X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 22 października 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Nadira czytam twój post i samej mi się płakać chce :) u mnie jest odwrotnie mąż pracuje a ja siedzę w domu :( aktualnie jestem na etapie szukania pracy ale ciężko to idzie :) siedzę całymi dniami w domu i tylko o jednym myślę. Zwariować można, ale nie możemy się poddawać :)
    Oooo to ja mam tak samo,idzie na łeb dostać...
    Dziękuję za otuchę dziewczyny<3

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia bardzo Cię proszę napisz coś więcej o całej tej procedurze? Bo bardzo szybko się dostałaś :) ja to już chyba wariuję bo okazuje się że, im więcej czytam tym mniej mi wchodzi do głowy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    10dpo test czułość 10 negatywny...było 8pg,z czego 4 pękły na pewno...:'(
    Ehh to identycznie jak u mnie 10dpo test 10 negatywny ;( mam dola dziewczynki,placze jak widze babeczki z wózkami :(

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 22 października 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Ehh to identycznie jak u mnie 10dpo test 10 negatywny ;( mam dola dziewczynki,placze jak widze babeczki z wózkami :(
    Wspieram całym <3

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 22 października 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 kochana nie Ty jedna tak masz, podejrzewam, że wszystkie na tym forum tak mamy. Mi też się chce płakać jak widze na mieście kobiety z wózkami. Do płaczu wystarczy mi czasami zwykła reklama z dziećmi. Z biegiem czasu będzie lepiej ale ból w sercu zostaje niestety :(

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 22 października 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:

    a i jakie sa wskazania do icsi?
    my mamy morfologie ponizej normy tj.3% czy to jest wskazaniem?
    :P

    Ania ja jestem w szpitalu państwowym
    I tam wskazaniem do ICSI jest np. niepłodność idiopatyczna, 35+

    p.s. witam się

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 22 października 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny za kciuki!
    Jutro idę do szpitala. Oby się obyło bez łyżeczkowania :(

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 22 października 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Ehh to identycznie jak u mnie 10dpo test 10 negatywny ;( mam dola dziewczynki,placze jak widze babeczki z wózkami :(

    Ja to się boję testować bo wiem co zobaczę..dziś teoretycznie 10dpo ale w domu mam tylko test 25. Chyba będę czekać bo @ pewnie przyjdzie i tak.

  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 22 października 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Dzięki Dziewczyny za kciuki!
    Jutro idę do szpitala. Oby się obyło bez łyżeczkowania :(

    :( <3

    Asiula86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Dzięki Dziewczyny za kciuki!
    Jutro idę do szpitala. Oby się obyło bez łyżeczkowania :(
    :( Bardzo mi przykro.

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 22 października 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Mysza orientujesz się która to klinika?


    ardvimed ja jutro będe dzwonić do krakowskich klinik ....


    Na też odkładam ale zawsze jest coś ... :( na razie mam połowe sumy na komercyjne tylko pół ...:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2015, 18:39

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza ja dziś napisałam do tej kliniki ardvimed z pytaniem czy kwalifikują jeszcze do programu refundowanego. Dostałam odpowiedź od Pana Doktora że, mogą mnie wciągnąć do tego programu. Jutro dzwonię żeby się umówić na wizytę :)

    Aneczkaa99, Lonia, Julita76, mysza89, józefka lubią tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 23 października 2015, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Lonia bardzo Cię proszę napisz coś więcej o całej tej procedurze? Bo bardzo szybko się dostałaś :) ja to już chyba wariuję bo okazuje się że, im więcej czytam tym mniej mi wchodzi do głowy.
    Hej dziewczyny chetnie Wam opisze nasza historie. W lipcu dowiedzielismy sie o oligoospermii III stopnia. Jestem z Bydgoszczy ale okazalo sie ze w naszym regionie nigdzie nie ma miejsc na rzadowke, ze strony ministerstwa wyczytalam ze sa wolne miejsca w Gamecie w Rzgowie i tam pojechalismy 4 sierpnia. Wizyta byla duzym rozczarowaniem haos informacyjny, dlugie listy badan do zrobienia plus ja histeroskopie z biopsja. Po wykonaniu wszystkiego okazalo sie ze juz nie ma dla nas pieniedzy. Zaczelam szukac dalej i mimo 500 km odleglosci z radoscia jechalismy do Krakowa na pierwsza wizyte 7 pazdziernika. Na pierwszej wizycie mialam analize wynikow plus usg od razu dostalam recepte na leki do stymulacji puregon600 i cetrotide. Czekalam na @w dugim dniu zaczelam zastrzyki z puregonu w 6 dniu cyklu czyli wczoraj stawialam sie na kontrole w krakowie. Wykonano mi usg i pobrano krew, od wczoraj biore kolejne zastrzyki cetrotide tyle ze wieczorem. Kolejna kontrola w niedziele, wczoraj mialam 5pecherzykow z kazdej ze stron, lekarz na wtorek podal termin punkcji. Idzie blyskawicznie :)

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia nawet nie wiesz jak mnie na duchu podniosłaś :)
    Normalnie aż mi się wierzyć nie chce że, mam jeszcze szanse załapać się na rządowy program.

    Lonia, Abianka lubią tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 23 października 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Lonia nawet nie wiesz jak mnie na duchu podniosłaś :)
    Normalnie aż mi się wierzyć nie chce że, mam jeszcze szanse załapać się na rządowy program.
    Ciesze sie bardzo z tego co wiem kwalifikuja dalej do konca miesiaca bardzo polecam dr Chrostowskiego. Klinka mala kameralna ale widac profesjonalizm. Najgorzej sie dostac potem szystko nabiera ekstremalnego tempa. Trzymam mocno kciuki

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Ciesze sie bardzo z tego co wiem kwalifikuja dalej do konca miesiaca bardzo polecam dr Chrostowskiego. Klinka mala kameralna ale widac profesjonalizm. Najgorzej sie dostac potem szystko nabiera ekstremalnego tempa. Trzymam mocno kciuki

    O kurcze tylko do końca miesiąca? To nie wiem czy zdążę się załapać :( zadzwonię później bo rejestracja jest od 10,30
    Bardzo daleko masz do Krakowa, ja mam 150km
    Czy za te lekarstwa i zastrzyki płaciłaś 100% czy też są refundowane?

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 23 października 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    mysza ja dziś napisałam do tej kliniki ardvimed z pytaniem czy kwalifikują jeszcze do programu refundowanego. Dostałam odpowiedź od Pana Doktora że, mogą mnie wciągnąć do tego programu. Jutro dzwonię żeby się umówić na wizytę :)
    super a nie mówiłam że Kraków :)powodzenia dzwon i umawiaj sie na wizyte :) zdążysz się załapać ... leki są refundowane mnie wyniosły ok 1200 zł ze wszystkim....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2015, 08:57

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny :) zadzwoniłam! Pierwszą wizytę mam 17 listopada, serce mi wali jak szalone. Jeżeli pan Doktor zakwalifikuje mnie do programu rządowego to nie ma problemu. Istnieje maleńka szansa że uda nam się załapać na Invitro. Mam niedrożne jajowody więc tym bardziej mam nadzieję że się uda.
    Bardzo ale to bardzo mocno wam dziękuję za wszystkie informacje. Jesteście cudowne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2015, 10:54

    Lonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, W mojej klinice nie kwalifikują już i nie wiedzą czy będą, bo mają dużą listę oczekujących :( więc i ja skorzystałam z Waszych info i się umówiłam. Termin wizyty 18 listopada, a co mi tam, warto spróbować... :)
    Na komercyjne przecież mogę w każdej chwili się zdecydować :( jak tylko zawartość portfela pozwoli
    Ale jakiś cień nadziei się pojawił i od razu lepszy humor na koniec tygodnia

    Miłego dnia dziewczyny


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2015, 12:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Hej dziewczyny, W mojej klinice nie kwalifikują już i nie wiedzą czy będą, bo mają dużą listę oczekujących :( więc i ja skorzystałam z Waszych info i się umówiłam. Termin wizyty 18 listopada, a co mi tam, warto spróbować... :)
    Na komercyjne przecież mogę w każdej chwili się zdecydować :( jak tylko zawartość portfela pozwoli
    Ale jakiś cień nadziei się pojawił i od razu lepszy humor na koniec tygodnia

    Miłego dnia dziewczyny

    Julita no to cudownie :D idziesz dzień po mnie. Nawet nie wiesz jak mi to humor poprawiło zawsze to w końcu jakaś nadzieja :)
    Z jakim problemem idziesz jeśli wolno zapytać? Ja mam niedrożne jajowody :(
    Będę trzymała za nas kciuki mocno :)

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ