Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 28 marca 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Selina to nowy start! Ja jeszcze czekam, ale temperatura już 36,3 więc lada chwila.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 28 marca 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania1985 wrote:
    Ja zazwyczaj 24 godziny po zastrzyku miala bol jajnika taki ze chodzic nie mogła. Bol trwal tak ok 30 minut i pozniej bylo juz ok.



    A nie miałaś żadnej senności, nie byłaś napuchnięta itp? ja mam ból jajników i jestem mega senna itp.

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • ania1985 Autorytet
    Postów: 474 163

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias wrote:
    A nie miałaś żadnej senności, nie byłaś napuchnięta itp? ja mam ból jajników i jestem mega senna itp.
    Nie żadnych takich objawów. A który to Twój dzień cyklu?

    34 cykl starań, 7 z CLO
    czerwiec 2016 - Aniołek 5tc, listopad 2016 - histeroskopia usunięcie polipa
    Bromergon 2x0,5 tab, luty - ciąża w naturalnym cyklu
    Syn 12.11.17 Krystian


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam kolejny monitoring oby endo urosło i niech mi da ten pregnyl ☺

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania1985 wrote:
    Nie żadnych takich objawów. A który to Twój dzień cyklu?

    To mój 14 dzień cyklu, brałam Cleo od 5 do 9 dc, pregnyl dostałam 11 dnia cyklu, 10 dnia cyklu byłam na monitoringu to gin kazał dopiero na drugi dzień podać zastrzyk, a jak była u swoje to mi powiedziała ginka, że najlepiej podawać jak pęcherzyk ma 17/ 18 mm, więc niby był podany trochę późno i mam przyjść na 7 8 dc, bo niby pierwszą fazę mam bardzo krótką. Już sama nie wiem. Najgorsze to, że po tych dwóch lekach strasznie się czuję, jeszcze gorzej jak przed okresem. Napuchnięta i senna, masakra jak pomyślę, że w tym cyklu się nie uda i kolejny od nowa... Gratuluje dzidziusia :D Dzięki stymulacji się udało? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 11:52

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Ja dziś mam kolejny monitoring oby endo urosło i niech mi da ten pregnyl ☺


    A który to dzień cyklu? Ja mam ten cykl jako pierwszy na Clo i pregnylu :) Jak się czujesz?

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3407 2349

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean i jak dzisiejszy test?

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias wrote:
    A który to dzień cyklu? Ja mam ten cykl jako pierwszy na Clo i pregnylu :) Jak się czujesz?
    17dzien cyklu dziś.
    W 12 dc miałam pęcherzyk 12mm i endo 3mm.
    Po Clo miałam tylko uderzenia gorąca. Pregnylu jeszcze nie miałam.
    To również mój pierwszy cykl z clo.

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    17dzien cyklu dziś.
    W 12 dc miałam pęcherzyk 12mm i endo 3mm.
    Po Clo miałam tylko uderzenia gorąca. Pregnylu jeszcze nie miałam.
    To również mój pierwszy cykl z clo.


    Kumam, a jakie długie masz cykle? :)

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Nathi2468 Autorytet
    Postów: 884 534

    Wysłany: 28 marca 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a te zastrzyki np pregnyl kiedy najpóźniej powinny być podane? Chodzi mi o to, że w poprzednim cyklu byłam 11dc a teraz umówiłam się 12dc (bo tak mogę się urwać z pracy) i tak się zastanawiam czy to od wielkości pęcherzyków jest uzależnione bo chyba z naturalną owulacją to nie ma znaczenia hmmm?

    Starania od czerwca 2015r.
    - 1 IUI XII 2017r. - ciąża heterotopowa
    - 2 IUI III 2018r. - c.b.
    - VIII 2018r. usunięty lewy jajowód i 2 mięśniaki.
    - 3 IUI - X 2019 :(
    - 2020 r. 2 x IVF w Czechach nieudane
    - X 2021r. IVF ICSI - 8dpt beta HCG 88,6; 11 dpt 327,5; 13 dpt 961,8 ❤️❤️
    09.06.2022r. Milenka 1600g, 39cm; Martynka 1850g, 43cm
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 28 marca 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nathi2468 wrote:
    Dziewczyny a te zastrzyki np pregnyl kiedy najpóźniej powinny być podane? Chodzi mi o to, że w poprzednim cyklu byłam 11dc a teraz umówiłam się 12dc (bo tak mogę się urwać z pracy) i tak się zastanawiam czy to od wielkości pęcherzyków jest uzależnione bo chyba z naturalną owulacją to nie ma znaczenia hmmm?

    Czy owulacja stymulowana czy naturalna wielkość pęcherzyka ma znaczenie.

  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3407 2349

    Wysłany: 28 marca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nathi2468 wrote:
    Dziewczyny a te zastrzyki np pregnyl kiedy najpóźniej powinny być podane? Chodzi mi o to, że w poprzednim cyklu byłam 11dc a teraz umówiłam się 12dc (bo tak mogę się urwać z pracy) i tak się zastanawiam czy to od wielkości pęcherzyków jest uzależnione bo chyba z naturalną owulacją to nie ma znaczenia hmmm?
    nie ma znaczenia dc, tylko wielkosc pecherzykow :) Nie ma jednego, pasujacego do wszystkich schematu :)

    age.png
  • Nathi2468 Autorytet
    Postów: 884 534

    Wysłany: 28 marca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    nie ma znaczenia dc, tylko wielkosc pecherzykow :) Nie ma jednego, pasujacego do wszystkich schematu :)

    Dziękuję :) To jest mój drugi cykl z clo ;) A czy też macie większą @ po clo?

    Starania od czerwca 2015r.
    - 1 IUI XII 2017r. - ciąża heterotopowa
    - 2 IUI III 2018r. - c.b.
    - VIII 2018r. usunięty lewy jajowód i 2 mięśniaki.
    - 3 IUI - X 2019 :(
    - 2020 r. 2 x IVF w Czechach nieudane
    - X 2021r. IVF ICSI - 8dpt beta HCG 88,6; 11 dpt 327,5; 13 dpt 961,8 ❤️❤️
    09.06.2022r. Milenka 1600g, 39cm; Martynka 1850g, 43cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias wrote:
    Kumam, a jakie długie masz cykle? :)
    Ok 40-50dni. Najdłuższy cykl trwał 90dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz zaczynam mieć pobolewania w dole brzucha może owulka tuż tuż.

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 28 marca 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Juz zaczynam mieć pobolewania w dole brzucha może owulka tuż tuż.

    Oj to tak, jak czujesz podbrzusze to owulka tupie dużymi krokami :)

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 28 marca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a ja dziś byłam na monitoringu i jestem pozytywnie zaskoczona :) dAwno mi nie rosły pęcherzyki graffa i jest jeden na 1,5 cm . A wam przy jakiej wielkości pekaly ? Ale jedno mnie martwi jego szerokość 0,5 cm

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan super! :) Ja mialam dosc duze pecherzyki ok.25-27mm i pekaly pozniej k.16-17dc

    Ja sie zapisalam w koncu na nfz do gina! :D czuje sie jakbym szczyt jakis zdobyla conajmniej ;) Najsmieszniejsze jest to, ze wydzwanialam bog wie gdzie i za kim, chore terminy wszedzie a wmojej orzychodzi 5minode mnie terminy do gina sa na... jutro (zapisalam sie na kwiecien po @) :D Tylko to jakas taka lekarka ktora na znanym lekarzu ma ocene 1,5/5 ;) wiec do niej nie pojde, ale jest tez doktorek ktory ma ocene 4/5 i pracuje tez na Ujastku, wiec ufff! Byloby cudownie jakby mi dal to skierowanie na droznosc i mi ja tam zrobil, pomarzę sobie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 14:02

    Mamma-mia, Parsleyek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    SusannaDean i jak dzisiejszy test?
    Znowu widoczna lekka kreska po wyschnieciu też na zdjeciu, wyniki bety po 17

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Juz zaczynam mieć pobolewania w dole brzucha może owulka tuż tuż.
    Czekam na twoje usg a szczególnie info o endo!

‹‹ 2448 2449 2450 2451 2452 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ