X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Wczoraj rozmawialam z synem, zapytalam co by bylo gdyby Sw.mikolaj na gwiazdke dal nam w prezecie dzidzie w moim brzuszku? A moj synio-Nieeeeee!!!!!-ja chce dostac ferbiego!
    Hahaha!milej niedzieli!

    A ile ma lat syn:)? Moja odkąd skończyła trzy lata, czyli prawie dwa lata nas męczy o siostrzyczkę lub braciszka. Tylko myślałam wtedy, że będzie jak przy pierwszej ciąży - robimy dziecko? robimy! - i po 9 miesiącach poród. A teraz? Tu problem, tam problem...

    Pociesz się, że to tylko 9 dni, ja testuje za prawie miesiąc i już wariuje...:/
    Madziara wrote:
    A dzis tak mnie napierd prawy jajnik i promieniuje na lewy ...jestem w pracy i zdycham

    Kurcze, jak czytam wasze bóle po clo, to się zaczynam obawiać tego, co będzie za 2 tygodnie... (:

    Madziara lubi tę wiadomość

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj syn ma 6 lat,i uwierzcie dziewczyny ze nigdy jakos wielce nie chcial miec rodzenstwa...zato jak juz ma kontakt z malenkim dzieckiem to widze po nim ze bedzie najlepszym starszym bratem na ziemi
    Ja dzis jakies bulgotki w podbrzuszu odczowam...
    Madzia pewnie pekl pecherzyk!
    Mocno wierze ze nam sie uda!
    Popadam w paranoje...

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mysle ze pekl..
    200 ...mnie podczas brania clo tak nie bolalo tylko mialam promieniujacy troche bol takie klocie lekkie ale podczas owulacji mam takie bole...juz drugi raz...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2013, 11:02

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a możecie mi pomoc jeszcze w tej kwestii. Czy @ zawsze występuje 14 dni po owu? Czekam z niecierpliwością do środy

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wystapila 17 dni po ale generalnie faza luteinowa 14 dni trwa tylko musisz znac dokladna date ovulacji bo ovu czasem sie myli...wiec czekaj 14 dni i rob test ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2013, 12:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia tak sobir mysle....pisalam juz sms do akuszerki nawet. W zeszlym,pierwszym cyklu clo czulam sie bosko!
    Teraz od poczatku cyklu glowa mnie boli jakby ktos ja zgniatal. Meczy mnie bezsennosc.
    Na pewno nie ma to zwiazku ze stresem bo juz sie wyluzowalam. U mnie juz po paranojach i 24h mysleniue codziennie o dziecku. Czuje luz.
    Nie mam zamiaru tez bzykac sie z moim M po dwa razydziennire bo to nie jest w naszym stylu.
    Wole nie zabijac namietnosci. Nie pozwole sobie na to w pol roku po slubie. Za bardzo kocham nasze zycie....
    ale wracajac do tematu. Zbiera mnie na wymioty ten bol glowy. Jakbym wciaz w uszach sluszala szum.
    jestem zmeczona bo to jest trwale od wtorku.....
    powodzenia kolezankom po owulacji.
    aaaaa i jajniki mniej bola niz przy 1 cyklu. Moze z 4 razy je czulam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak sadze ..ja kocham sie z moim kiedy mamy ochote ...wczoraj bylismy zmeczeni i poszlismy spac a dzis pekl chyba mi pecherzyk bo mam taki bol...na clo czulam sie ok mialam wrazenie ze nic sie nie dzieje.. Wymiotowac ci sie chce z bolu glowy ja tak mam z moja migrena...a mnie tak boli glowa z odstawienia lekow ...w tej przerwie do owulki...
    wez sobie paracetamol on nie zaszkodzi tobie a nawet ewentualnej ciazy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2013, 14:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania , to skutki uboczne Clo, wspolczuje ;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Ania , to skutki uboczne Clo, współczuje ;*

    A czy skutkiem ubocznym są też napady złości i nerwowość, bo od rana albo cały świat się na mnie uwziął i mam jakiś dodupny dzień albo to efekt clo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he ja mam tak caly czas ...a clo tyle nie biore... Moga byc to skutki uboczne chodz mowie Na clo w pierwszym cyklu bol glowy od 2 tabletki i lekki bol jajnika w drugim cyklu objawow brak jakis lekkie klocie za to owulacje z bolem takim ze chodzic ciezko ...najlepiej lezec..dzis jestem w pracy i ciezko mi funkcjonowac ...dobrze ze kolezanka poszla do zabiegu ..dzieki temu moge zdychac ....siedzac nie stojac.

    200 lubi tę wiadomość

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po porzadkach w domu troche sie rozluznilam...mniej myslalam,ale troszke tak.nie wiem dziewczyny czy nie wyolbrzymiam,ale caly czas czuje delikatny bol w dole brzuszka.raz mniej,razaaardziej,ale boli...

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam do mnie na sprzątanie :) ja z mężem kolce sie od dwóch tygodni. Może być winne CLO albo rzucenie palenia.

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hormony pewnie dzialaja! Jak by sie dalo tak teleportowac to uwierzcie dziewczyny ze kazdej z Was bym posprzatala-zeby tylko nie myslec...

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje zadaniem na najbliższe 4 dni to myślenie "co ma być to będzie". Ale to nie jest łatwe wiem. Pebelka a Ty bralas teraz pregnyl? Podobno nawet w 26 dc może zafalszowac wyniki bety dlatego ja czekam do dnia @

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bralam,lekarz mi powiedzial ze do 50 po podaniu pregnylu 12dni wstecz moze byc.jesli bedzie wiecej jak 100 to jest ok.ja napewno nie wytrzymam do @.a cykle mam 27dniowe.a Ty tez po pregnylu?

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tylko ja już jestem w 25 dc, a pregnyl był podany 12 dc, a owu 14 dc. Teraz czekam. Piersi mnie bolą od dziś ale to jak zawsze przed okresem

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki bardzo mocno! Daj znac odrazu!

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasika8303 wrote:
    Dziewczyny odstawiłam CLO i się udało :-) Są 2 kreseczki :-) Czytałam na necie, że często po odstawieniu CLO się udaje :-)
    gratulacje!!
    Ania1986 wrote:
    hej dziewczyny, a ja znow z pytaniem;) od ktorego dnia brania clo czulyscie jajniki?
    ja juz od drugiego dnia...

    Magda79 wrote:
    Witam wszystkie staraczki :)
    Czy któraś z was ma może owulację tylko z jajnika przy niedrożnym jajowodzie i bierze CLO aby pobudzić jajnik przy drożnym jajowodzie?

    Jak zareagowały wasze jajniczki?

    Ja brałam 1xCLO od 5dc do 9dc - efekt owulka jak co miesiąc przy niedrożnym jajowodzie, więc lekarz nie dał mi zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka i powstała torbiel ;/
    Kolejny cykl to były środki antykoncepcyjne - aby mieć pewność że torbiel się wchłonie i teraz kolejny cykl z CLO.
    Pytanie czy brać 2xCLO czy po 1xCLO. Lekarz 2 mce temu i teraz na wizycie mówił, że będziemy podwajać dawkę a na koniec wizyty że lepiej zostać przy 1xCLO.
    Obawiam się że przy 1xCLO znowu będzie tylko 'standardowa owulka'.
    Chyba nic złego się nie stanie jak wezmę 2xCLO?
    PS
    Bliźniaczej raczej się nie boję, latka lecą więc nawet byłaby wskazana ;p
    ja biore, ale jestem chyba krok za Toba, bo za mna dopiero pierwszy cykl z clo i tez oczywiscie owulka z niedroznej strony... wrrrr....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pabelka tak mysle o swoim remoncie znaczy sprzataniu po nim ale nie...kobieto nie bedziesz mi sprzatac bo w tym czasie do tegi czasu bedziesz myslec gdzie lozeczko dzieciece wstawic...

    a powaznie od owulki caly czas mialam takie ciagniecie lekki bol bulgotanie ...a niestety sie nie udalo , ale zycze Ci zeby to nie byla tylko twoja paranoja taka jak byla moja ...i rozczarowanie..potem jest ciezej ....dlatego bedzie co ma byc i nie szukam objawow ...nooo chyba ze sa takie jak dzis ..bol ze zgina...a maz kolacje przygotowal

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2013, 20:38

    pabelka88 lubi tę wiadomość

  • Viki26 Autorytet
    Postów: 524 527

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaana wrote:
    ja biore, ale jestem chyba krok za Toba, bo za mna dopiero pierwszy cykl z clo i tez oczywiscie owulka z niedroznej strony... wrrrr....

    aaana jesteś tydzień za mną :) oby ten cykl był owocny!

    2014 ISCI1 :( cp 2015 crio :( 05.2015 ISCI2 :) 2017 ISCI3 :( 02.2018 ISCI4 :( 2018 ...?i co teraz?
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ