X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Hej dziewczyny jestem po punkcji 10 pecherzykow z czego 3 byly puste, udalo sie pozyskac 7. Jutro do godziny 15 zadzwonia poinformowac nas ile udalo sie zaplodnic. Przewidywany termin transferu 1 listopada. Moja klinika pracuje nieprzerywalnie mimo zmiany ustawy :)
    Gratuluje Lonia i trzymam kciuki za dalsze powodzenia.

    Lonia lubi tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 28 października 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia kciukam za Ciebie !!!

    Lonia lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 28 października 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszy sposób na przywołanie @? Zrobienie testu ciążowego :P

    Otóż tak...
    33 dzień cyklu. Dopada mnie dziwne przeziębienie, więc stwierdziłam, że zrobię test tak dla pewności, żeby na spokojnie wziąć jakieś leki. Ale tym razem stwierdziłam, że sikacz nie wystarczy. Zrobię betę. Da 100% pewności. Jeśli wyjdzie negatywna będę bez złudzeń czekać na @.

    I tak zrobiłam. Poszłam na wcześniejszy autobus. Zapłaciłam 22 zł. Ukłucie. Wynik o 15.
    Przychodzę do pracy. Zachodzę do WC. A tam?
    Plamienie na wkładce.
    @ się rozpoczyna.

    Także nowy cykl uważam za otwarty.

    To z czego się cieszę to fakt, że @ przyszła w rozsądnym terminie i nie musiałam jej wywoływać lekami.
    Uff.

    P.S. Kolejny test zrobię chyba przed porodem :P


    Udanego dnia :)
    Ja będę męczyć się z bólem brzuchem - coraz mocniej zaczyna boleć.

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 28 października 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh ta wstrętna @ boli i fizycznie i psychicznie. Ale ja to zawsze mówię nowy cykl, nowa nadzieja.
    A ja sobie tak przeliczyłam, że jakby nam się cudem udało w tym cyklu, to termin porodu przypadał by dokładnie w dzień moich 31 urodzin :-) Ale byłabym farciara! ;-)
    Miłego dnia!

    Agnieszka_A., mysza89, Julita76, józefka lubią tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 28 października 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira wrote:
    Eh ta wstrętna @ boli i fizycznie i psychicznie. Ale ja to zawsze mówię nowy cykl, nowa nadzieja.
    A ja sobie tak przeliczyłam, że jakby nam się cudem udało w tym cyklu, to termin porodu przypadał by dokładnie w dzień moich 31 urodzin :-) Ale byłabym farciara! ;-)
    Miłego dnia!
    to za to trzeba mocno kciuki trzymać :)

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 28 października 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    to za to trzeba mocno kciuki trzymać :)

    Trzymamy bardzo mocno:)

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 28 października 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny za wsparcie. Dzis z nerow dospac nie moglam, mimo wczorajszej podrozy, narkozy dzis pobudka 8 rano. Przerazenie z nadzieja mi sie miesza mam nadzieje ze zadzwonia szybciej niz o 15. Trzymajcie kciuki za mnie bo ja za was tez trzymam. Sciskam mocno

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 28 października 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia kciuki zaciśnięte :* Czekam na wieści

    Lonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia trzymam mocno kciuki i wszystkie jesteśmy z tobą :) czekamy na informacje i dobre wiadomości.

    Lonia lubi tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 28 października 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy 4 zarodki !!!! :) Do piatku mamy cierpliwie czekac, w piatek mamy otrzymac wiadomosc kiedy bedzie transfer. Oby tylko ladnie sie komoreczki dzielily.

    Agnieszka_A., Julita76, Asiula86, urocza, pabelka88 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 28 października 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Mamy 4 zarodki !!!! :) Do piatku mamy cierpliwie czekac, w piatek mamy otrzymac wiadomosc kiedy bedzie transfer. Oby tylko ladnie sie komoreczki dzielily.

    Będzie dobrze :) Trzymam dalej kciuki

    Lonia lubi tę wiadomość

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 28 października 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Mamy 4 zarodki !!!! :) Do piatku mamy cierpliwie czekac, w piatek mamy otrzymac wiadomosc kiedy bedzie transfer. Oby tylko ladnie sie komoreczki dzielily.
    Super wynik, trzymam kciuki żeby pięknie rosły!

    Lonia lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane! Lonia , gratulacje zarodków:)
    u mnie @ sie konczy i juz sama nie wiem czy ciagac jeszcze cykl na clo czy dac sobie spokoj...
    od listopada zaczynam dodatkowa prace wieczorami za 1050 zł netto , przydadza sie pienazki bo czas zaczac odkładac na komercyjne podejscie w czechach....
    W grudniu jednka sie zdecyduje na ta histeroskopie ze scrachtingiem na nfz to nie mam sie co zastanawiac tym bardziej ze jesli dojdzie wogule do 1 procedury to i tak na 1 sie skonczy i chce byc jak najlepiej przygotowana do tego, a scrachting podobno daje efekt przez 3 cykle...

    Lonia lubi tę wiadomość

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 28 października 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986, z tym scratchingiem to zdania są podzielone. Jeden z moich lekarzy twierdzi, że były badania robione tylko dla kolejnego cyklu po zadrapaniu, a nie ma badań, co do skuteczności później. Z kolei drugi lekarz twierdzi, że scratching działa przez 2 miesiące. A jaka jest prawda? Tego chyba nikt nie wie.
    A histeroskopia to bardzo dobry pomysł - przynajmniej będziesz wiedziała, co się dzieje z Twoją macicą. Sama planuję lekarza nakłonić, żeby za jakieś 2-3 miesiące mi zrobili, abyśmy wiedzieli, jak się ma moja macica po ostatnich przejściach.

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja musze isc po skierowanie do mojej prywatnej doktorki(nie z kliniki) ale ona nie robi problemu z wypisaniem skierowania/zaswiadczenia :)

    Asiula86 lubi tę wiadomość

  • Abianka Znajoma
    Postów: 27 14

    Wysłany: 29 października 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,
    ja tez czekam na kolejne 2-gie podejście, a tu kasy nie ma :(
    Nie jestem młoda, juz po dwóch podejściach
    (jedno komercyjne) i nic...załamka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Albianko,

    nie załamuj się, trzeba wierzyć ze w końcu się uda.
    Skoro jesteś już w programie to pewnie tylko trzeba poczekać na kolejne transze z NFZ.
    Wszystkie tutaj się teraz stresujemy co najbliższe dni przyniosą, a w grupie zawsze raźniej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2015, 14:43

    Nadira, Abianka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane! ale u mnie dzis ponuro, bierze moze ktoras dhea eljot?

    Nadira lubi tę wiadomość

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 29 października 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abianka wrote:
    Witajcie dziewczyny,
    ja tez czekam na kolejne 2-gie podejście, a tu kasy nie ma :(
    Nie jestem młoda, juz po dwóch podejściach
    (jedno komercyjne) i nic...załamka
    Trzeba próbować aż trafi się na TEN zarodek. Wiem że po każdej porażce jest coraz trudniej, ale zobaczysz, kiedyś powiesz że warto było. Żadne pisiory nie będą decydować o naszym życiu. Ja przestałam się już tym stresować bo i tak nie mam na to wpływu. Jak leśne ludki zabiorą kasę na rządówkę, to zrobię wszystko żeby zdobyć pieniądzę na dalsze leczenie. Trudno, jedni jeżdżą na super wypasione wakacje, kupują fury i komóry, ja będę zbierać na wycieczkę do Czech i aż do skutku!

    Julita76, Tosia 1981, margo001, Abianka, Reni lubią tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 29 października 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej kochane! ale u mnie dzis ponuro, bierze moze ktoras dhea eljot?

    Nasz ulubieniec kazał mi brać jedną dziennie ;)

    Abianka witaj u nas, w kupie raźniej, wszystkie prędzej czy później damy radę :)

    Nadira, Ania1986 lubią tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ