X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Estrogen w tabletkach do owulacji
Odpowiedz

Estrogen w tabletkach do owulacji

Oceń ten wątek:
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo młode jesteśmy :) Teraz to trochę po cichu żałuję, że nie zaczęliśmy się wcześniej starać... ale wiesz - brak stabilnej pracy, własnego mieszkania.... dopiero teraz "nadszedł czas" ;) a że biologicznie już nie jest tak łatwo - cóż, kiedyś o tm nie myślałam...

    To Ty faktycznie już trochę przeszłaś... szczerze współczuję. Oby Wam się jak najszybciej udało - mocno trzymam kciuki!

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • Margos82 Znajoma
    Postów: 27 32

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze Lulu - doczekamy się naszych Kropeczek pod serduchem ! :) mamy w sobie dużo wiary i zaciętości . Ja już nie rozmyślam o tym , co przeszłam - ściskam pośladki i do przodu :)
    A u Ciebie faktycznie monitoring od następnego cyklu , badanie estrogenu i może już to coś rozjaśni - pamiętaj , żeby pytać tez lekarza o grubość endo , bo Oni zapominają o tym , patrząc tylko na pęcherzyki :)
    Ja też brałam donga przez 2 cykle - i powiem Ci ze w 11dc mój pęcherzyk miałjuz 18mm ...to całkiem sporo , wiec chyba coś w tym jest :)

    lulu_ovufriend lubi tę wiadomość

    Margos82
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisalam sie na ten monitoring :) a jak tam u Ciebie? Wykresu na tablicy nie ma...

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • Margos82 Znajoma
    Postów: 27 32

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Lulu ,

    trochę mnie nie było , wykres w tym miesiącu zupełnie odpuściłam- byłam na konsultacji w klinice w Novum , a potem pojechałam do Białegostoku do Bociana .
    Miałam robiony schratching endometrium podczas histeroskopii.
    A Ty jak tam ? Już byłaś na podglądanku ?

    lulu_ovufriend lubi tę wiadomość

    Margos82
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ho! Musiałam sobie doczytać, co to ten scratching :) Kiedy podchodzisz do in vitro?

    Ja biorę dalej hormony, byłam także na podglądanku i jestem załamana... w 12 dc. byłam pierwszy raz, endometrium 7 mm i dwa pęcherzyki w lewym jajniku: 15 i 16 mm. Czyli nieźle. Druga wizyta wypadała mi dzisiaj, czyli w 14 dc. Właśnie wróciłam... endometrium nadal tylko 7 mm, natomiast pęcherzyki się zmniejszają, mają już tylko po 15 i 13 mm. Lekarz raczej nie widzi szans w tym cyklu. Mam jeszcze jedną wizytę, w sobotę (to będzie 16 dc) ale już dostałam skierowanie do kliniki leczenia niepłodności. Chce mi się płakać. Lekarz nie ma niestety pomysłu na to, co ze mną zrobić.

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • julia0903 Znajoma
    Postów: 29 10

    Wysłany: 21 października 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lulu ovufriend co u CIebie? jest poprawa?
    No wlasnie ja bylam na obserwacji i wyszlo mi ze pecherzyk zatrzymal sie w rozwoju....i tez stracony cykl...
    Boje sie co bedzie dalej...
    DO tej pory ciaze bardzo szybko przychodzily... w 3 ciazach bylam, ale jedno cudowne dziecko mam.
    Pzodrawiam

    2c1c57899ce0f52944ce93a5fdc51edf.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ