X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 24 listopada 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Ja jestem pod wrażeniem waszej determinacji. Wszystkie te badania to dla mnie jakaś abstrakcja bo żadnego nie robiłam. Mam nadzieje, że przy drugim podejściu też nie będę musiała robić ;) trzymam kciuki za Was i odliczam do 9 grudnia, aaaaale mi sie dluzy :(


    szczesciara :D

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 24 listopada 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa, dziś na wątku ivf pisała dziewczyna, że dzwoniła dziś do Artvimedu około 14stej i już nie kwalifikują. ma dzwonić w grudniu i zapisać się na styczeń.

    tzn myślę, że nowych par już nie kwalifikują, gdyby chciały się dopisać do listy. te wizyty poprzekładane z grudnia na listopad mają pewnie wkalkulowane w kwalifikacje. Teraz zdaje się jedzie Bydgoszczanka, 26go? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 23:03

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 24 listopada 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ja jutro obdzwaniam kilka aptek. sprawdziłam dawkę menopuru to mam 1200 więc tą najsilniejszą. ona wg ryczałtu jest na recepcie zapisana, a cetrotide mam wpisane 50% odpłatności.


    myslisz ze ceny moga sie sporo roznic? tez mam ta dawke

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    no więc właśnie. to ja zrobię sobie jutro od razu z szyjką, najwyżej na tym 6dc mi powie żebym powtórzyła. koszt to jakieś 20-30 zł około, więc tragedii nie będzie. a jeśli teraz by coś wyszło w biocenozie to byłby czas się uleczyć do tego czasu.
    No w sumie masz rację, lepiej wiedzieć wcześniej co i jak :)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 24 listopada 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    myslisz ze ceny moga sie sporo roznic? tez mam ta dawke
    mam cynka, że mogą ;)

    Lonia, ewa84 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 24 listopada 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    No w sumie masz rację, lepiej wiedzieć wcześniej co i jak :)
    yhyyymmm.... :)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za menopur 1200 płaciłam 262,39 zarówno w bielskiej jak i krakowskiej aptece, on jest na ryczałt więc w każdej aptece powinno być w tej samej cenie.
    Póki co u ja wydałam na leki za pierwszym razem 524,67 (menopur + cetrotide)i dzisiaj za kolejne opakowanie menopuru 262,39

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 23:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczęta...kolorowych snów :)

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 24 listopada 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ciekawe czy nas zapisza jak się wyrobię w listopadzie z wynikiem FSH. Z tego co piszecie ciężko będzie :( choć powiedzieli że do końca listopada będzie ok. Na Szybko robilam badania Na HIV, zoltaczke chlamydie kile usg piersi itp. Jeśli się okaże że niepotrzebnie to się wkurze... przecież one jakiś termin ważności mają.

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 24 listopada 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Kurcze ciekawe czy nas zapisza jak się wyrobię w listopadzie z wynikiem FSH. Z tego co piszecie ciężko będzie :( choć powiedzieli że do końca listopada będzie ok. Na Szybko robilam badania Na HIV, zoltaczke chlamydie kile usg piersi itp. Jeśli się okaże że niepotrzebnie to się wkurze... przecież one jakiś termin ważności mają.
    Wirusowe (HIVy, HCV i nawet fsh) 3 miesiące. Usg piersi to chyba tyle co cytologia - rok. Skoro kazali ci szybko robić badania i masz wizytę w listopadzie to pewnie się załapiesz.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 24 listopada 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Wirusowe (HIVy, HCV i nawet fsh) 3 miesiące. Usg piersi to chyba tyle co cytologia - rok. Skoro kazali ci szybko robić badania i masz wizytę w listopadzie to pewnie się załapiesz.


    No właśnie wizytę mieliśmy w ubiegły czwartek i okazało się ze brakuje FSH...mój lekarz z Provity nic nie wspomnial ze to konieczne. Kładł nacisk na AMH.
    Wizyty nie mam planowanej. Bo zależy czy mi się uda przyspieszyc @ i zdążyć zrobić badanie.
    jeśli tak mam zadzwonić do nich i przyjechać z wynikiem jak najszybciej do 30.11
    Za wizytę płaciłam 200 zl i w sumie nie wiem na czym stoję. Bo jeśli badanie będzie w grudniu to trzeba będzie czekać znowu. Ciągle mamy z górki. Najpierw fatalne wyniki mojego Z potem moje kiepskie AMH a teraz znowu czekanie na @ A to dopiero początek. .. :)
    Dziwi mnie trochę ze każdy lekarz i klinika zleca inne badania. A nigdzie z MZ nie ma konkretnych wytycznych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 23:42

  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    aaa, dziś na wątku ivf pisała dziewczyna, że dzwoniła dziś do Artvimedu około 14stej i już nie kwalifikują. ma dzwonić w grudniu i zapisać się na styczeń.

    tzn myślę, że nowych par już nie kwalifikują, gdyby chciały się dopisać do listy. te wizyty poprzekładane z grudnia na listopad mają pewnie wkalkulowane w kwalifikacje. Teraz zdaje się jedzie Bydgoszczanka, 26go? :)


    Tak jadę 26- go... Dzwonili do mnie wczoraj, że dokumenty kwalifikacyjne do nich dotarły i żebyśmy byli spokojni. :-) ale jakoś spokoju nie czuję

    ComeToMeBaby, Torunianka lubią tę wiadomość

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to już po cichu gratuluję Bydgoszczanka, skoro tak mówią to na pewno będzie wszystko dobrze :)
    Jeszcze tylko odrobinę cierpliwości i jutro oficjalnie nam potwierdzisz że zaczynasz ;)

    Bydgoszczanka lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 25 listopada 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszczanka wrote:
    Tak jadę 26- go... Dzwonili do mnie wczoraj, że dokumenty kwalifikacyjne do nich dotarły i żebyśmy byli spokojni. :-) ale jakoś spokoju nie czuję
    o, super. widocznie wszystko jest ok, będzie dobrze, wciągnęli juz cię na listę :) wizyta to będzie formalność. nie mówili ci że macie jakieś dodatkowe adania robić?

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 25 listopada 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super gratuluje rowniez :) Ech wsciekam się strasznie. Bo gdyby nie brak FSH tez bym zaczynała stymulację pewnie niebawem :(

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 25 listopada 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja rano jechałam na wycieczkę do innego miasta zrobić wymazy. Ale jaka akcja- próbowałam rano jeszcze po labach w dwóch szpitalach u nas podzwonić ale nigdzie się nie dodzwoniłam a czas leciał.

    Zadzwoniłam do labu w tym innym mieście i dopytałam czy mogę to u nich zrobić. Tak tak, robimy, ale musi pani podejść do poradni K, tam położna pewnie zgodzi się bez problemu pobrać (kuźwa se myślę, miało być tak pięknie...).

    Dzwonię tam do poradni K i dyskutuję z położną. Mówię, że chcę się upewnić bo z innego miasta specjalnie jadę. Nooo, możemy tak w ramach uprzejmości to zrobić tylko pytanie- czy zwykłe szkiełko czy taka wymazówka z transporterem, takim żelem... Hmmm- mówię że nie wiem... To ona się dowie w labie. Dzwonię za 10 minut- tak, musi być w transporterze. To najpierw musi pani iść do apteki, tu przy przychodni mamy aptekę, powiedzieć im o co chodzi, kupić i przyjść. Gdyby nie mieli to w razie czego ja mam.

    Ok- jedziemy. Obok przychodni Lidl- wstąpiłam kawę dobrą kupić dla położnej w ramach aktu wdzięczności za "przysługę" i do apteki. Oczywiście pani robi wielkie oczy i mówi: my mamy takie, które służą do badania na ojcostwo (!), nie wiem czy się nadają do innych celów. Mówię o tym żelu transportowym. Poszła skonsultować z kierownikiem. Wróciła z wieściami, że takie wymazówki to chyba tylko w sanepidzie na zamówienie. Dobrze, że mi położna powiedziała przez telefon, że w razie czego ona ma, bo bym w tym momencie na zawał zeszła ;)

    Znalazłam położną, od progu wołam, ze to ja ta zagubiona owieczka z innego miasta ;) i od razu że nie dostałam wymazówki. Tylko pokiwała głową. Wręczyłam kawę, usłyszałam że nie było potrzeba, ale mimochodem, że dziękuje bardzo, będą miały z koleżankami co pić. Poszłyśmy do zabiegowego, zrobiła co trzeba i na koniec pyta: a po co pani te badania? Mówię, ze przygotowujemy się z mężem do invitro (i czekam na reakcję- czy ona za czy przeciw) i słyszę: nooo, tak myślałam, to powodzenia życzę! i nie dziękować! pewnie swoje i tak przeszliście do tej pory, więc niech się uda! Bardzo miło z jej strony. Wszystko elegancko. A- no i zrobiłam też stopień czystości od razu.

    Zaniosłam wszystko do laba- na tym samym piętrze, trzy razy się upewniałam czy dobre zlecenie wypisał. Zapłaciłam 69 zł za to PCR i 30 za stopień czystości. Za wymazówkę nic nie płaciłam od położnej, dostałam chyba w ramach kawy ;) No i wynik za 10 dni, w necie. Coś tak czuję ze to będzie tak akurat w tym 6dc. Muszę umawiać późniejsze godziny popołudniowe, żeby zdążyć odczytać wyniki w razie czego.

    ufff.... jeszcze jedna misja na dziś: apteki kontra recepty :)

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 25 listopada 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Super gratuluje rowniez :) Ech wsciekam się strasznie. Bo gdyby nie brak FSH tez bym zaczynała stymulację pewnie niebawem :(
    FSH jest wg Artvimedu ważne 3 miesiące. Jak pozostałe wirusowe - HIVy i te inne. ja miałam stare, właśnie dobijające do 3 miesięcy i przeszło. nie miałaś pewnie żadnego?

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 25 listopada 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    FSH jest wg Artvimedu ważne 3 miesiące. Jak pozostałe wirusowe - HIVy i te inne. ja miałam stare, właśnie dobijające do 3 miesięcy i przeszło. nie miałaś pewnie żadnego?
    Nuer miałam bo mójb gin z Provity Katowice powiedział że tylko AMH potrzebne :/

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 25 listopada 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszczanka wrote:
    Tak jadę 26- go... Dzwonili do mnie wczoraj, że dokumenty kwalifikacyjne do nich dotarły i żebyśmy byli spokojni. :-) ale jakoś spokoju nie czuję

    Jutro masz wizyte? O której? Bo ja też :)

  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 25 listopada 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania musiałam dorobić tylko wirusowe z krwi i grupę krwi bo tego mi brakowało. A wizytę mam na 10.00. Dam znać w piątek jak było. A tymczasem trzymajcie kciuki. :-D

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ