Forum Starając się z pomocą medyczną Brak implantacji zarodkow (RIF)
Odpowiedz

Brak implantacji zarodkow (RIF)

Oceń ten wątek:
  • Figunia Ekspertka

Wysłany: 9 września 2020, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    Koszty duze ale skoro to pomaga... Gratuluje po cichu i trzymam kciuki! A kto Ci zlecil te wlewy, immunolog czy ginekolog?
    Immunolog zlecił immunoglobiny , ginekolog zgadzał się na wszystkie lekki od immunologa . Dziękuję 😙 Powodzenia dziewczyny

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2020, 11:56

rocznik 90'
    1 IVF blastki 4.1.1 I 4.3.3 - beta 0.1😥 2 IVF blastki 4.a.a I 5.B.c beta 0.1😥 3 IVF blastka 4.B.B czekamy....💪 Allo Mlr 0% ,Łuszczyca, niedoczynność tarczycy, Kariotypy prawidłowe, Nk 6 % , Amh 2.3 endometrioza 1 stopień. Mąż wyniki w normie . uwo9yx8dt1fvd5qp.png
  • Karollajnn Debiutantka

Wysłany: 9 września 2020, 14:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figunia wrote:
    Chciałam dodać coś do siebie . Miałam 4 transfery nie udane dwie pełne procedury niestety moje komórki też nie są jakieś świetnej jakości bo zarodki się zapladnialy A później w większości degenerowaly ale były. Allo mlr najpierw 27 później niestety 0. Oczywiście dodatkowo kir AA ( miałam transfer z accofil ale też nie drgnęło) Nigdy przez 6 lat nie miałam pozywtynej bety ani testu . Jakiś czas temu podchodziilam do 3 procedury miałam tylko jednej zatodeczek 4BB reszta zdegenerowala . Podeszłam do transferu z immunoglobinami, accofilem encortonem 10 mg, acardem i accofilem pierwszy Raz miałam dodatnia bete . Aktualnie 9 tydzień... na tym etapie narazie jest wszystko dobrze . Wiem że immunoglobiny to ogromny koszt ale tonący się brzytwy chwyta nie miałam już nadzieji myślę że to pomogło w piątek mam ostatni wlew . Czytałam że działanie immunoglobin na szeroki zakres .

Figunia gratulacje i 3mam mega mocno kciuki za powodzenie!! ;) :)

Dziękuję za info. W takim razie spróbuję dobić się do Paśnika i zapytam o te immunoglobiny, może się ku temu pochyli w moim przypadku. Choć nie jest to najtańsza "impreza", no ale cóż, jak się bardzo mocno chce...;)

• Kalya Ekspertka

Wysłany: 9 września 2020, 21:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollajnn wrote:
    Figunia gratulacje i 3mam mega mocno kciuki za powodzenie!! ;) :)

Dziękuję za info. W takim razie spróbuję dobić się do Paśnika i zapytam o te immunoglobiny, może się ku temu pochyli w moim przypadku. Choć nie jest to najtańsza "impreza", no ale cóż, jak się bardzo mocno chce...;)
    Z tego co wiem, to dr Pasnik nie proponuje i nie wypowiada sie za bardzo w temacie podawania immunoglobulin, po prostu sie w tym nie specjalizuje; Pasnik to raczej szczepienia; tak Ci tylko daje znac, ze moze nie pomoc w temacie;

Karollajnn lubi tę wiadomość

• Karollajnn Debiutantka

Wysłany: 9 września 2020, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalya wrote:
    Z tego co wiem, to dr Pasnik nie proponuje i nie wypowiada sie za bardzo w temacie podawania immunoglobulin, po prostu sie w tym nie specjalizuje; Pasnik to raczej szczepienia; tak Ci tylko daje znac, ze moze nie pomoc w temacie;

Dziękuję za podpowiedź ;) Nie będę się na zapas stresowała, że mnie olał czy coś :)

Kalya lubi tę wiadomość

• Kaarola Autorytet

Wysłany: 10 września 2020, 07:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figunia wrote:
    Immunolog zlecił immunoglobiny , ginekolog zgadzał się na wszystkie lekki od immunologa . Dziękuję 😙 Powodzenia dziewczyny
    Figunia a czemu Ci Sydor zlecił immoglobuliny? Proponował Ci również szczepienia?

PCOS, IO, hiperinsulinemia, NT, RIF
    MTHFR_677C>T hetero, PAI-1 4G homo, ANA1 ujemne, KIR AA, NK 20.6%; allo mlr 27.7%
    AsthenoTeratozoospermia, fDNA=31%

1 IVF ICSI 11.2019 ❄❄❄❄
    FET 4.02.2020 ❄5.2.2 :( + encorton
    FET 7.03.2020 ❄5.3.3 :( + atosiban, encorton, embrioglue, AH
    04.2020 histeroskopia OK
    FET 11.07.2020❄❄4.3.3 :( + accofil, intralipid, encorton, AH

2 IVF ICSI + fertil chip 08.2020 11x❄
  • Figunia Ekspertka

Wysłany: 10 września 2020, 08:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarola wrote:
    Figunia a czemu Ci Sydor zlecił immoglobuliny? Proponował Ci również szczepienia?
    Tak miałam dwie opcje albo szczepienia albo immunoglobiny. Moje Allo mlr 0 ale zaznaczył Od razu że po szczepieniach różnie bywa czasem nie wzrasta na tyle Allo mlr A niestety niewiem jak teraz ale wtedy był zakaz szczepień pullowanych ( ponoć są bardziej skuteczniejsze) i przerazala mnie myśl że znowu coś może nie wyjść i znow pod górkę przedyskutowalismy z mężem i zdecydowalismy że wezmę te immunoglobiny .

Kaarola lubi tę wiadomość

rocznik 90'
    1 IVF blastki 4.1.1 I 4.3.3 - beta 0.1😥 2 IVF blastki 4.a.a I 5.B.c beta 0.1😥 3 IVF blastka 4.B.B czekamy....💪 Allo Mlr 0% ,Łuszczyca, niedoczynność tarczycy, Kariotypy prawidłowe, Nk 6 % , Amh 2.3 endometrioza 1 stopień. Mąż wyniki w normie . uwo9yx8dt1fvd5qp.png
  • AgaP83 Ekspertka

Wysłany: 10 września 2020, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figunia gratuluję: )

Ja też mam allo mlr 0% I chcę immunoglobuliny. Mam pytanie czy po pierwszym wlewie miałaś badane allo? W jakim czasie przed transferem miałaś wlew?

AgaP83
  • Figunia Ekspertka

Wysłany: 10 września 2020, 11:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie kochana nie miałam już badane wogole Allo mlr 🙂 wlew dożylny miałam 3 dni przed transferem dokładnie to w poniedziałek A w środę transfer ☺️ po 9 dniach Bthcg i przyrost na bieżąco wysyłalalam do dr i później tylko na wizytę po kolejną receptę na privigen skąd jesteś?

rocznik 90'
  • AgaP83 Ekspertka

Wysłany: 10 września 2020, 12:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figunia wrote:
    Nie kochana nie miałam już badane wogole Allo mlr 🙂 wlew dożylny miałam 3 dni przed transferem dokładnie to w poniedziałek A w środę transfer ☺️ po 9 dniach Bthcg i przyrost na bieżąco wysyłalalam do dr i później tylko na wizytę po kolejną receptę na privigen skąd jesteś?

Ze Śląska. Super bo ja wpadłam w rozpacz czytając szczepieniach :( A mogę Cię popytać czy miałaś immunosuspresję?

Twoja historia jest dla mnie światełkiem w tunelu

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2020, 12:34

AgaP83
  • Figunia Ekspertka

Wysłany: 10 września 2020, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam Ci zaproszenie na priv może tam popiszemy 🙂 zaakceptuj

rocznik 90'
‹‹ 21 22 23 24 25
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego