X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde bo mnie tak ciagnie az przez cala stope i pol tylka dziwnie i boje sie ze cos sie tam zrobilo a ostanie usg mialam w sierpniu, musze isc w przyszlym tyg na usg do mojej gin.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Aniu; ja też miałam swego czasu torbiel i nie miałam objawow. Byłam stymulowana do iui jeszcze kładąc się do usg mówiłam doktorowi że chyba jajka nie rosną bo nic kompletnie nie czuję a okazało się ze już miałam torbiel 63x48mm

    Przykro mi że doktor nie zrobił na was dobregowrażenia ale jest tam sporo fajnych lekarzy, ja każda wizytę miałam u innego lekarza tylko kwalifikacje i punkcje u doktora( choć mi wydał się bardzo konkretny i rzeczowy) a transfer robił mi doktor Serafin bardzo sympatyczny człowiek
    kochana mam nadzieje ze za drugim razem bedzie inny..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ,na wynik cytologi bede czekac 3 tyg, czyli na wizyte 20 stycznia pewnie jej miec nie bede(bo ide robic ja w przyszlym tyg) czy jest szansa ze dr mnie nie pogoni znow tylko ropzisze stymulacje a cytologie dowioze przy pierwszym monitoringu?

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejdziewczyny dziś przeżyłam szok, byłam na kolejnym monitoringu pęcherzyk ma niecałe 20mm i oczywiście nie pękł. Na koniec wizyty doktorek mówi, że mam się zarejestrować na jutro na 10 i wykona mi ten monitoring. Szok udał jak by wczorajszej rozmowy nie było ale efekt jest :)

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby, Vanili, Kayaa, ewa84, Julita76 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochane ,na wynik cytologi bede czekac 3 tyg, czyli na wizyte 20 stycznia pewnie jej miec nie bede(bo ide robic ja w przyszlym tyg) czy jest szansa ze dr mnie nie pogoni znow tylko ropzisze stymulacje a cytologie dowioze przy pierwszym monitoringu?
    Nie martw się, na pewno Cię nie pogoni. Ja do dziś nie oddałam mojej cytologi bo wyniki mi powiedzieli że, po świętach dopiero będą a jestem już po transferze :) bądź spokojna :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia: to jednak zrobiłaś monitoring w tej klinice? Fajnie że nie musisz się martwić co z jutrem :) powodzenia.

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pogoni bez cytologii, dowoziłam.
    Lonia, widzisz, jednak się zreflektował? Co mu powiedziałaś? Postraszyłaś sądem? Hyhy
    Kayaa, czy to już????

    Dziewczyny - szczęśliwego nowego roku! :-D

    ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • szurusiowa Autorytet
    Postów: 713 946

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęścia! I najważniejsze spełnienia marzeń ;)

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    dqprdf9ht0yzzy3d.png
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego Nowego Roku. Dużo dziecioków Wam życzę :-D

    szurusiowa, ComeToMeBaby, ewa84, ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szczęśliwego Nowego Roku! Spełnienia marzeń :)

    Ewelina: jak samopoczucie? czy testy wołają?:p

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje! Wy wiecie czego ja Wam życzę najbardziej !:) Obysmy za rok o tej porze, siedziały tu nadal w calym skladzie ale zamiast wymieniac sie doświadczeniami staraniowymi wymieniały sie doświadczeniami rodzicielstwa!


    Szczesliwego nowego roku!!!!


    ps. A teraz rozpoczynam etap %%%% :D

    Bydgoszczanka, Lola79, ComeToMeBaby, ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby 2016 okazał się dla wszystkich szczęśliwy! :-)
    Udanego sylwestra kobietki! Ja też dziś lekko % póki co mi wolno ;)

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, a w szczególności:
    pełnych pęcherzyków stymulacji,
    bezbolesnych punkcji,
    udanych transferów,
    i tylko pozytywnych wyników bety
    oraz uśmiechu od ucha do ucha i optymizmu na co dzień!


    ;)

    szurusiowa, Lola79, Kayaa, ComeToMeBaby, ewa84, ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego Nowego Roku Kobietki!
    Wczoraj dopiero przed Północą byłam w domku.
    Transfer przebiegł pomyślnie (transfer naturalny bez wspomagania estradiolem)
    Zarodki nie są dobrej jakości stąd były obawy czy w ogóle przejdą proces odmrażania.
    Udało się no i teraz czekamy 12 dni.

    Mam tylko wyrzuty ponieważ musiałam wracać tego samego dnia do domu i tak mnie wytrzepało po tych naszych "pięknych drogach" 9 godz, że jeżeli będzie ciąża to będzie CUD. Chociaż dr Ch. nic nie miał przeciwko co do powrotu.

    szurusiowa, ComeToMeBaby, Lola79, ewa84, ewlinaaa85, Bydgoszczanka, Julita76 lubią tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa: miałaś podane dwa zarodki?

    Ja myślę że lekarz wie co mówi :) wiadomo najlepiej leżeć pachnieć i nie jeść żeby się nie wypróżniac( przepraszam jeśli kogoś obrzydziłam) niestety tak się nie da żyć :/
    Wczoraj czytałam pamiętnik jakiejs dziewczyny ktora pisała że normalnie chodziła na basen czy siłownie po ivf i udało się. Oczywiście nie namawiam do takich rzeczy, ale ja wczoraj tak samo zaczęłam panikowac bo huki fajerwerków na dworze za mocne, bo za głośno muzyka a później stwierdziłam że na mózg mi padło od tych hormonów :p

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Kayaa: miałaś podane dwa zarodki?

    Nie, tylko jeden ale z nacięciem otoczki(AH).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa doplacalas cos do nacięcia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2016, 12:13

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nacięcie zawsze przy criotransferze robią prawda?

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Wszystkiego Naj Naj Naj w tym Nowym Roku :)
    Kayaa gratuluję transferu i oczywiście trzymam mocno kciuki.
    Ewa: o tak testy wołają wręcz błagają abym je zrobiła, wczoraj nawet jeden otworzyłam ale w ostatniej chwili zrezygnowałam - matołek ze mnie :)
    Zaczynam szaleć i coraz bardziej się obawiać tego co nadejdzie a hormony dają mi popalić od dwóch dni wyję tak se bez powodu a w sumie nie powód to ja zawsze sobie znajdę hyhy :)
    A jak twoje samopoczucie?? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2016, 12:25

    ComeToMeBaby, Kayaa, Julita76 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    ja wczoraj tak samo zaczęłam panikowac bo huki fajerwerków na dworze za mocne, bo za głośno muzyka a później stwierdziłam że na mózg mi padło od tych hormonów :p
    Yyyyhym :-P

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ