X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    No ja tam uważam to za naprawdę bardzo dobry wynik :) wiedziałam że nie mogę liczyć że wszystkie będą się nadawały, ale jest i tak więcej niż myślałam że będzie :)

    Vanili spokojnie, ja póki co L4 nie potrzebowałam, fakt że Ty masz dużo dalej dojechać z powrotem, ale już wychodząc z kliniki nie czułam żadnego bólu tylko taką ociężałość, a dzisiaj to już luzik.

    Gratuluję Julita :) choć z jednej strony dziwię się, że piszesz że miałaś zapłodnione 10 jajeczek. Ja jak pytałam dr Chrosowskiego to powiedział, że zapłodnione może zostać wyłącznie 6 jajeczek i jest to zapisane w ustawie. Sama miałam 9 jajeczek zdolnych do zapłodnienia ale musieli wybrać tylko te 6. Z tego co Lonia pisała to miała identyczną sytuację. Nie wiem skąd to postępowanie, hmm... Aż zapytam w sobotę jak będą dzwonić z labolatorium.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny a jakie badania od Was chcieli abyscie zrobily do kwalifikacji i po niej przed pierwszą procedura?
    Ja miałam takie badania: mąż - badanie nasienia, posiew, grupa krwi, HCV, HBs Ag, chlamydia trachomatis, HIV, USR.
    Ja - FT3, FT4, FSH, USR, chlamydia, cytologia, usg piersi, grupa krwi, HBs, HCH, różyczka, HIV, AMH, TSH3, progesteron, prolaktyna, IgG, IgM (toxoplazma), cytomegalia, anty TG, anty TPO, no iiiii najgorsze chlamydia trachomatis wymaz z kanału szyjki macicy metodą PCR :D

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    Gratuluję Julita :) choć z jednej strony dziwię się, że piszesz że miałaś zapłodnione 10 jajeczek. Ja jak pytałam dr Chrosowskiego to powiedział, że zapłodnione może zostać wyłącznie 6 jajeczek i jest to zapisane w ustawie. Sama miałam 9 jajeczek zdolnych do zapłodnienia ale musieli wybrać tylko te 6. Z tego co Lonia pisała to miała identyczną sytuację. Nie wiem skąd to postępowanie, hmm... Aż zapytam w sobotę jak będą dzwonić z labolatorium.

    Ponieważ ja mam 39 lat, a powyżej 35 r życia to ograniczenie nie obowiązuje i to również jest napisane w ustawie

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Ponieważ ja mam 39 lat, a powyżej 35 r życia to ograniczenie nie obowiązuje i to również jest napisane w ustawie

    Rozumiem. To życzę szczęśliwej gromadki :) Ja mam 4 rozwijające się. W sobotę dowiem się ile będzie mrożone.

    Julita76, ComeToMeBaby, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Cometa może zgłosisz się na ochotnika hihi w końcu wpadłaś na ten pomysł kalendarza :p
    Ja wiedziałam, że tak będzie. U mnie na wątku 35+ tak sobie piszemy. Koleżanka ma listę z nickami i datami, dziewczyny do niej zgłaszają terminy wizyt, testowania, zabiegów, wstawia takiego posta codziennie rano. No ale tam jest nas prawie trzydzieści :-)

    Mogę zrobić listę, to proszę o zgłoszenia kiedy kto

    ewlinaaa85, Kayaa lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    Rozumiem. To życzę szczęśliwej gromadki :) Ja mam 4 rozwijające się. W sobotę dowiem się ile będzie mrożone.
    Trzymam kciuki żeby ich liczba pozostała nie zmieniona i żeby mama mogła je szybko zabrać do domu :)

    ComeToMeBaby, Kayaa lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Ja miałam takie badania: mąż - badanie nasienia, posiew, grupa krwi, HCV, HBs Ag, chlamydia trachomatis, HIV, USR.
    Ja - FT3, FT4, FSH, USR, chlamydia, cytologia, usg piersi, grupa krwi, HBs, HCH, różyczka, HIV, AMH, TSH3, progesteron, prolaktyna, IgG, IgM (toxoplazma), cytomegalia, anty TG, anty TPO, no iiiii najgorsze chlamydia trachomatis wymaz z kanału szyjki macicy metodą PCR :D
    Hahaha ta chlamydia pcr to jakaś trauma

    Generalnie badania to cała historia choroby, która pozwoli na kwalifikacje. Plus wirusologia, HIV, HBs, kiła itd. Cytologia, biocenoza pochwy dla tych co zaraz podchodzą, toxo, różyczka, usg piersi. Do tego amh, FSH z 3dc.

    A facet jak to facet - nasienie. Plus serologia jak my - HIV, HBs itd.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 18:10

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Ja wiedziałam, że tak będzie. U mnie na wątku 35+ tak sobie piszemy. Koleżanka ma listę z nickami i datami, dziewczyny do niej zgłaszają terminy wizyt, testowania, zabiegów, wstawia takiego posta codziennie rano. No ale tam jest nas prawie trzydzieści :-)

    Mogę zrobić listę, to proszę o zgłoszenia kiedy kto
    To ja poproszę o zapisanie że 06.12.2015 mam planowany transfer :-)

    ewlinaaa85, Kayaa, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita ty się na pewno orientujesz :) powiedz czy pokój do oddania nasienia przez męża jest na wprost poczekalni? Właśnie to przeczytałam na innym wątku. To takie troszkę krępujące chyba dla facetów co?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Trzymam kciuki żeby ich liczba pozostała nie zmieniona i żeby mama mogła je szybko zabrać do domu :)
    Mam taką nadzieję:) ponieważ nie wyobrażam sobie oddać je komuś do adopcji/wyrzucić bądź pozostawić w klinice nie wiadomo na jaki czas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina tak, pokój dla facetów jest niestety na wprost poczekalni :(
    no ale dziewczyny nie oszukujmy się, Ci którzy przychodzą do kliniki przychodzą w tym samym celu, więc i tak tajemnicy zbyt wielkiej nie ma

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wprost od poczekalni w jakim sensie?
    Bo jak wchodzisz do kliniki to na wprost po lewej masz recepcję, na wprost całkiem masz krótki korytarz, gdzie po lewej WC, po prawej nie wiem, ale na końcu gabinet lekarski.

    Czytałam gdzieś na necie na jakichś forach, z datami 2013 że tak było że to oddawanie nasienia mało komfortowe i jeszcze kwestia okienka, w którym się zostawia pojemnik. Podobno to okienko nie jest zamykane od strony tego pokoju i się faceci stresowali, że ktoś z laba otworzy okienko w niewłaściwym momencie. No ale oni tam chyba jakąś czujke mają albo wiedzą że jak światło zgasło to człowiek wyszedł. Nie wiem jak jest. Zresztą - nie wiem jak było w klinice w Gdyni, bo aż tak mnie nie interesowało czy okienko jest zamykane z tej czy z tej strony.

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc jak jest WC to dokładnie naprzeciwko są drzwi do pokoju dla facetów, nie wiem jak działa opcja okienka, ale mój to się bardziej stresował czy oni aby na pewno zabiorą i pukał na to okienko dwa razy... tak mi się ładnie wyspowiadał ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 18:55

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby, Vanili lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Ewelina tak, pokój dla facetów jest niestety na wprost poczekalni :(
    no ale dziewczyny nie oszukujmy się, Ci którzy przychodzą do kliniki przychodzą w tym samym celu, więc i tak tajemnicy zbyt wielkiej nie ma
    wiem wiem ale strasznie byłam ciekawa :D

    Julita76 lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    No więc jak jest WC to dokładnie naprzeciwko są drzwi do pokoju dla facetów, nie wiem jak działa opcja okienka, ale mój to się bardziej stresował czy oni aby na pewno zabiorą i pukał na to okienko dwa razy... tak mi się ładnie wyspowiadał ;)
    Hyhyhy dzień dobry, czy zastałem Jolkę? ;-)

    ewlinaaa85, Vanili, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    wiem wiem ale strasznie byłam ciekawa :D
    No dobra, to jedziemy dalej. Od wejścia skręcamy za filarem w lewo i jest korytarz z kilkoma drzwiami i chyba, jak wywnioskowałam, biurem Chrusta na samym końcu. Tak? To co to za gabinety? Czy oni tam jakieś piętro mają?

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    No dobra, to jedziemy dalej. Od wejścia skręcamy za filarem w lewo i jest korytarz z kilkoma drzwiami i chyba, jak wywnioskowałam, biurem Chrusta na samym końcu. Tak? To co to za gabinety? Czy oni tam jakieś piętro mają?
    Gabinet chrusta jest tak jak mówisz za filarem w lewo i ten na samym końcu to jego hihi :D a znowu jak skręcimy w prawo to tam są chyba te sale zabiegowe. Na przeciwko poczekalni tam gdzie to wc i ten nieszczęsny pokój ... jest też chyba sala pozabiegowa? Przynajmniej tam ostatnio siostrzyczka prowadziła dziewczynę po punkcji z kroplówką :D

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Teraz na kolejce to jest Vanilli jutro ma USG i Torunianka powinna coś mieć też, więcej szczegółów nie znam :(
    Tak myślę Cometa że z kalendarzem to jest dobry pomysł :)tylko ktoś musiałby się podjąć zarzadzania nim... ;)

    Zgadza się, ja szybko lookam co tu naskrobałyście dziś (w pracy coraz trudniej mi zerkać :(( ) i zaraz lulu bo o 3 pobudka.

    A co do prowadzenia "kalendarzyka" to zgłaszam kandydaturę Komety ;p

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Zgadza się, ja szybko lookam co tu naskrobałyście dziś (w pracy coraz trudniej mi zerkać :(( ) i zaraz lulu bo o 3 pobudka.

    A co do prowadzenia "kalendarzyka" to zgłaszam kandydaturę Komety ;p
    Ja nie wiem jak udźwignę ten temat ;-)
    Wpisuję cię na listę.

    ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    Gratuluję Julita :) choć z jednej strony dziwię się, że piszesz że miałaś zapłodnione 10 jajeczek. Ja jak pytałam dr Chrosowskiego to powiedział, że zapłodnione może zostać wyłącznie 6 jajeczek i jest to zapisane w ustawie. Sama miałam 9 jajeczek zdolnych do zapłodnienia ale musieli wybrać tylko te 6. Z tego co Lonia pisała to miała identyczną sytuację. Nie wiem skąd to postępowanie, hmm... Aż zapytam w sobotę jak będą dzwonić z labolatorium.

    A może chodzi o to żeby przyoszczędzić?
    Mają jajka to zapładniają, pacjentka ma ciut większe szanse, więcej możliwości?

    Nie wiem głośno myślę. Jeszcze nie kumam tego wszystkiego więc się proszę nie czepiajcie ;)))

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ