X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badanie KIR na problem z implantacją zarodka
Odpowiedz

Badanie KIR na problem z implantacją zarodka

Oceń ten wątek:
  • Miśka_11 Autorytet
    Postów: 1957 1197

    Wysłany: 30 października 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Dzięki dziewczyny. Narazie jestem przerażona tym wszystkim

    Nie ma co marnować energii na strach, trzeba wziąć sprawy w swoje ręce, zbadać wszystko co się da i działać póki starczy sił. Niestety i tak nie mamy wpływu na wiele rzeczy, więc warto robić to na co wpływ mamy, bo niestety lekarze w większości idą schematami i mogą pominąć coś ważnego.

    11.2018 - poród przedwczesny 25 tc - ❤️Marcelinka [*] ❤️- niewydolność szyjki macicy
    05.2020 - badania immunologiczne: KIR AA, HLA-C C2C2 -> IVF + Accofil, encorton, heparyna, acard
    09.2020 - start IVF Invicta - krótki protokół - >1 BL->ET 4.1.1😢
    02.2020 - 2IVF - krótki protokół -> 1BL-> ET BL 3.2.2😥
    07.2021-3IVF Novum-> ET + ❄️❄️❄️❄️, 10dpt -0,15 mlU/ml😔
    01.09.2021-scratching endometrium
    06.10.2021 - crio blastki 5.1.2 - 8 dpt beta 171,3 mlU/l, 12 dpt - 1343,00 mlU/l, 20 dpt - 25352,00 mlU/l, 27dpt - ❤️
    16tc - 160 g szczęścia
    19 tc - 340g naszego Kubusia 🥰
    24 tc - 780g szczęścia
    29 tc - 1330g szczęścia
    32tc - 1780g ❤️❤️❤️
    36tc - 2800g naszego syneczka
    38 tc - Kubuś jest z nami ❤️ 3500g, 54 cm
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 31 października 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka_11 wrote:
    Nie ma co marnować energii na strach, trzeba wziąć sprawy w swoje ręce, zbadać wszystko co się da i działać póki starczy sił. Niestety i tak nie mamy wpływu na wiele rzeczy, więc warto robić to na co wpływ mamy, bo niestety lekarze w większości idą schematami i mogą pominąć coś ważnego.


    No właśnie. U mnie lekarz po wykryciu endometriozy dał nam pół roku jak nie to przyjść na on vitro. Dobrze że jestem na tym forum bo wyszły mi skopane Kiry. Lekarze tego niestety nie zalecają...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Miśka_11 Autorytet
    Postów: 1957 1197

    Wysłany: 31 października 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    No właśnie. U mnie lekarz po wykryciu endometriozy dał nam pół roku jak nie to przyjść na on vitro. Dobrze że jestem na tym forum bo wyszły mi skopane Kiry. Lekarze tego niestety nie zalecają...

    Twoje Kiry nie są wcale najgorsze, nie martw się na zapas. To może być utrudnienie, ale nie musi. Jeśli masz endometrioze, czyli chorobę autoimmunologiczną to chyba warto iść w ocenę cytokin. Być może tam jest jakaś nierównowaga i mogą zalecić Ci szczepienia. Moja koleżanka była w podobnej sytuacji i po szczepieniach 5 ciąża okazała się szczęśliwą i są w końcu we trójkę.
    Niestety immunologia w ginekologii to wciąż nie do końca zbadany temat to po pierwsze, po drugie żeby zajść w ciążę musi się zgrać bardzo wiele czynników a po trzecie a wg mnie najistotniejsze jest to, że medycyna w naszym kraju nadal kuleje. Będąc w różnych klinikach wciąż mam wrażenie, że oni nie grają do jednej bramki tylko kopią pod sobą dołki i podważają swóje autorytety. Lekarze idą schematami, nie szkolą się z różnych dziedzin tylko pracują wg wewnętrznych ustaleń a jak nie uda się po raz któryś i para nie ma już siły to nagle im się przypomina, że jednak można coś zbadać i oni w sumie w to nie wierzą, no ale może Pani to pomoże... Dlatego ja wybrałam drogę samodzielnych poszukiwań i, mimo że dałam lekarzowi wszystko na tacy to przy pierwszej próbie nie wszystko dało się zrobić z uwzględnieniem mojej diagnozy, takie przepisy 🤷🏻‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2020, 12:54

    11.2018 - poród przedwczesny 25 tc - ❤️Marcelinka [*] ❤️- niewydolność szyjki macicy
    05.2020 - badania immunologiczne: KIR AA, HLA-C C2C2 -> IVF + Accofil, encorton, heparyna, acard
    09.2020 - start IVF Invicta - krótki protokół - >1 BL->ET 4.1.1😢
    02.2020 - 2IVF - krótki protokół -> 1BL-> ET BL 3.2.2😥
    07.2021-3IVF Novum-> ET + ❄️❄️❄️❄️, 10dpt -0,15 mlU/ml😔
    01.09.2021-scratching endometrium
    06.10.2021 - crio blastki 5.1.2 - 8 dpt beta 171,3 mlU/l, 12 dpt - 1343,00 mlU/l, 20 dpt - 25352,00 mlU/l, 27dpt - ❤️
    16tc - 160 g szczęścia
    19 tc - 340g naszego Kubusia 🥰
    24 tc - 780g szczęścia
    29 tc - 1330g szczęścia
    32tc - 1780g ❤️❤️❤️
    36tc - 2800g naszego syneczka
    38 tc - Kubuś jest z nami ❤️ 3500g, 54 cm
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 31 października 2020, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka_11 wrote:
    Twoje Kiry nie są wcale najgorsze, nie martw się na zapas. To może być utrudnienie, ale nie musi. Jeśli masz endometrioze, czyli chorobę autoimmunologiczną to chyba warto iść w ocenę cytokin. Być może tam jest jakaś nierównowaga i mogą zalecić Ci szczepienia. Moja koleżanka była w podobnej sytuacji i po szczepieniach 5 ciąża okazała się szczęśliwą i są w końcu we trójkę.
    Niestety immunologia w ginekologii to wciąż nie do końca zbadany temat to po pierwsze, po drugie żeby zajść w ciążę musi się zgrać bardzo wiele czynników a po trzecie a wg mnie najistotniejsze jest to, że medycyna w naszym kraju nadal kuleje. Będąc w różnych klinikach wciąż mam wrażenie, że oni nie grają do jednej bramki tylko kopią pod sobą dołki i podważają swóje autorytety. Lekarze idą schematami, nie szkolą się z różnych dziedzin tylko pracują wg wewnętrznych ustaleń a jak nie uda się po raz któryś i para nie ma już siły to nagle im się przypomina, że jednak można coś zbadać i oni w sumie w to nie wierzą, no ale może Pani to pomoże... Dlatego ja wybrałam drogę samodzielnych poszukiwań i, mimo że dałam lekarzowi wszystko na tacy to przy pierwszej próbie nie wszystko dało się zrobić z uwzględnieniem mojej diagnozy, takie przepisy 🤷🏻‍♀️


    Dzięki wielkie. Na pewno będę robiła jak teraz dostanę @. Męża wysyłam na powtórne badania. Zobaczyć co tam się kryje ;) masz rację oni idą schematami na koniec proponują inv ale nie badają wszystkich ważnych rzeczy takich jak Kiry które mogą być skopane dodatkowe leczenie ich i inv ma większe prawdopodobieństwo sukcesu. Ja nie wiem czy kiedykolwiek byłam w ciąży bo nie wykąpałam wcześniej. Nie testuje nigdy przed @ zazwyczaj @ przychodzi na czas..

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Aga1a Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 1 listopada 2020, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Dzięki wielkie. Na pewno będę robiła jak teraz dostanę @. Męża wysyłam na powtórne badania. Zobaczyć co tam się kryje ;) masz rację oni idą schematami na koniec proponują inv ale nie badają wszystkich ważnych rzeczy takich jak Kiry które mogą być skopane dodatkowe leczenie ich i inv ma większe prawdopodobieństwo sukcesu. Ja nie wiem czy kiedykolwiek byłam w ciąży bo nie wykąpałam wcześniej. Nie testuje nigdy przed @ zazwyczaj @ przychodzi na czas..

    Ja jestem dokładnie w tej samej sytuacji. Mam stwierdzone IO bez PCOS, w laparoskopii wyszło mi „nieaktywne ogniska endometriozy na otrzewnej pęcherza” czy coś takiego, nie powinno to przeszkadzać. Wyniki hormonów, nasienie idealne. A ciąży brak i 1 in vitro nieudane. Tez zrobiłam badanie KIR, tez wyszedł mi BX i brak kilku implantacyjnych, robiłam jeszcze komórki NK, które są w normie. Jestem umówiona 23 listopada na wizytę u Pasnika. Na pewno zleci nam jeszcze jakieś badania, mam nadzieje, ze nie będzie u nas potrzebne szczepienie limfocytami ponieważ nie wiem czy się na to odważę. Podobno może to dużo namieszać w organizmie, a nie ma gwarancji, ze pomoże. Wiec tez mnie to wszystko przeraża. Boje się, ze będę musiała pożegnać się z macierzyństwem na zawsze.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 1 listopada 2020, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1a wrote:
    Ja jestem dokładnie w tej samej sytuacji. Mam stwierdzone IO bez PCOS, w laparoskopii wyszło mi „nieaktywne ogniska endometriozy na otrzewnej pęcherza” czy coś takiego, nie powinno to przeszkadzać. Wyniki hormonów, nasienie idealne. A ciąży brak i 1 in vitro nieudane. Tez zrobiłam badanie KIR, tez wyszedł mi BX i brak kilku implantacyjnych, robiłam jeszcze komórki NK, które są w normie. Jestem umówiona 23 listopada na wizytę u Pasnika. Na pewno zleci nam jeszcze jakieś badania, mam nadzieje, ze nie będzie u nas potrzebne szczepienie limfocytami ponieważ nie wiem czy się na to odważę. Podobno może to dużo namieszać w organizmie, a nie ma gwarancji, ze pomoże. Wiec tez mnie to wszystko przeraża. Boje się, ze będę musiała pożegnać się z macierzyństwem na zawsze.

    Ile czasu się staracie? U nas jeszcze był problem z nasieniem... Też się strasznie boję że będę się musiała pożegnać z macierzyństwem.. ja mam endometrioze w miednicy mniejszej lekarz powiedział że może to być przyczyna ale nie musi. Nie wiem już gdzie szukać...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Aga1a Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 1 listopada 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Ile czasu się staracie? U nas jeszcze był problem z nasieniem... Też się strasznie boję że będę się musiała pożegnać z macierzyństwem.. ja mam endometrioze w miednicy mniejszej lekarz powiedział że może to być przyczyna ale nie musi. Nie wiem już gdzie szukać...

    Już ponad 5 lat 🥺 i brak jakiejkolwiek ciąży🤷🏻‍♀️ Nie wiem gdzie, ale gdzieś musi być problem 🤔🤔 a wy długo się staracie ?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 1 listopada 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1a wrote:
    Już ponad 5 lat 🥺 i brak jakiejkolwiek ciąży🤷🏻‍♀️ Nie wiem gdzie, ale gdzieś musi być problem 🤔🤔 a wy długo się staracie ?

    W grudniu minie 4 lata od kas się nie zabezpieczamy. Ale pierwszy problem wyszedł u męża w nasieniu miał wszystko poniżej normy. Okazało się że chemia przy której pracował tak działała na jego nasienie. Dopiero w zeszłym roku w kwietniu zdecydowal się zmienić pracę. Po 2.5 roku starań . W styczniu badał tylko Dna plemnika i wyszło na granicy jest o 4-5 %lepiej niż jak wtedy pracował. Lekarz nam mówił że Dna najdłuższej się poprawia. Więc na dobrą sprawę można powiedzieć że od roku z lepszymi wynikami się staramy bo tamto to w ogóle nie.mialo sensu się powieść. Ale w głowie jest cały czas że 4 lata bez zabezpieczenia. Teraz chce powtórzyć badania bo po 9 miesiącach bez pracy w chemii wynik się poprawił o te parę procent minęło kolejne 10 miesięcy więc liczę że też się poprawi jeszcze o kilka procent. Choć pracuje przy chemii bo remonty ale już nie takiej jak wtedy. Zastanawiam się czy nie dorzucić mu Hba żaden lekarz tego nie sprawdzał

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Sophi Koleżanka
    Postów: 75 11

    Wysłany: 8 listopada 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1a wrote:
    Ja jestem dokładnie w tej samej sytuacji. Mam stwierdzone IO bez PCOS, w laparoskopii wyszło mi „nieaktywne ogniska endometriozy na otrzewnej pęcherza” czy coś takiego, nie powinno to przeszkadzać. Wyniki hormonów, nasienie idealne. A ciąży brak i 1 in vitro nieudane. Tez zrobiłam badanie KIR, tez wyszedł mi BX i brak kilku implantacyjnych, robiłam jeszcze komórki NK, które są w normie. Jestem umówiona 23 listopada na wizytę u Pasnika. Na pewno zleci nam jeszcze jakieś badania, mam nadzieje, ze nie będzie u nas potrzebne szczepienie limfocytami ponieważ nie wiem czy się na to odważę. Podobno może to dużo namieszać w organizmie, a nie ma gwarancji, ze pomoże. Wiec tez mnie to wszystko przeraża. Boje się, ze będę musiała pożegnać się z macierzyństwem na zawsze.


    Tak czytam i mam podobnie z tymi wynikami KIR, endometrioze i żadnych powodzeń w zajściu w ciążę a starania od 4 lat. Również się zapisałam do Paśnika, ale wizyta dopiero 20 grudnia.
    Jak byś później napisała jak przebiegła wizyta i jakie badania kazał ci zrobić. Wiadomo, każdy przypadek inny, ale będę wdzięczna 🙂

  • Mała_Mi_ Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 9 listopada 2020, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dopiero rozpoczynam przygodę z immunologią. Czy któraś z Was wie, czy można zrobić badanie KIR w Poznaniu? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

  • Aga1a Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 9 listopada 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sophi wrote:
    Tak czytam i mam podobnie z tymi wynikami KIR, endometrioze i żadnych powodzeń w zajściu w ciążę a starania od 4 lat. Również się zapisałam do Paśnika, ale wizyta dopiero 20 grudnia.
    Jak byś później napisała jak przebiegła wizyta i jakie badania kazał ci zrobić. Wiadomo, każdy przypadek inny, ale będę wdzięczna 🙂
    Ja już nie wien gdzie leży problem, strasznie to frustrujace jest😖
    Jasne, postaram się dać znać😉 sama jestem bardzo ciekawa co on mi powie.

    Sophi lubi tę wiadomość

  • Aga1a Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 9 listopada 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mi_ wrote:
    Cześć, dopiero rozpoczynam przygodę z immunologią. Czy któraś z Was wie, czy można zrobić badanie KIR w Poznaniu? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
    Podobno w Poznaniu w Diagnostyce można zrobić, cena chyba coś ok. 500 zł. Ja robiłam we Wrocławiu Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej Polskiej Akademii Nauk. Cena 475 zł i jeszcze mąż robił HLA-c 341 zł.

  • Mała_Mi_ Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 10 listopada 2020, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1a wrote:
    Podobno w Poznaniu w Diagnostyce można zrobić, cena chyba coś ok. 500 zł. Ja robiłam we Wrocławiu Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej Polskiej Akademii Nauk. Cena 475 zł i jeszcze mąż robił HLA-c 341 zł.

    Dzięki za odpowiedź :) Będę działać!

  • smutnalama Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 10 listopada 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknie ktos na wyniki? Mąż C01,07. Ana 3 ssa- +, ro-52++, kir bx, niewykryte 2DL5 gr.1, 2DS1, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var. Wyczytałam, że te które brakują są odpowiedzialne za implantacje zarodka. Więc domyślam się, że nasze szanse spadły jeszcze bardziej? chyba mega zle to wyglada :(

  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 10 listopada 2020, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem na ostatnim cylku z accofilem i jak to nam nie da ciąży to mamy iść do immunologa trochę jestem przerażona 🥺 jedna ciąż w marcu bio

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • *Trisha* Znajoma
    Postów: 23 28

    Wysłany: 16 listopada 2020, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy ktoras z was robila moze Kiry w Rzeszowie?

  • Kropka129 Ekspertka
    Postów: 231 68

    Wysłany: 19 listopada 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Odzywam się po czasie. Obiecałam sobie ze tym razem nie będę czytała internetow ale jakoś się nie da 🤦🏼‍♀️ transfer 16.11. To już mój 5. Jeden udany, w drugim beta rosła dobrze ale okazało się że mam kir aa i ciąża obumarła, potem cb i ostatni beta nie drgnęła. Za każdym razem czulam ból brzucha, ból piersi (chyba efekt placebo w tym przy becie 0 również miałam te same objawy)..Teraz nie czuję kompletnie nic, po raz pierwszy. Walcze z accofilem, zobaczymy co to będzie tym razem

  • Miśka_11 Autorytet
    Postów: 1957 1197

    Wysłany: 20 listopada 2020, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka129 wrote:
    Hej Dziewczyny. Odzywam się po czasie. Obiecałam sobie ze tym razem nie będę czytała internetow ale jakoś się nie da 🤦🏼‍♀️ transfer 16.11. To już mój 5. Jeden udany, w drugim beta rosła dobrze ale okazało się że mam kir aa i ciąża obumarła, potem cb i ostatni beta nie drgnęła. Za każdym razem czulam ból brzucha, ból piersi (chyba efekt placebo w tym przy becie 0 również miałam te same objawy)..Teraz nie czuję kompletnie nic, po raz pierwszy. Walcze z accofilem, zobaczymy co to będzie tym razem

    Kropka mam nadzieję, że to będzie ten szczęśliwy i ostatni transfer, życzę Ci tego z całego serca i koniecznie daj znać jak będziesz coś wiedziała🤞🍀

    11.2018 - poród przedwczesny 25 tc - ❤️Marcelinka [*] ❤️- niewydolność szyjki macicy
    05.2020 - badania immunologiczne: KIR AA, HLA-C C2C2 -> IVF + Accofil, encorton, heparyna, acard
    09.2020 - start IVF Invicta - krótki protokół - >1 BL->ET 4.1.1😢
    02.2020 - 2IVF - krótki protokół -> 1BL-> ET BL 3.2.2😥
    07.2021-3IVF Novum-> ET + ❄️❄️❄️❄️, 10dpt -0,15 mlU/ml😔
    01.09.2021-scratching endometrium
    06.10.2021 - crio blastki 5.1.2 - 8 dpt beta 171,3 mlU/l, 12 dpt - 1343,00 mlU/l, 20 dpt - 25352,00 mlU/l, 27dpt - ❤️
    16tc - 160 g szczęścia
    19 tc - 340g naszego Kubusia 🥰
    24 tc - 780g szczęścia
    29 tc - 1330g szczęścia
    32tc - 1780g ❤️❤️❤️
    36tc - 2800g naszego syneczka
    38 tc - Kubuś jest z nami ❤️ 3500g, 54 cm
  • Kropka129 Ekspertka
    Postów: 231 68

    Wysłany: 20 listopada 2020, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka_11 wrote:
    Kropka mam nadzieję, że to będzie ten szczęśliwy i ostatni transfer, życzę Ci tego z całego serca i koniecznie daj znać jak będziesz coś wiedziała🤞🍀

    Rozmawiałyśmy jak logowałam się ostatnim razem chyba w czerwcu. Co u Ciebie? Widzę że we wrześniu beta nie urosla. Macie mrozaki? Jakie plany?

  • Miśka_11 Autorytet
    Postów: 1957 1197

    Wysłany: 20 listopada 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka129 wrote:
    Rozmawiałyśmy jak logowałam się ostatnim razem chyba w czerwcu. Co u Ciebie? Widzę że we wrześniu beta nie urosla. Macie mrozaki? Jakie plany?

    Tak, dobrze pamiętasz, że już rozmawiałyśmy. Niestety nie mamy mrożaków, był jeden ładny zarodek, ale nic z tego nie wyszło w październiku byliśmy na konsultacji po nieudanej procedurze i w listopadzie miałam mieć robiony test ERA a po nowym roku procedura, ale dopadł nas koronawirus i niestety listopad przepadł, oby w grudniu się udało, bo wracamy już do zdrowia.

    11.2018 - poród przedwczesny 25 tc - ❤️Marcelinka [*] ❤️- niewydolność szyjki macicy
    05.2020 - badania immunologiczne: KIR AA, HLA-C C2C2 -> IVF + Accofil, encorton, heparyna, acard
    09.2020 - start IVF Invicta - krótki protokół - >1 BL->ET 4.1.1😢
    02.2020 - 2IVF - krótki protokół -> 1BL-> ET BL 3.2.2😥
    07.2021-3IVF Novum-> ET + ❄️❄️❄️❄️, 10dpt -0,15 mlU/ml😔
    01.09.2021-scratching endometrium
    06.10.2021 - crio blastki 5.1.2 - 8 dpt beta 171,3 mlU/l, 12 dpt - 1343,00 mlU/l, 20 dpt - 25352,00 mlU/l, 27dpt - ❤️
    16tc - 160 g szczęścia
    19 tc - 340g naszego Kubusia 🥰
    24 tc - 780g szczęścia
    29 tc - 1330g szczęścia
    32tc - 1780g ❤️❤️❤️
    36tc - 2800g naszego syneczka
    38 tc - Kubuś jest z nami ❤️ 3500g, 54 cm
‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ