X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 5 listopada 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessi_91 wrote:
    Ja też oczywiście jestem za 😉 na spotkanie niestety pewnie nie dotrę, ale do grupy chętnie się przyłączę 😉
    A skąd jesteś Kessi?tak wogole
    Kiedy testujesz?

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 5 listopada 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ze śląska, mieszkam jakieś 30 km od Katowic.
    Planowo test miał być w sobotę , ale zrobię w piątek bo przełożyłam badania męża z przyszłego tygodnia na ten i jakaś nadzieja się jeszcze tli, że może nie będą potrzebne.
    Ale... byłam dziś w rossmanie i kupiłam dwa testy także kusi mnie jutro testować. Nie daje mi spokoju test poniedziałkowy i kreska która pojawiła się po wyschnieciu choć wiem że ten test powinien dawno leżeć w koszu 🙈🙊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2019, 17:57

  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 5 listopada 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jestem na siebie zła za ten cykl, że tak się dałam ponieść emocjom z tymi testami. No ale czasem i tak bywa , że stara baba, a zachowuje się jak małolata 😄

  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 5 listopada 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessi_91 wrote:
    Ja to jestem na siebie zła za ten cykl, że tak się dałam ponieść emocjom z tymi testami. No ale czasem i tak bywa , że stara baba, a zachowuje się jak małolata 😄
    Z tego co widzę jesteś w moim wieku;) ja z testami mam to samo, nawet kupiłam jeszcze dwa w rossmanie i leżą bo dostałam okres.... także wiem
    Jak to jest z testami;) .. ja ciagle trzymam za Ciebie kciuki!!! A terminowo kiedy powinnaś mieć @?

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 5 listopada 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessi_91 wrote:
    Ja jestem ze śląska, mieszkam jakieś 30 km od Katowic.
    Planowo test miał być w sobotę , ale zrobię w piątek bo przełożyłam badania męża z przyszłego tygodnia na ten i jakaś nadzieja się jeszcze tli, że może nie będą potrzebne.
    Ale... byłam dziś w rossmanie i kupiłam dwa testy także kusi mnie jutro testować. Nie daje mi spokoju test poniedziałkowy i kreska która pojawiła się po wyschnieciu choć wiem że ten test powinien dawno leżeć w koszu 🙈🙊
    Z Katowic masz dobre połączenie pociągiem wiec damy radę 💪😘

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 5 listopada 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Katowic za śmieszne pieniądze można do Wrocławia przyjechać jeszcze flixbusem

    Patrycja201501 lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1721 1233

    Wysłany: 5 listopada 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez południe Polski 🙂 damy rade Dziewczyny, chociaz dla mnie teraz to takie kosmiczne ze mogłabym w ciaze zajść... ale kiedyś sie uda! Patrycja daj znać czy cos Wam pomogło 😉 my jutro kino 🙂

    Patrycja201501 lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 5 listopada 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaJaaa wrote:
    Ja tez południe Polski 🙂 damy rade Dziewczyny, chociaz dla mnie teraz to takie kosmiczne ze mogłabym w ciaze zajść... ale kiedyś sie uda! Patrycja daj znać czy cos Wam pomogło 😉 my jutro kino 🙂
    Dam znać;) w czwartek idę do psychologa, A na sobotę już mam w planach wieczorem kino i wino no i zobaczymy jak się wieczór potoczy;) dzieki raz jeszcze. Coś trzeba zacząć robić, trzeba żyć!!!

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1721 1233

    Wysłany: 5 listopada 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja popieram i trzymam kciuki za to zeby sie u Was poprawiło 🙂

    Patrycja201501 lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 6 listopada 2019, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    Z tego co widzę jesteś w moim wieku;) ja z testami mam to samo, nawet kupiłam jeszcze dwa w rossmanie i leżą bo dostałam okres.... także wiem
    Jak to jest z testami;) .. ja ciagle trzymam za Ciebie kciuki!!! A terminowo kiedy powinnaś mieć @?


    Patrycja planowo @ powinna przyjść w poniedziałek. Przynajmniej tak myślę. Przy braniu duphastonu cykle trwały u mnie zawsze 29 dni. W piątek kończę brać dupka dlatego test miał być w sobotę.
    Dzisiaj oczywiście pokusiłam się o test i wyszła piękna jedna kreska, a wokół niej biel. Wiem , że to może być za wcześnie , ale już i tak nie wierzę , że jeszcze coś z tego może być.
    Dziś rano jadąc do pracy popłakałam się przy reklamie wit. D dla dzieci w radiu. To raczej nie jest normalne. Dlatego Patrycja koniecznie daj znać jak u psychologa bo ja sobie chyba bez niego też nie poradzę.

    Jeśli @ i tak ma przyjść to lepiej by było, żeby przyszła z dwa dni wcześniej albo z dzień później bo mam ustawione kolejne wizyty w klinice ,a że moja Pani dr jedzie na jakąś konferencje to jeśli @ przyjdzie planowo to mam do wyboru iść w 9dc albo 14dc. Mogę też iść do innego lekarza , ale będę pierwszy cykl na aromku i dodatkowo będziemy mieć wyniki męża już więc wolałabym iść do mojej lekarki.
    Czasem już bym wolała, żeby ktoś powiedział , że szansą jest tylko in vitro i podejść do procedury. Bo teraz to tkwię w jakimś zawieszeniu...

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 6 listopada 2019, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessi to bym na twoim miejscu wtedy wybrała 9 dc. Ja tak miałam ostatnio i jakbym poszła na późniejszy termin mogłabym być lekko spóźniona.

    Nigdy nie byłam na konsultacji u psychologa ale nie wydaje mi się to jakoś bardzo złym pomysłem. Jeśli czuje ie taka potrzebę to próbujcie i oby wam pomogło.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 6 listopada 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis a Ty jak się trzymasz? Jakieś przeczucia co do efektów inseminacji?
    Jakie mieliście parametry nasienia przy inseminacji ?

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 6 listopada 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessi powoli odliczam. Przeczucia oczywiście, że się nie udało ale czas pokaże. Od 2 dni boli mnie podbrzusze, powoli cera się uspokaja. Po za tym u mnie nic nie może zbyt łatwo przyjść więc sama rozumiesz.
    Niestety protokół z IUI jest dostępny dopiero po 2 tygodniach od IUI więc wiem tylko że było 16 mln plemników z ruchem w 0,5 ml. Resztę dopiero się dowiem pewnie po teście bo mam przesłać wynik lekarzowi. W każdym razie najpóźniej 15.11 chce jechać odebrać protokół żeby wiedzieć co i jak.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 6 listopada 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessi_91 wrote:
    Patrycja planowo @ powinna przyjść w poniedziałek. Przynajmniej tak myślę. Przy braniu duphastonu cykle trwały u mnie zawsze 29 dni. W piątek kończę brać dupka dlatego test miał być w sobotę.
    Dzisiaj oczywiście pokusiłam się o test i wyszła piękna jedna kreska, a wokół niej biel. Wiem , że to może być za wcześnie , ale już i tak nie wierzę , że jeszcze coś z tego może być.
    Dziś rano jadąc do pracy popłakałam się przy reklamie wit. D dla dzieci w radiu. To raczej nie jest normalne. Dlatego Patrycja koniecznie daj znać jak u psychologa bo ja sobie chyba bez niego też nie poradzę.

    Jeśli @ i tak ma przyjść to lepiej by było, żeby przyszła z dwa dni wcześniej albo z dzień później bo mam ustawione kolejne wizyty w klinice ,a że moja Pani dr jedzie na jakąś konferencje to jeśli @ przyjdzie planowo to mam do wyboru iść w 9dc albo 14dc. Mogę też iść do innego lekarza , ale będę pierwszy cykl na aromku i dodatkowo będziemy mieć wyniki męża już więc wolałabym iść do mojej lekarki.
    Czasem już bym wolała, żeby ktoś powiedział , że szansą jest tylko in vitro i podejść do procedury. Bo teraz to tkwię w jakimś zawieszeniu...

    Napewno za szybko test wiec nie trać wiary bo jeszcze piłka w grze;) trzymam mocno kciuki- musi się udać! Nie dopuszczaj innej opcji! Ja tez czasem płacze przy jakiś reklamach. Eh te hormony... dlatego idę przegadać to. Powiem wam nawet ze cieszę się na ta wizytę jutro.. napewno dam znać.
    Tez czasami mam takie myśli ze lepiej usłyszeć coś konkretnego Chociaż złego niż ta niepewność. No bo czemu się nie udaje? Jest owu są super wyniki po owu a nadal nic nic nic.... i nie ma na to odpowiedzi. Może to naprawdę siedzi w głowie? Niewiem jak u was ale u nas przytulanie w czasie owu to takie mechaniczne. Niewiem czy kiedyś zabraliśmy się do tego z przyjemności i ochoty (w tym konkretnym czasie owu).
    Tez poszłabym na Twoim miejscu w 9 dc. Lepiej za wcześnie niż by coś przegapić.

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 6 listopada 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    Kessi powoli odliczam. Przeczucia oczywiście, że się nie udało ale czas pokaże. Od 2 dni boli mnie podbrzusze, powoli cera się uspokaja. Po za tym u mnie nic nie może zbyt łatwo przyjść więc sama rozumiesz.
    Niestety protokół z IUI jest dostępny dopiero po 2 tygodniach od IUI więc wiem tylko że było 16 mln plemników z ruchem w 0,5 ml. Resztę dopiero się dowiem pewnie po teście bo mam przesłać wynik lekarzowi. W każdym razie najpóźniej 15.11 chce jechać odebrać protokół żeby wiedzieć co i jak.
    Nobis kiedy test lekarz kazał robić? Trzymam kciuki! Mialas bardzo duża ilość wojowników wiec nie ma opcji ze się nie udało!!!!

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 6 listopada 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja będę mam robić we wtorek (12.11) ale planuje dzień wcześniej sikacza machnąć skoro mam w domu z zeszłego miesiąca.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • karolina7 Przyjaciółka
    Postów: 158 32

    Wysłany: 6 listopada 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    Patrycja będę mam robić we wtorek (12.11) ale planuje dzień wcześniej sikacza machnąć skoro mam w domu z zeszłego miesiąca.

    A na ilu pęcherzykach i jakiej wielkości miałaś robioną inseminację? To Wasze pierwsze podejście? Miałaś zastrzyk na pęknięcie?

    Patrycja & Nobis, wysłałam Wam wiadomość prywatną :)
    Pani Ciasio & Kessi, jak zaakceptujecie moje zaproszenie do przyjaciółek, to też dodam Was do naszej grupy na fb :)

    U mnie z rana wjechał ovitrelle na pęknięcie, także dzisiaj po pracy, jutro i jak damy radę, to też w piątek, pracujemy nad Bobaskiem :D w poniedziałek na monitoringu wyszło, że są 2 pęcherzyki, 16 i 17 mm, ładne endometrium, także zobaczymy :) ale generalnie mam jakiś wewnętrzny luz w tym cyklu. W poprzednim z kolei strasznie się zakręciłam na punkcie tych starań, nie umiałam skupić się na niczym innym. A teraz jakoś tak na spokojnie. Co będzie, to będzie :)

    Patrycja, daj znać jak ta wizyta u psychologa :*

    Letrox 100, Formetic 3x500, dostinex, acard, actifolin, zioła o. Sroki

    06.2019 - sonoHSG (jajowody drożne)
    06.2019 - histeroskopia (macica łukowata, delikatnie dwurożna)
    07.2019 - brak śladu po PCOS (3 miesiące od rozpoczęcia picia ziół o. Sroki)
    08.2019 - pierwszy cykl z CLO - nieudany :(
    10.2019 - drugi cykl z CLO
    11.2019 - trzeci cykl z CLO - ciąża biochemiczna
    12.2019 - inseminacja i <3
    01.2020 - Aniołek w 8 tc [*]
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina7 wrote:
    A na ilu pęcherzykach i jakiej wielkości miałaś robioną inseminację? To Wasze pierwsze podejście? Miałaś zastrzyk na pęknięcie?

    IUI była na 3 pęcherzykach w tym jednym pękającym. Miały być dwa (9dc) ale w dniu iui znalazł się jeszcze jeden. Oczywiście jakieś 36 godzin przed ovitrelle. Niestety nie wiem jakie były ich wielkości bo nawet nie spytałam. Po za tym mieliśmy działać w dniu IUI i przez 2 kolejne dni. To była pierwsza IUI ale w planach mamy zrobienie do 3 chyba że nie będzie sensu że względu na nasienie. Jakby co w przyszłym roku ivf.

    Karolina co do ciebie to działajcie intensywnie 😀

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina zaproszenie zaakceptowane. Nie zauważyłam, że wczoraj wysłałaś ;)
    Pracowity czas w takim razie przed Wami, oby był owocny :D
    Będziesz szła na monitoring jeszcze zobaczyć czy pękły czy nie?

  • karolina7 Przyjaciółka
    Postów: 158 32

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessi_91 wrote:
    Karolina zaproszenie zaakceptowane. Nie zauważyłam, że wczoraj wysłałaś ;)
    Pracowity czas w takim razie przed Wami, oby był owocny :D
    Będziesz szła na monitoring jeszcze zobaczyć czy pękły czy nie?

    Tak, w piątek lecę monitoring, żeby sprawdzić czy ładnie popękały :) Wysłałam Ci wiadomość prywatną :)

    Nobis, to w takim razie potrójna szansa <3 mam dobre przeczucia :D będzie dobrze :*

    Letrox 100, Formetic 3x500, dostinex, acard, actifolin, zioła o. Sroki

    06.2019 - sonoHSG (jajowody drożne)
    06.2019 - histeroskopia (macica łukowata, delikatnie dwurożna)
    07.2019 - brak śladu po PCOS (3 miesiące od rozpoczęcia picia ziół o. Sroki)
    08.2019 - pierwszy cykl z CLO - nieudany :(
    10.2019 - drugi cykl z CLO
    11.2019 - trzeci cykl z CLO - ciąża biochemiczna
    12.2019 - inseminacja i <3
    01.2020 - Aniołek w 8 tc [*]
‹‹ 3319 3320 3321 3322 3323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ