Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Białystok - Bocian
Odpowiedz

Białystok - Bocian

Oceń ten wątek:
  • Marcelka43 Koleżanka
    Postów: 95 18

    Wysłany: 6 lutego 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, czy są pary, które leczą się w Bocianie?

    Marcelka43
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam to samo pytanie :) Czy ktos robil ivf w Bialymstoku, w Bocianie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelka43 ty juz po wizycie?

  • Marcelka43 Koleżanka
    Postów: 95 18

    Wysłany: 30 marca 2016, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie, czekam na @, a Ty?

    Marcelka43
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 30 marca 2016, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja leczę się w Bocianie, miałam tam laparotomię, 4 iui, teraz w kwietniu podchodzimy do ivf :)

    do którego lekarza jeździcie?

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Kamilam8 Autorytet
    Postów: 828 808

    Wysłany: 30 marca 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już o mnie wiesz ;)- doktor BP

    Nanatasza, Marcelka43 lubią tę wiadomość

    ih9kcbx.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 30 marca 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodziłam najpierw do szefa, ale gdy nie było go i miałam wizytę przyjął mnie właśnie BP - jego spokój, kojący głoś i dokładność w tłumaczeniu skłoniły mnie do zmiany :)

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 30 marca 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Bocianowa :)

    Nanatasza, Marcelka43, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Marcelka43 Koleżanka
    Postów: 95 18

    Wysłany: 30 marca 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wybieram się do GM :)

    Marcelka43
  • Marcelka43 Koleżanka
    Postów: 95 18

    Wysłany: 30 marca 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza wrote:
    hej, ja leczę się w Bocianie, miałam tam laparotomię, 4 iui, teraz w kwietniu podchodzimy do ivf :)

    do którego lekarza jeździcie?
    a skąd jesteś?

    Marcelka43
  • Marcelka43 Koleżanka
    Postów: 95 18

    Wysłany: 30 marca 2016, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Ja też Bocianowa :)
    a na jakim etapie jesteś :)

    Marcelka43
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 31 marca 2016, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelka43 wrote:
    a skąd jesteś?
    jestem z Mazur, dojeżdżamy 200km w 1 stronę.
    Chodziłam do GM, konkretny, za dużo nie mówi, ale odpowie na wszystkie pytania. Ale jakiś strach przed nim czułam, nie wiem czemu :P zaufałam mu, bo mnie operował, robił iui. Ale zaiskrzyło jak byliśmy u BP i u niego teraz działamy.

    a Ty skąd?

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Marcelka43 Koleżanka
    Postów: 95 18

    Wysłany: 31 marca 2016, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcę zabrać mrożaczki, wiesz może jak sie z nim umówić ...
    2-3dc czy jakoś inaczej, bo słyszłam w połowie cyklu
    boję się nie przegapić owu
    Jestem z Białegostoku, mam blisko.
    200km też jest ok ... na nockę będziecie zostawać?

    Marcelka43
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 31 marca 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze kazał przychodzić 2-3dc, dzwoniłam do rejestracji i zależnie od tego, z czym sie przychodzi taki dziewczyny dają termin. Przy iui zawsze znalzały odpowiedni czas, ale już na zwykłą, kontrolną wizytę musiałam czekać 2 tyg. Najlepiej zapytać w rejestracji.

    Raz tylko na nockę zostawaliśmy, jak mieliśmy badanie a na 2 dzień iui. A tak to dojeżdżamy. Teraz pewnie, jak będzie monitoring i punkcja będziemy nocować.

    A Ty się przenosisz z innej kliniki?

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1054

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie bocianowe dziewczyny, ja też jestem bocianowa. Przygarniecie mnie? Po ostatniej wizycie w klinice po raz pierwszy widziałam tegoroczne bociany, mam nadzieję że nam wszystkim przyniosą szczęście.

    Nanatasza lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1054

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My leczymy się u dr GM, ale na ostatniej wizycie trafiliśmy na zastępstwo do dr CG i nie powiem zadowolona jestem z wizyty. A dojeżdżamy 350 km, dobrze że mam rodziców w pobliżu, można u nich przenocowć i przy okazji odwiedzić :-)

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Marcelka43 Koleżanka
    Postów: 95 18

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza dzięki za info <3
    ja Bocianowa i jak ktoś potrzebuje noclegu, to tanio wynajmuję
    Witaj Nadira <3 to Ty podlasianka <3

    Nadira lubi tę wiadomość

    Marcelka43
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 31 marca 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Nadira!
    Faktycznie masz kawal. Poznalam w Bocianie dziewczyny z Lublina, tez dojeżdżały, ale czego sie nie robi dla malucha :)

    Maexelka, będę pamiętać o noclegach :)

    Marcelka43, Nadira lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Marcelka43 Koleżanka
    Postów: 95 18

    Wysłany: 31 marca 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza wrote:
    Maexelka, będę pamiętać o noclegach :)
    dzięki i wszystkie zapraszam :)

    Marcelka43
  • Marcelka43 Koleżanka
    Postów: 95 18

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie i życzę miłego dnia :)

    Nadira lubi tę wiadomość

    Marcelka43
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ