CLO
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
Nic z tego jednak... To nie realne, doszukuje sie objawów i już. Co będzie to będzie powiem wam że strasznie nie chce mi sie iść jutro do pracy. Miałam 17 dni wolnego i jutro znowu wszystko od nowaDopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!
10.02.2019 1 wizyta w OA -
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnySysiaaaaa wrote:Jutro po pracy odbiore wyniki progesteronu. Jak spadł to znaczy ze @ przyjdzie w środę, jak nie to wielką radość. Mam chyba palpitacje serca z tych nerwów już
Oby nie. ...a masz jakies objawy poza sluzem..jak jutro termin okresu to test juz powinien wyjść. ..Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2014, 18:37
-
Ostatnio cykl trwał 27 dni ale pregnyl był podadany w 12 dc, teraz w 13 więc cykl 28, @ w środę powinien przyjść. Objawy... Hmmmm. Piersi bolały przez dwa dni bardzo teraz przeszło, śluz i o owu miałam dość dziwne skurcze. Temp wysoka 37.1, ale zobaczymy jaka jutro będzie. Ostatnio przed @ spadła dzień wcześniejDopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!
10.02.2019 1 wizyta w OA -
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
Ja chce juz niedziele!
Dziewczyny piersi bola tak ze nie moglam znalezc sobie pozycji do snu...takie napompowane...a tu jeszcze 5 cholernie dlugich dni!
Sysiaaaa daj znac jak Twoje wyniki. -
Pabelka tylko spokój cię uratuje Nie nakręcaj się za bardzo, naprawdę nie ma sensu, bo potem ciężko się dochodzi do siebie po kolejnej porażce A widzę, że szukasz u siebie objawów.. Lepiej się dać pozytywnie zaskoczyć. Aczkolwiek trzymam kciuki, żeby przeczucia cię nie myliły
-
Staram sie,ale tak dlugo juz czekam...
Bolesnosc i obrzek piersi przypisuje bardziej duphastonowi,bo w zeszlym cyklu mialam tak samo.no moze sutki tak nie bolaly,ale podobnie.staram sie byc dzielna,ale sama podswiadomoscplata mi figle! -
nick nieaktualnyNoo ja jestm 5 @ dni po owulce i poza lekkim bolem jajnikow okresowym to mnie nic nie boli ...temperatury dziwnie skacza ....ale zbytnio sie nie przejmuje nimi bo teraz na zmiany pracowalam z nocami i nie zawsze dokladna byla ....
jak u was ? Czekamy na jakies wiesci dobre? -
no u mnie juz się dziś okres pojawił, dokłądnie tak jak się spodziewałam. rano równiutko po 28 dniach. wreszcie mogę zacząć od nowa, czekałam na to 2 tygodnie:)
PAbelka a u Ciebie dopiero 20dc ??? coś za bardzo sobie wkręcasz:) choć oczywiście życzę Ci gorąco jak i wszystkim pozostałym pozytywu:)
SYSIAA czekamy na wieści:)
dziewczyny doradźcie mi bo nie pamiętam jak lekarz dokłądnie powiedział.....
biorę CLO od 3-7 dnia CYKLU to kiedy powinnam się na monitoring udać?? w 10 dniu cyklu czy wcześniej?? -
Ja jestem w trakcie owulacji, chociaż może była wczoraj, może dziś, o ile w ogóle jest bez zastrzyku. Dowiem się dopiero w czwartek.. Wczoraj wieczór zapodałam sobie winko dla rozluźnienia psychiki i fajnie było, prawie tak jak dawniej.. Oczywiście najpierw się pokłóciliśmy z M, ale uznał swoją winę (ewidentnie ja przegięłam, no ale) i przeprosił
Ogólnie to pierwszy raz od wielu lat siadłam i na spokojnie spisałam sobie postanowienia noworoczne i jakoś tak lżej mi się na duszy zrobiło. Potem pogadaliśmy z M o tym i okazało się, że praktycznie większość postanowień mamy takich samych Odpuściłam wszelkie głupoty typu schudnę, czy nie będę jeść słodyczy i skupiłam się bardziej na duchowych sprawach i mam mocne postanowienie się tego trzymać Mam cel żeby ten rok był całkiem inny niż poprzedni, bo w poprzednim cały czas miałam wrażenie że się cofam zamiast iść do przodu..