X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj i dzis rano byly problemy z forum ;/

    ewelina: zadne nici bez takiego nastawienia:p kucie w jajnikach to tez normalny objaw ciazowy :P malenstwo sie wgryza w ciebie:p

    julita: kiedy wizyta i pierwsze usg???


    ja na jutro jakos tak sie nie stresuje, bardzo czekalam na telefon i mam nadzieje ze wszystkie 5 zostanie ;) byłabym bardzo szczesliwa :)

    teraz mam zmartwienie czy prosic doktora o L4 czy po Nowym Roku wrócic do pracy


    teraz probuje sie spakowac tak zeby zabrac jak najmniej bo jade sama niestety ;/

    z rozpiski widze ze jeszcze wyprawa po leki czeka mnie jutro:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2015, 16:58

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa jak masz ciężką pracę to poproś o L4 po co masz ryzykowac a Dr na pewno zrozumie :) ja też bez męża jechałam tyle że, nie całkiem sama bo szwagier z siostrą mnie przywieźli. Na jutro nie ma się cobstresować ;) najgorsze jest to czekanie po transferze :)

    ewa84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj kontaktowałam się z dr Chrostowskim i 31 grudnia mam criotransfer na cyklu naturalnym. Trochę sie stresuje, ale jak piszecie kobietki, że to super przeżycie to od razu mam inne nastawienie :) Normalnie Nowy Rok zaczynie się obiecująco :)

    Lola79, pabelka88, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    Dzisiaj kontaktowałam się z dr Chrostowskim i 31 grudnia mam criotransfer na cyklu naturalnym. Trochę sie stresuje, ale jak piszecie kobietki, że to super przeżycie to od razu mam inne nastawienie :) Normalnie Nowy Rok zaczynie się obiecująco :)
    Nie stresuj się nie ma czym :) wiesz co mi sis powiedziała że, jest jeden malutki plusik invitro :) ona nie miała szansy zobaczyć zdjęć swojego synka w stadium blastki a już na pewno zobaczyć jak się wprowadza to maleństwo :D a to taki mały cud :* oczywiście wszystkie byśmy wolały przez to nie przechodzić. Ale skoro taaki nasz los :D Będę trzymała kciukasy za twój transfer jak już kiedyś pisałam mam nadzieję że styczeń będzie dla nas łaskawy :)

    Kayaa, pabelka88, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny stymulacje zaczyna sie od 2dc nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny stymulacje zaczyna sie od 2dc nie?
    Tak tak w 2dc już pewnie odliczasz :) powodzenia na wizycie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Mi się samopoczucie poprawiło :) tylko dziś od rana cały czas mnie w jajnikach kłuje szczególnie w prawym. Pewnie nici z tego :/ i brzuch dalej jak piłka :)

    Julita a jak się czuje mama przyszłych bliźniaków :D bo chyba wszystkie obstawiamy na bliźniaki :P
    Hmm...ciężko stwierdzić, czekam na środowe USG jak na zbawienie i trochę się martwię czy aby wszystko ok...mam nadzieję że usłyszę tak dobre wieści jak Katti :) i że będą tam faktycznie dwa serduszka :)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa jesteś kolejna z fajną datą, na pewno przyniesie Ci szczęście <3

    Kayaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Tak tak w 2dc już pewnie odliczasz :) powodzenia na wizycie :)
    odliczam , odliczam ale na wizycie bede w 3 dc juz a wiec sobie poczekam do ok 24 stycznia na pierwsze kłucie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina tak jak dziewczyny pisały ciągnięcie brzucha to bardzo dobry znak :)
    będzie dobrze <3

    nikicia86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    odliczam , odliczam ale na wizycie bede w 3 dc juz a wiec sobie poczekam do ok 24 stycznia na pierwsze kłucie ;)
    Ania a może by się udało przyśpieszyć...spróbuj zadzwonić do kliniki

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Ania a może by się udało przyśpieszyć...spróbuj zadzwonić do kliniki
    moze i by sie dało ale wolne mamy tak juz załatwione i bylo by ciezko jesli wogule ze zmiana , noi znajomi z nami jada ktorzy tez maja tam wizyte we wtorek.
    POczekam sobie jeszcze chwilke, a tym samym na spokojnie badania dorobie i uzbieram kase na leki ;) nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło :)

    Wazne ze w koncu sie cos zacznie dziac !

    Wierze ze swoje juz w kolejce po dziecko odczekałam i procedura bedzie tylko formalnoscia(wiem naiwna jestem , ale nadzieje trzeba miec:))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2015, 18:16

    Julita76, ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grunt to pozytywne nastawienie :) zawsze mam duży szacunek do cierpliwych ludzi bo ja z natury niecierpliwa jestem jest bardzooooo... :)

    ewlinaaa85, pabelka88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny za wsparcie! Ja również mam nadzieję, że styczeń dla każdej z Nas będzie obfitował w same dobre wiadomości :)

    ewlinaaa85, pabelka88, Lola79 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Grunt to pozytywne nastawienie :) zawsze mam duży szacunek do cierpliwych ludzi bo ja z natury niecierpliwa jestem jest bardzooooo... :)
    kochana , czekanie od wrzesnia, i masa złych wiadomosci, wizja niepodejscia wcale do programu nauczyły mnie pokory i poskromienia swojego narwania ze ma byc tu i teraz bo inaczej swiat sie zawali, mam nadzieje ze zostanie to przez los wynagrodzone, teraz planuje sie wyciszyc i nastawic tylko pozytywnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2015, 18:20

    Julita76, ewlinaaa85, pabelka88, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 3 dc tez jeszcze mozna zaczac stymulacje, przynajmniej w mojej klinice ;)

    Ania1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    W 3 dc tez jeszcze mozna zaczac stymulacje, przynajmniej w mojej klinice ;)
    Nie sądzę aby tak było tutaj tym bardziej ze ja wszystkich badan nie mam zrobionych to raczej stymulacji na capy drapy by nie zlecil

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie wiedzialam, ze nie masz badan :) myslalam, ze problemem jest tylko 3 dc. A wiem, ze wlasnie u nas ewentualnie 3 dc nie stanowi wiekszego problemu, bo pytalam :) tak czy inaczej- zycze powodzenia :)

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    odliczam , odliczam ale na wizycie bede w 3 dc juz a wiec sobie poczekam do ok 24 stycznia na pierwsze kłucie ;)
    Trzymam kciuki. Akurat będziesz miała czas na badania. Myślę że FSH tez warto zrobić na początku tego cyklu. Nie wiem czy to przypadkiem nie jest ważne 6 miesięcy. Mi też około 26 stycznia kolejny cykl wypadnie. Może nam się uda podejść w przybliżonym czasie do procedury.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Grunt to pozytywne nastawienie :) zawsze mam duży szacunek do cierpliwych ludzi bo ja z natury niecierpliwa jestem jest bardzooooo... :)
    Mam podobnie ;) i jak na złość los testuje moją wytrzymałość ;) z niecierpliwością czekam na Twoje usg!

    Julita76 lubi tę wiadomość

‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ