Forum Starając się z pomocą medyczną Czy ktoś zażywa Naltrekson (LDN)
Odpowiedz

Czy ktoś zażywa Naltrekson (LDN)

Oceń ten wątek:
  • Lidia86 Nowa

Wysłany: 22 listopada 2018, 12:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam Naltrekson przez rok (też od dr Ślusarskiego), w ciążę nie zaszłam, potem miałam rok przerwy i teraz znów go biorę od 3 miesięcy. Efektów jak nie było tak nie ma. Samopoczucia mi nie poprawia, tylko zmniejsza ciśnienie (to jego skutek uboczny), które mam z natury niskie, więc czuję się ciągle ospała.

• Anna1983! Przyjaciółka

Wysłany: 22 listopada 2018, 18:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi Naltrekson spowodował zmniejszenie pęcherzyków owulacyjnych z 23-26 do 18 mm i zwiększył ilość śluzu płodnego.

• Anna1983! Przyjaciółka

Wysłany: 28 listopada 2018, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze coś. Mam koszmary nocne i budzę się co pół godziny ;(

• Lilak Autorytet

Wysłany: 23 września 2020, 14:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Chciałabym ponowić wątek. Czy któraś z Was stosuje terapię LDN? Jakieś efekty, skutki uboczne?
    Ja zaczynam od jutra. Wskazaniem jest głównie endometrioza (a raczej bóle z nią związane), choroby autoimmunologiczne, no i brak ciąży.

m3sx3e3krxa6wtfn.png
    8p3o3e3kxrzi04mc.png
    Cudzie trwaj 🍀🍀🍀
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego