X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badanie HSG Łódź Matka Polka
Odpowiedz

Badanie HSG Łódź Matka Polka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    W takich klinikach za samo usg placi sie ok 150zl, wiec to nic dziwnego ze angazowanie 2/3 pielegniarek, zabieranie czasu w ktorym moglyby sie odbyc 2/3 badania zwyklym usg tyle kosztuje, a musza jeszcze zarobic.

    Dokładnie, tak to właśnie wygląda....

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaaa byłam :) Lekarz całkiem ok (byłam u niego pierwszy raz). Po zweryfikowaniu wszystkich moich badań i mojego D. stwierdził, że jest to dziwne że nadal nie zaszłam w ciążę i, że jego zdaniem wszystko jest wręcz idealnie u nas... Zapytał o to czy miałam operację w okolicach brzucha to powiedziałam zgodnie z prawdą, że tak. Miałam rozlany wyrostek. Stwierdził, że to może być przyczyna nieudanych prób, bo w jajowodach mogły zrobić się zrosty. I dał mi skierowanie na HSG do CZMP choć powiedział, ze na ból muszę sie przygotować...

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze ze wizyta ok i bez problemu dał Ci skierowanie :) mówił Ci ze 3 dni w szpitalu spędzisz? Ja się właśnie tego bolubboje i dlatego chce zrobić ze znieczuleniem prywatnie.
    Ja 5 lat temu miałam laparoskopie - torbiel na jamniki. Może też mam przez to problem, choć nie wiem czy faktycznie to może być przyczyną. My staramy się prawie 2 lata ,wszystko w porządku, badania itp i nic...
    To daj znać jak już umowisz się na HSG :)

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 5 listopada 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa dzwoniłam już tam ale tylko pielęgniarka powiedziała że murze się w poniedziałek bezpośrednio z lekarzem skontaktować i, że będę leżeć na pewno więcej niż 1 dzień, bo w pierwszym dniu robią badania a kolejnego zabieg.

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak czyli 3 dni, tak jak moja Pani doktor mówiła.

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co właśnie się zastanawiam, bo jak dziś zadzwoniłam, żeby umówić się na konkretny termin to powiedzieli że ja to musze przed tym jeszcze badania zrobić itp. Już zgłupiałam ...

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coś Ty....to faktycznie jakieś pokręcone wszystko...!!! Bez sensu bo przecież jak idziesz na 3 dni do szpitala to już tam na miejscu powinni zrobić wszystkie potrzebne badania....hmmm...musisz się kochana dokładniej dowiedzieć. A mowili co masz zrobić dokladnie?

    Moja Pani doktor , która pracuje na tym oddziale powiedziała mi że żadne badania przed HSG do matki polki nie są potrzebne....

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 8 listopada 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi za pierwszym razem nikt nie mowil o badaniach i wyszla z tego dupa bo przyszlam na oddzial we wt a laparo z badaniem droznosci mialam w pt...
    Za drugim razem tez nikt nic nie powiedzial, ale bylam juz madrzejsza o doswiadczenie i badania z Gamety, wiec moglam im wytknac ze gdyby nie moj wynik to znowu bym lezala kilka dni.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Mi za pierwszym razem nikt nie mowil o badaniach i wyszla z tego dupa bo przyszlam na oddzial we wt a laparo z badaniem droznosci mialam w pt...
    Za drugim razem tez nikt nic nie powiedzial, ale bylam juz madrzejsza o doswiadczenie i badania z Gamety, wiec moglam im wytknac ze gdyby nie moj wynik to znowu bym lezala kilka dni.

    To miałas 2 razy badaną drożność jajowodów? Raz w gamecie i potem w Matce Polce? Dobrze rozumiem? A pamietasz kto Cię operował?

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 8 listopada 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    No coś Ty....to faktycznie jakieś pokręcone wszystko...!!! Bez sensu bo przecież jak idziesz na 3 dni do szpitala to już tam na miejscu powinni zrobić wszystkie potrzebne badania....hmmm...musisz się kochana dokładniej dowiedzieć. A mowili co masz zrobić dokladnie?

    Moja Pani doktor , która pracuje na tym oddziale powiedziała mi że żadne badania przed HSG do matki polki nie są potrzebne....

    No własnie też mi się tak wydawało a tu proszę... no dziwi mnie to ... już mnie to wkurza, bo nikt nic nie wiem jak dzwonię :/

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoolcia , ja wczoraj byłam na wizycie u swojej Pani doktor i.....wyszłam z kolejnym skierowaniem na HSG do Matki Polki...

    Powiedziała, że w szpitalu lepiej bo zrobią wszystkie badania przez HSG, krew, usg itp. I ona mowi , ze duzo lepiej jest zrobić właśnie tą metodą z kontrastem a nie tą solą fizjologiczną.

    Specjalnie zapisała mi duphaston żeby udalo sie dostosować do terminu badania.
    Czyli co? Wychodzi na to ze nie mam wyjścia? # dni w szpitalu....:( Jutro bede znala dokładny termin , Pani doktor da mi znać i będzie wszystko jasne.

    Nie wiem czy to przeżyje :(

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 9 listopada 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    To miałas 2 razy badaną drożność jajowodów? Raz w gamecie i potem w Matce Polce? Dobrze rozumiem? A pamietasz kto Cię operował?
    Wlasciwie to 3, bo mialam laparo z badaniem droznosci - zrobili plastyke, pozniej mialam sono hsg w Gamecie i teraz w lipcu znowu laparo z badaniem droznosci (operowal mnie prof. Szyłło i zdaniem mojego lekarza spierdzielił sprawę).

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Wlasciwie to 3, bo mialam laparo z badaniem droznosci - zrobili plastyke, pozniej mialam sono hsg w Gamecie i teraz w lipcu znowu laparo z badaniem droznosci (operowal mnie prof. Szyłło i zdaniem mojego lekarza spierdzielił sprawę).

    No to trochę już przeszłaś....ehhh

    A u kogo się leczysz i gdzie? Jeśli oczywiście można wiedzieć :)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 9 listopada 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche tak ;)
    Lecze sie w Gamecie u dr Guzowskiego.

    agatkaa lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochana ;)

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 10 listopada 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    Karoolcia , ja wczoraj byłam na wizycie u swojej Pani doktor i.....wyszłam z kolejnym skierowaniem na HSG do Matki Polki...

    Powiedziała, że w szpitalu lepiej bo zrobią wszystkie badania przez HSG, krew, usg itp. I ona mowi , ze duzo lepiej jest zrobić właśnie tą metodą z kontrastem a nie tą solą fizjologiczną.

    Specjalnie zapisała mi duphaston żeby udalo sie dostosować do terminu badania.
    Czyli co? Wychodzi na to ze nie mam wyjścia? # dni w szpitalu....:( Jutro bede znala dokładny termin , Pani doktor da mi znać i będzie wszystko jasne.

    Nie wiem czy to przeżyje :(


    Kochana daj znać na kiedy masz termin i jakie badania każą Ci zrobić... A mówiły ile dni tam spędzisz itp? Dasz radę! będe trzymac mocno kciuki za Ciebie :*

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orientacyjnie termin mam na 6 grudnia. Zobaczymy kiedy dokładnie A Ty wybierasz się do Matki Polki?

    Przed szpitalem żadnych badań nie trzeba robić a leży się 3 dni....w pierwszym przyjęcie i badania w drugim HSG a w trzecim do domku.

    Póki co mam mega mieszane uczucia :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2016, 18:18

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej agatkaa :) A ja jutro idę na USG do lekarza, który mnie skierował do matki Polki i potem umówię się na termin... Mam nadzieję, że jak najszybciej... Ja mam okres ok 1 więc możliwe, że się nawet spotkamy tam :)

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    Przed szpitalem żadnych badań nie trzeba robić a leży się 3 dni....w pierwszym przyjęcie i badania w drugim HSG a w trzecim do domku.
    To mega dziwne, bo na wynik biocenozy w szpitalu czekalam 4dni, a bez tego nie chcieli zrobic badania droznosci.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    To mega dziwne, bo na wynik biocenozy w szpitalu czekalam 4dni, a bez tego nie chcieli zrobic badania droznosci.


    Ja już sama nie wiem co mam robić... jutro jak pójdę to się go dokładnie wypytam... Mam nadzieję, ze w grudniu będę miała to za sobą.

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ