X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badanie kliniczne Novum
Odpowiedz

Badanie kliniczne Novum

Oceń ten wątek:
  • __maria__ Koleżanka
    Postów: 45 7

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    Dzwonili z kliniki 5 sie ładnie zaplodnilo czekają na 6 bo moze jeszcze sie załapie, jeszcze go nie spisali na straty. Zastanawiam sie czy dzwonić jutro czy czekać cierpliwie do poniedziałku;)

    Ja dzwoniłam jeszcze 4dnia po punkcji 😊

    4 x AID :( cb :(
    1 ICSI :( zero mrozaków :(
    2 ICSI bhcg +
  • Malaw Ekspertka
    Postów: 157 59

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    __maria__ wrote:
    Malaw, jak nastroje...? 🙈 Coś czuję, że nie wytrzymam do poniedziałku i zrobię hcg w sobotę 😁
    Hej, jak mnie nic nie boli to się martwie ze nic nie boli, a jak wczoraj zaczęły spowrotem jajniki bolec to się martwie ze mnie boli ;D mąż mówi ze zwariowałam.
    Ja myśle ze tez mogę nie wytrzymać. A Ty jak sie czujesz ?

    p19uk0s3fe2kcge1.png

    3i496iyeu0huzgvk.png
  • Malaw Ekspertka
    Postów: 157 59

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    __maria__ wrote:
    Ja dzwoniłam jeszcze 4dnia po punkcji 😊
    Ja dzwoniłam tez dwa razy, 2 i 4 chyba :)

    p19uk0s3fe2kcge1.png

    3i496iyeu0huzgvk.png
  • __maria__ Koleżanka
    Postów: 45 7

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaw wrote:
    Hej, jak mnie nic nie boli to się martwie ze nic nie boli, a jak wczoraj zaczęły spowrotem jajniki bolec to się martwie ze mnie boli ;D mąż mówi ze zwariowałam.
    Ja myśle ze tez mogę nie wytrzymać. A Ty jak sie czujesz ?

    Dokładnie to samo 😂😂 Jak coś boli to niedobrze, jak się czuję super to też źle 🤪 dziś mam paranoję na większe cycki - już oczywiści mi się skojarzyło, że przed okresem tak mam 😱 jak nic do poniedziałku zwariuję 😜

    4 x AID :( cb :(
    1 ICSI :( zero mrozaków :(
    2 ICSI bhcg +
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro tak mówicie to tez sie skuszę i zadzwonię :) a wiecie moze czy w sobote ktoś mi udzieli informacji?

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko ja byłam nadopiekuńczą mamuśką i dzwoniłam codziennie?😂

    __maria__ lubi tę wiadomość

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maryl wrote:
    To tylko ja byłam nadopiekuńczą mamuśką i dzwoniłam codziennie?😂
    Ha ha 😂😂😂 ja najchętniej bym tam z nimi siedziała i je pilnowała ale boje sie zawodu ze cis idzie nie tak.

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • nowa Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maryl wrote:
    To tylko ja byłam nadopiekuńczą mamuśką i dzwoniłam codziennie?😂
    Ja też bo miałam tylko 4 komórki 3 sie zapłodniły jedna dotrwała do końca w dniu transferu powiedzieli że nie ma czego mrozic a po kilku dniach zadzwonili ze mamy jedna zamrozona w 6 dniu! to był szok, za tydzien bedzie podana jak wszystko pojdzie dobrze :)
    Dziewczyny ja tez sie maga wsłuchiwałam w moje ciało... ale wszystko było normalnie a była ciaża biochemiczna po niej okropny 3 dniowy krwotok okres :(

  • __maria__ Koleżanka
    Postów: 45 7

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa wrote:
    Ja też bo miałam tylko 4 komórki 3 sie zapłodniły jedna dotrwała do końca w dniu transferu powiedzieli że nie ma czego mrozic a po kilku dniach zadzwonili ze mamy jedna zamrozona w 6 dniu! to był szok, za tydzien bedzie podana jak wszystko pojdzie dobrze :)
    Dziewczyny ja tez sie maga wsłuchiwałam w moje ciało... ale wszystko było normalnie a była ciaża biochemiczna po niej okropny 3 dniowy krwotok okres :(

    Czytam te wszystkie historie i rozwala mnie ile trzeba przejść... tyle starań, tyle nadziei, a i tak nie mamy kompletnie żadnego wpływu na finał 😔

    4 x AID :( cb :(
    1 ICSI :( zero mrozaków :(
    2 ICSI bhcg +
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    __maria__ wrote:
    Czytam te wszystkie historie i rozwala mnie ile trzeba przejść... tyle starań, tyle nadziei, a i tak nie mamy kompletnie żadnego wpływu na finał 😔
    To prawda... Czasami sie zastanawiam skąd tyle mamy cierpliwości i siły ... Gdyby ktoś trzy lata temu powiedział mi że czeka mnie taka droga to chyba padlabym na zawał 😂

    nowa lubi tę wiadomość

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • nowa Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie wierze ze to mnie dotyczy! Ale nie mamy innego wyjść, ja sobie mysle ze zawsze moze byc gorzej i ciesze sie że jestem zdrowa... a wiem że kiedys bede mieć dziecko tylko jeszcze nie wiadomo jak i kiedy :)
    Damy rade dziewczyny!

  • Malaw Ekspertka
    Postów: 157 59

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam najgorzej z porównywaniem się... koleżanki które zaczęły później maja już drugie w drodze... i cały czas nie nasza kolej :( wiem ze nie powinno się tak myśleć i narzekać ale jak pomyśle ze ktoś sobie planuje ze chce mieć wszystkie dzieci z czerwca i tak ma to mnie krew zalewa...

    p19uk0s3fe2kcge1.png

    3i496iyeu0huzgvk.png
  • nowa Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaw wrote:
    Ja to mam najgorzej z porównywaniem się... koleżanki które zaczęły później maja już drugie w drodze... i cały czas nie nasza kolej :( wiem ze nie powinno się tak myśleć i narzekać ale jak pomyśle ze ktoś sobie planuje ze chce mieć wszystkie dzieci z czerwca i tak ma to mnie krew zalewa...
    Też tak miałam, siostra ma już w tym czasie dwie wspaniałe córeczki.. Ale ja powoli zmieniam koleżanki na te bezdzietne ;) w sumie samo to jakos tak sie dzieje, bo te z dziecmi wybieraja ciagle cos innego no i mają bardzo mało czasu :) bo spedzają ten wolny czas w zabawowniach, na placach zabaw, na urodzinkach pierdzinkach ... ;) nie ma co sie porównywać my będziemy dłużej młode, widze kolezanki na fb z gimbazy to chyba niedlugo będa babciami! :P

  • Malaw Ekspertka
    Postów: 157 59

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie wstępnie chyba coś się zadziało... beta 7 DTP 92:) ale wczoraj popołudniu miałam straszne stresy... już nie będę chodzić w szczegóły... strasznie się boje ze to zaszkodziło i nie wiem czy powinnam brac coś na uspokojenie... czy mogę coś brac. Jutro mam wizytę wiec może ich zapytam.

    PS progesteron 89, nie za duży ? Już sama nic nie wiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2019, 06:47

    wszamanka, __maria__ lubią tę wiadomość

    p19uk0s3fe2kcge1.png

    3i496iyeu0huzgvk.png
  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaw wrote:
    Dziewczyny u mnie wstępnie chyba coś się zadziało... beta 7 DTP 92:) ale wczoraj popołudniu miałam straszne stresy... już nie będę chodzić w szczegóły... strasznie się boje ze to zaszkodziło i nie wiem czy powinnam brac coś na uspokojenie... czy mogę coś brac. Jutro mam wizytę wiec może ich zapytam.

    PS progesteron 89, nie za duży ? Już sama nic nie wiem.


    Aaaa, super!!! Odczarowałaś złą passę:)) Progesteron dobry, ja miałam 500;)
    Na uspokojenie melisę można..

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • __maria__ Koleżanka
    Postów: 45 7

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaw wrote:
    Dziewczyny u mnie wstępnie chyba coś się zadziało... beta 7 DTP 92:) ale wczoraj popołudniu miałam straszne stresy... już nie będę chodzić w szczegóły... strasznie się boje ze to zaszkodziło i nie wiem czy powinnam brac coś na uspokojenie... czy mogę coś brac. Jutro mam wizytę wiec może ich zapytam.

    PS progesteron 89, nie za duży ? Już sama nic nie wiem.

    Super! Ja wczoraj nie wytrzymałam i oznaczyłam bete, ale poczekam do jutra, żeby sprawdzić czy rośnie, bo już przerabiałam pozytywną betę i ciążę biochemiczną, więc boję się na maxa 😔🙁😔

    4 x AID :( cb :(
    1 ICSI :( zero mrozaków :(
    2 ICSI bhcg +
  • Malaw Ekspertka
    Postów: 157 59

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria ale wyszła dodatnia ?

    p19uk0s3fe2kcge1.png

    3i496iyeu0huzgvk.png
  • __maria__ Koleżanka
    Postów: 45 7

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaw wrote:
    Maria ale wyszła dodatnia ?

    Tak.

    4 x AID :( cb :(
    1 ICSI :( zero mrozaków :(
    2 ICSI bhcg +
  • Malaw Ekspertka
    Postów: 157 59

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) super. Trzymam kciuki za przyrost. Damy radę :)

    p19uk0s3fe2kcge1.png

    3i496iyeu0huzgvk.png
  • __maria__ Koleżanka
    Postów: 45 7

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy mogłybyście mi proszę wytłumaczyć, jak to jest z tym progesteronem? Czytam na innych wątkach, że dziewczyny sprawdzają go przed transferem i potem też, a ja z tego co widzę to miałam tylko w ostatnim podglądzie stymulacji... Może powinnam się o to upomnieć potem też...? 🙉

    4 x AID :( cb :(
    1 ICSI :( zero mrozaków :(
    2 ICSI bhcg +
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ