X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Panan super! :) Ja mialam dosc duze pecherzyki ok.25-27mm i pekaly pozniej k.16-17dc

    Ja sie zapisalam w koncu na nfz do gina! :D czuje sie jakbym szczyt jakis zdobyla conajmniej ;) Najsmieszniejsze jest to, ze wydzwanialam bog wie gdzie i za kim, chore terminy wszedzie a wmojej orzychodzi 5minode mnie terminy do gina sa na... jutro (zapisalam sie na kwiecien po @) :D Tylko to jakas taka lekarka ktora na znanym lekarzu ma ocene 1,5/5 ;) wiec do niej nie pojde, ale jest tez doktorek ktory ma ocene 4/5 i pracuje tez na Ujastku, wiec ufff! Byloby cudownie jakby mi dal to skierowanie na droznosc i mi ja tam zrobil, pomarzę sobie :P
    Jak pościemniasz z długością starań to moze się udać!

  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina cieszę się, że udało Ci się zapisać! Może akurat zrobią Ci tą drożność na NFZ. Ja miałam sonohsg na nfz i nie było problemu. Teraz przy laparoskopii zwykłe hsg. U mnie jajowody drożne.

    SusannaDean kciuki za betę!! Może wraz z wiosną posypią się tu dobre informacje! &&&

    Selina lubi tę wiadomość

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2039 1225

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Znowu widoczna lekka kreska po wyschnieciu też na zdjeciu, wyniki bety po 17
    o trzymam mocno kciuki! A pokażesz dzisiejszy test?


    Ja mialam wczoraj plamienie po cytologii. W ogole dzwonili z centrum, ze im zajumalam skierowanie na cyto :P :P :P a ja nie przeczytalam, tylko schowalam do teczki, myslalam, ze to do odbioru wynikow, a podobno mialam to zaniesc do rejestracji :P


    Zielona, ja najdłużej @ nie miałam rok czasu, trochę ponad nawet. Ale byłam młodsza i jakiś zje*an gin mi wmawiał (bylam na wizycie po pół roku, bo wczesniej mialam raz na 4 miesiace), że to ok, nic nie szkodzi i że nie ma potrzeb nic z tym robić. Dopiero jak minął rok i udałam się do innego, to się za głowę złapał.
    Od tamtej pory mój najdłuższy cykl miał pół roku, bo też jakiś gin nie chciał mi dac lutein. W tej chwili pilnuję by @ była chociaż co te 50 dni.

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm, 12+5 tc CRL 71mm, 16+5 tc 198 g, 19+5 tc 370g, 20+6 tc 489g
    24+6 810g💗
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam Wam ostatnio że do Was zaglądam choć nie biorę clo (brałam 3 cykle, potem na dwa dostałam aromka). Dziś byłam odebrać wyniki histopatologiczne ze szpitala i spotkałam mojego doktora. Koniec końców od jutra (5dc) przez 5 dni mam brać CLO. :P

    Więc przygodę z clo zaczynam od nowa :) ;)

    Olciaaa lubi tę wiadomość

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    o trzymam mocno kciuki! A pokażesz dzisiejszy test?


    Ja mialam wczoraj plamienie po cytologii. W ogole dzwonili z centrum, ze im zajumalam skierowanie na cyto :P :P :P a ja nie przeczytalam, tylko schowalam do teczki, myslalam, ze to do odbioru wynikow, a podobno mialam to zaniesc do rejestracji :P


    Zielona, ja najdłużej @ nie miałam rok czasu, trochę ponad nawet. Ale byłam młodsza i jakiś zje*an gin mi wmawiał (bylam na wizycie po pół roku, bo wczesniej mialam raz na 4 miesiace), że to ok, nic nie szkodzi i że nie ma potrzeb nic z tym robić. Dopiero jak minął rok i udałam się do innego, to się za głowę złapał.
    Od tamtej pory mój najdłuższy cykl miał pół roku, bo też jakiś gin nie chciał mi dac lutein. W tej chwili pilnuję by @ była chociaż co te 50 dni.


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3f5df289ab3f.jpg

    inna perspektywa
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/46bce5f83ee3.jpg

    Ale słaba, jesli w ogóle jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Pisałam Wam ostatnio że do Was zaglądam choć nie biorę clo (brałam 3 cykle, potem na dwa dostałam aromka). Dziś byłam odebrać wyniki histopatologiczne ze szpitala i spotkałam mojego doktora. Koniec końców od jutra (5dc) przez 5 dni mam brać CLO. :P

    Więc przygodę z clo zaczynam od nowa :) ;)
    No i super !

    Parsleyek lubi tę wiadomość

  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2039 1225

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, super wieści! I naprawdę krótki termin :)

    Ja się ostatnio dowiedziałam, że z uwagi na moją przeszłość zdrowotną mam jeszcze większe wskazania do hsg niż sądziłam i właśnie mama ma iść zagadać do gin o skierowanie dla mnie... Mam nadzieję, że się uda. Jeśli awidność cytomegalii wyjdzie mi źle, to mam przerwę od starań nawet na pół roku, więc chcę ten czas możliwie jak najlepiej wykorzystać.

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm, 12+5 tc CRL 71mm, 16+5 tc 198 g, 19+5 tc 370g, 20+6 tc 489g
    24+6 810g💗
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2039 1225

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3f5df289ab3f.jpg

    inna perspektywa
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/46bce5f83ee3.jpg

    Ale słaba, jesli w ogóle jest
    na pierwszy coś jakby widzę... ale na drugim nie. Kurcze, oby to jednak było to!
    Mnie ostatnio tak kilka testów oszukało, że już chyba we własny pozytyw nie uwierze dopóki nie będzie ewidentny

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm, 12+5 tc CRL 71mm, 16+5 tc 198 g, 19+5 tc 370g, 20+6 tc 489g
    24+6 810g💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    na pierwszy coś jakby widzę... ale na drugim nie. Kurcze, oby to jednak było to!
    Mnie ostatnio tak kilka testów oszukało, że już chyba we własny pozytyw nie uwierze dopóki nie będzie ewidentny
    Masz rację :)

  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2039 1225

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam taki oszukany kieds

    wcsherwdl82p_t.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 14:47

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm, 12+5 tc CRL 71mm, 16+5 tc 198 g, 19+5 tc 370g, 20+6 tc 489g
    24+6 810g💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    <a href=https://zapodaj.net/421206c66e013.jpg.html>IMG_40757.jpg</a>
    Wstaw jeszcze raz

    A co do mojego to nie chcę wyschniętych pokazywać bo mogą być niemiarodajne chociaż 3 różnych firm

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    ja mialam taki oszukany kieds

    wcsherwdl82p_t.jpg
    ładne jaja...
    tylko ja mam na 3 roznych i widzialam przed czasem

  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2039 1225

    Wysłany: 28 marca 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie mialam 10 dpo d151548d.jpg

    górny - pepino 10
    dolny - allegro 25 (!) tego dnia beta pokazala 46 :)
    a taki kilka dni później

    f6953279.jpg

    i tego kazdej tutaj życze!!!!!!!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 15:05

    Parsleyek, Olciaaa, Flowwer, Raven lubią tę wiadomość

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm, 12+5 tc CRL 71mm, 16+5 tc 198 g, 19+5 tc 370g, 20+6 tc 489g
    24+6 810g💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się okazuję że mogę być ok 11 dpo a nie 13 dpo jak myslałam, bo obliczyłam sobie owulację na dzień pozytywa a to jest min 24 h po pozytywie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma mia nooo miec taki piekne krechy jak na tym ostatnim Twoim zdjeciu :D achh

    Susanna czekamy w takim razie na wiesci za 2h i trzymam kciuki :)

    Parsleyek a to Clo tak z glupa przepisal na nowo czy faktycznie masz problem z owu? Jak wyniki histopatologiczne?

  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2039 1225

    Wysłany: 28 marca 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    U mnie się okazuję że mogę być ok 11 dpo a nie 13 dpo jak myslałam, bo obliczyłam sobie owulację na dzień pozytywa a to jest min 24 h po pozytywie..
    za 2h bedziesz miala wynik. Przynies nam tu dobre wiesci, musi sie w koncu co ruszyc, bo znowu mamy zastoj! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 15:06

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm, 12+5 tc CRL 71mm, 16+5 tc 198 g, 19+5 tc 370g, 20+6 tc 489g
    24+6 810g💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    za 2h bedziesz miala wynik. Przynies nam tu dobre wiesci, musi sie w koncu co ruszyc, bo znowu mamy zastoj! :)
    Widzę własnie, poczekajmy trochę i się okaże :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po monitoringu.endo z 3mm w ciągu 5 dni podskoczyl do 11mm.
    Ale pęcherzyk tylko o 2mm- dziś ma 14mm.
    Ciekawe kiedy będzie ta owulacja bo 8.4 jadę na urlop i niewiem czy zdążę z pregnylem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 15:37

    SusannaDean, Mamma-mia, Gosia1989, Raven lubią tę wiadomość

  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 28 marca 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:

    Parsleyek a to Clo tak z glupa przepisal na nowo czy faktycznie masz problem z owu? Jak wyniki histopatologiczne?

    Rozpoznanie ogólnie dziwnie napisane, ale zmiany łagodne! Z cytologią miałam też problem bo babka mi źle pobrała w szpitalu. Wyszła źle. Mój gin pobrał drugi raz i dziś się okazało że jest ok! Ulżyło mi. :)

    Teraz to ja w zasadzie nie wiem czy mam naturalnie owulacje czy nie. Myślę, że to tak już dostałam stymulacje ostatniej szansy.. a potem czeka mnie klinika. Bo ze stymulacją zawsze owulacja jest i jajo pęka. A ciąży brak. Teraz zobaczymy jak to będzie po usunięciu tych wszelkich cyst.

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Ja jestem po monitoringu.endo z 3mm w ciągu 5 dni podskoczyl do 11mm.
    Ale pęcherzyk tylko o 2mm- dziś ma 14mm.
    Ciekawe kiedy będzie ta owulacja bo 8.4 jadę na urlop i niewiem czy zdążę z pregnylem.
    No nie!!!!! Coś ten lekarz chyba ostatnio źle zmierzył :D Super

‹‹ 2449 2450 2451 2452 2453 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ