X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Długa walka o Dziecko. III, IV i więcej podejść IVF
Odpowiedz

Długa walka o Dziecko. III, IV i więcej podejść IVF

Oceń ten wątek:
  • Frelcia_na_chwilę Autorytet
    Postów: 532 161

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem zmęczona tym wszystkim. Chcę mieć lekarza na miejscu. Uważam że Śląsk też ma świetnych specjalistów.

    👩🏻‍🦰 30l
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo
    🔺PAI-1 4G hetero
    -> zalecenie acard od owulacji i heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii
    -> dieta z ograniczeniem produktów z glutenem i laktozą
    - w trakcie badań immunologicznych
    ☘️ Czekam na wizytę do prof.Wilczynskiego

    👨🏽34l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    III IVF- ❤️ przestało bić w 8tc.
    6 transfer- nasz Maleńki Cud <3
    Koniec starań. :)
    Dostępna tylko na priv.
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18746 6817

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety, i tak to dużo kosztuje nas walka o dzidziusia, a co mówić jeszcze jeździć po innych miastach... Skoro ma się na miejscu lekarzy.

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • asiunia 30 Autorytet
    Postów: 288 130

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka02 wrote:
    Ogólnie to chodzi o to jak Twój organizm reaguje na zarodek, czy go przypadkiem nie odrzuca od początku bo traktuje jak ciał o obce. Niby szczepionki mają pomoc w tym że organizm wcześniej przyzwyczai się do nowego ciała obcego i nie będzie odrzucał zarodka. To tak w wielkim skrocie. Mam nadzieję że jutro dostanę wyniki badań immunologicznych i tam znajdę przyczynę naszych niepowodzeń.

    Trzymam kciuki, żeby udało wam się znaleźć przyczynę!!! Ludzie na ogół cieszą się gdy mają dobre wyniki ale u nas jest inaczej ;) w styczniu byłam u hematologa od krzepliwości bo moja klinika podejrzewała, że coś jest nie tak, jak Pan dr powiedział, że wyniki są w porządku rozpłakałam się w gabinecie.
    Najgorsze jest jak się nie wie dlaczego się nie udaję...

    33 lat; niedoczynność tarczycy
    05.2019 usunięto wodniaki jajowodów
    07.2019 I ICSI
    08.2019 pierwszy transfer dwóch dwudniowych zarodków :(
    09.2019 drugi transfer dwóch dwudniowych zarodków :(
    biopsja endometrium badanie komórek nk i komórek plazmatycznych
    badanie krzepliwości
    12.2019 trzeci transfer dwóch blastek :(
    01.2020 zmiana kliniki
    badanie kariotypów
    04.2020 czwarty transfer (embryoglue, assisted checking, brevactid, płukanka z hcg przed transferem) :(
    histeroskopia
    kolejna biopsja endo -> za dużo komórek nk
    kroplówki z intralipidu przy kolejnym transferze
    II ICSI
    11.2020 piąty transfer 2 blastek :(
    badanie immunologii
    Test ERA
    07.2021 szósty transfer 1 blastki :(
    08.2021 zmian kliniki
    2 miesięczna terapia intralipidem
    21.1.22 siódmy transfer blastocysta 4.2.3
    encorton, accofil, heparyna, immunoglobuliny :(
    III ICSI
    8.6.22 ósmy transfer encorton, accofil, heparyna, immunoglobuliny-> udało się 🙏
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_na_chwilę wrote:
    Po 4 nieudanych transferach czułam się jak totalne zero. Wszyscy tylko mówili : badaj immunologię a ja uparcie ufam mojemu lekarzowi. Mimo to już byłam zapisana do immunologa i akurat się udało. Tylko nie utrzymałam. Jestem niesamowicie ciekawa co po poronieniu powie lekarz. Przez myśl też przeszła mi zmiana. Siostra (lekarz) ma w Krakowie jakiegoś dobrego specjaliste, który zajmuje się kobietami po IVF i poronieniach ale jak niby miałabym do niego jeździć. Bezsensu.
    Frelcia a dawałas materiał do badania genetycznego? Ja własnie dziś to zrobiłam i jestem bardzo ciekawa czy wyjdzie przyczyna poronienia. Chociaż dla mnie to marna pociecha, bo nie mam już żadnych Mrozaczków. A do 4 procedury nie podejdziemy - przede wszystkim z przyczyn finansowych:(

    Marmis
  • Jusia 82 Autorytet
    Postów: 2369 1488

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiunia 30 wrote:
    Trzymam kciuki, żeby udało wam się znaleźć przyczynę!!! Ludzie na ogół cieszą się gdy mają dobre wyniki ale u nas jest inaczej ;) w styczniu byłam u hematologa od krzepliwości bo moja klinika podejrzewała, że coś jest nie tak, jak Pan dr powiedział, że wyniki są w porządku rozpłakałam się w gabinecie.
    Najgorsze jest jak się nie wie dlaczego się nie udaję...

    Wiem o czym piszesz- ja byłam załamana jak histeroskopia mi super wyszła bo myślałam że może tam będzie jakaś przyczyna niepowodzeń....

    age.png

    Starania od 2014 , 1 ICSI maj 2018, 2 ICSI sierpień 2019, 3 ICSI kwiecień 2021
    9 transferów NOVUM (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
    10. transfer INVIMED - 29.06.22 r.: 7dpt-20, 9 dpt- 60,12 dpt - 346, 14 dpt - 1096, 17 dpt- 4020, 20 dpt- 7200, 22 dpt - 14200
    22 dpt- YS+,CRL 1,17 mm, FHR +
    7t6d- CRL 15mm, FHR 167/min
    9t0d- CRL 23,2 mm, FHR 169/min
    NIFTY- zdrowy chłopiec, wysokie ryzyko preeklampsji
    13.03.2023, g.13:20, Maciejek- 51 cm,2870 g szczęścia do kochania 🧡🧡🧡
  • asiunia 30 Autorytet
    Postów: 288 130

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klinka jednak kazała jechać na betę nim odstawie lekki, wyniki będą dopiero jutro wieczorem bo za późno oddałam krew, nie mam złudzeń, znam już wynik, zrobiłam dzisiaj kolejny test, nawet dobrze to znoszę, chyba przyzwyczajam się do porażki, nie wiem. Robimy przymusową przerwę ze względu na to, że zmieniam pracę, zastanawiam się czy w tym czasie nie zbadać immunologii... Miłego dnia dziewczyny

    33 lat; niedoczynność tarczycy
    05.2019 usunięto wodniaki jajowodów
    07.2019 I ICSI
    08.2019 pierwszy transfer dwóch dwudniowych zarodków :(
    09.2019 drugi transfer dwóch dwudniowych zarodków :(
    biopsja endometrium badanie komórek nk i komórek plazmatycznych
    badanie krzepliwości
    12.2019 trzeci transfer dwóch blastek :(
    01.2020 zmiana kliniki
    badanie kariotypów
    04.2020 czwarty transfer (embryoglue, assisted checking, brevactid, płukanka z hcg przed transferem) :(
    histeroskopia
    kolejna biopsja endo -> za dużo komórek nk
    kroplówki z intralipidu przy kolejnym transferze
    II ICSI
    11.2020 piąty transfer 2 blastek :(
    badanie immunologii
    Test ERA
    07.2021 szósty transfer 1 blastki :(
    08.2021 zmian kliniki
    2 miesięczna terapia intralipidem
    21.1.22 siódmy transfer blastocysta 4.2.3
    encorton, accofil, heparyna, immunoglobuliny :(
    III ICSI
    8.6.22 ósmy transfer encorton, accofil, heparyna, immunoglobuliny-> udało się 🙏
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_na_chwilę wrote:
    Po 4 nieudanych transferach czułam się jak totalne zero. Wszyscy tylko mówili : badaj immunologię a ja uparcie ufam mojemu lekarzowi. Mimo to już byłam zapisana do immunologa i akurat się udało. Tylko nie utrzymałam. Jestem niesamowicie ciekawa co po poronieniu powie lekarz. Przez myśl też przeszła mi zmiana. Siostra (lekarz) ma w Krakowie jakiegoś dobrego specjaliste, który zajmuje się kobietami po IVF i poronieniach ale jak niby miałabym do niego jeździć. Bezsensu.
    Co to za lekarz ? Jestem z okolic Krakowa słyszałam jedynie o przybycieniu

  • Frelcia_na_chwilę Autorytet
    Postów: 532 161

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis nie .. nie dawałam. Za ciężkie to dla mnie wszystko. Nawet nie wiedziałabym jak zabezpieczyć materiał po poronieniu. Jak zapytałam oto w szpitalu to usłyszałam, że nie ma sensu badać i że oni tego nie robią.. a jak zapytałam o macierzyński który mi przysługuje prawie 2 miesiące to powiedziała lekarka: to nie takie proste i czy chce się z zusem użerać..

    Figunia nie pytałam. Może to o niego chodzi. Nie mam pojęcia.

    👩🏻‍🦰 30l
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo
    🔺PAI-1 4G hetero
    -> zalecenie acard od owulacji i heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii
    -> dieta z ograniczeniem produktów z glutenem i laktozą
    - w trakcie badań immunologicznych
    ☘️ Czekam na wizytę do prof.Wilczynskiego

    👨🏽34l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    III IVF- ❤️ przestało bić w 8tc.
    6 transfer- nasz Maleńki Cud <3
    Koniec starań. :)
    Dostępna tylko na priv.
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_na_chwilę wrote:
    Na takie bóle polecam nimesil..

    Odkąd przeszedł mi silny ból i skurcze po poronieniu coraz więcej czasu spędzam w ogrodzie. Nie mogę doczekać się spacerów i skakania na skakance (przy depresji przecież zalecane nie?jakby mnie kto spotkał..) Odliczam dni do wizyty u doktora..
    Skakanka nie jest dobra dla kobiet.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Frelcia_na_chwilę Autorytet
    Postów: 532 161

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Skakanka nie jest dobra dla kobiet.

    bo?!

    👩🏻‍🦰 30l
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo
    🔺PAI-1 4G hetero
    -> zalecenie acard od owulacji i heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii
    -> dieta z ograniczeniem produktów z glutenem i laktozą
    - w trakcie badań immunologicznych
    ☘️ Czekam na wizytę do prof.Wilczynskiego

    👨🏽34l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    III IVF- ❤️ przestało bić w 8tc.
    6 transfer- nasz Maleńki Cud <3
    Koniec starań. :)
    Dostępna tylko na priv.
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_na_chwilę wrote:
    Marmis nie .. nie dawałam. Za ciężkie to dla mnie wszystko. Nawet nie wiedziałabym jak zabezpieczyć materiał po poronieniu. Jak zapytałam oto w szpitalu to usłyszałam, że nie ma sensu badać i że oni tego nie robią.. a jak zapytałam o macierzyński który mi przysługuje prawie 2 miesiące to powiedziała lekarka: to nie takie proste i czy chce się z zusem użerać..

    Figunia nie pytałam. Może to o niego chodzi. Nie mam pojęcia.
    Macierzyński przysługuje, jeśli ustali się płeć dziecka, czyli odda materiał do badań. A fakt faktem, że większość szpitali tych badań nie wykonuje i trzeba samemu znaleźć placówkę i załatwić kuriera. Nie zmienia to faktu, że to szpital ma obowiązek zabezpieczyć materiał.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_na_chwilę wrote:
    bo?!
    Negatywnie wpływa na narządy i mięśnie znajdujące się w dnie miednicy. Jako długofalowy skutek może powodować nietrzymanie moczu i wypadanie macicy.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Frelcia_na_chwilę Autorytet
    Postów: 532 161

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Negatywnie wpływa na narządy i mięśnie znajdujące się w dnie miednicy. Jako długofalowy skutek może powodować nietrzymanie moczu i wypadanie macicy.

    matko bosko...ja chcę tylko schudnąć po dwóch miesiącach nic nie robienia...przed kolejnym crio.. a bez fitnessu mam niewiele opcji do wyboru.

    👩🏻‍🦰 30l
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo
    🔺PAI-1 4G hetero
    -> zalecenie acard od owulacji i heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii
    -> dieta z ograniczeniem produktów z glutenem i laktozą
    - w trakcie badań immunologicznych
    ☘️ Czekam na wizytę do prof.Wilczynskiego

    👨🏽34l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    III IVF- ❤️ przestało bić w 8tc.
    6 transfer- nasz Maleńki Cud <3
    Koniec starań. :)
    Dostępna tylko na priv.
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_na_chwilę wrote:
    Marmis nie .. nie dawałam. Za ciężkie to dla mnie wszystko. Nawet nie wiedziałabym jak zabezpieczyć materiał po poronieniu. Jak zapytałam oto w szpitalu to usłyszałam, że nie ma sensu badać i że oni tego nie robią.. a jak zapytałam o macierzyński który mi przysługuje prawie 2 miesiące to powiedziała lekarka: to nie takie proste i czy chce się z zusem użerać..

    Figunia nie pytałam. Może to o niego chodzi. Nie mam pojęcia.
    Rozumiem. Ja pojechałam akurat do szpitala - czekałam tydzień w domu - nic sie nie działo. I od razu w szpitalu mnie sami zapytali, czy będe oddawac materiał do badań. To oni zabezpiecza. I nawet podali mi namiary na placówki, które robia te badania. więc sie zdecydowałam. I będe o ten macierzyński tez próbowac występowac. Nawet dodzwonilam się do Zusu - zeby zapytac o wszystko - pani mi powiedziała co potrzebne i to w sumie jest nalezne jak "psu buda". Ale cięzki psychicznie jak cholera. A pewnie najcięższe przede mna - bo rejestracja w urzędzie stanu cywilnego. Ale ja się ostatecznei zdecydowałam - bo mam kiepską sytuacje zawodowa - jak wróce do pracy to mi podziekuja od razu - bo już byłam na l4 dwa miesiące, a umowy nei mam stałej. Więc taki urlop choc troszkę mógłby pomóc.. A z nowa praca będzie pewnie bardzo trudno przez tego koronoświrusa. I takie to zycie.. eh....

    Marmis
  • Jusia 82 Autorytet
    Postów: 2369 1488

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_na_chwilę wrote:
    matko bosko...ja chcę tylko schudnąć po dwóch miesiącach nic nie robienia...przed kolejnym crio.. a bez fitnessu mam niewiele opcji do wyboru.

    Na youtubie jest bardzo duzo mozliwosci do pocwiczenia. Ja znalazlam fajna instuktorke i codziennie prawie cwicze z nia😊

    asiunia 30 lubi tę wiadomość

    age.png

    Starania od 2014 , 1 ICSI maj 2018, 2 ICSI sierpień 2019, 3 ICSI kwiecień 2021
    9 transferów NOVUM (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
    10. transfer INVIMED - 29.06.22 r.: 7dpt-20, 9 dpt- 60,12 dpt - 346, 14 dpt - 1096, 17 dpt- 4020, 20 dpt- 7200, 22 dpt - 14200
    22 dpt- YS+,CRL 1,17 mm, FHR +
    7t6d- CRL 15mm, FHR 167/min
    9t0d- CRL 23,2 mm, FHR 169/min
    NIFTY- zdrowy chłopiec, wysokie ryzyko preeklampsji
    13.03.2023, g.13:20, Maciejek- 51 cm,2870 g szczęścia do kochania 🧡🧡🧡
  • Frelcia_na_chwilę Autorytet
    Postów: 532 161

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Rozumiem. Ja pojechałam akurat do szpitala - czekałam tydzień w domu - nic sie nie działo. I od razu w szpitalu mnie sami zapytali, czy będe oddawac materiał do badań. To oni zabezpiecza. I nawet podali mi namiary na placówki, które robia te badania. więc sie zdecydowałam. I będe o ten macierzyński tez próbowac występowac. Nawet dodzwonilam się do Zusu - zeby zapytac o wszystko - pani mi powiedziała co potrzebne i to w sumie jest nalezne jak "psu buda". Ale cięzki psychicznie jak cholera. A pewnie najcięższe przede mna - bo rejestracja w urzędzie stanu cywilnego. Ale ja się ostatecznei zdecydowałam - bo mam kiepską sytuacje zawodowa - jak wróce do pracy to mi podziekuja od razu - bo już byłam na l4 dwa miesiące, a umowy nei mam stałej. Więc taki urlop choc troszkę mógłby pomóc.. A z nowa praca będzie pewnie bardzo trudno przez tego koronoświrusa. I takie to zycie.. eh....

    Ja też jestem na wylocie z pracy. Zobaczę może dostanę L4 na kolejny miesiąc a jak nie to do psychiatry uderzę. Jakoś zorganizuję.. W pracy wiedzą że poroniłam więc w razie W podziękują mi pewnie w ostatnim miesiącu czyli w wakacje i nie przedłużą.

    👩🏻‍🦰 30l
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo
    🔺PAI-1 4G hetero
    -> zalecenie acard od owulacji i heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii
    -> dieta z ograniczeniem produktów z glutenem i laktozą
    - w trakcie badań immunologicznych
    ☘️ Czekam na wizytę do prof.Wilczynskiego

    👨🏽34l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    III IVF- ❤️ przestało bić w 8tc.
    6 transfer- nasz Maleńki Cud <3
    Koniec starań. :)
    Dostępna tylko na priv.
  • Jusia 82 Autorytet
    Postów: 2369 1488

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Rozumiem. Ja pojechałam akurat do szpitala - czekałam tydzień w domu - nic sie nie działo. I od razu w szpitalu mnie sami zapytali, czy będe oddawac materiał do badań. To oni zabezpiecza. I nawet podali mi namiary na placówki, które robia te badania. więc sie zdecydowałam. I będe o ten macierzyński tez próbowac występowac. Nawet dodzwonilam się do Zusu - zeby zapytac o wszystko - pani mi powiedziała co potrzebne i to w sumie jest nalezne jak "psu buda". Ale cięzki psychicznie jak cholera. A pewnie najcięższe przede mna - bo rejestracja w urzędzie stanu cywilnego. Ale ja się ostatecznei zdecydowałam - bo mam kiepską sytuacje zawodowa - jak wróce do pracy to mi podziekuja od razu - bo już byłam na l4 dwa miesiące, a umowy nei mam stałej. Więc taki urlop choc troszkę mógłby pomóc.. A z nowa praca będzie pewnie bardzo trudno przez tego koronoświrusa. I takie to zycie.. eh....

    Uwazam ze slusznie postepujesz. Ja nie skorzystalam i bardzo tego zalowalam...

    age.png

    Starania od 2014 , 1 ICSI maj 2018, 2 ICSI sierpień 2019, 3 ICSI kwiecień 2021
    9 transferów NOVUM (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
    10. transfer INVIMED - 29.06.22 r.: 7dpt-20, 9 dpt- 60,12 dpt - 346, 14 dpt - 1096, 17 dpt- 4020, 20 dpt- 7200, 22 dpt - 14200
    22 dpt- YS+,CRL 1,17 mm, FHR +
    7t6d- CRL 15mm, FHR 167/min
    9t0d- CRL 23,2 mm, FHR 169/min
    NIFTY- zdrowy chłopiec, wysokie ryzyko preeklampsji
    13.03.2023, g.13:20, Maciejek- 51 cm,2870 g szczęścia do kochania 🧡🧡🧡
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_na_chwilę wrote:
    matko bosko...ja chcę tylko schudnąć po dwóch miesiącach nic nie robienia...przed kolejnym crio.. a bez fitnessu mam niewiele opcji do wyboru.
    Skakanka na rozgrzewkę będzie ok, dłuższe skakanie już nie. Choć po poronieniu też nie jest to super opcja, bo jednak macica była powiekszona a więzadła rozciągnięte.
    Może zerknij na profil jakiegoś fizjoterapeuty, oni często polecają ćwiczenia, które nie szkodzą.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Frelcia_na_chwilę Autorytet
    Postów: 532 161

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia 82 wrote:
    Na youtubie jest bardzo duzo mozliwosci do pocwiczenia. Ja znalazlam fajna instuktorke i codziennie prawie cwicze z nia😊

    Właśnie nie lubię ćwiczyć z komputerem czy z telewizorem. Chciałam na dworze. Ewentualnie kupię rowerek i będę ćwiczyć na tarasie.

    👩🏻‍🦰 30l
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo
    🔺PAI-1 4G hetero
    -> zalecenie acard od owulacji i heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii
    -> dieta z ograniczeniem produktów z glutenem i laktozą
    - w trakcie badań immunologicznych
    ☘️ Czekam na wizytę do prof.Wilczynskiego

    👨🏽34l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    III IVF- ❤️ przestało bić w 8tc.
    6 transfer- nasz Maleńki Cud <3
    Koniec starań. :)
    Dostępna tylko na priv.
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis, w urzędzie wymiękłam przy wpisywaniu imienia i wybieraniu nazwiska (nie byliśmy małżeństwem), zwłaszcza, że się na to nie przygotowaliśmy...

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ