X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • Abianka Znajoma
    Postów: 27 14

    Wysłany: 30 października 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakonda witaj :)

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 30 października 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy u nas dziewczyny :)

    Złośliwy ten Zembala :) i bardzo dobrze, ciekawe co teraz pis z tym zrobi, patrząc na te tłumy w klinikach ten program naprawdę jest potrzebny...

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:

    Złośliwy ten Zembala :) i bardzo dobrze, ciekawe co teraz pis z tym zrobi, patrząc na te tłumy w klinikach ten program naprawdę jest potrzebny...
    Złośliwy i to jak, szczerze mówiąc liczyłam na takie zagrywki ;)
    Mam nadzieję, ze tak zostanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 08:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela B-D wrote:
    dopisuję się do Was ;)
    Gratuluje kwalifikacji, a w jakiej klinice jesteś Angela?

  • Abianka Znajoma
    Postów: 27 14

    Wysłany: 30 października 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam dhea przed 1-szym podejściem. Teraz robiłam badanie i nie muszę brać. Za to musze wypróbować inofolic do picia i najlepiej wszystko co może wpłynąc dobrze na jakość komóreczki :)
    Dziewczyny macie rację problem z zajściem w ciażę mają coraz młodsze dziewczyny i jest ich coraz więcej. Niedługo chyba wyjątki to będą wtedy jak któraś sama zajdzie dlatego rząd będzie musiał sie zająć tą sprawą, a nie utrudniać ludziom życie i odbierać im marzenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 08:17

  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 30 października 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Gratuluje kwalifikacji, a w jakiej klinice jesteś Angela?


    Centrum Medyczne Macierzyństwo :)

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela B-D wrote:
    Centrum Medyczne Macierzyństwo :)
    Czyli tam też jeszcze kwalifikują, dzięki :)

  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 30 października 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Czyli tam też jeszcze kwalifikują, dzięki :)

    ale chyba do 31.10. bo lekarz coś mi mówił że od 1 listopada mają zakaz kwalifikowania... nie wiem może źle go zrozumiałam, zadzwoń tam i zapytaj. ja na tą wizytę czekałam półtora miesiąca

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 30 października 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę, że robi się co raz większy tłum oczekujących na styczeń :-)

    za chwilę w klinikach okaże się, że nie ruszymy od stycznia, bo Ci co nie zdążyli w październiku zostaną przesunięci na styczeń, a my dalej na kolejne miesiące
    jak żyć!?

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 30 października 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie strasz Reni... Jak żyć, i z tym pytaniem do pana Karczewskiego tudzież innego Radziwiłła trzeba ruszyć. Wczoraj tak rozmawiałam z mężem że NFZ dużo zapłaci za moją egzystencję w psychiatryku...

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Marta_NE Koleżanka
    Postów: 111 15

    Wysłany: 30 października 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski;-)

    Mam pytaka odnosnie rzadowego ivf.
    Czy ktoras z Was ma moze jakies informacje jesli chodzi o kwalifikacje do tego programu? Czy w ogole jeszcze bede kwalifikowac? Ja czekam na ta wizyt od 1 czerwca i caly czas cisza;( Jesli ktos ma tkie info odnosnie invicty z gdanska bede bardzo wdzieczna;-)

    Druga sprawa to przedluzenie rzadowki... O ile Zembali jeszcze sie uda podpisac to rozporzadzenie w poniedzialek (z czego bym sie osobiscie bardzo cieszyla nawet jesli mialabym z tego nie skorzystac - sam fakt wqrzenia pisiurow sprawia ze pojawia sie usmiech na mojej buzi;) )
    Myslicie ze od 1 lipc trzeba bedzie wypelniac nowe dokumenty i podpisywc nowe reglaminy bo program nr 2??? Tzn ze bedzie nowa kolejka? Czy laski z programu nr 1 przechodza z automatu do programu nr 2??

    Nie wiem czy w ogole oge liczyc na ta rzadowke czy juz myslec o prywanym podejsciu..

    Jak ktos cos wie to bede bardzo wdzieczna za odp:)

    Na marginesie gratuluje wszystkim ivfwym mamusiom:) a przyszlym zycze powodzenia i trzymam kciuki za sukces;)

    Pzdr;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1538243,Minister-zdrowia-przedluzy-finansowanie-in-vitro-z-budzetu-do-2019-roku-PiS-jest-zdziwiony

    cyt"Karczewski ma nadzieję, że nie jest jeszcze za późno by minister Zembala mógł zmienić zdanie w tej sprawie. Przypomniał, że prezydent Andrzej Duda apelował do rządu by nie podejmować ważnych decyzji. - Jeśli Pan minister jeszcze nie podpisał tej ustawy, to bardzo proszę by jej nie podpisywał - podkreślił Karczewski."


    nowosc zamiast groźby-prośba

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 30 października 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu się doczekalam telefonu od embriologa z naszych 4 zarodków zrobiły się 4 morule, jutro o 11.30 mam się stać podwójna :)jupi dziś w nocy wyjazd do Krakowa :)

    Nadira, Asiula86, Agnieszka_A., Julita76, Tosia 1981, pabelka88 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 30 października 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    W końcu się doczekalam telefonu od embriologa z naszych 4 zarodków zrobiły się 4 morule, jutro o 11.30 mam się stać podwójna :)jupi dziś w nocy wyjazd do Krakowa :)


    Super :) powodzenia i trzymam kciuki <3

    Lonia lubi tę wiadomość

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 30 października 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, napewno nie trzeba będzie kwalifikować się drugi raz, bo to będzie kontynuacja programu.
    Co do kwalifikacji do programu w gdańskiej Invikcie to niestety nie pomogę. My zakwalifikowaliśmy się w kwietniu i od razu ruszyliśmy z procedurą. Niestety teraz są duże kolejki. Czy kwalifikują nowe pary, tego ńie wiem.

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Marta_NE Koleżanka
    Postów: 111 15

    Wysłany: 30 października 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira wrote:
    Marta, napewno nie trzeba będzie kwalifikować się drugi raz, bo to będzie kontynuacja programu.
    Co do kwalifikacji do programu w gdańskiej Invikcie to niestety nie pomogę. My zakwalifikowaliśmy się w kwietniu i od razu ruszyliśmy z procedurą. Niestety teraz są duże kolejki. Czy kwalifikują nowe pary, tego ńie wiem.

    Dziekuje za odp:-) ale czy jesteś tego pewna? Bo jak te regulaminy sie podpisywalo to tam jasno bylo napisane ze chodzi o program 2013-2016 ale mam nadzieje ze masz racje...

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 30 października 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli program przedłużą to będzie to ten sam program przedłużony na kolejne lata, a nie dwa różne programy. Obowiązuje jedna kwalifikacja.

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Marta_NE Koleżanka
    Postów: 111 15

    Wysłany: 30 października 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pozostaje czekac na telefon...:-) dziekuje za info:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    W końcu się doczekalam telefonu od embriologa z naszych 4 zarodków zrobiły się 4 morule, jutro o 11.30 mam się stać podwójna :)jupi dziś w nocy wyjazd do Krakowa :)

    Lonia cudownie jest usłyszeć taką wiadomość :)
    Powodzenia Ci życzę :)

    Lonia lubi tę wiadomość

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 31 października 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże...jak ja żałuję ze nie zdecydowalismy się wcześniej...nawet nie wiemy na te chwilę czy w ogole wznowia kwalifikację...ehhh

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ