X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Lonia tyle dobrze ze dr monitoring pozwolil Ci robic u siebie, bo mi powiedział ze nie ma takiej opcji
    Ty się go jednak pytałaś?
    cool3.gif
    Ty się musisz koleżanek z foruma jednak bardziej słuchać. Hyhyhy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 19:28

    ewlinaaa85, Vanili lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Lonia, czemu mnie ta sytuacja ze Zdrówko nie dziwi. Pabelka, czytasz to?
    Powinni cię gdzieś w takim razie skierować w zastępstwie. A kasę wzięli pewnie ryczałtem?
    Cóż, szukaj zastępstwa. Dobra opcja to szpital - głównie ze względu na święto 1.01. Cóż, nie zazdroszczę stresu. Przy 18mm to już tuż tuż, każdy dzień jest ważny.
    Wgl ta całą Bydgoszcz...pomyłka...

    ComeToMeBaby, Lonia lubią tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiedziałam, że ta klinika jest mega marna ale myślałam, że zwykły monitoring nie będzie takim m
    wyzwaniem... a jednak :P nie omieszkałam powiedzieć, że powinni ustalić zastępstwo bo przy in vitro istotny jest każdy dzień i "sam szef"wiedzieć to powinienno i że w Artvimedzie pracuja zawsze jak tylko jest pacjent. Bo sobie doktorek zakpił, że na pewno i tak mi nie wykonaja transferu. Co do ceny oczywiście przy pierwszej wizycie skasowane 150 zł.

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby jutro pekł, oczywiście spróbujeze szpitalem w Inowrocławiu,dzięki za pomysły. W najgorszym wypadku napisze smsa do Chrostowskiego co robić.

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie... a skąd on może wiedzieć co ci zrobią lub nie w innej klinice. co za palant. dziękuję sobie samej za czytanie for i uchronienie nas przed Bydgoszczą zanim jeszcze klinika była nam potrzebna.

    p.s. chciałam tylko dodać, że powinnaś napisać reklamację i żądać zwrotu części kasy. dużej części.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 20:15

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Oby jutro pekł, oczywiście spróbujeze szpitalem w Inowrocławiu,dzięki za pomysły. W najgorszym wypadku napisze smsa do Chrostowskiego co robić.
    Mam nadzieję że sie zgodzą. Kurcze to przecież tylko odrobinę dobrej woli lekarza.

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaaaaaaaaaa- jak tam emocje przed jutrzejszym crio? :)
    nie bardzo już popijesz szampana jutro, co? No- chyba że coś w stylu Piccolo :P jutro wielki dzień :)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Ewelina: nie bo nie chciałam. Już widzę siebie leżąca:p
    Chyba z odkurzaczem w reku :p
    W pracy wiedzą co i jak nie zamierzam się forsować ale zastanawiam się czy wy macie w planach leżenie?
    Bo myślałam że rozumuje racjonalnie ;)
    Ja dzis tez dostałam zjebke od psiapsioly... W szpitalu sie na słuchałam, że nie powinnam wracać do pracy, ze nikt a w szczególności pracodawca tego nie doceni. Jednak chce być fair, wiem na co się umawialam jak zaczynałam pracę w listopadzie, ale wówczas jeszcze nawet nie myślałam o ivf. Wszystko się nagle zmieniło, a przecież nie mogłam nie skorzystać z takiej możliwości. Chcę chociaż iść na te kilka dni, a potem zobaczę co powie lekarz po pierwszym usg...
    Wiem, że będzie trudno bo chociaż dzisiaj byłam pełna energii to wczoraj cały dzień spędziłam na kanapie w pidzamie, tocząc walkę z opadajacymi powiekami... takich dni nie wyobrażam sobie w pracy :(

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Ja dzis tez dostałam zjebke od psiapsioly... W szpitalu sie na słuchałam, że nie powinnam wracać do pracy, ze nikt a w szczególności pracodawca tego nie doceni. Jednak chce być fair, wiem na co się umawialam jak zaczynałam pracę w listopadzie, ale wówczas jeszcze nawet nie myślałam o ivf. Wszystko się nagle zmieniło, a przecież nie mogłam nie skorzystać z takiej możliwości. Chcę chociaż iść na te kilka dni, a potem zobaczę co powie lekarz po pierwszym usg...
    Wiem, że będzie trudno bo chociaż dzisiaj byłam pełna energii to wczoraj cały dzień spędziłam na kanapie w pidzamie, tocząc walkę z opadajacymi powiekami... takich dni nie wyobrażam sobie w pracy :(
    Wow. No to ładnie Ci się w życiu poukładalo. Nowa praca i teraz szybciutko dzidz :) no w takim wypadku z perspektywy pracodawcy wygląda to średnio. Jednak ważniejsze Wasze dobre samopoczucie i zdrówko. Chyba że wiedzą o Twoich staraniach i zrozumieją jeśli im znikniesz na długie miesiące :)

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Wow. No to ładnie Ci się w życiu poukładalo. Nowa praca i teraz szybciutko dzidz :) no w takim wypadku z perspektywy pracodawcy wygląda to średnio. Jednak ważniejsze Wasze dobre samopoczucie i zdrówko. Chyba że wiedzą o Twoich staraniach i zrozumieją jeśli im znikniesz na długie miesiące :)
    edit: nie wiedzą, poprzedni pracodawca wiedział i sądzę, że to był powód do "ostrzału" pracownicy z umową na czas nieokreślony, z trzyletnim stażem w firmie. Żadna z lasek nie miała ani takiego stazu ani umowy. Chcieli nami manipulować byśmy przeszli na działalność gospodarczą. Ze mną było im pod górę... również w tym temacie.
    No właśnie teraz nikt nic nie wie, dlatego źle się z tym czuję w tej sytuacji. Zycie zawsze się komplikuje. Jak miałam dobra prace acz nerwową, stresująca, wiecznie praca po godz i w weekendy bez słowa dziękuję to przez 3 lata starań nic. Straciłam toksyczna pracę i nagle moje życie zmieniło się o 180 stopni. Pewnych rzeczy nie da się ot tak sobie zaplanować. Teraz już nie planuję tak jak kiedyś. Teraz na bieżąco podejmuje decyzje...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 22:00

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    edit: nie wiedzą, poprzedni pracodawca wiedział i sądzę, że to był powód do "ostrzału" pracownicy z umową na czas nieokreślony, z trzyletnim stażem w firmie. Żadna z lasek nie miała ani takiego stazu ani umowy. Chcieli nami manipulować byśmy przeszli na działalność gospodarczą. Ze mną było im pod górę... również w tym temacie.
    No właśnie teraz nikt nic nie wie, dlatego źle się z tym czuję w tej sytuacji. Zycie zawsze się komplikuje. Jak miałam dobra prace acz nerwową, stresująca, wiecznie praca po godz i w weekendy bez słowa dziękuję to przez 3 lata starań nic. Straciłam toksyczna pracę i nagle moje życie zmieniło się o 180 stopni. Pewnych rzeczy nie da się ot tak sobie zaplanować. Teraz już nie planuję tak jak kiedyś. Teraz na bieżąco podejmuje decyzje...
    koleżanka miała podobnie. Lata starań nic. Znalazła prace i pach ciąża :)
    Jeśli pracodawca będzie w porządku to zrozumie. Myślę że i tacy istnieją :) A jeśli będziesz się czuła ok a praca mało nerwowa to zawsze decyzję możesz podjąć jaka wg Ciebie będzie ok.

    no właśnie też nie mogę się przyznać bo mimo 4 lat pracy w firmie i umowy na stałe zawsze moga wymyślić powód żeby mnie wymienić na lepszy model ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 22:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa pewnie już przebiera nogami na jutrzejsze crio...trzymam kciuki za spokojny przebieg i w końcu piękny wynik bety w połowie stycznia <3

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita moje gratulacje! !!

    Julita76 lubi tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz na Ciebie kolej Vanili :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobrze...się brać spać, bo ten dzisiejszy dzień mnie wykończył... dobrej nocy dziewczyny i samych pięknych snów :)

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Ja dzis tez dostałam zjebke od psiapsioly... W szpitalu sie na słuchałam, że nie powinnam wracać do pracy, ze nikt a w szczególności pracodawca tego nie doceni. Jednak chce być fair, wiem na co się umawialam jak zaczynałam pracę w listopadzie, ale wówczas jeszcze nawet nie myślałam o ivf. Wszystko się nagle zmieniło, a przecież nie mogłam nie skorzystać z takiej możliwości. Chcę chociaż iść na te kilka dni, a potem zobaczę co powie lekarz po pierwszym usg...
    Wiem, że będzie trudno bo chociaż dzisiaj byłam pełna energii to wczoraj cały dzień spędziłam na kanapie w pidzamie, tocząc walkę z opadajacymi powiekami... takich dni nie wyobrażam sobie w pracy :(
    Niestety tak jest na etacie ze jak się raz przegnie to później radz sobie sama :p

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa trzymamy dzisiaj kciuki za Ciebie i twojego malucha <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola mialas jakies objawy tej torbieli?

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu; ja też miałam swego czasu torbiel i nie miałam objawow. Byłam stymulowana do iui jeszcze kładąc się do usg mówiłam doktorowi że chyba jajka nie rosną bo nic kompletnie nie czuję a okazało się ze już miałam torbiel 63x48mm

    Przykro mi że doktor nie zrobił na was dobregowrażenia ale jest tam sporo fajnych lekarzy, ja każda wizytę miałam u innego lekarza tylko kwalifikacje i punkcje u doktora( choć mi wydał się bardzo konkretny i rzeczowy) a transfer robił mi doktor Serafin bardzo sympatyczny człowiek

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Lola mialas jakies objawy tej torbieli?
    Zupełnie nic. Pierwszy raz w życiu miałam torbiel. Ale podejrzewam że to wina duphastonu którym skraclam cykl na zalecenie jednej lekarki z kliniki. . I mi się pomieszalo w organizmie.

‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ