X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badanie HSG Łódź Matka Polka
Odpowiedz

Badanie HSG Łódź Matka Polka

Oceń ten wątek:
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 31 października 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) jestem nowa na tym formu :) Również staram się o dzidzię i pokierowaneo mnie na HSG, jednak móg ginekolog nie dał mi skierowania tylko zasugerował abym poszła do Salver. Niestetyy jest to płatne i koszta opiewają na 600 zł za sam zabieg + min. 100 zł wizyta. W zwiazku z tym mam pytanie jak moge się starać o skierowanie do Matki Polski? Macie jakiegoś lekarza do polecenia?

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, witamy Cię :)

    Musisz znaleźć jakiegoś lekarza, który pracuje w CZMP , wtedy nawet jak idziesz do niego prywatnie to bez problemu dostaniesz skierowanie do szpitala. Ja mam takie właśnie skierowanie do tego szpitala na HSG, ale szczerze mowiac szukam czegos prywatnie , bo po pierwsze w szpitalu robią to badanie bez znieczulenia, po drugie, cięzko mi zgrac termin @ z tym badaniem, bo w szpitalu robią tylko 2 dni w tyg, a po trzecie, nie mam ochoty spędzić 3 dni w szpitalu....możesz też iść do lekarza na nfz. Taki lekarz na pewno da Ci skierowanie do szpitala.

    A w którym Salve sie leczysz i u kogo? Może poproś lekarza o skierowanie?

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 31 października 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Hej :) jestem nowa na tym formu :) Również staram się o dzidzię i pokierowaneo mnie na HSG, jednak móg ginekolog nie dał mi skierowania tylko zasugerował abym poszła do Salver. Niestetyy jest to płatne i koszta opiewają na 600 zł za sam zabieg + min. 100 zł wizyta. W zwiazku z tym mam pytanie jak moge się starać o skierowanie do Matki Polski? Macie jakiegoś lekarza do polecenia?
    Kazdy gin moze wyposac skierowanie, nawet taki, ktory nie ma umowy z NFZ. Najlepiej jakby wypisal Twoj, bo zna Twoja historie leczenia i wie, ze to nie jest badanie "ot tak".

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 12:11

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 31 października 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    Cześć, witamy Cię :)

    Musisz znaleźć jakiegoś lekarza, który pracuje w CZMP , wtedy nawet jak idziesz do niego prywatnie to bez problemu dostaniesz skierowanie do szpitala. Ja mam takie właśnie skierowanie do tego szpitala na HSG, ale szczerze mowiac szukam czegos prywatnie , bo po pierwsze w szpitalu robią to badanie bez znieczulenia, po drugie, cięzko mi zgrac termin @ z tym badaniem, bo w szpitalu robią tylko 2 dni w tyg, a po trzecie, nie mam ochoty spędzić 3 dni w szpitalu....możesz też iść do lekarza na nfz. Taki lekarz na pewno da Ci skierowanie do szpitala.

    A w którym Salve sie leczysz i u kogo? Może poproś lekarza o skierowanie?

    A pytalas w Madurowiczu?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    A pytalas w Madurowiczu?

    Nie pytałam kochana, bo dostałam skierowanie do CZMP. Nawet o tym nie pomyślałam....hmm....a masz jakieś doświadczenia lub wiedzę związaną z HSG w Madurowiczu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 14:32

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 31 października 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    Nie pytałam kochana, bo dostałam skierowanie do CZMP. Nawet o tym nie pomyślałam....hmm....a masz jakieś doświadczenia lub wiedzę związaną z HSG w Madurowiczu?
    Mialam doswiadczenia z Madurowiczem ale w innym kontekscie. Pracuje tam lekarz z Gamety. Moze warto sie dowiedziec jak to u nich wyglada.

    W Medeorze robia histeroskopie, moze HSG tez...

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 1 listopada 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    Cześć, witamy Cię :)

    Musisz znaleźć jakiegoś lekarza, który pracuje w CZMP , wtedy nawet jak idziesz do niego prywatnie to bez problemu dostaniesz skierowanie do szpitala. Ja mam takie właśnie skierowanie do tego szpitala na HSG, ale szczerze mowiac szukam czegos prywatnie , bo po pierwsze w szpitalu robią to badanie bez znieczulenia, po drugie, cięzko mi zgrac termin @ z tym badaniem, bo w szpitalu robią tylko 2 dni w tyg, a po trzecie, nie mam ochoty spędzić 3 dni w szpitalu....możesz też iść do lekarza na nfz. Taki lekarz na pewno da Ci skierowanie do szpitala.

    A w którym Salve sie leczysz i u kogo? Może poproś lekarza o skierowanie?

    Właśnie znalazłam takiego lekarza i idę 3 do niego, mam nadzieje, że wypisze mi skierowanie (pokażę mu wszystkie badania). Ogólnie to moge Ci powiedzieć jak to jest w Salve, bo już dzwoniłam do nich. Tam koszt badania to 600 zł, dostajesz znieczulenie w postaci ketonalu ( tak jak w CZMP) oczywiście jeszcze min. 100 zł za wizyte u ich lekarza. W Gamecie koszt zabiegu to 540 zł plus koszt wizyty u lekarza 180 zł. (tak na obu infoliniach mi powiedzieli). A i jakbyś chciała np narkozę to ok 350 zł dodatkowo. I w Salve też 2 razy w tygodniu to robią.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2016, 16:33

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 1 listopada 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Gamecie trzeba jeszcze doliczyc koszt badan obowiazkowych przed HSG.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2016, 20:55

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 1 listopada 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I niestety są to bardzo duże koszta :(

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok 150zł o ile dobrze pamiętam.

    W ICZMP mialam sprawdzana droznosc podczas laparoskopii, czyli pod narkoza - na samo hsg bym sie tam nie zdecydowala.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia a do jakiego lekarza się wybierasz? Ja mam wybor miedzy prywatnymi klinikami - jedna u lekarza któreg poleca mi kolezanka (Parkovamed przy ul. 3 maja)on robi sono HSG, koszt 450zl. Mowił, że robi w nieczuleniu ale nie wiem ile wtedy dolicza. Jesli bede chciala u niego zrobic to HSG to i tak muszę isc najpierw na wizyte bo stwierdził,ze recepty mui mi wypisac przed zabiegiem. Nie wiem jak u niego z narkozą, jest taka możliwość ale nie wiem jak to wygląda.

    A druga opcja to Gravita...tam tez SonoHSG, koszt ze znieczulenie 400zl, a z krotkotrwała narokoą 600zl (anastezjolog) Nie potrzeba żadnej dodatkowej wizyty przed zabiegiem. Po prostu dzwonisz i umawiasz się na zabieg. Jesli chcesz z narkozą to trzeba to od razu powiedzięc bo muszą lekarza zarezerwować.

    W tym mcu już nie zrobię HSG ale w grudniu juz bym chciala. Tylko ciągle myślę co wybrać....;/

    Może któras z Was ma doświadczenia z tymi klinikami i może coś poradzic, podpowiedzieć ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Ok 150zł o ile dobrze pamiętam.

    W ICZMP mialam sprawdzana droznosc podczas laparoskopii, czyli pod narkoza - na samo hsg bym sie tam nie zdecydowala.

    Kochana, ja mam takie samo zdanie jak Ty w tej kwestii :) Pod narkozą niech robią ze mna co chcą ale bez zadnego znieczulenia lepiej żeby do mnie podchodzili....

    Mi poki co Pani doktor nic nie mówiła na temat laparoskopii, choc dla mnie jest to mimo że bardziej inwazyjny zabiego, to jednak bardziej dokładny i od razu wszytsko mogą naprawić.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    Kochana, ja mam takie samo zdanie jak Ty w tej kwestii :) Pod narkozą niech robią ze mna co chcą ale bez zadnego znieczulenia lepiej żeby do mnie podchodzili....

    Mi poki co Pani doktor nic nie mówiła na temat laparoskopii, choc dla mnie jest to mimo że bardziej inwazyjny zabiego, to jednak bardziej dokładny i od razu wszytsko mogą naprawić.
    Operacja, laparoskopia to operacja ;)

    Ja mialam ketonal podany dozylnie podczas sono a i tak plakalam.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Operacja, laparoskopia to operacja ;)

    Ja mialam ketonal podany dozylnie podczas sono a i tak plakalam.

    Wiem wiem, że laparoskopia to operacja :) Miałam kilka lat temu więc wiem o co chodzi ;) tylko z innego pwoodu, wtedy jeszcze nawet nie myslalam o staraniach :)

    No właśnie słyszałam nie raz od dziewczyn, że ketonal nic nie daje i że i tak boli, dlatego ja wolę narkozę....

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo źle znoszę narkozę, nawet tą krótką.

    Pomimo bólu uważam, że to trwa tak krótko, że szkoda pieniędzy i męczenia organizmu.
    Jakbym musiała robić jeszcze raz to robiłabym jak ostatnio.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 2 listopada 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa ja idę do J. Błaszczyka, który pracuje w Instytucie CZMP po skierowanie jutro, a potem chce sie umówić na to badanie. Jak mi nie da skierowania to chyba zadzwonię do tej Gravity... Tylko zastanawiam sie czy jak mam @ to bez badania mi da. Kolejne wizyty ma dopiero w styczniu a zależy mi zeby miec to skierowanie mimo wszystko. Moim zdaniem to ogolnie jest chore, że takie koszta trzeba ponosić prywatnie za kilka mitu bólu, jeszcze eby była gwarancja, że dzieki temu zajdzie się w ciążę w kilka miesięcy to bym w zębach im zaniosła te pieniądze, a tu nie wiadomo czy to cokolwiek da :( A i koleżanka robiła w Salve ten zabieg to poleca ale wiadomo koszta...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2016, 15:45

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, mam nadzieję że Ci da to skierowanie. Ja powiem CI szczerze, że mega boję się w szpitalu, nie wie czemu ale tak mam.
    Nie rozumiem dlaczego nie mogą znieczulić tak naprawdę....nawet u dentysty masz glupie znieczulenie bez problemu...ehhh.

    Gdybym poszla do szpitala to jutro bym juz miala HSG ale i tak @ przyszla pozniej niż Pani doktor wyliczyła, i tak bym nie miala bo jeszcze krwawię....


    W grudniu muszę zrobić to badanie , powiem Ci że ja bardziej chyba w kierunku tej Gravity sie skłaniam. Co prawda 600zl to duzo ale wolę nic nie czuc....

    Daj znac jak bedziesz po wizycie :)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 2 listopada 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    agatkaa ja idę do J. Błaszczyka, który pracuje w Instytucie CZMP po skierowanie jutro, a potem chce sie umówić na to badanie. Jak mi nie da skierowania to chyba zadzwonię do tej Gravity... Tylko zastanawiam sie czy jak mam @ to bez badania mi da. Kolejne wizyty ma dopiero w styczniu a zależy mi zeby miec to skierowanie mimo wszystko. Moim zdaniem to ogolnie jest chore, że takie koszta trzeba ponosić prywatnie za kilka mitu bólu, jeszcze eby była gwarancja, że dzieki temu zajdzie się w ciążę w kilka miesięcy to bym w zębach im zaniosła te pieniądze, a tu nie wiadomo czy to cokolwiek da :( A i koleżanka robiła w Salve ten zabieg to poleca ale wiadomo koszta...
    W takich klinikach za samo usg placi sie ok 150zl, wiec to nic dziwnego ze angazowanie 2/3 pielegniarek, zabieranie czasu w ktorym moglyby sie odbyc 2/3 badania zwyklym usg tyle kosztuje, a musza jeszcze zarobic.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 2 listopada 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt, jednak to nie zmienia faktu, że najtańsze to nie jest :( Ale czego nie robi się dla maleństwa :)

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia, jak tam ? Byłas u tego lekarza?

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ