raz z info o transferze. Na wizycie powiedzieli że, będą dzwonili w niedziele z info ile będę miała mrozaków nd to już będzie 8 dzień po punkcji
    To w sumie też nie wiem w którym dniu będa mrozili

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2015, 17:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to prawda ze zeby dr ułozył plan stymulacji musi miec aktualne fsh?

    ja mam fsh z kwietnia a amh z sierpnia.. musze powtarzac to fsh koniecznie do tej stymulacji?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    A to co Ci powiedział embriolog? Mi dzwonili raz zeby poiformować ile komóreczek się zapłodniło, potem drugi raz z info o transferze. Na wizycie powiedzieli że, będą dzwonili w niedziele z info ile będę miała mrozaków nd to już będzie 8 dzień po punkcji
    To w sumie też nie wiem w którym dniu będa mrozili

    A więc pierwszy telefon, to drugi dzień po punkcji: ile sie zapłodniło, drugi telefon szósty dzień po punkcji: z informacja że mam 3 zarodki w stadium blastocysty. Ja miałam odwołany transfer. Teraz szykuje się do criotransferu na cyklu naturalnym, jutro (z USG wynika) prawdopodobnie owulacja i tak zastanawiam się na który dzień byłby criotransfer.

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina: widzę że są 3 mrozaki :) gratuluję :)

    Ja nie mogę doczekać się telefonu, brzuch mnie boli że stresu

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosz napisałam to do was i dzwonili :p
    Narazie wszystkie się dzielą, jutro będzie wiadomo coś więcej, transfer o 13 :)

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby, Vanili, Lola79 lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Ewelina: widzę że są 3 mrozaki :) gratuluję :)

    Ja nie mogę doczekać się telefonu, brzuch mnie boli że stresu
    Hej tak tak dziś dzwonili z samego rana i są trzy :) w sumie już w dniu transferu mi Pani embriolog powiedziała że, marne szanse aby wszystkie pięć przetrwało, jestem i tak szczęśliwa :D

    Ewka a Ty jutro transfer :) na pewno nie możesz się doczekać. To wspaniałe przeżycie patrzeć jak to się dzieje :)
    Powodzenia na jutro i mocno trzymam kciuki za pozytywną bete

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, nie mogłam wejść na forum przez ostatnie dni,a widzę że wy pisałyście, więc nie miałyśmy takich problemów :-( hmm
    Vanili mam tak samo że spaniem ;-)
    Kati gratulacje <3
    Ewelina mam nadzieję że poprawia Ci się samopoczucie
    Ewa kciuki za transfer i pozytywną betę za 12 dni <3

    ewlinaaa85, ewa84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta, święta i teraz podwójnie strach wejść na wagę ;-)

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita chyba nikt nie mógł wejść na forum :) mi też udało się dopiero dziś :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się samopoczucie poprawiło :) tylko dziś od rana cały czas mnie w jajnikach kłuje szczególnie w prawym. Pewnie nici z tego :/ i brzuch dalej jak piłka :)

    Julita a jak się czuje mama przyszłych bliźniaków :D bo chyba wszystkie obstawiamy na bliźniaki :P

    ewa84, Julita76 lubią tę wiadomość

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ