X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanim zaczną rządzić to jeszcze troszkę minie, wiec te z dziewczyn które czekają na rozpoczęcie procedur powinny zdążyć.
    Pytanie czy stara ekipa uwinie się z akredytacjami w pierwszej połowie listopada, zanim nowi dorwą się do rządów, mam nadzieję, że na złość nowym zrobią wszystko aby kliniki dostały potrzebne akredytacje
    Ustawa póki co jest i obowiązywać będzie od 01 listopada więc żeby ją zdjąć muszą temat na nowo przegłosowywać, może zaczną od jakichś innych tematów niż ivf...
    Problem faktycznie może pojawić się z przedłużeniem programu refundacji od lipca, powiedzą że nie ma środków i rzucą marne grosze na odczepnego :(

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 26 października 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, w sumie stało się najgorsze bo wiedziałam, że pis wygra, ale ich samodzielne rządy to tragedia :/ Mam tylko nadzieję, że będą mieć ważniejsze rzeczy na głowie i nie będą się zajmować naszym programem ale prawda jest taka, że wszystko jest teraz możliwe i też się martwię jak to będzie wyglądać :/. In vitro nie zakażą ale zmiany na pewno w ustawie wprowadzą, pozostaje nam czekać i mieć nadzieję, że w styczniu pójdzie wszystko zgodnie z planem.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 26 października 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    podobno moga go zlikiwdowac w kazdej chwili
    podobno w ciągu miesiąca mogą go zlikwidoać...
    jedyna szansa że po spełni swoją obietnice i navprzekór im.przedłuży program zanim pis wejdzie ....:/

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 26 października 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do nieprzedłużenia naszego programu to nie mam wątpliwości że go nie przedłużą ale myślę że do końca lipca dadzą nam spokój. A co do ustawy to obawiam się że tak w niej zagmatwają, zabronią mrożenia zarodków, wprowadzą nakaz zapładniania jednej komórki jajowej, że w sumie ivf nie zakażą, ale skutecznie obniżą skuteczność tak że w Polsce nie będzie się opłacało do ivf potchodzić wogle.
    A jak wam się żyje w nowym pislamistycznym kraju? Ja się obudziłam a w lodówce znalazłam jedynie mleko i pasztetową. A gdzie jest kawior i szampan? I o co kaman w tym wszystkim, miało się nam tak fantastycznie żyć, bo pani wyznaczona przez wodza na premiera powiedziała wczoraj że "dali radę"...

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam słów :( tak się cieszyłam że, w listopadzie mam wizytę w Krakowie i szanse na refundacje a tu takie coś :( cała radość ze mnie opadła jak rano telewizor włączyłam.
    :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wpadajcie w smętne nastroje od razu, wiem, bo sama tak mam, że strach przeleciał po plecach... ale może to nie będzie ich priorytet, może zajmą się najpierw wymiksowywaniem się z nierealnych finansowo obietnic, dzieleniem stanowisk między siebie, może jeszcze zdążymy

    Trzymam za to kciuki dla Was, dla siebie i wszystkich innych którzy czekają na swoją szansę :)

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 26 października 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myśle ze zlikwidować nie zlikwidują. Ale ze beda takie ceny ze poprostu przeciętnego człowieka nie bedzie stać na to by miec pełna rodzine. A patologia bedzie miała dalej po 7 dzieci które nie maja co jeść a dajc im pieniądze rodzice przepijają je zamiast nakarmić swoje dzieci. ( nie lepiej byłoby takim dzieciom kupywać obiady?)
    My zostaniemy całkiem odsunięci od społeczeństwa. Lepiej pieniądze przeznaczyć na starych schorowanych ludzi zeby pieniądze zamiast na leki wysyłali pieniadze na kościół i Rydzyka. A nam po co tańsze leki do ivf przeciez jesteśmy młodzi i możemy sie zatyrać zeby zarobić na leki. Moze poprostu wszyscy oczekują od nas ze popadniemy w depresje i odpuścimy, cześć popełni samobójstwo a czesc bedzie siedziała w pokoju bez klamek.
    Tak widze najbliższy rok swojego życia.
    Amen.

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 26 października 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    500zl na każde dziecko ? Fajnie tylko co z tymi którzy nie maja dzieci i to nie z wyboru ? Komuś trzeba zabrać by komuś innemu dać.

    Tak jest wszędzie. Robin hood wymyślił to dawno. Tylko on zabierał bogatym a dawał biednym.
    A w "naszym"państwie jest inaczej.

    Chaotycznie wszystko pisze moze jestem niezrozumiała. Ale muszę sie wyładować. A lepiej chyba na klawiaturze od telefonu. Nizeli na swoim mężu.


    Oczywiście nie chce popadać w paranoje i jestem tez dobrej mysli ze to jednak nie bedzie tak jak napisałam wyżej !!


    Pomimo wszystko Miłego dnia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 12:47

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 26 października 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyładować emocje zawsze trzeba to pomaga. A ja zaciskam kciuki za mocną antypisowską opozycję w którą cały czas wierzę!

    Julita76, Lonia lubią tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 26 października 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa mi już pęka od oglądania w TV tych wyników wyborów. Masakra

    U mnie dziś 31 dc. Teoretycznie dziś powinna być @ ale nic jej nie zwiastuje. No może poza wrażliwymi cyckami. Brzuch przestał boleć. Tylko lekki stan podgorączkowy mam.
    I się tak zastanawiam czy nie zrobić jutro bety...choć pytanie po co. Może lepiej poczekać. Miałam już cykle w końcu 33-35 dniowe też.ale może jak zrobię i nic nie wyjdzie to @ szybciej przyjdzie :P


    ot dylematy kobiety niepłodnej dzień po wyborach :P
    idę schłodzić głowę pod prysznicem

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 26 października 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to zastanawiam się chwilami jak tu zajść i nie zwariować w międzyczasie...

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 26 października 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba już jestem bliska wariactwu :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jak większość nas tutaj ;)

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 26 października 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzwoniłam do ministerstwa z pytaniem co z programem z okazji zmiany władzy, pani powiedziała, że o przedłużeniu to nie może teraz nic powiedzieć, nie wiadomo co będzie.
    Jeśli chodzi o pary już zakwalifikowane stwierdziła, że dopóki program się nie skończy i starczy kasy to będzie kontynuowany. Prosiła, żeby zadzwonić za kilka dni to będzie wiedzieć więcej, m.in. czy istnieje ryzyko, że może braknąć tej kasy dla zakwalifikowanych par czekających w kolejce.
    wydaje mi się, że programu zakończyć przed czasem pis nie może, budżet na 2016 rok jest już zaplanowany i za wiele nie poszaleją, zresztą już są info, że dopłaty na dzieci (500zł) to dla najbiedniejszych i na drugie, trzecie dziecko, a nie dla wszystkich, jak wcześniej głoszono, raczej nie w 2016 tylko w 2017 bo PO zaplanowała już budżet i oni teraz nie mogą z tego budżetu za wiele wyściubić.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 26 października 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mało się udzielam teraz bo tak naprawdę nie wiem co Wam pisać, że jest mi źle, ze się boję... każda z nas to przechodzi. Staram się podczytywać Was na bieżąco. Urocza jak dostaniesz jakiegoś newsa pisz. Wspieram i cały czas trzyma za Was i za siebie kciuki. Mimo wszystko miłej nocy i kolorowych snów życze.

    Karolina1111, Julita76 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny :)

    Urocza daj znać jak będziesz wiedziała coś nowego.

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 27 października 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem po punkcji 10 pecherzykow z czego 3 byly puste, udalo sie pozyskac 7. Jutro do godziny 15 zadzwonia poinformowac nas ile udalo sie zaplodnic. Przewidywany termin transferu 1 listopada. Moja klinika pracuje nieprzerywalnie mimo zmiany ustawy :)

    urocza, Asiula86, Tosia 1981, Julita76 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 27 października 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Hej dziewczyny jestem po punkcji 10 pecherzykow z czego 3 byly puste, udalo sie pozyskac 7. Jutro do godziny 15 zadzwonia poinformowac nas ile udalo sie zaplodnic. Przewidywany termin transferu 1 listopada. Moja klinika pracuje nieprzerywalnie mimo zmiany ustawy :)

    powodzenia!

    Lonia lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 27 października 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia, trzymamy wszystkie kciuki, bo przecież musi się udać!!!

    Lonia lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Hej dziewczyny jestem po punkcji 10 pecherzykow z czego 3 byly puste, udalo sie pozyskac 7. Jutro do godziny 15 zadzwonia poinformowac nas ile udalo sie zaplodnic. Przewidywany termin transferu 1 listopada. Moja klinika pracuje nieprzerywalnie mimo zmiany ustawy :)

    Lonia mocno trzymam kciuki za was :) Twoja klinika za niedługo może stać się i moją kliniką, i nie tylko moją :)
    Mam nadzieję że na święta dostaniecie cudowny prezent w postaci małego cudu w twoim brzuchu :*

    Lonia lubi tę wiadomość

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ