X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaaM wrote:
    Rubi a w którym cyklu z letrozolem się udało?
    Masz pcos?
    Mam pcos. Piere mialam 5 cykli z clo potem mialam 2 cykle z leteozolem nie udalo sie. Potem hsg i po hsg mialam ogromna torbiel i cykl z hsg i kolejny byl stracony i w nastepnym tez mialam nic nie brac na stymulacje i wlasnie w tym cyklu sie udalo. Trochę zawile ale mam nadzieje ze zrozumiale. Takze mi się udało w cyklu bez stymulacji ale podobno te leki i tak dzialaja kilka cykli po odstawieniu.

    Patrycja201501 lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja bardzo ladny wynik. Trobiel chyba nie powinna wplynac na wynik progesteronu.

    Patrycja201501 lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładny wynik :) Jakie masz zakresy referencyjne dla progesteronu w tym labie?

    Ja też się pochwale, w 11dpo progesteron 17,1 przy normie do 15,9. Niestety mam już plamienia :( I tak sobie myślę, że to pewnie nie od progesteronu tylko przez tego polipa :(

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Ładny wynik :) Jakie masz zakresy referencyjne dla progesteronu w tym labie?

    Ja też się pochwale, w 11dpo progesteron 17,1 przy normie do 15,9. Niestety mam już plamienia :( I tak sobie myślę, że to pewnie nie od progesteronu tylko przez tego polipa :(

    Super twój wynik;)
    Wklejam swoje wyniki w linku. Zastanawiam się bo jest powyżej normy i boje się ze to przez ten torbiel;-(
    Pomożecie mi to zinterpretować?
    https://zapodaj.net/f22af02e9c654.jpg.html

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Ładny wynik :) Jakie masz zakresy referencyjne dla progesteronu w tym labie?

    Ja też się pochwale, w 11dpo progesteron 17,1 przy normie do 15,9. Niestety mam już plamienia :( I tak sobie myślę, że to pewnie nie od progesteronu tylko przez tego polipa :(

    A boli Cię brzuch? Może skonsultuj się z lekarzem?.

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    Super twój wynik;)
    Wklejam swoje wyniki w linku. Zastanawiam się bo jest powyżej normy i boje się ze to przez ten torbiel;-(
    Pomożecie mi to zinterpretować?
    https://zapodaj.net/f22af02e9c654.jpg.html

    Kochana, uważam że Twój wynik jest bardzo ładny :) Jest niewiele powyżej zakresu referencyjnego, więc nie martwiłabym się tym za bardzo. Ale oczywiście jeśli coś Cię niepokoi to idź/dzwoń do lekarza :)

    Brzuch mnie boli już od kilku dni po owulacji- jestem wzdeta i spuchnięta, jajniki kluja jak nigdy i czuję takie rozpieranie w macicy. Do lekarza na razie nie idę, bo i tak będę tego polipa usuwac w kolejnym cyklu.

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Kochana, uważam że Twój wynik jest bardzo ładny :) Jest niewiele powyżej zakresu referencyjnego, więc nie martwiłabym się tym za bardzo. Ale oczywiście jeśli coś Cię niepokoi to idź/dzwoń do lekarza :)

    Brzuch mnie boli już od kilku dni po owulacji- jestem wzdeta i spuchnięta, jajniki kluja jak nigdy i czuję takie rozpieranie w macicy. Do lekarza na razie nie idę, bo i tak będę tego polipa usuwac w kolejnym cyklu.
    A który jesteś dc? Może nie będziesz musiała usuwać polipa teraz, może się udało?;)
    Ja tez do owulacji byłam zdeta i spuchnięta. Później po owu mi przeszło ale powstała ta torbiel która mnie meczy mimo ze jest lepiej. Napisałam do gin czy wynik jest dobry, odpisał- bardzo dobry. Także pozostało mi czekać. Moja druga faza przy potwierdzonej owu to 13/14 dni także najdłuższy tydzień mi został. Czekam do następnej soboty. Kurczę obiecałam sobie ostatnio dać na luz. No nie idzie.

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Anytram Ekspertka
    Postów: 123 106

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ❤️ Opowiem Wam moja historie aby udowodnić, że cuda się zdarzają... Staraliśmy się od 2017, od lat wiedziałam że mam pcos, do tego doszły straszne wahań a tsh i inne problemy. W lutowym cyklu byłam pierwszy raz na clo, owu była, ciąży brak. W marcu przerwa bo mój był w delegacji, w kwietniu 2 cykl z clo, owu była, ciąży brak. Majowy cykl rozpoczęłam 02.05, bez żadnych wspomagaczy (wcześniej brałam inofem, wit d, b, itp itd) odstawilam wszystko, byłam zmęczona łykaniem garsci tabletek. 13.05 byłam u mojej gin ba usg, powiedziala:niestety żaden pecherzyk nie dojrzewa, u pani samo nic nie rosnie: następne 2 cykle clo+metformax a jak s i e nie uda to laparoskopie. Myślę sobie ok, w tym cyklu nie ma szans, od następnego walka, teraz tylko czekac na okres. 26 maja w dzień matki czyli 12 dni po wizycie u giną odbyłam jeden jedyny w tym cyklu stosunek (mojego wgl n i e było znów w domu cały cykl). W ostatni piątek rozchorowalam się przez klime w pracy, w sobotę rano dostał am plamienia tzn kropla krwi i brązowy śluz, w niedz też był brązowy śluz-pomyślałam okres s i e rozkręca przez przeziębienie wolniej, za kilka dni zaczynam clo. W poniedziałek jednak plamienia już n i e było, bólu też nie (Mam zawsze straszne bóle nie do zniesienia bez silnych lekow przez pierwsze 2-3 dni @), myślę dziwne, ale wszystko możliwe przy pcos wszystko jest pokrecone. We wtorek miałam zaczynać z clo więc w pon wieczorem mysle: mam w domu 1 test ciążowy, zrobię, a co mi zależy, Choc z góry wiem jaki będzie wynik. Zrobiłam... I wyszła druga kreska, nie wierzyłam, zadzwoniłam do lekarza i n i e mogłam zdania sklecić, kazała jechać na betę i zadzwonić z wynikiem. Ja dalej nie mogłam uwierzyć. We wtorek rano, przed pracą kupiłam 2 test innej firmy, zrobiłam i znów pozytyw,we wtorek po pracy pojechałam na bete wynik 405 płakałam jak dziecko...Gin powiedziała, że w piątek mam powtórzyć betę, powinna być ponad 1000 i umówimy się na usg może będzie już coś widać.dziś byłam na becie wynik 1444 😁 pierwsza wizyta u lekarza w poniedzialek Teraz jak siedzę i myślę to miałam tyle objawów, na ktore czekałam co miesiac a w tym szczególnym wszystkie przegapiłam... Najważniejsze Plamienie implantacyjne 13 dni po stosunku, ból, obrzmienie piersi, zgaga, zmęczenie wieczorem, bezsenność w nocy. Porostu ja nie brałam pod uwagę opcji ciąży, diagnoza lekarza że nic z tego w tym cyklu, tylko 1 stosunek... Moja mamusia odmówiła za intencje mojej zdrowej ciąży 2 razy Nowenne Pompejańsa oraz była w Częstochowie i zamówiła mszę. Wiecie co potwierdza mi teorie, że to cud od Boga? Fakt, że zaszlam w DZIEN MATKI to wszystko jest jak sen... Przepraszam za moje wywody, musiałam to napisać, jeszcze niedawno czytałam takie wypociny innych dziewczyn, nie przypuszczalam, że moja historia zakończy się w ten sposób, tzn rozpocznie w sumie:))) życzę wszystkim powodzenia, mocno trzymam kciuki aby każdej się udało😘

    Madziara0208, OlaaM, Pastylka, i_ka, Ewka 111111, Pani Ciasio, IGA.G lubią tę wiadomość

    147d3f1af2.png[/url]
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anytram wrote:
    Witajcie ❤️ Opowiem Wam moja historie aby udowodnić, że cuda się zdarzają... Staraliśmy się od 2017, od lat wiedziałam że mam pcos, do tego doszły straszne wahań a tsh i inne problemy. W lutowym cyklu byłam pierwszy raz na clo, owu była, ciąży brak. W marcu przerwa bo mój był w delegacji, w kwietniu 2 cykl z clo, owu była, ciąży brak. Majowy cykl rozpoczęłam 02.05, bez żadnych wspomagaczy (wcześniej brałam inofem, wit d, b, itp itd) odstawilam wszystko, byłam zmęczona łykaniem garsci tabletek. 13.05 byłam u mojej gin ba usg, powiedziala:niestety żaden pecherzyk nie dojrzewa, u pani samo nic nie rosnie: następne 2 cykle clo+metformax a jak s i e nie uda to laparoskopie. Myślę sobie ok, w tym cyklu nie ma szans, od następnego walka, teraz tylko czekac na okres. 26 maja w dzień matki czyli 12 dni po wizycie u giną odbyłam jeden jedyny w tym cyklu stosunek (mojego wgl n i e było znów w domu cały cykl). W ostatni piątek rozchorowalam się przez klime w pracy, w sobotę rano dostał am plamienia tzn kropla krwi i brązowy śluz, w niedz też był brązowy śluz-pomyślałam okres s i e rozkręca przez przeziębienie wolniej, za kilka dni zaczynam clo. W poniedziałek jednak plamienia już n i e było, bólu też nie (Mam zawsze straszne bóle nie do zniesienia bez silnych lekow przez pierwsze 2-3 dni @), myślę dziwne, ale wszystko możliwe przy pcos wszystko jest pokrecone. We wtorek miałam zaczynać z clo więc w pon wieczorem mysle: mam w domu 1 test ciążowy, zrobię, a co mi zależy, Choc z góry wiem jaki będzie wynik. Zrobiłam... I wyszła druga kreska, nie wierzyłam, zadzwoniłam do lekarza i n i e mogłam zdania sklecić, kazała jechać na betę i zadzwonić z wynikiem. Ja dalej nie mogłam uwierzyć. We wtorek rano, przed pracą kupiłam 2 test innej firmy, zrobiłam i znów pozytyw,we wtorek po pracy pojechałam na bete wynik 405 płakałam jak dziecko...Gin powiedziała, że w piątek mam powtórzyć betę, powinna być ponad 1000 i umówimy się na usg może będzie już coś widać.dziś byłam na becie wynik 1444 😁 pierwsza wizyta u lekarza w poniedzialek Teraz jak siedzę i myślę to miałam tyle objawów, na ktore czekałam co miesiac a w tym szczególnym wszystkie przegapiłam... Najważniejsze Plamienie implantacyjne 13 dni po stosunku, ból, obrzmienie piersi, zgaga, zmęczenie wieczorem, bezsenność w nocy. Porostu ja nie brałam pod uwagę opcji ciąży, diagnoza lekarza że nic z tego w tym cyklu, tylko 1 stosunek... Moja mamusia odmówiła za intencje mojej zdrowej ciąży 2 razy Nowenne Pompejańsa oraz była w Częstochowie i zamówiła mszę. Wiecie co potwierdza mi teorie, że to cud od Boga? Fakt, że zaszlam w DZIEN MATKI to wszystko jest jak sen... Przepraszam za moje wywody, musiałam to napisać, jeszcze niedawno czytałam takie wypociny innych dziewczyn, nie przypuszczalam, że moja historia zakończy się w ten sposób, tzn rozpocznie w sumie:))) życzę wszystkim powodzenia, mocno trzymam kciuki aby każdej się udało😘
    Gratuluje❤️❤️❤️ Ja tez wierze ze cuda się zdazaja... mam ogromna Nadzieje ze i u nas się zdazy... zdrowka i spokojnej ciazy ❤️

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anytram, no takie historie podnoszą na duchu :)

    Patrycja, mam też taka cichą nadzieję, ale w poprzednich cyklach test był dodatni, a plamienie się rozkrecalo :( Więc już nawet nie chce mi się pisać jak zrobię test, że pozytywny, jak np dzień później może wyjść bledszy i już wiem, jak to się skończy.
    W tym cyklu mam jakby mocniejsze plamienia, ale to chyba dlatego że ogólnie mam więcej śluzu, jakaś taka mokra się czuje. Jak nie ja ;)

    EDIT: pytalas o dc. Dzisiaj mój 12dpo, @ planowana w środę (fl trwa u mnie 16 dni).
    Aczkolwiek owu potwierdzona tylko temperaturą, a bylam na wakacjach i różnie bywało też z czasem mierzenia (i winko się trafiło ;) )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2019, 22:42

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy któraś mnie jeszcze pamieta Evli co tam u Ciebie jak malenka Alicja❤ Patrycja ❤reszta dziewczyn ...😘😘😘trochę was podczytuje ale juz dość ciszy

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esta wrote:
    Hej dziewczyny czy któraś mnie jeszcze pamieta Evli co tam u Ciebie jak malenka Alicja❤ Patrycja ❤reszta dziewczyn ...😘😘😘trochę was podczytuje ale juz dość ciszy

    Pewnie, że pamiętam :* Wracasz już do nas na stałe? :)

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Pewnie, że pamiętam :* Wracasz już do nas na stałe? :)
    Pewnie tak tak szczerze to patrycja mnie wywolala do tablicy to ja zarzywalam 6 tabl clo w listopadzie ale niestety ciazy nie utrzymalam drugie poronienie strasznie mnie zmienilo i wpadlam troche w depresje ale z pomocą przyjaciół i gin a przede wszystkim powierzenia wszystkiego Bogu i tak jak kol pisala nowenna pompejanska pomogla i naprawde szybko wyszlam z tego i szybko pogodzilam sie ze stratami a we wtorek odebralam wyn kariotypu i wszystko super nawet P genetyk nie umiala powiedziec dlaczego dochodzilo do poronien pozdrawiam wszystkoie dzirwczyny 😉.Jestem bardzo ciekawa czy Ag i Selina tez ukradkiem podczytuja .Dziewczyny dawajcie znac co u was ❤

    NowaJaaa lubi tę wiadomość

  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Anytram, no takie historie podnoszą na duchu :)

    Patrycja, mam też taka cichą nadzieję, ale w poprzednich cyklach test był dodatni, a plamienie się rozkrecalo :( Więc już nawet nie chce mi się pisać jak zrobię test, że pozytywny, jak np dzień później może wyjść bledszy i już wiem, jak to się skończy.
    W tym cyklu mam jakby mocniejsze plamienia, ale to chyba dlatego że ogólnie mam więcej śluzu, jakaś taka mokra się czuje. Jak nie ja ;)

    EDIT: pytalas o dc. Dzisiaj mój 12dpo, @ planowana w środę (fl trwa u mnie 16 dni).
    Aczkolwiek owu potwierdzona tylko temperaturą, a bylam na wakacjach i różnie bywało też z czasem mierzenia (i winko się trafiło ;) )

    W takim razie u Ciebie widzę tez długi tydzień nadzieji. Dobrze ze jesteśmy we dwie, będzie nam trochę razniej. Ja nie nastawiam się chociaż nadzieja zawsze się tli. Ale ostatnio tez się tliła i przyszła wstrętna malpa w 13dpo. A co do owu to nie jesteś sama z winkiem bo i ja sobie dwie lampeczki winka strzeliłam w dzień owu. A ze dawno nie piłam to je poczułam, mąż się śmiał ze może wkoncu się uda 😂😂😂;);)
    Ja w tym miesiącu miałam typowo książkowy sluz płodny. Jak nigdy. I ogólnie nawet nie liczyłam na owu poszłam do lekarza na cytologię a przy okazji zrobił usg i wypatrzył pęcherzyk. Także to już wogole cud ze coś urloslo.
    Kiedy zamierzasz testować? Ja sobie obiecałam w tym cyklu czekać na @ do 14 dpo minimum.

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esta wrote:
    Pewnie tak tak szczerze to patrycja mnie wywolala do tablicy to ja zarzywalam 6 tabl clo w listopadzie ale niestety ciazy nie utrzymalam drugie poronienie strasznie mnie zmienilo i wpadlam troche w depresje ale z pomocą przyjaciół i gin a przede wszystkim powierzenia wszystkiego Bogu i tak jak kol pisala nowenna pompejanska pomogla i naprawde szybko wyszlam z tego i szybko pogodzilam sie ze stratami a we wtorek odebralam wyn kariotypu i wszystko super nawet P genetyk nie umiala powiedziec dlaczego dochodzilo do poronien pozdrawiam wszystkoie dzirwczyny 😉.Jestem bardzo ciekawa czy Ag i Selina tez ukradkiem podczytuja .Dziewczyny dawajcie znac co u was ❤
    .

    Witaj Esta! Tak to o tobie pisałam;) super ze wracasz i super ze sobie poradziłaś. Ja również powierzyłam wszystko Bogu. Niech się stanie to co jest jego wola. Nic na sile. Nie buntuje się jego woli chociaż czasami bywało ciężko. Ale modlę się i proszę gorąco.
    Tez jestem ciekawa kto ze starej gwardii jeszcze nas podczytuje. Kurczę powiem wam ze mało nas zostało większość już zaciążyła. Wierze ze i my niedługo napiszemy o naszym szczęściu!!!!

    Esta lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    .

    Witaj Esta! Tak to o tobie pisałam;) super ze wracasz i super ze sobie poradziłaś. Ja również powierzyłam wszystko Bogu. Niech się stanie to co jest jego wola. Nic na sile. Nie buntuje się jego woli chociaż czasami bywało ciężko. Ale modlę się i proszę gorąco.
    Tez jestem ciekawa kto ze starej gwardii jeszcze nas podczytuje. Kurczę powiem wam ze mało nas zostało większość już zaciążyła. Wierze ze i my niedługo napiszemy o naszym szczęściu!!!!
    No patrycja teraz to wiem w Bogu i w modlitwie siła ja całą sobą powierzylam sie Bogu i Maryi. ❤NO DOBRA UDALO SIE DZISIAJ ZACZYNAM 10 TYDZIEN CIAZY KTORA PRZEBIEGA NAPRAWDE KSIAZKOWO I TO DZIEKI MODLITWIE I NOWENNE POMPEJANSKIEJ MÓJ CUD MIAŁ WCZORAJ 2. 86 CM ❤❤❤pozdrawiam 😘😘😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2019, 08:20

    Ewka 111111, Evli, Zozo lubią tę wiadomość

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esta, serio?? To nie żart?? Czemu od razu nie pisałaś kochana?? To cudowna wiadomość!! Gratuluję, niech to będzie cudowna nudna zdrowa ciąża <3 <3 <3
    Proszę nam tu porozsyłać fluidki :D

    Patrycja dzisiaj mój 13 dpo. Wczoraj zrobiłam test i wyszła bardzo bladziutka kreseczka, która jednak mocno ściemniała po wyznaczonym czasie (kiedy test wysechł). Nie jest to evap, niemniej nie jestem pewna tego testu i dla pewności powtórzyłam go dzisiaj. Dzisiaj z kolei nic się nie wyjaśniło, bo teoretycznie nie ma wyraźnej kreski/cienia, ale też nie mogę powiedzieć, że jest 100% negatywny. Generalnie, o dziwo, nie jestem ani jakoś zmartwiona ani za bardzo zasmucona.

    Jestem mentalnie w bardzo dziwnym miejscu teraz. Odkąd kilka dni temu ustaliliśmy z moim mężem, że po Nowym Roku rozpoczynamy procedurę adopcyjną, to czuję, że chciałabym już dostać okres i zakończyć ten cykl, zakończyć ten etap w moim życiu. Oczywiście, usunę polipa, będę brała clo i będę jak szalona obserwować wszystkie objawy, ale... ;) Nawet nie wiem, jak to wytłumaczyć, jakich słów użyć. Czuję ulgę, ale też chce mi się płakać, jak to piszę. Szaleństwo, nie uważacie?

    Przepraszam, że się rozpisałam. Bardzo potrzebowałam to z siebie wyrzucić.
    Kontynuując- pojechałam dzisiaj na betę. Wiem, że będzie ujemna, czuję to, ale "oficjalny" wynik będzie koło 14. W związku z tym odstawiam Duphaston i zastrzyki, i zostawiam wszystkie złe emocje za sobą :)

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Esta, serio?? To nie żart?? Czemu od razu nie pisałaś kochana?? To cudowna wiadomość!! Gratuluję, niech to będzie cudowna nudna zdrowa ciąża <3 <3 <3
    Proszę nam tu porozsyłać fluidki :D

    Patrycja dzisiaj mój 13 dpo. Wczoraj zrobiłam test i wyszła bardzo bladziutka kreseczka, która jednak mocno ściemniała po wyznaczonym czasie (kiedy test wysechł). Nie jest to evap, niemniej nie jestem pewna tego testu i dla pewności powtórzyłam go dzisiaj. Dzisiaj z kolei nic się nie wyjaśniło, bo teoretycznie nie ma wyraźnej kreski/cienia, ale też nie mogę powiedzieć, że jest 100% negatywny. Generalnie, o dziwo, nie jestem ani jakoś zmartwiona ani za bardzo zasmucona.

    Jestem mentalnie w bardzo dziwnym miejscu teraz. Odkąd kilka dni temu ustaliliśmy z moim mężem, że po Nowym Roku rozpoczynamy procedurę adopcyjną, to czuję, że chciałabym już dostać okres i zakończyć ten cykl, zakończyć ten etap w moim życiu. Oczywiście, usunę polipa, będę brała clo i będę jak szalona obserwować wszystkie objawy, ale... ;) Nawet nie wiem, jak to wytłumaczyć, jakich słów użyć. Czuję ulgę, ale też chce mi się płakać, jak to piszę. Szaleństwo, nie uważacie?

    Przepraszam, że się rozpisałam. Bardzo potrzebowałam to z siebie wyrzucić.
    Kontynuując- pojechałam dzisiaj na betę. Wiem, że będzie ujemna, czuję to, ale "oficjalny" wynik będzie koło 14. W związku z tym odstawiam Duphaston i zastrzyki, i zostawiam wszystkie złe emocje za sobą :)
    Pani Ciasio bo u mnie dwie ostatnie ciąże konczyly sie poronieniem i lyzeczkowaniem od marca chodze znow do innego lekarza ktory nie zabardzo chce przepisywac leki choc jak poprosilam o clo to wypisal ale np duphastonu juz nie a luteine dopiero aplikowalam od samej koncowki 5 tyg gdzie ja juz bylam spakowana do szpitala ze kolejne poronienie a tu taka niespodzianka a nie posalam dlatego że czekalam na wczorajsza wizyte czy malenstwo dobrze sie rozwija dlatego dopiero dzisiaj pisze i posylam wam zdrowe wiruski ₩¥§₹§μ^¤©❤❤❤DZIEWCZYNY NIGDY SIE NIE PODDAWAJCIE I wiem to po sobie strasznie okropnie ciężko wyluzowac i nie myslec ale naprawde da sie trzeba tylko WIERZYĆ mocno WIERZYCi miec naprawde serdecznego przyjaciela obok siebie zeby czasami takiego dał kopa że popamietasz😉 i tak bylo ze mną bylam o krok od psychiatry 😦WIERZE ZE KAZDEJ Z WAS SIE UDA WCZESNIEJ CZY PÓŹNIEJ TRZYMAJCIE SIE KOCHANE ❤nie wiem jak czesto bede pisala ale napewno kazdej z was będę kibicowala ❤❤❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2019, 11:06

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, Esta :) Zainteresowałam się tą Nowenną Pompejańską, bo już nie pierwszy raz o niej słyszę. Chociaż powiem szczerze, że musiałam przypomnieć sobie, jak się różańca używa, bo przez lata leżał nieużywany w szafie ;)

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Dzięki, Esta :) Zainteresowałam się tą Nowenną Pompejańską, bo już nie pierwszy raz o niej słyszę. Chociaż powiem szczerze, że musiałam przypomnieć sobie, jak się różańca używa, bo przez lata leżał nieużywany w szafie ;)
    Mje swiadectwo z nowenna pompejanska:postanowilam w modlitwach i oboecalam Maryi ze jak tylko sie dowiem ze jestem w ciazy to zaczne odmawiac tobylo w sobote zrobilam test ale nowenny nie zaczelam w poniedziakwk w dużym hipermarkecie wypadl mi rozaniec przy kasie przy placeniu w drodze do domu caly czas myslalam bo nie mial prawa wypasc mi z torebki ale znown nie zaczelam we czwartek 9 maja opowiedzialam to na spotkaniu w grupie ALFAi dziewczyna z zapytaniem ale odmawiasz a ja ze nie od jutra zaczne tak od 10 rowna data a ona zacznij dzisiaj i 9 maja zaczelam 3 czesci rozanca z modlitwami skonczylam po polnocy i tak stoje przed kalendarzem i nie wierze gdybym zaczela w sobote jak wyszedl mi pozytywny test to skonczylabym w urodziny syna a jak od poniedzialku to w 8 urodziny corki ale nowenne koncze 1 lipca i nic z ta data mi sie nie kojarzalo az na drugi dzien olsnienie moj tata ktory 1 lipca mialby imieniny czowa nademna wiem to a wr srode jest 8 mscy jak zmarl nowenne koncze 1 lipca a 2 lipca mam prenatalne jestem bardziej wyluzowana bo wiem ze moj tata i moje dwa ANIOŁKI czuwają nademną a jeszcze międzyczasie odmawialam9 DNIOWA litanie do sw Rity i 3 tyg temu skonczylam w piatek a popolodniu jechalam do gin a tu juz serduszko ❤pięknie bilo wiem jestem tego pewna ze to zasluga Boga i Maryi .Przepraszam rozpisalam sie ale chcialam sie tym z wami podzielic bo dla mnie to CUD ❤❤❤

    Pani Ciasio, Patrycja201501 lubią tę wiadomość

‹‹ 3244 3245 3246 3247 3248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ