X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czy ktoś zażywa Naltrekson (LDN)
Odpowiedz

Czy ktoś zażywa Naltrekson (LDN)

Oceń ten wątek:
  • Lidia86 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 22 listopada 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam Naltrekson przez rok (też od dr Ślusarskiego), w ciążę nie zaszłam, potem miałam rok przerwy i teraz znów go biorę od 3 miesięcy. Efektów jak nie było tak nie ma. Samopoczucia mi nie poprawia, tylko zmniejsza ciśnienie (to jego skutek uboczny), które mam z natury niskie, więc czuję się ciągle ospała.

  • Anna1983! Przyjaciółka
    Postów: 176 33

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi Naltrekson spowodował zmniejszenie pęcherzyków owulacyjnych z 23-26 do 18 mm i zwiększył ilość śluzu płodnego.

  • Anna1983! Przyjaciółka
    Postów: 176 33

    Wysłany: 28 listopada 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze coś. Mam koszmary nocne i budzę się co pół godziny ;(

  • Lilak Autorytet
    Postów: 1570 929

    Wysłany: 23 września 2020, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Chciałabym ponowić wątek. Czy któraś z Was stosuje terapię LDN? Jakieś efekty, skutki uboczne?
    Ja zaczynam od jutra. Wskazaniem jest głównie endometrioza (a raczej bóle z nią związane), choroby autoimmunologiczne, no i brak ciąży.

    ❤️Julian 10.06.2021 2845g i 50 cm szczęścia❤️
    15b891ccdb.png
  • Owocowka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 lipca 2021, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Właśnie szukam informacji na temat LDN i trafiłam tutaj
    Mi bardzo pomógł, biorę go od około roku (z przerwami bp zapominalska ze mnie i nie zawsze mialam do niego tez dostep) i dla mnie rewelacja!
    Mialam bardzo bolesne miesiączki, musialam brac nospe, do tego nieregularne miesiączki, bóle piersi itd.. koszmar. Nie wiem kiedy ale nagle podczas brania to wszystko się uspokoiło
    Zaczynałam od dawki 2mg i już w ciągu tygodnia wskoczyłam na największą 5mg.

    Wg mnie warto, bo kuracja nie jest droga a przynajmniej skuteczna. Teraz mogę swobodnie mieć okres i się nie martwić ze bede zwijać się z bólu, czy ze bede cala zakrwawiona bo mam bardzo fajne, mało obfite miesiączki i do tego jeszcze regularne!

  • Gitasia Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 26 lutego 2022, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, opiszę swoje doświadczenie z tym lekiem. Dostałam dawkę 1,5 zwiekszalam o 1 co 10 dni. 1 miesiączka przy leczeniu była masakrą, przyjechało pogotowie dostałam jakieś silne zastrzyki przeciwbólowe. Druga miesiączka w porę wzięłam silny lek przeciwbólowy, trzecia miesiączka straciłam przytomność, oko podbite i rozcięty łuk brwiowy. Przy czym ta trzecia miesiączka była na dawce 5,5 bo lekarka stwierdziła, że może dawka jest za mała i dlatego tak źle się czuję. Lek miał powstrzymać endometriozę. Przestałam brać bojąc się co będzie przy kolejnej miesiączce, lekarka też zmieniona.

  • calistas Koleżanka
    Postów: 263 5

    Wysłany: 31 marca 2022, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

  • Agugu89 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 września 2023, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich,

    Czy ktoś stosował naltrekson w czasie ciąży w związku z problemami immunologicznymi a dokładnie traktowaniem zarodków jako "intruzów" ? Jakieś skutki uboczne ? Negatywny wpływ na ciążę?

    Pozdrawiam :)

  • Agugu89 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 września 2023, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    Tez leczylam sie w Instytucie Rodziny u dr Slusarskiego. Przepisal mi Naltrexone od razu i juz w drugim cyklu brania zaszlam w upragniona ciąze. Nie wiem czy to z tego powodu bo bralam kilka lekow wtedy ale wierze ze mi pomogl na owulacje i zagniezdzenie. Teraz staramy sie o druga dzidzie ale karmie piersia wiec narazie tylko Luteinę biore.

    Hej, czy brałaś też Naltrexone w czasie ciąży ?

  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4391 3537

    Wysłany: 4 listopada 2023, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agugu89 wrote:
    Hej, czy brałaś też Naltrexone w czasie ciąży ?

    Ja brałam ale do 8tc

    preg.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ