X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badanie kliniczne Novum
Odpowiedz

Badanie kliniczne Novum

Oceń ten wątek:
  • Malaw Ekspertka
    Postów: 157 59

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje.
    Przykro mi, bardzo ładny zarodek miałaś :( a macie jeszcze mrozaczki ?

    p19uk0s3fe2kcge1.png

    3i496iyeu0huzgvk.png
  • Nat29 Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maryl wrote:
    :((((( Przykro


    Maryl napisałam Malaw zamiast ciebie przepraszam to tak w poapiechu🥺

    Ale Malaw też rosnij mam nadzieję że większości się uda 💖

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2019, 22:55

  • Nat29 Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaw wrote:
    Dziękuje.
    Przykro mi, bardzo ładny zarodek miałaś :( a macie jeszcze mrozaczki ?
    Tak mamy 2 zarodki i jeszcze. Dwa moje uda się wiara czyni cuda a ja wierzę że nadejdzie yen czas i będzie dobrze a jak u ciebie sytuacja?

  • Malaw Ekspertka
    Postów: 157 59

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No musi się udać, po prostu musi i już. Ja mam wizytę w poniedziałek, ale pewnie nie wytrzymam i sama sprawdze moze w niedziele... ogólnie nie jest źle ale czuje ze końcówka tygodnia będzie ciężka.

    Z jakiego powodu zlecili histero u Ciebie ? Taki standard ?

    p19uk0s3fe2kcge1.png

    3i496iyeu0huzgvk.png
  • Nat29 Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaw wrote:
    No musi się udać, po prostu musi i już. Ja mam wizytę w poniedziałek, ale pewnie nie wytrzymam i sama sprawdze moze w niedziele... ogólnie nie jest źle ale czuje ze końcówka tygodnia będzie ciężka.

    Z jakiego powodu zlecili histero u Ciebie ? Taki standard ?
    Pielęgniarka powiedziała że testy do tego dnia badania bhcg mogą oszukać i lepiej nie robić, ale to już każda wie co robi ja robiłam i niestety stres i nic więcej jednym wychodzą innym nie to jest zależne od organizmu mi się wydaje czytając na innych forach, histero zleciał mi o. Doktor że względu na tak ładna blastocyste i była sama w szoku ze się nie przyjęło 🥺

  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nat29 wrote:
    Maryl napisałam Malaw zamiast ciebie przepraszam to tak w poapiechu🥺

    Ale Malaw też rosnij mam nadzieję że większości się uda 💖

    Dziękuję:)

    Ja też wierzę, że Wam sie uda i to niebawem☺

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • nowa Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy mieć nadzieję że nastepnym razem się uda ;)
    Ja miałam teraz ciąze biochemiczną po pierwszym transferze, to dopiero było... beta urosła nadzieja była i radość i szybko sie to skończyło bo spadła :( Ale nikt nie zaproponował mi histero... a może tez trzeba by sprawdzić co tam sie dzieje ze sie nie rozwinęła ta ciaża

  • jusi Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaw wrote:
    Dzięki !
    Już wzięłam lek teraz mnie obserwują czy nie zejdę z Tego świata po tym ;)
    Jeszcze mi nie powiedzieli jak zarodki ale wczoraj 4 były już wczesnym blastocystami a 2 morulami, mam nadzieje ze dotrwały...
    Hejka
    tak czytam o Tobie i myslę jak to bedzie ze mną.
    Wczoraj byłam na wizycie 8dc. mam narazie 17 pecherzyków. brałam juz po 3 zastrzyki. jutro kolejna iwzyta i w piatek lub sobotę punkcja.
    powiedz mi jak wygląda dzien w trakcie punkcji? trzeba byc pewnie od rana? czy mozna w ten sam dzien wracac? mamy do domu 400km i się zastanawiam jak to rozegrac .
    czy któraś z was tez ma na dniach punkcje?
    pozdrawiam i trzymam kciuki

  • Malaw Ekspertka
    Postów: 157 59

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusi wrote:
    Hejka
    tak czytam o Tobie i myslę jak to bedzie ze mną.
    Wczoraj byłam na wizycie 8dc. mam narazie 17 pecherzyków. brałam juz po 3 zastrzyki. jutro kolejna iwzyta i w piatek lub sobotę punkcja.
    powiedz mi jak wygląda dzien w trakcie punkcji? trzeba byc pewnie od rana? czy mozna w ten sam dzien wracac? mamy do domu 400km i się zastanawiam jak to rozegrac .
    czy któraś z was tez ma na dniach punkcje?
    pozdrawiam i trzymam kciuki

    Mój wyglądał tak ze miałam się zgłosić o 7.30. I wtedy już chyba nie badali krwi tylko ciśnienie.
    Bylam zapisana na 8 na punkcję, i o tej mnie zaprosili, od razu na fotel, zabieg i godzina odpoczywania. Ja czułam się dobrze ale brzuch mnie bolał. Później przed 10 poszłam na dół do kawiarni coś zjeść i do 12 czekałam na wypis. W sumie nie wiem czemu aż tyle bo Panie które miały punkcję po mnie szły po wypis dużo wcześniej. Może Pani Doktor nie miała wcześniej czasu. Zrobiła mi usg jak się jajniki maja i już wtedy zadzwonili ze jest 10 komórek dojrzałych. Ja mam 45 km wiec od razu wróciłam do domu, ale nie czułam się jak młody bóg. Całe popołudnie bolał mnie brzuch i miałam mdłości- po narkozie na bank. Kolejnego dnia już było lepiej :)
    Ale jak tak patrzyłam na inne kobiety to one wyglądały jakby się czuły zupełnie normalnie, i sama słyszałam ze dziewczyny od razu wracały do domu po kilkaset km. Także jeśli nie musisz prowadzić to myśle ze jest to realne :)

    p19uk0s3fe2kcge1.png

    3i496iyeu0huzgvk.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusi wrote:
    Hejka
    tak czytam o Tobie i myslę jak to bedzie ze mną.
    Wczoraj byłam na wizycie 8dc. mam narazie 17 pecherzyków. brałam juz po 3 zastrzyki. jutro kolejna iwzyta i w piatek lub sobotę punkcja.
    powiedz mi jak wygląda dzien w trakcie punkcji? trzeba byc pewnie od rana? czy mozna w ten sam dzien wracac? mamy do domu 400km i się zastanawiam jak to rozegrac .
    czy któraś z was tez ma na dniach punkcje?
    pozdrawiam i trzymam kciuki
    Ja mam jutro punkcję o 8.30 mam pojawić sie o 8 i miedzy 12 a 13 bedzie wypis. Wiec jeśli będziesz miała w godzinach porannych spokojnie możesz wrócić do domu.

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • __maria__ Koleżanka
    Postów: 45 7

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 3 dzień po transferze. Brzuch boli, jak na okres. Przy poprzednim, nieudanym transferze też tak było. Staram się być dobrej myśli, ale słabo to widzę :(

    4 x AID :( cb :(
    1 ICSI :( zero mrozaków :(
    2 ICSI bhcg +
  • Malaw Ekspertka
    Postów: 157 59

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    __maria__ wrote:
    Dziś 3 dzień po transferze. Brzuch boli, jak na okres. Przy poprzednim, nieudanym transferze też tak było. Staram się być dobrej myśli, ale słabo to widzę :(
    Maria łącze się w bólu, ja tez 3 dzień po ale martwie się ze mnie przestaje boleć. Na transferze miałam bolące powiększone jajniki i Pani doktor powiedziała ze to minie za kilka dni albo za kilka tygodni ... no i jeśli minęło za kilka dni to ja już chyba wiem jak będzie :(

    p19uk0s3fe2kcge1.png

    3i496iyeu0huzgvk.png
  • __maria__ Koleżanka
    Postów: 45 7

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaw wrote:
    Maria łącze się w bólu, ja tez 3 dzień po ale martwie się ze mnie przestaje boleć. Na transferze miałam bolące powiększone jajniki i Pani doktor powiedziała ze to minie za kilka dni albo za kilka tygodni ... no i jeśli minęło za kilka dni to ja już chyba wiem jak będzie :(

    Ale ten ból jajników to podobno efekt stymulacji. Też mi doskwierał. Może leki schodzą i dlatego przestaje Cię boleć.
    Najgorsze jest to wsłuchiwanie się w siebie 🤪

    4 x AID :( cb :(
    1 ICSI :( zero mrozaków :(
    2 ICSI bhcg +
  • antna Przyjaciółka
    Postów: 90 32

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Dziewczyny, które miały pozytywną betę. Czy na kolejną wizytę również trzeba być 2h wcześniej na pobranie krwi czy już nie?

    09.2015- rozpoczęcie starań
    09.2016r - niepłodność idiopatyczna
    02.2018- ICSI = 6 zapłodnionych = blastka 4.1.2 = FET 😔
    04.2019r - ICSI = 6 zapłodnionych = blastki 4aa i 4bb
    05.2019 ET 😍
    01.2020👨‍👩‍👧‍👧
    Zimowisko: ❄️4bb Fet 09.21😔
    11.21r naturals🤰
  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antna wrote:
    Hej.
    Dziewczyny, które miały pozytywną betę. Czy na kolejną wizytę również trzeba być 2h wcześniej na pobranie krwi czy już nie?

    Na pierwszą ciążową wizytę trzeba być wcześniej, badają betę i progesteron. Nie wiem jak na drugiej...

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 14 pobrano :) jest z czego wybierać

    __maria__, wszamanka lubią tę wiadomość

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Malaw Ekspertka
    Postów: 157 59

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    Hej 14 pobrano :) jest z czego wybierać
    Super ! Jak się czujesz ? U mnie tez było 14 :)

    p19uk0s3fe2kcge1.png

    3i496iyeu0huzgvk.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaw wrote:
    Super ! Jak się czujesz ? U mnie tez było 14 :)
    Bardzo dobrze :) jak przestaną działać leki przeciwbólowe moze inaczej będę gadać 😂 Ale jak narazie jest super

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • __maria__ Koleżanka
    Postów: 45 7

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaw, jak nastroje...? 🙈 Coś czuję, że nie wytrzymam do poniedziałku i zrobię hcg w sobotę 😁

    4 x AID :( cb :(
    1 ICSI :( zero mrozaków :(
    2 ICSI bhcg +
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili z kliniki 5 sie ładnie zaplodnilo czekają na 6 bo moze jeszcze sie załapie, jeszcze go nie spisali na straty. Zastanawiam sie czy dzwonić jutro czy czekać cierpliwie do poniedziałku;)

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ