X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 22 lutego 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni bardzo mi przykro ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni a jaka ty klinika? Przykro mi...

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni strasznie przykro. Trzymaj się dzielnie!

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 24 lutego 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wczoraj miałam punkcję. Wszystko bez problemu. Pobrano 12 kumulusów. Dziś ok 12 dowiem się ile udało się zapłodnić. Poszło lepiej niż ostatnio (wtedy było 7 cumulusów). Bardzo dobrze zniosłam znieczulenie. Wybudziłam się na sam koniec i od razu przytomna, zero senności. Wczoraj po południu pobolewało podbrzusze i delikatnie plamienie było. Na razie L4 do piątku. Jeśli będzie transfer w niedzielę to przedłużamy do testu. Wenflon za pierwszy razem pan anestezjolog założył choć miał wątpliwości jak zobaczył, że z żyłami szału nie ma.

    józefka, sylvuś, urocza, Tosia 1981, pabelka88 lubią tę wiadomość

  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 24 lutego 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zadzwonił Pan Doktor.

    Prawidłowych było 7 komórek.

    Udało się uzyskać 5 zarodków.

    Podobnie było ostatnim razem.

    Jutro ma zadzwonić z nowymi wieściami.

    Nastawiamy się na transfer w niedzielę.

    Niech się ładnie zarodki rozwijają. Teraz tylko już o to proszę. Niech wszystko będzie dobrze.

    Tosia 1981, urocza, Reni lubią tę wiadomość

  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 24 lutego 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_A mocne &&& niech się pięknie rozwijają :-)

    Agnieszka_A. lubi tę wiadomość

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 25 lutego 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.
    Mam pytanie!
    Właśnie ruszyłam z pierwszą procedurą w Inviccie w Gdańsku :D , dostałam skierowanie na badania do anestezjologa. Czy wykonując te badania nie w klinice będe musiała za nie zapłacić? Może, któraś też tak robiła?

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 25 lutego 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toca81 wrote:
    Hejka.
    Mam pytanie!
    Właśnie ruszyłam z pierwszą procedurą w Inviccie w Gdańsku :D , dostałam skierowanie na badania do anestezjologa. Czy wykonując te badania nie w klinice będe musiała za nie zapłacić? Może, któraś też tak robiła?
    Nie powinnaś płacić za badania. W warszawskim oddziale były w ramach programu więc sądzę że i w Gdańsku jest tak samo

  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 25 lutego 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak robie w Inviccie to za darmo to wiem. Ale jakbym chciała zrobić u siebie w zwykłej przychodni to już pewnie płatne?

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 25 lutego 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jest rozpisane że za darmo mam jak robie w mojej klinice, jak gdzie indziej to juz płatne

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 25 lutego 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak też myślałam.
    No nic będę musiała pokombinować. Dziękuje za odpowiedź :D

  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam info o zarodkach...rozwijają się wszystkie ale nie wszystkie są dobrej jakości. W klasie a jest jeden. Jutro będę miała kolejne wieści. Embriolodzy są zdania, żeby poczekać do piątej doby. Zobaczymy jakie wieści będą jutro.

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 25 lutego 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toca81 wrote:
    Jak robie w Inviccie to za darmo to wiem. Ale jakbym chciała zrobić u siebie w zwykłej przychodni to już pewnie płatne?
    Nie doczytałam dokładnie, przepraszam; ) myślę że jak poza klinika to będą już płatne

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 27 lutego 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po podglądzie koło 10 jajcorów ale dupek nie podał mi rozmiarów. kolejny podgląd wtorek. dziś faszerowanko gonalem i merionalem a od jutra fostimon merional i cetrotide :)

    Reni co u Ciebie, odezwij się czasem. Cały czas o Tobie myślę !

    urocza, Tosia 1981, pabelka88, Reni lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 28 lutego 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciliśmy właśnie do domu we Trójkę. Zabraliśmy naszego jedynego Kropka Siłacza. 3 zarodki przestały się rozwijać. Jeden będzie obserwowany do jutra ale szanse są malutkie, że przetrwa. Leżakowałam w klinice dwie godziny. Teraz poleżakuję w domku. Zastrzyk zrobiony. Lutinus zapodany. Kolejne dawki wieczorem. Na l4 jestem do 11 marca. Stresowałam się niesamowicie, bo jadąc do kliniki nie miałam pewności czy będzie transfer czy nie. Na szczęście wszystko poszło bez problemów.

    józefka, urocza lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 29 lutego 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:

    Reni co u Ciebie, odezwij się czasem. Cały czas o Tobie myślę !

    dzięki Józefka, musiałam przełknąć to wszystko

    najgorsza jest ta świadomość utraty szansy
    program zaraz się kończy, a ja już nie mam czasu czekać 4 lat na kolejny
    bo ja zaraz 40 mam na karku :-/

    czekam na 11.03 na wizytę
    zobaczymy co mi powiedzą

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 29 lutego 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wierzę, że na maj rozpiszą Ci stymulacje i dostaniesz kolejną szansę !!!!

    Reni lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 1 marca 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na szybko i ogólnie wynik ok 15 jajcorków, częsć osiągneła juz wynik 20mm, część 16 i 17 więc dalej stymulacja. kolejna wizyta w czwartek juz z kompletem badań krwi. punkcja sobota :)

    Agnieszka_A., urocza, sylvuś, margo001, Reni, Tosia 1981, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stymulacja ciąg dalszy, ale... dziś dodatkowo ovitrell i punkcja w sobote z ranca :) portfel odchudzony na maxa. Oby były to złe dobrego początki :)

    Tosia 1981, urocza, ewlinaaa85, Reni, margo001 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 4 marca 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Józefka to trzymam kciuki
    daj znaka co tam wyszło :-)

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 62 63 64 65 66
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ