Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Białystok - Bocian
Odpowiedz

Białystok - Bocian

Oceń ten wątek:
  • Kamilam8 Autorytet
    Postów: 828 808

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza wrote:
    podobno nie było u nas problemu. Kiedyś Mrugacz nam powiedział, że jeśli coś jest nie tak, to tylko na poziomie genetycznym.. no i się okazało

    Miałam mięśniaki, to wycięli, teraz się okazało, że mam małą niedoczynność tarczycy, biorę euthyrox.
    Poza tym wszystko super fantastycznie, owulacje były, endo ok, hormony ok. M nasienie super.

    A badałaś coś z genetyki?

    ih9kcbx.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1054

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak byliśmy pacjentami Invikty a nasienie mojego męża było naprawdę kiepskie i zastanawialiśmy się czy z takim nasieniem mamy wogle szansę na ivf to lekarz powiedział nam że czasem tak bywa, gdybyśmy przeprowadzili ivf u całkowicie zdrowej pary, to czasem może zdażyć się tak, że nie zapłodni się żadna komórka, bo to jest loteria i nikt nie wie dlaczego tak jest.
    Wiem że to cholernie boli, a życie rzuca te kłody pod nogi że czasem ciężko sie podnieść, ale jedno wiem napewno, warto walczyć do końca.

    Nanatasza lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Nadira :*

    Kamila, nie badaliśmy, lekarz powiedział, że to dam jedynie obraz, czy jest prawdopodobieństwo wad genetycznych (zespołu downa itd) - pytałam go dziś o to. Ale nic nie zmieni jakości komórki

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela, jak po wczorajszej wizycie?

    Marcelka43 lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Marcelka43 Koleżanka
    Postów: 95 18

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza ogromne <3
    u mnie w niedzielę transfer :)

    Marcelka43
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie szybko, wydawało mi sie ze dopiero co @ dostałaś. Ale lekarze wiedza co robią. Trzymam kciuki

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Marcelka43 Koleżanka
    Postów: 95 18

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja nie wiem jak to jest
    bo ja zabieram mrożaczka
    tak wyliczył, no ufam, że wie co robi ...

    Marcelka43
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1054

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już po punkcji, znieczulenie odespane :-) Pobrano 11 jajeczek wszystkie o ile będą dojrzałe, idą do zapłodnienia. Tylko żeby się ładnie zapłodniły...Teraz pozostaje tylko czekać.

    Marcelka43, Nanatasza, Kamilam8 lubią tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1054

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelka kciuki za transfer!

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Marcelka43 Koleżanka
    Postów: 95 18

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira dzięki :)

    Nadira lubi tę wiadomość

    Marcelka43
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira gratulacje, trzymam kciuki za piękne zarodki!!

    Marcelka43, Nadira lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Marcelka43 Koleżanka
    Postów: 95 18

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane co się bierze na transfer ...

    Marcelka43
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1054

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelka43 wrote:
    Kochane co się bierze na transfer ...
    To co na punkcję: koszulę, kapcie

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1054

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza wrote:
    Nadira gratulacje, trzymam kciuki za piękne zarodki!!
    Podchodzę spokojnie do tego, zobaczymy co się nam zapłodni... Po tylu porażkach człowiek ma dystans do tego wszystkiego. Ale o kciuki poproszę ;-)

    Rudaaa lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 1 maja 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira kiedy będziesz cos wiedziała? Dzwonili z kliniki?

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1054

    Wysłany: 2 maja 2016, 04:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili. Z 8 moich komórek tylko 2 się zapłodniły. Jeśli jakimś cudem dotrwają do 5 doby to w środę transfer. Ale ja już nie wierzę w cuda.

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 2 maja 2016, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki mimo wszystko! Co ma być, to będzie.
    ja też przestaję wierzyć w cuda.. i tracę wszelką nadzieję..

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Pola7 Autorytet
    Postów: 457 678

    Wysłany: 3 maja 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu czekają do 5 doby? Z moich 6 tez tylko 2 się zaplodnily . W 3 dobie podali jeden, drugi nie dotrwal do 5..

    09.2015 - 1 ICSI :-)
    06.2016 -Mój Cud ❤

    2017 - 2 ICSI - powrót po rodzeństwo-nieudany
    2018 - 3 ICSI
  • Marcelka43 Koleżanka
    Postów: 95 18

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam sikańca jedna kreska :(
    dziś 10dpt

    Marcelka43
  • Pola7 Autorytet
    Postów: 457 678

    Wysłany: 4 maja 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelka43 za wcześnie na sikańca

    09.2015 - 1 ICSI :-)
    06.2016 -Mój Cud ❤

    2017 - 2 ICSI - powrót po rodzeństwo-nieudany
    2018 - 3 ICSI
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ