X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koło 13

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszczanka wrote:
    Z tego co wiem, to jak zaczniesz stymulacje to raczej sport powinnaś odpuścić. Gdzieś czytałam, że właśnie wysiłek fizyczny źle wpływa na jajca i na ukrwienie macicy. Lepiej sobie odpuść.
    W trakcie to wiem zrozumiałe. Tylko póki co ja jestem można by rzec w zawieszeniu ;)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola, intensywne treningi do odpuszczenia. Małointensywne nie są przeciwwskazaniem. Natomiast już podczas samej stymulacji, gdy produkcja jajek idzie całą parą trzeba już na siebie uważać i delikatnie, delikatnie. Pytałam dr do kiedy możemy się z mężem seksić, ze względu na jajcory właśnie (no i odliczając wstrzemiezliwosc do punkcji) to powiedział, że jeszcze możemy, ale delikatnie, bo jajniki przy takiej stymulacji są obciążone. Więc myślę, że to samo przekłada się na sporty. Bieganie to średni pomysł chyba. I basen ze względu na łatwość złapania infekcji. Może wybrane zestawy fitnessu, gimnastyka, spokojne ćwiczenia?

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Lola, intensywne treningi do odpuszczenia. Małointensywne nie są przeciwwskazaniem. Natomiast już podczas samej stymulacji, gdy produkcja jajek idzie całą parą trzeba już na siebie uważać i delikatnie, delikatnie. Pytałam dr do kiedy możemy się z mężem seksić, ze względu na jajcory właśnie (no i odliczając wstrzemiezliwosc do punkcji) to powiedział, że jeszcze możemy, ale delikatnie, bo jajniki przy takiej stymulacji są obciążone. Więc myślę, że to samo przekłada się na sporty. Bieganie to średni pomysł chyba. I basen ze względu na łatwość złapania infekcji. Może wybrane zestawy fitnessu, gimnastyka, spokojne ćwiczenia?
    Tak też myślałam. Wiec do biegania w najlepszym wypadku wrócę po porodzie ;) joga, pilates mi zostanie. Ech a ja właśnie sporty raczej intensywne lubiłam zawsze. Do tego góry całymi dniami. Mam nadzieję że w styczniu jeszcze narty zalicze choć śniegu póki co brak ;) Jajca muszą pracować tak jak trzeba. Przynajmniej w najbliższych miesiącach. Potem to już nic tylko na menopauze czekać ;-P

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Tak też myślałam. Wiec do biegania w najlepszym wypadku wrócę po porodzie ;) joga, pilates mi zostanie. Ech a ja właśnie sporty raczej intensywne lubiłam zawsze. Do tego góry całymi dniami. Mam nadzieję że w styczniu jeszcze narty zalicze choć śniegu póki co brak ;) Jajca muszą pracować tak jak trzeba. Przynajmniej w najbliższych miesiącach. Potem to już nic tylko na menopauze czekać ;-P
    Lola to mamy bardzo podobne upodobania :) sport i GÓRRRY <3 tylko zamiast biegania rower choć kiedyś dużo biegałam :)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też lubię góry, ale daleko mieszkam, więc wiele okazji nie było. Za to kocham pływać i trochę mnie trafia, że muszę sobie na jakiś czas basen odstawić na bok. Nie mam zamiaru złapać żadnego świństwa, co to potem wychodzi w naszych kochanych wymazach... swoją drogą- doktorek mi nie kazał żadnych nowych badań robić przed cyklem transferowym, nawet biocenozy.

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka czekamy na raport! Jak tam po transferze? :)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uzupełniłam notatki z nieobecności, proszę sprawdzić:

    Kalendarz kciukowy:
    Lola, ComeToMeBaby- termin @

    28.12 Lonia- rozpoczęcie monitoringu
    29.12 Bydgoszczanka- II usg
    29.12 Ania1986- wizyta zapoznawcza- rozpisanie stymulacji
    29.12 Lonia- rozpoczęcie monitoringu
    30.12 Julita- I usg ciążowe http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby3-smiley.gif
    31.12 Kayaa- criotransfer http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    ? 3.01 Lonia- criotransfer http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    4.01 Ewelina- beta http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    7.01 pabelka88- wizyta kwalifikacyjna
    7.01 Vanili- I usg ciążowe http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby3-smiley.gif
    15.01 Lola79- IV wizyta, sprawdzanie czy torbiel zniknęła
    20.01 Fiona 12- wizyta kwalifikacyjna
    23.01 Ania1986- termin @ i rozpoczęcie stymulacji
    18.02 Torunianka – termin @ i rozpoczęcie stymulacji

    Więc:
    - jestem ciekawa jak na monicie u Loni (pewnie już wyszła z gabinetu :P )
    - tak samo ciekawa jak było na transferze Ewy :)
    - trzymam kciuki za jutrzejszą trójcę,
    - Ewa- proszę o podanie terminu wykonywania bety.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 22:06

    ewlinaaa85, Vanili lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coraz dłuższy ten nasz kalendarz kciukowy :D dzielnie to ogarnęłaś hyhyh
    Mój termin bety przypada na 4.01.2016 :D mam nadzieję że, wytrzymam bo aż mnie ciągnie żeby do apteki po test iść hyhy ale mąż mi zakazał tak szybko sprawdzać yyy no i w ogóle to pierwszy raz w życiu będę się bała sprawdzić czy się udało :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój też mi będzie chyba zakazywał :) tak coś widzę, że on najlepiej to by mi kazał sprawdzać z miesiąc po fakcie hehehehe no- może przesadziłam, ale na pewno nie wcześniej niż lekarz powie.

    nie bój się bety- to tylko jedno ukłucie więcej ;)
    wiesz, beta ma tak ustalony termin, że powinna już spokojnie wyjść, więc często jest tak, że i test już wychodzi. nie żebym cię podpuszczała, czy coś. tak sobie tylko głośno rozmyślam. sama nie wiem czy wytrzymam.

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiesz jakbym miała jakiegoś testa w szafie schowanego to pewnie jeszcze dziś bym nie wytrzymała hyhyhy
    Muszę jutro rano męża po zakupy wysłać bo istnieje obawa że, jak ja wsiąde w auto to na bank zaparkuję pod apteką hehe :D

    ComeToMeBaby, Lola79, Julita76 lubią tę wiadomość

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, powolutku wracam do normy i na forum ;) Hiperka chyba się cofa a przynajmniej znikają jej objawy. Miałam wczoraj małą schize i dziś pobieglam zrobić betę po swiatecznej przerwie i ufff... wynik piękny - 1874 :) a juz 7.01 jesteśmy umówieni na pierwsze podglądanie juniora tak więc ten tego możesz nas Kometa dopisać plizzzz ;) Dziękować :)

    ComeToMeBaby, Lola79, pabelka88, ewa84, Julita76 lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cometa ja nie mam kochana wizyty kwalifikacyjnej bo ja juz dawno po kwalifikacji:) wpisz moze rozpisanie stymulacji na 29.12
    a 23.01 termin @ i rozpoczecie stymulacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 21:50

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Cometa ja nie mam kochana wizyty kwalifikacyjnej bo ja juz dawno po kwalifikacji:) wpisz moze rozpisanie stymulacji na 29.12
    a 23.01 termin @ i rozpoczecie stymulacji
    a no fakt :) bo miałam wizyta zapoznawcza a dziś mi odpaliło i zmieniłam :P
    a czemu jeśli startujesz 23go to piszesz o stymulacji na 29go?
    pytałaś wcześnie kiedy rozpoczyna się stymulację i startuje ona w 2dc, czyli u ciebie wypada 24go. Bikoz nie rozumiem.

    edit: dobra, zakumałam. To nie ten miesiąc. Ewryfin fajn.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 22:05

    Ania1986, Vanili lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Hej dziewczyny, powolutku wracam do normy i na forum ;) Hiperka chyba się cofa a przynajmniej znikają jej objawy. Miałam wczoraj małą schize i dziś pobieglam zrobić betę po swiatecznej przerwie i ufff... wynik piękny - 1874 :) a juz 7.01 jesteśmy umówieni na pierwsze podglądanie juniora tak więc ten tego możesz nas Kometa dopisać plizzzz ;) Dziękować :)
    Piękna beta!

    Vanili lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panikuje kochane, boje sie ze dr nie bedzie chciał mi rozpisac stymulacji tylko na podstawie amh, tylko bedzie mi kazał zrobic fsh i wszystko mi sie wydluzy w czasie:/

    jak przesadzam to przepraszam ;)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Panikuje kochane, boje sie ze dr nie bedzie chciał mi rozpisac stymulacji tylko na podstawie amh, tylko bedzie mi kazał zrobic fsh i wszystko mi sie wydluzy w czasie:/

    jak przesadzam to przepraszam ;)
    no fsh jest ważne 3 miesiące, więc jeśli masz starsze to ja bym zrobiła. U mnie to kosztuje 19 zł a ile stresu mniej. Nawet jeśli rano zrobisz to popołudniu masz wynik. Pisałaś, że o której masz wizytę? O 14stej. To tak na styk byś miała wynik, a jakbyś poprosiła na cito w labie?

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    no fsh jest ważne 3 miesiące, więc jeśli masz starsze to ja bym zrobiła. U mnie to kosztuje 19 zł a ile stresu mniej. Nawet jeśli rano zrobisz to popołudniu masz wynik. Pisałaś, że o której masz wizytę? O 14stej. To tak na styk byś miała wynik, a jakbyś poprosiła na cito w labie?
    Wiesz co chyba tak zrobię ze z rana pojadę i wyprosze opcje cito w diagnostyce, ona jest dodatkowo płatna?

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w moim labie nie płaciłam za cito. laborantka wpisała tam jakąś adnotację na zleceniu i tak poszło. ale to musisz u siebie zapytać. no i dostęp przez neta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 22:36

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta Wasza klinika to na miejscu w godzinę nie robi? Moje obie robiły.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ