X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Kurcze zawsze na odwrót te co mają mieć nie mają i na odwrót :p mexyk
    No właśnie. Chyba za bardzo wczulam się w Waszą rolę ;)

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85, ewa84 lubią tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://ohme.pl/zdrowie/w-polsce-na-zapladnianiu-nieplodnych-znaja-sie-wszyscy-najlepiej-politycy-pis-u-oraz-ci-ktorym-w-ciaze-udalo-sie-zajsc-bez-problemu-naprotechnologia-a-in-vitro/



    fajne do poczytania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    http://ohme.pl/zdrowie/w-polsce-na-zapladnianiu-nieplodnych-znaja-sie-wszyscy-najlepiej-politycy-pis-u-oraz-ci-ktorym-w-ciaze-udalo-sie-zajsc-bez-problemu-naprotechnologia-a-in-vitro/



    fajne do poczytania
    przeczytałam :) fajne i takie prawdziwe

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    http://ohme.pl/zdrowie/w-polsce-na-zapladnianiu-nieplodnych-znaja-sie-wszyscy-najlepiej-politycy-pis-u-oraz-ci-ktorym-w-ciaze-udalo-sie-zajsc-bez-problemu-naprotechnologia-a-in-vitro/



    fajne do poczytania
    dokładnie. kity.
    ale ci, których temat nie dotyczy nie mają dostatecznej motywacji na zgłębianie tematu i łykają to co podadzą im media na tacy. A że media są różne... to i świadomoścć kitowania jest też różna.

    ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili- ciekawe jak punkcja.
    Trzymam kciuki za same piękne komórki <3
    No i za znośną narkozę :)

    Lola79, ewlinaaa85, Julita76, Vanili lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cometa gratulacje :) teraz to wszystko nabierze tempa...zobaczysz :)

    Ewa i Ewelina, wiem że teraz takie słowa mogą tylko wkurzyć, ale i na Was przyjdzie czas, niestety droga do bycia matką daje nam wciąż lekcje cierpliwości i pokory :(

    Lola nie wiem co doradzić, niestety musisz poczekać na rozwój sytuacji, ale jak sobie zmieniamy lekami cykle to sądzę że efekty mogą nie być jednorazowe, przynajmniej u mnie tak było...

    Vanili trzymamy kciuki i czekamy na wieści... <3

    A do mnie dzwonili z kliniki dzisiaj zamrożone mam 3 zarodki :) domyślałam się że nie wszystkie zostaną z tych 7 które pozostały w klinice, ale lekki smutek jest że tylko 3 przetrwały... no nic ważne że 3 jeszcze mamy, lekarz powiedział że 2 bardzo dobrej jakości a jeden odrobinę słabszy.
    Ciekawe jak się mają maluchy w moim brzuchu...chciałabym móc je podglądać 24h na dobę...a tu jeszcze tyle czekania

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85, ewa84 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita, ty mi tu lepiej powiedz kiedy masz robić betę to cię wpiszę do kalendarza ;)

    3 zarodki to i tak pięknie! W sam raz na drugą ciążę :P

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Cometa gratulacje :) teraz to wszystko nabierze tempa...zobaczysz :)

    Ewa i Ewelina, wiem że teraz takie słowa mogą tylko wkurzyć, ale i na Was przyjdzie czas, niestety droga do bycia matką daje nam wciąż lekcje cierpliwości i pokory :(

    Lola nie wiem co doradzić, niestety musisz poczekać na rozwój sytuacji, ale jak sobie zmieniamy lekami cykle to sądzę że efekty mogą nie być jednorazowe, przynajmniej u mnie tak było...

    Vanili trzymamy kciuki i czekamy na wieści... <3

    A do mnie dzwonili z kliniki dzisiaj zamrożone mam 3 zarodki :) domyślałam się że nie wszystkie zostaną z tych 7 które pozostały w klinice, ale lekki smutek jest że tylko 3 przetrwały... no nic ważne że 3 jeszcze mamy, lekarz powiedział że 2 bardzo dobrej jakości a jeden odrobinę słabszy.
    Ciekawe jak się mają maluchy w moim brzuchu...chciałabym móc je podglądać 24h na dobę...a tu jeszcze tyle czekania
    Julia tu się nie ma na co wkurzać a już na pewno nie na Ciebie za to na nasze @ jak najbardziej hihi
    Trzy mrozaki to i tak bardzo ładnie :) ja to się modlę żeby plemniczki mojego mężulka dały radę i żeby doszło do zapłodnienia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2015, 12:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Julita, ty mi tu lepiej powiedz kiedy masz robić betę to cię wpiszę do kalendarza ;)

    3 zarodki to i tak pięknie! W sam raz na drugą ciążę :P

    To samo mówiłam mojemu mężczyźnie po telefonie z kliniki ;)

    No betę lekarz mówił żeby zrobić w 12 dniu...ale same wiecie jak ciężko jest być cierpliwym, więc pewnie pójdę w 10 dpt to będzie 16/12 ;)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Julia tu się nie ma na co wkurzać a już na pewno nie na Ciebie za to na nasze @ jak najbardziej hihi
    Trzy mrozaki to i tak bardzo ładnie :) ja to się modlę żeby plemniczki mojego mężulka dały radę i żeby doszło do zapłodnienia :)

    Dadzą radę, embrilog wybierze przecież te najlepsze, Wy macie IMSI??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dadzą radę, embrilog wybierze przecież te najlepsze, Wy macie IMSI??
    My mamy klasyczne in vitro (klasyczne zapłodnienie pozaustrojowe) nasze plemniczki muszą same zawalczyć o nasze być albo nie być

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro macie klasyczne to znaczy że nasienie jest pewnie ok??
    U nas niby miało być ICSI a w końcu zrobiono IMSI, tak mam w karcie wypisowej, więc sądzę że oni na bieżąco korygują pewne rzeczy...więc spokojnie :) wszystko będzie dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Skoro macie klasyczne to znaczy że nasienie jest pewnie ok??
    U nas niby miało być ICSI a w końcu zrobiono IMSI, tak mam w karcie wypisowej, więc sądzę że oni na bieżąco korygują pewne rzeczy...więc spokojnie :) wszystko będzie dobrze
    Musi być dobrze :) nie ma innej opcji.
    Dr powiedział że, skoro u nas jedynym problemem jest moja niedrożność to nie ma sensu kombinować.

    Julita76 lubi tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Cometa gratulacje :) teraz to wszystko nabierze tempa...zobaczysz :)

    Ewa i Ewelina, wiem że teraz takie słowa mogą tylko wkurzyć, ale i na Was przyjdzie czas, niestety droga do bycia matką daje nam wciąż lekcje cierpliwości i pokory :(

    Lola nie wiem co doradzić, niestety musisz poczekać na rozwój sytuacji, ale jak sobie zmieniamy lekami cykle to sądzę że efekty mogą nie być jednorazowe, przynajmniej u mnie tak było...

    Vanili trzymamy kciuki i czekamy na wieści... <3

    A do mnie dzwonili z kliniki dzisiaj zamrożone mam 3 zarodki :) domyślałam się że nie wszystkie zostaną z tych 7 które pozostały w klinice, ale lekki smutek jest że tylko 3 przetrwały... no nic ważne że 3 jeszcze mamy, lekarz powiedział że 2 bardzo dobrej jakości a jeden odrobinę słabszy.
    Ciekawe jak się mają maluchy w moim brzuchu...chciałabym móc je podglądać 24h na dobę...a tu jeszcze tyle czekania


    Tez miałaś tego typu atrakcje? Bo takie krwawienia nie są czymś normalnym :( terax tak naprawdę nie vwiem który dzień powinnam uznać za 1dc...czy ten 13 dni temu czy dziś. .
    No chyba że to dziś to jednodniowy przypadek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Tez miałaś tego typu atrakcje? Bo takie krwawienia nie są czymś normalnym :( terax tak naprawdę nie vwiem który dzień powinnam uznać za 1dc...czy ten 13 dni temu czy dziś. .
    No chyba że to dziś to jednodniowy przypadek.
    Poczekaj do jutra i zobaczysz co będzie, może to plamienie około owulacyjne...

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita 3 mrozaki to super wynik:) wrócisz po nie za rok :)

    Ja bym w sumie nie przyjmowała brakiem @ gdybym nie brała luteiny :)

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa a jesteś pewna że zadziałała tak jak chciałaś?? Jak się martwisz, to najlepiej skonsultować to z lekarzem

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie obawiam sie ze niestety nie ;/

    poczekam do koncza tygodnia jak nie przyjdzie ide do gin...

    ciekawe co bedzie jesli dostane jutro lub pojutrze, co wtedy z punkcja, transferem bo moglabym trafic w swieta hmm

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Wlasnie obawiam sie ze niestety nie ;/

    poczekam do koncza tygodnia jak nie przyjdzie ide do gin...

    ciekawe co bedzie jesli dostane jutro lub pojutrze, co wtedy z punkcja, transferem bo moglabym trafic w swieta hmm
    Ja się też nad tym zastanawiam jak oni to załatwią w święta :) przypuśćmy że jutro bądź pojutrze byśmy dostały @ to pierwsze usg było by w pn 14.12 kolejne pewnie dwa trzy dni później to by był powiedzmy 18.12 ale nie wiem po ilu dniach punkcja i transfer :/

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina: własnie właśnie jedno lub drugie ma szanse wypasc w swieta...
    ten fakt dodatkowo mnie stresuje:P



    mysle ze jesli @ przyjdzie ok 11-13 to idealny strzal z punkcja lub transferem w swieta:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2015, 18:02

    iv094x39ir3hgbzx.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ