X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Elita Gamety Rzgów
Odpowiedz

Elita Gamety Rzgów

Oceń ten wątek:
  • jomi81 Autorytet
    Postów: 2157 1288

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natty, Lena, po to powstał nowy wątek, żeby nikogo nie zmuszać do znoszenia naszego racjonalnego toku myślenia. Jeśli kręci Was czytanie emocjonalnych opinii pozbawionych merytorycznej treści oraz głaskanie po głowie w każdej sytuacji to są inne miejsca w sieci.

    Olga 05.01.2013
    IMSI 27.09.16 punkcja; 02.10.16 zamrożono 5 blastocyst (Gameta Rzgów)
    10.16 fet 4aa (+), 04.17 fet 4cc (+), cb; 12.16 fet 4aa (+), poronienie zatrzymane 8tc
    24.05.17 fet 3bc, 3cc (+); 22.06.17 biją dwa serduszka :)
    Nela i Tymon 09.01.2018
  • lena1986 Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problemy to najwidoczniej masz ty. Założyłaś forum pt. "Elita...". No elita jak się patrzy :) Słownictwo pierwsza klasa. Szacunek do drugiego człowieka na jeszcze niższym poziomie. Nie spodziewałam się po tobie niczego więcej, ale skoro już zrobiłaś swoją odrębną grupkę, bo coś ci nie pasowało na tamtym forum (hmm, niech się zastanówmy, ktoś po prostu zobaczył jakim jesteś człowiekiem), to wydawać by się mogło, że będzie tu lepiej, a wystarczył jeden dzień a Bella znów szaleje! Może zacznij brać jakieś uspokajające leki?
    Pomijam już, że zostawiłaś na lodzie mnóstwo innych dziewczyn z tamtego forum, ale co cię to interesuje, co nie? :) Grupy, grupki, grupeczki..
    Nikt nie prosił mnie o pomoc, sama mogę reagować. No co? Przecież tak świetnie cenicie sobie własne zdanie! :) Aaaaa, ale tylko jak wam podpasuje :) Kumam.
    Forum jest dla WSZYSTKICH przypominam. To nie jest twoja własność. A jak TOBIE coś nie pasuje, to nie wiem, zmień nick i najlepiej zacznij od początku, choć i tak po pewnym czasie dużo osób skuma, że to ty :)

  • lena1986 Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetnie Jomi, wygnasz stąd teraz kolejną osobę (Natty), bo miała odmienne zdanie od was?? Nie no po prostu świetnie! :) Za chwileczkę zostaniecie tu same z Bellą, tak to się skończy.
    Naucz się czytać inne posty ze zrozumieniem a potem komentuj dobrze? Nie napisałam nigdzie, że masz Natty głaskać po główce. Dziewczyna miała prawo nazwać lekarza fiutem. Martwi się, to jej dziecko, jej ciąża, jest poddenerwowana.
    Same święte krowy tu. Innym nawtykają, ale krytyki to już przyjąć nie potrafią.

  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój maluch żyje, serce bije :) Ale to chyba mało ważna informacja tutaj. Ja muszę zostać do jutra...takie procedury. Chętnie bym wyszla dzisiaj Ale nie będę robiła problemów młodej i MILEJ Pani doktor.
    Na razie żegnam się z forum. Nie mam siły czytać takich rzeczy. Za wszystkie trzymam mocno kciuki- musi się udać!!!!
    Polly Ginka Sylvus Ania ❤❤❤❤ Wy wiecie za co.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2017, 10:17

    lena1986, Polly_love, Bella93, Lubię_czekoladę, asiamar, Deseo, Dianka, sylvuś lubią tę wiadomość

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • lena1986 Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra decyzja Natty.

    zaraz rzucą się tu za to co napiszę te hieny, bo przecież one wychodzą z założenia, że nie można pisać nic miłego a to tylko emocjonalne opinie pozbawione merytorycznej treści, ale cieszę się, że u Twojego dziecka wszystko w porządku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natty, to jest moment, w którym mogę Ci pogratulować :) to teraz dużo spokoju w❤️i ciesz się tym stanem. Powodzenia!!

    Dziewczyny, czy któraś z Was miała kiedyś zapalenie gruczołów Bartholina? Jak to wygląda?

  • lena1986 Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella wykasowała gównoburzę, którą sama spowodowała, żeby śladu nie było po tym jaka z niej osoba. I tak już naprzykrzyłaś się wielu osobom, nic to nie zmieni dziewczynko.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • jomi81 Autorytet
    Postów: 2157 1288

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natty, cieszę się, oby tak dalej.

    Polly_love lubi tę wiadomość

    Olga 05.01.2013
    IMSI 27.09.16 punkcja; 02.10.16 zamrożono 5 blastocyst (Gameta Rzgów)
    10.16 fet 4aa (+), 04.17 fet 4cc (+), cb; 12.16 fet 4aa (+), poronienie zatrzymane 8tc
    24.05.17 fet 3bc, 3cc (+); 22.06.17 biją dwa serduszka :)
    Nela i Tymon 09.01.2018
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86 rocznik...naprawde myslalam, ze po kobiecie w Twoim wieku, w dodatku w ciazy mozna spodziewac sie czegos wiecej, bo ppdobno ja tu jestem gowniara.
    Skoro mój poziom konwersacji Ci nie odpowiada, po co się do niego zniżasz?
    Ani razu nie uzylam ani w stosunku do OSOBY Marty ani Twojej obrazliwego slowa, a Ty nadal po mnie jedziesz (jakbys nie widziala różnicy, to "po chuj" nie jest wyrazeniem "jestes chujowa" czy cokolwiek innego)

    To nie moja piaskownica

    Polly_love lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • lena1986 Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co ty o mnie wiesz.. a w ciąży już nie jestem gwoli ścisłości.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena1986 wrote:
    co ty o mnie wiesz.. a w ciąży już nie jestem gwoli ścisłości.
    Wiem to co pokazalas i na poprzednim i na tym watku, wynika z tego tylko to, ze probujesz sie wyzyc na osobie, ktorej...no wlasnie "nie znasz".

    Przepraszam, nie wiedzialam.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, przykro mi. Jednak poziom Twoich wypowiedzi wciąż i wciąż to po prostu rynsztok. Ja poznałam Bellę i wybacz, ale nie masz racji.Rozumiem Twoje rozgoryczenie i żal, ja też straciłam dziecko. Wycisz się, uspokój. Dzięki temu za chwilę znów w niej będziesz. Nie atakuj już nikogo, proszę Cię.

  • lena1986 Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pogodziłam się już z tym jakiś czas temu. Moje ataki nie wynikają z tego, że mam żal, czy jest mi przykro. Po prostu nie mogę czytać tego co ta dziewczyna wypisuje i tyle. Super, poznałaś Bellę. Pewnie jej drugą twarz. Bo na forum to tylko ona reprezentuje rynsztok.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, zacytuj choć jedno obraźliwe słowo, które napisałam O Tobie czy Natty...
    Nie dasz rady. Wiesz dlaczego? Ani razu takiego nie uzylam.
    Za to ja takich slow, ktore Ty uzylas w stosunku do mnie znajde wiecej niz 10.
    Nie wmawiaj mi, sobie i innym, czegos czego nie ma.

    I powtarzam, jesli moj "rynsztok" Ci nie odpowiada to do niego nie wchodz.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • lena1986 Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Wiem to co pokazalas i na poprzednim i na tym watku, wynika z tego tylko to, ze probujesz sie wyzyc na osobie, ktorej...no wlasnie "nie znasz".

    Nie bądź już taka święta. Myślałaś, że jak wykasujesz swoje chamskie teksty do Natty to wszyscy zapomną co Jej napisałaś? Dziewczyna się martwiła o własne dziecko! Potrafisz to zrozumieć?? A ty jej piszesz "na chuj tu leżysz?". Szkoda, że nie ma administratora tego forum, który od razu banowałby daną osobę za takie słownictwo na przynajmniej miesiąc. Może wtedy nauczyłabyś się szacunku do drugiego człowieka. Tak. Wtedy też nie pojawiłabym się ja, bo tylko Was czytam. Kiedyś któraś z dziewczyn trafnie napisała, że znacie się niektóre osobiście i bronicie się jak lwice, a ten kto tylko stanie nie po tej stronie co trzeba od razu jest wykluczany. Cała prawda. Przypominam, że to forum nie należy tylko do garstki dziewczyn, ale także do wielu innych z niekiedy gorszymi problemami. Chcecie żyć we własnym gronie tylko? Spotykajcie się poza forum. A teraz wyszło na to, że wykluczyłyście z dyskusji dużo dziewczyn, które nie zaliczają się do tzw. "elity", cokolwiek to znaczy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deseo kiedy podglądanie teraz?

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nie rozumiesz :/

    Edit: a co do moderatora, zdaje sie ze na poprzednim watku to Ty dostalas "bana" za wprowadzanie niemilej atmosfery;)

    Edit2: A teraz tak serio, nie jestes mile widziana na tym watku. Odpusc i odejdz z godnoscia.

    Piszesz o szacunku, ktorego sama nie potrafisz okazac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2017, 10:38

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly_love wrote:
    Deseo kiedy podglądanie teraz?
    Dzisiaj ;)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Dzisiaj ;)

    :D heheh

  • lena1986 Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ty na pewno nie jesteś osobą, która będzie mi mówiła co mam robić :) nie pasuje ci moja obecność tu? to zmień wątek :) AGAIN.

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ