X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Dołączam się do pytania Ani1986 (:
    kochana a czujesz wogule jajniki? ja dzis 2 dziec z clo a w jajkach cisza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Ja je czułam w sumie od 3 dnia brania CLO. Po wzięciu 5 dawek mniej ale nadal. Poźniej dopiero owu wyczulam.

    Gratulacje dla koleżanki,której się udało :)
    to czyli bralas po 1 ?:)

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak po jednej tab, przez 5 dni, od 5 do 9 dc i wychodowałam 2 pęcherzyki, które pękły :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Tak po jednej tab, przez 5 dni, od 5 do 9 dc i wychodowałam 2 pęcherzyki, które pękły :)
    to super:) teraz trzymamy kciuki za zielonosci:) ja wlasnie tez biore po 1 i wogule zero puki co reakcji jajnikow, a czytalam tu ze dziewczyny z bolu to po scianach chodzily

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam zacząć brać Clo od kolejnego cyklu.
    Ale może pomożecie mu już teraz, bo na pewno jesteście zorientowane w temacie - 9 dc i tylko jeden pęcherzyk na prawym jajniku, 10 mm. Czy to dobry "wymiar"? Jest szansa na owu?

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie ja nadzwyczajnego bólu nie czułam. Takie bardziej ciągnięcie albo kucie w jajnikach bo w każdym cos urosło. Gorzej czułam się po pregnylu ale nie wiem czy Ciebie to dotyczy. Bedziesz miała zastrzyk?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Dziewczyny mam zacząć brać Clo od kolejnego cyklu.
    Ale może pomożecie mu już teraz, bo na pewno jesteście zorientowane w temacie - 9 dc i tylko jeden pęcherzyk na prawym jajniku, 10 mm. Czy to dobry "wymiar"? Jest szansa na owu?
    jest szansa przeliczjac ze pecherzyk rosnie 2mm na dobe

    aga.just lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    W sumie ja nadzwyczajnego bólu nie czułam. Takie bardziej ciągnięcie albo kucie w jajnikach bo w każdym cos urosło. Gorzej czułam się po pregnylu ale nie wiem czy Ciebie to dotyczy. Bedziesz miała zastrzyk?
    tak bede miec, tzn mam przepisany, ale czy bedzie potrzebny, to sie zobaczy

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to uważaj na skutki uboczne, ale życzę Ci, żeby nie był potrzebny :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania dzięki za info. Może uda mi się zrobić usg w przyszłym tyg, żeby zobaczyć co i jak, choć pewnie znów to będzie cykl bez owu i do tego meeega długi :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasika8303 wrote:
    Dziewczyny odstawiłam CLO i się udało :-) Są 2 kreseczki :-) Czytałam na necie, że często po odstawieniu CLO się udaje :-)

    myslalam o tobie...bardzo bardzo sie ciesze ze jednej z nas sie udalo...zycze ci szczesliwego macierzynstwa ..pisz co i jak...

    kasika8303 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mi sie zaczynają skutki uboczne pregnylu ...bo slabo mi sie zrobilo i pusciłam haftka na zapach kawy mojego męża.... a wczesniej nic poza napadami lekkiego goraca po podaniu zastrzyku .....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2013, 12:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara wrote:
    Chyba mi sie zaczynają skutki uboczne pregnylu ...bo slabo mi sie zrobilo i pusciłam haftka na zapach kawy mojego męża.... a wczesniej nic poza napadami lekkiego goraca po podaniu zastrzyku .....
    a od kiedy czujesz jajniki, tzn od ktorego dnia przyjmowania clo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co ja miałam od 5 do 9 dc i tak naprawde jajniki czułam kolo 7 dc takie kłocie w poprzednim cyklu,i nie tak od razu... teraz w 11 dc mial pecherzyk 23 mm i lekki tylko ból i nie pekl jeszcze ...bo wczesniej przy owu byl taki spory ból i mi sie słabo robilo ... wiec skoro jajników jakoś specjalnie nie czułam przy Clo a owulka wystapila wiec jak ty jakiś objawów nie masz to sie nie przejmuj na zapas .....ja tu czytalam ze od 4 dc juz czuly to rożnie ...a w tym miesiacu prawie nie czulam nic a pecherzyk jak byk ... moze przy serduszkowaniu lekkie bole :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2013, 12:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to przy naturalnej owulacji to mam taki bol przy peknieciu pecherzyka, ze chodzic nie moge

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    kochana a czujesz wogule jajniki? ja dzis 2 dziec z clo a w jajkach cisza

    Nie. To już trzeci dzień, wczoraj jakby coś czułam, ale potem mi się to "zlało" z bólem @. Dziś nic. Też biorę 1 tabletkę i zaczynam się zastanawiać, czy faktycznie nie brać 8 dni jak przepisał lekarz. Chyba, że zacznie coś kłuć, to wezmę 6, bo mimo wszystko boję się torbieli.

    Kasika, kurcze, 2 kreseczki... Ech, marzenia (:

    Sysiaaaaa, dwa pęcherzyki, to super, będziemy wszystkie czekać na dobre wieści (:

    Dziewczyny, pregnyl zawsze się stosuje z clo? Bo jak czytam wasze wypowiedzi, to wy chyba wszystkie macie... /:

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Chyba pregnyl dziala,bo jakos placzliwa jestem...na 15 do lekarza!
    napisz co i jak i powiedz mi w jaim czasie ci mogł peknąć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Dziewczyny,ja mam dzis dolo jak huy.wstalam kolejna proba przytulanek...a ja co? Trakcie myslalam tylko o tym gdzie sie polozyc '' po" bo starszy syn wstal i musielismy zrezygnowac z lozka w pokoju...nie wiem czy nie za duzo mnie to kosztuje...);

    Rozumiem Cię doskonale. Chociaż dla mnie jest najgorsze, jak znowu robię test, wychodzi jedna kreska, a ja mam doła i ryczę przez 2 dni. Wtedy córka przychodzi, przytula się, chociaż nie wie o co chodzi to mówi "Nic się nie martw mamusiu, ja za ciebie trzymam kciuki. Razem nam się uda". Wtedy jest mi bardziej źle, bo kurcze, to ja powinnam jej zapewnić oparcie, a nie na odwrót...

    pabelka88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Nie. To już trzeci dzień, wczoraj jakby coś czułam, ale potem mi się to "zlało" z bólem @. Dziś nic. Też biorę 1 tabletkę i zaczynam się zastanawiać, czy faktycznie nie brać 8 dni jak przepisał lekarz. Chyba, że zacznie coś kłuć, to wezmę 6, bo mimo wszystko boję się torbieli.

    Kasika, kurcze, 2 kreseczki... Ech, marzenia (:

    Sysiaaaaa, dwa pęcherzyki, to super, będziemy wszystkie czekać na dobre wieści (:

    Dziewczyny, pregnyl zawsze się stosuje z clo? Bo jak czytam wasze wypowiedzi, to wy chyba wszystkie macie... /:
    o kurcze a dlaczego az 8 dni?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tamtym miesiacu nie dostalam Pregnylu ..bo pekl Sam przed umowiona wizyta..a teraz nie pekl 3 dni z rzedu a mial 23-24 mm zeby torbieli nie bylo dal zastrzyk...wiec to zalezy

    200 lubi tę wiadomość

‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ