X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    A ta Wasza klinika to na miejscu w godzinę nie robi? Moje obie robiły.
    ta nasza zdaje się że swojego własnego laboratorium serologicznego nie ma tylko jeździ kurier z próbkami. także zdaje mi się, że może nie być na cito. to mała klinika.

    Anatolka lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 03:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Byłam dziś na tym nieszczęsnym monitoringu, jak narazie pęcherzyki małe, lekarz stwierdził, że już powinny być większe (największy miał 13mm). Ze względu na ten wynik jutro nie muszę się stawiać na usg tylko w środę i zobaczymy jak podrosły. Pewnie ze względu na to transfer się opóźni, jak tylko będę wiedzieć więcej dam znać :) Vanili piękna beta!

    ComeToMeBaby, Vanili lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili: piękna beta!!! Gratuluję :)

    Ja wczoraj nawet nie miałam sił napisać co i jak, musiałam jeszcze po leki podjechać a później jak wróciłam do hotelu to padlam. Czuję się jak chodzaca apteka :p
    Podobnie jak w środę punkcja za punkcja wczoraj były transfery jeden za drugim. Podano mi blastke 411 . Dziś mają dzwonić co z pozostałymi 3 były takiej samej jakościvi jedna odstawala ale pani embriolog powiedziała że może do wieczora się rozwinie, czekam na telefon :)

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85, Julita76, Vanili lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A beta chyba ok 8 stycznia

    Lola79, ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, ja zaraz ruszam w droge bo musze jeszcze do labu jechac,a tam różne z kolejką, planowo na Kraków mamy ruszyc ok 10:30

    Pytanie zas mam,jakie sa wskazania do icsi? Czy nasze 3 % morfologii jest wskazaniem? Chce dziś z dr o tym pogadać aby na maxa zwiekszyc szanse bo roznie moze byc i to moze okazac sie nasza pierwsza i ostatnia procedura,tyle ze wydaje mi sie ze oni jak i reszta normalnych klinik mroza pieniążki na procedury dla danej pary np na 3 podejscia..

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www2.mz.gov.pl/wwwfiles/ma_struktura/docs/program_lnmzp_lata_2013_2016.pdf


    Tu są wskazania do ICSI. Na pewno jest tam endometrioza, niepłodność idiopatyczna i coś o nasieniu też ale nie pamiętam dokładnie co, bo ten problem nas nie dotyczył. W każdym razie jest wyszczególnione.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    A beta chyba ok 8 stycznia
    Super! Już 3 dziewczyny z ładnymi betami. To teraz czekamy na Ciebie :)

    ewa84 lubi tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam mieć zwykłe ivf a w karcie mam że 3 oocyty zapłodniono ivf-imsi więc chyba monitoruja sytuację
    I już wiem że są 4 mrozaki :)

    Lola79, pabelka88, ComeToMeBaby, ewlinaaa85, Julita76, Vanili lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Super! Już 3 dziewczyny z ładnymi betami. To teraz czekamy na Ciebie :)

    Oby tak było :)
    Generalnie podaja nam blastki więc beta powinna wyjść po ok 7-8 dniach

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Oby tak było :)
    Generalnie podaja nam blastki więc beta powinna wyjść po ok 7-8 dniach
    Pięknie! 4 mrozaczki i junior pod sercem. Fantastycznie :)

    ewa84 lubi tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam się dziś na wizytę usg na 21.01. Dr Ch. cały styczeń ma już zawalony. Ale udało się wbić. Kilka dni przez zrobię usg u mojego gin bo jak się okaże że torbiel została to nie ma sensu jechać. Wtedy będę musiała odwołać. Strasznie się boje tego :(

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola kiedy planowo @ powinna przyjść?

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz na dniach. Max 1 stycznia. Potem około 26.01. Dlatego kazał przyjechać juz pod koniec cyklu. Żeby w razie braku torbieli ruszyć od razu od kolejnego.
    Boję się że nie zniknie i będzie kolejny miesiąc czekania. A pod koniec lutego okaże się że już nie ma pieniędzy na procedury.. człowiek nie wie co ma robić. Czy nastawiać się na komercje już czy cały czas czekać. .Bezsilność jest tu najgorsza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 10:35

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to możesz nawet wczesniej pójść u siebie i sprawdzić :) ja sprawdzałam kilka dni po @

    Lola79 lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Hej kochane, ja zaraz ruszam w droge bo musze jeszcze do labu jechac,a tam różne z kolejką, planowo na Kraków mamy ruszyc ok 10:30

    Pytanie zas mam,jakie sa wskazania do icsi? Czy nasze 3 % morfologii jest wskazaniem? Chce dziś z dr o tym pogadać aby na maxa zwiekszyc szanse bo roznie moze byc i to moze okazac sie nasza pierwsza i ostatnia procedura,tyle ze wydaje mi sie ze oni jak i reszta normalnych klinik mroza pieniążki na procedury dla danej pary np na 3 podejscia..

    Nie wiem jak to jest planowane do końca właśnie. Niby kwalifikują parę teraz jeśli jakaś zwolni miejsce, byłam świadkiem jak kobieta w recepcji mówiła do jednej dziewczyny ze gratuluje i że dla niej program się zakończył. Hmmm też dziwne bo nikomu źle nie życzę ale różnie może być :/ i co w takiej sytuacji? Czeka się od nowa w kolejce gdyby nie było mrozakow?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 10:35

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    No to możesz nawet wczesniej pójść u siebie i sprawdzić :) ja sprawdzałam kilka dni po @
    Tak właśnie planuje w połowie stycznia.

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Nie wiem jak to jest planowane do końca właśnie. Niby kwalifikują parę teraz jeśli jakaś zwolni miejsce, byłam świadkiem jak kobieta w recepcji mówiła do jednej dziewczyny ze gratuluje i że dla niej program się zakończył. Hmmm też dziwne bo nikomu źle nie życzę ale różnie może być :/ i co w takiej sytuacji? Czeka się od nowa w kolejce gdyby nie było mrozakow?
    No właśnie też nie bardzo rozumiem. Ja tez niby papiery podpisała jako uczestnik programu rządowego. Ale nie wiem czy uda mi się podejść. Wolałabym mieć jasność niż tkwić w niepewności. Tak bym się zaczęła interesować procedurą prywatne jeśli innej opcji nie będzie..

    Podziękowali komuś może udało się jej za 1 razem? Czy w innym sensie pogratulowali i poinformowali i zakibczeniu programu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 10:50

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinno to być tak że jest lista par w porogramie. Jeśli zwalniają się miejsca to dzwonią w kolejności listy wg daty zgłoszenia do kolejnych par i zaczynają kolejne procedury. A tak zapisza nadprogramowo ludzi i potem okaże się że część par będzie czekalo a nigdy nie podejdzie ze względu na brak funduszy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa gratuluję aż czterech śnieżynek :) to na prawdę dobry wynik!
    A teraz życzę Ci pięknej bety, odpoczywaj i dbaj o siebie :*

    ewa84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszczanka
    Ania1986
    Lonia
    Za waszą trójeczkę dziś też trzymam kciuki aby wszystko poszło po waszej myśli :)

    ComeToMeBaby, ewa84, Julita76, Lola79, pabelka88, Lonia lubią tę wiadomość

‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ