Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • urocza Autorytet

Wysłany: 18 marca 2016, 15:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    jeszcze Wam się nie pochwaliłam 7dpt wynik 45,53 :)
    Wow Józefka!!!
    Super!!!
    Gratuluję! Należało Ci się!

józefka lubi tę wiadomość

3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Anatolka Autorytet

Wysłany: 18 marca 2016, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    poszłam po punkcji to mi powiedzieli, że pieczątki lekarza nie mają

Haha, dobra ściema ;-) jakby mi zależało to bym im powiedziała "to zorganizujcie" :-P

1usa3e5e6fqireg4.png

3ca106616b.png
  • Reni Autorytet

Wysłany: 22 marca 2016, 11:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Haha, dobra ściema ;-) jakby mi zależało to bym im powiedziała "to zorganizujcie" :-P

miałam urlop na ten dzień, więc aż tak mi nie zależało
    poza tym bardzo źle się czułam i marzyłam o tym, żeby się położyć z miską przy łóżku ;-)

2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! animal-graphics-bees-470202.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 62 63 64 65 66
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego