X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szurusiowa wrote:
    http://www.mz.gov.pl/__data/assets/pdf_file/0003/5619/12program_leczenienieplodnosci_20032013.pdf

    strona nr 6 : "W przypadku gdy para zgłosi się pod koniec realizacji programu, będzie miała wykonane tyle cykli, ile możliwe będzie w danym czasie" co by się zgadzało z tym co pisała Bydgoszczanka :/

    To jest jedyna wersja. Wersja o stopniowym wygaszaniu to legenda miejska. Kliniki do końca czerwca muszą być rozliczone z procedur i kasy. Wiele z klinik twierdzi, że początek mają to czas na rozpoczęcie ostatnich procedur, pozniej tylko criotransfery.

    triss lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie duży plus :)
    U mnie 300 km to cały dzień z głowy a ust miałam kolejno 6,8,10 dc punkcja 12 więc co 2 dzień wolne a u tak pomiędzy 8 i 10 dniem zostalam w Krak bo nie dałabym rady fizycznie

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny my już po podglądaniu ;-)
    Mamy jedno bijące serduszko, maluch ma 3,6 mm, serduszko bije 115 uderzeń na minutę.
    Przez tą moją macie po cesarce kiepsko widać, doktorek gmerał taj i siak żebym mogła lepiej zobaczyć, ale powiedział że wszystko w porządku :-D
    Za dwa tygodnie wizyta u mojego lekarza już. Pogratulował nam i powiedział żeby dać w sierpniu po porodzie znać co i jak...

    ewa84, Anatolka, ewlinaaa85, szurusiowa, ComeToMeBaby, Lola79, mysza89, triss, pabelka88, Vanili, Bydgoszczanka lubią tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Julita :) gratuluję :)

    Pierwsza pociecha już wie? Jak emocje? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 17:16

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Hej dziewczyny my już po podglądaniu ;-)
    Mamy jedno bijące serduszko, maluch ma 3,6 mm, serduszko bije 115 uderzeń na minutę.
    Przez tą moją macie po cesarce kiepsko widać, doktorek gmerał taj i siak żebym mogła lepiej zobaczyć, ale powiedział że wszystko w porządku :-D
    Za dwa tygodnie wizyta u mojego lekarza już. Pogratulował nam i powiedział żeby dać w sierpniu po porodzie znać co i jak...
    Julita no to teraz oficjalnie GRATULACJE już potwierdzone przez Dr :) bardzo się cieszę. Powodzenia na kolejne miesiące :)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita, super! Bardzo się cieszę :-)
    3,6 mm i już serduszko. Taki mały cud. Niewyobrażalne. <3 rośnijcie zdrowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 17:33

    ewa84, ewlinaaa85, Lola79, pabelka88 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Hej dziewczyny my już po podglądaniu ;-)
    Mamy jedno bijące serduszko, maluch ma 3,6 mm, serduszko bije 115 uderzeń na minutę.
    Przez tą moją macie po cesarce kiepsko widać, doktorek gmerał taj i siak żebym mogła lepiej zobaczyć, ale powiedział że wszystko w porządku :-D
    Za dwa tygodnie wizyta u mojego lekarza już. Pogratulował nam i powiedział żeby dać w sierpniu po porodzie znać co i jak...
    Ogromne gratulacje!

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Julita, super! Bardzo się cieszę :-)
    3,6 mm i już serduszko. Taki mały cud. Niewyobrażalne. <3 rośnijcie zdrowo.

    Julita, gratulacje :-) oby do przodu i bez niespodzianek :-)

    Ja tydzień po serduszku widziałam mini krasnoludka ;-) Kometa, to dopiero czad jest :-D

    ComeToMeBaby, mysza89, Lola79, pabelka88 lubią tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita gratulacje ....

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, emocje ogromne... Strasznie się bałam jak tak gmerał że coś nie tak, ale jak mi pokazał pulsującą kropkę i powiedział że to właśnie bijące to kamień z serca i już tylko radość. Oby tak już zostało tylko pozytywne emocje :-)

    triss, ewlinaaa85, ComeToMeBaby, mysza89, Vanili lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Wam wszystkim dziewczyny takich wrażeń <3

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby, mysza89 lubią tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Kalendarz kciukowy:
    Lola- termin @

    30.12 Lonia- rozpoczęcie monitoringu
    30.12 Julita- I usg ciążowe http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby3-smiley.gif
    31.12 Kayaa- criotransfer http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    ? 3.01 Lonia- criotransfer http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    4.01 Ewelina- beta http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    7.01 pabelka88- wizyta kwalifikacyjna
    7.01 Vanili- I usg ciążowe http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby3-smiley.gif
    8.01 ewa84- beta http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    12.01 szurusiowa- wizyta zapoznawczo-kwalifikacyjna
    15.01 Lola79- IV wizyta, sprawdzanie czy torbiel zniknęła
    20.01 Fiona 12- wizyta kwalifikacyjna
    20.01 Ania1986- wizyta usg
    21.01 Lola79- I usg
    23.01 Ania1986- termin @ i rozpoczęcie stymulacji
    26.01- ComeToMeBaby- termin @ i rozpoczęcie cyklu criotransferowego
    18.02 Torunianka – termin @ i rozpoczęcie stymulacji


    Lola- melduj czy już @ cię odwiedziła? :P ja już z tego oczekiwania wypadłam.
    taka podpowiedź dla wszystkich zmagających się z uciążliwym bólem cycków po stymulacji: sportowy stanik. WYBAWIENIE <3

    Lonia- udanego monitoringu, wyłap dobrze odpowiedni moment i działaj! maluch na ciebie czeka :) trzymam kciuki. obserwuję twoje dzieje bo i mnie to widzisz czeka.

    No i Julita- gwóźdź dzisiejszego dnia! :) poprosimy o dokładny raport z pierwszego na wątku usg ciążowego u doktorka :) życzę udanego podglądania malucha! :)

    Melduje: pecherzyki podrosły, największy ma 18 mm,jutro10.20 kolejny podglad. I tu totalne rozczarowanie jeśli chodzi o klinike Zdrówko w Niemczu koło Bydgoszcz-następny podglad będzie możliwy dopiero w niedziele ponieważ lekarze świętuja sylwester i nowy rok poza Bydgoszcza. Nke wiemco mam teraz zrobic :(

    Co do kosztów leczenia (leków i badań)to zbieramy faktury doliczajac monitoring i paliwo od lipca do teraz przekroczyliśmy już ponad 6 tysięcy.

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia tyle dobrze ze dr monitoring pozwolil Ci robic u siebie, bo mi powiedział ze nie ma takiej opcji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu przy stymulacji to by nie był dobry pomysł, po to jest monitoring żeby dr. na bieżąco mógł podejmować decyzje, a Lonia nie ma stymulacji dlatego może robić u siebie

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Lonia tyle dobrze ze dr monitoring pozwolil Ci robic u siebie, bo mi powiedział ze nie ma takiej opcji
    Dokładnie tak jak pisze Julita, jestem na naturalnym cyklu przygotowywana do criotransferu, na takim etapie też będziesz mogła wykonac monitoring u siebie. JULA wielkie gratulacje :)

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia a może jakbyś wybrała się do szpitala? Zawsze jakiś ginekolog ma dyżur więc może mógłby Ci ktoś monitoring zrobić jakbyś przedstawiła sytuację?

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Lonia :-)
    No i co zrobisz z tym terminem kiedy lekarza nie będzie? Kurde, zawsze coś się musi skomplikować? Oby wszystko jednak się poukładało <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Ewelina ma dobry pomysł :-)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia, czemu mnie ta sytuacja ze Zdrówko nie dziwi. Pabelka, czytasz to?
    Powinni cię gdzieś w takim razie skierować w zastępstwie. A kasę wzięli pewnie ryczałtem?
    Cóż, szukaj zastępstwa. Dobra opcja to szpital - głównie ze względu na święto 1.01. Cóż, nie zazdroszczę stresu. Przy 18mm to już tuż tuż, każdy dzień jest ważny.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa małe sprostowanie do kalendarza kciukowego:
    @ termin
    15.01 usg sprawdzające czy zniknęła torbiel
    21.01 IV wizyta Artvimed (jeśli torbieli nie będzie) i jak będą środki planowanie stymulacji
    26.01 @ i obyyy początek stumulacji

    jak torbiel się zadomowi na dłużej to ... bombki strzeli ;) i zaczynam się interesować komercyjnym zabiegiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 18:55

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ