X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dr Laura Grześkowiak - Poznań
Odpowiedz

Dr Laura Grześkowiak - Poznań

Oceń ten wątek:
  • Ewela_28 Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 20 lutego 2023, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda25 wrote:
    A to ciekawy opis badania, nigdy sie z takim sposobem opisu nie spotkalam:)
    A mysleluscie o inseminacji? Wtedy troche dalej plemniki "wchodza" i jest wieksza szansa, ze sie uda, bo wuecej przechodzi przez bariere szyjki.
    Moze tez na styl zycia meza popatrzci, czy ma stresy, czy nie ma szkodliwych warunkow w pravy, czy duzo die ruzza, czy nie nosi w kieszeniach telefom itd.
    Nie wiem do czwgo mnie jeszcze zmusi los ale jest ciężko. Mąż od 4 lat nie nosi telefonu, styl zdrowy, szczupły, ćwiczy, nie pali, nie pije. W pracy się rusza bez szkodliwych warunkach, wszytkie badania idealne oprócz seminogramu wiec ciągła zagadka skąd te wyniki które się nic nie poprawiaja. Idzie jutro do oseopaty, pomimo ze jestemy fizjoterapeutami oboje, a mąż studiuje osteopatie dopiwro wiec stad msza decyzja żeby jeszcze tak spróbować

    Bergamotka lubi tę wiadomość

  • Magda25 Autorytet
    Postów: 359 116

    Wysłany: 20 lutego 2023, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela_28 wrote:
    Nie wiem do czwgo mnie jeszcze zmusi los ale jest ciężko. Mąż od 4 lat nie nosi telefonu, styl zdrowy, szczupły, ćwiczy, nie pali, nie pije. W pracy się rusza bez szkodliwych warunkach, wszytkie badania idealne oprócz seminogramu wiec ciągła zagadka skąd te wyniki które się nic nie poprawiaja. Idzie jutro do oseopaty, pomimo ze jestemy fizjoterapeutami oboje, a mąż studiuje osteopatie dopiwro wiec stad msza decyzja żeby jeszcze tak spróbować

    A można wiedzieć, jaka mąż ma morfologie plemników i jaką fragmentację i ilosc plemnikow w ejakulacie? Moze nie jest tak zle. Mozna zrobic jeszcze badania z poszerzonej genetyki, ale one niewiele wniosa chyba do leczenia. Moze tez warto autofagie wlaczyc, np jesc zarodki roslin typu gryka, pszenica, tzw dieta sirtuinowa,.to pomaga regenerowac sie komorkom ciala. Mozliwe, ze ma za mało transpozonów w plemnikach i nie naprawuaja sie one sprawnie,.dlatego autofagua moze pomoc. Sprobujcie jesc obydwone (kobietom to tez sluzy) kielki roznych roslin, brokulow, grykim fasoli i jesli finansowo mozecie to suplementy ze spermidyna.

  • Karolina 88 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 marca 2023, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam wizytę telefoniczną do doktor laury na 28 Marca 2023 czy jest jakaś dziewczyna która chciała by się zamienić ze mną na ten termin a mnie interesuje tak po 20 kwietnia proszę napisać wiadomość oddzwonię 792 464 784

  • Polcia891 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 24 marca 2023, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część Dziewczyny. Jest tu może dziewczyna która potrzebuje jakieś leki które przepisuje Pani Doktor zostało mi tego sporo mogę oddać. Mam również Neoparin chyba z 6 opakowań. Jak coś piszcie chętnie się podzielę ☺️

  • Magda25 Autorytet
    Postów: 359 116

    Wysłany: 24 marca 2023, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polcia891 wrote:
    Część Dziewczyny. Jest tu może dziewczyna która potrzebuje jakieś leki które przepisuje Pani Doktor zostało mi tego sporo mogę oddać. Mam również Neoparin chyba z 6 opakowań. Jak coś piszcie chętnie się podzielę ☺️

    Hej:) masz może Sulfazalzin en, Encorton albo Arechin? A ten Neoparin masz 0.2?

  • Polcia891 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 25 marca 2023, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda25 wrote:
    Hej:) masz może Sulfazalzin en, Encorton albo Arechin? A ten Neoparin masz 0.2?


    Tak Neoparin 0.2 z data do 2024 roku
    Arechin 1.5 opakowania do 2024
    Encorton bez jednego listka tabletek do 2024
    Bromocorn 1 opakowanie do 2024
    Duphaston 1 opakowanie do 2026
    Progresterone besins 1 opakowanie do 2024

  • Sunday_92 Autorytet
    Postów: 684 449

    Wysłany: 26 marca 2023, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda25 wrote:
    Hej:) masz może Sulfazalzin en, Encorton albo Arechin? A ten Neoparin masz 0.2?
    Ja mam do oddania za free cały Sulfazalzin en , nieotwarty z długą datą i praktycznie całe opakowanie encortonu 5mg (brakuje chyba z 5, 10 tabletek). Jakbyś chciała daj znać na priv :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2023, 12:49

    age.png
    Gustaw - 07.06.2023❤️❤️❤️
    39+3, 3690g/56cm

    06.10.22 ⏸️❤️🙏

    08.22 histeroskopia - stan zapalny endo (cd138; cd56) - doxycyclina + metronidazol
    IUI 08.22 odwołane
    IUI 07.22 👎
    IUI 05.22 odwołane
    IUI 04.22👎
  • Ewela_28 Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 26 marca 2023, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunday_92 wrote:
    Ja mam do oddania za free cały Sulfazalzin en , nieotwarty z długą datą i praktycznie całe opakowanie encortonu 5mg (brakuje chyba z 5, 10 tabletek). Jakbyś chciała daj znać na priv :)
    Czy mogę zadać pytanie, ciąża jest z pomocą dr Laury ? Czy zupełnie nie ten kierunek

  • Sunday_92 Autorytet
    Postów: 684 449

    Wysłany: 26 marca 2023, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela_28 wrote:
    Czy mogę zadać pytanie, ciąża jest z pomocą dr Laury ? Czy zupełnie nie ten kierunek
    Nie, nie z pomocą dr Laury, udało się z zaskoczenia w pierwszym cyklu po histeroskopii. My akurat z leczenia u dr Laury nie byliśmy zadowoleni.

    age.png
    Gustaw - 07.06.2023❤️❤️❤️
    39+3, 3690g/56cm

    06.10.22 ⏸️❤️🙏

    08.22 histeroskopia - stan zapalny endo (cd138; cd56) - doxycyclina + metronidazol
    IUI 08.22 odwołane
    IUI 07.22 👎
    IUI 05.22 odwołane
    IUI 04.22👎
  • piorunek Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polcia891 wrote:
    Tak Neoparin 0.2 z data do 2024 roku
    Arechin 1.5 opakowania do 2024
    Encorton bez jednego listka tabletek do 2024
    Bromocorn 1 opakowanie do 2024
    Duphaston 1 opakowanie do 2026
    Progresterone besins 1 opakowanie do 2024

    Jeśli Bromocorn aktualny to napisz ;)

    [email protected]

  • Polcia891 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 9 kwietnia 2023, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piorunek wrote:
    Jeśli Bromocorn aktualny to napisz ;)

    [email protected]
    Napisałam Ci wiadomość

  • Polcia891 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli któraś jest zainteresowana jakimiś lekami Piszcie [email protected]
    Z wyjątkiem Bromocorn cara reszta jest. Wszystko wysyłka za darmo nic nie chce. Szkoda żeby je wyrzucić skoro komuś mogą się przydać☺️

  • Polcia891 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duphaston i Progresterone brak

  • Polcia891 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2023, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leków brak ☺️ wszystko się rozeszło.

  • Magda25 Autorytet
    Postów: 359 116

    Wysłany: 16 kwietnia 2023, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polcia891 wrote:
    Leków brak ☺️ wszystko się rozeszło.

    Polciu, mam pytanie, czy Twoje leczenie u dr Laury zakończyło się sukcesem? 😊

  • Polcia891 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2023, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda25 wrote:
    Polciu, mam pytanie, czy Twoje leczenie u dr Laury zakończyło się sukcesem? 😊
    Nie niestety się nie udało.

  • Ewela_28 Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 17 kwietnia 2023, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polcia891 wrote:
    Nie niestety się nie udało.
    Oj to przykre 😥 ja pokładam nadzieje u dr ale już coraz mniej bo my tez w jednym miejscu

  • Magda25 Autorytet
    Postów: 359 116

    Wysłany: 17 kwietnia 2023, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polcia891 wrote:
    Nie niestety się nie udało.

    Oj:( też mialas wysokie NK i anty-HLA?
    Leczycie się teraz u kogoś innego? Trzymam kciuki✊️

  • Polcia891 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 18 kwietnia 2023, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda25 wrote:
    Oj:( też mialas wysokie NK i anty-HLA?
    Leczycie się teraz u kogoś innego? Trzymam kciuki✊️

    Tak komórki NK wysokie i anty HLA tak samo wysokie. Nie nie leczę się nigdzie. Czekam na cud. Co ma być to będzie jeśli nic nie będzie też już jestem z tym pogodzona.

  • Magda25 Autorytet
    Postów: 359 116

    Wysłany: 18 kwietnia 2023, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polcia891 wrote:
    Tak komórki NK wysokie i anty HLA tak samo wysokie. Nie nie leczę się nigdzie. Czekam na cud. Co ma być to będzie jeśli nic nie będzie też już jestem z tym pogodzona.

    A długo byłaś u Laury? Ja od września jestem. Dawała Ci intralipid?
    Wiem,.leczenie tyloma mocnymi lekami jest wykańczajace i psychicznie, i fizycznie. Ale w ten Cud wierze,.że on nawet bez leczenia może się pojawić. Wiele osób już tak miało, ze rezygnowali i za kilka cykli był ten Cud:)

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ